‘Totaalpakket Lukaku bekend, Napoli heeft vertrouwen'

door
‘Totaalpakket Lukaku bekend, Napoli heeft vertrouwen'

De transfer van Romelu Lukaku begint eindelijk vormen aan te nemen. De Rode Duivel wordt al een tijdlang genoemd bij Napoli, maar daar wachtte men eerst op het vertrek van Victor Osimhen.

De ex-Charleroi-aanvaller moest geld in het laatje brengen, maar Osimhen zit nog steeds bij Napoli. Onder meer PSG en vooral Chelsea werden nadrukkelijk genoemd. De onderhandelingen verlopen stroef waardoor Napoli alsnog in actie schiet voor Lukaku.

LEES OOK: Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

Antonio Conte

Lukaku wil herenigd worden met coach Antonio Conte en zijn keuze lijkt al een tijdje vast te staan. Het jeugdproduct van Anderlecht kan een contract tot 2027 tekenen aan een jaarsalaris van 6,5 miljoen euro, dat is de helft dan bij Chelsea. Nu moet er enkel nog een overeenstemming worden gevonden tussen Napoli en Chelsea.

Napoli heeft een totaalpakket op tafel gelegd dat neerkomt op een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen euro, dat zal worden betaald in twee delen. De Italianen hebben er volgens journalist Nicolo Schira vertrouwen in dat er een deal zal worden gevonden met Chelsea. De Londenaren legden zelf nog meer dan 100 miljoen euro op tafel voor Lukaku.

Twee keer mislukt

Voor Lukaku was het al de tweede periode bij Chelsea, maar telkens ging het mis. De afgelopen jaren werd hij respectievelijk aan Inter en AS Roma uitgeleend, maar bij Chelsea is er geen toekomst voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Italië lijkt zijn tweede thuis te worden en Napoli kan aldus al de derde club worden van Lukaku in de Serie A. Met Inter won hij de Scudetto en was hij de aanvalsleider van de Italiaanse topclub. Lukaku hoopt bij Napoli weer zijn draai te vinden na een teleurstellend EK.

Is Napoli de perfecte club voor Lukaku?

Meest recent

‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

1
1
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

20
20
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

103
103
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

173
173
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

123
123
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

195
195
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

454
454
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

322
322
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

283
283
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

304
304
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

201
201
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

315
315
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

266
266
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

516
516
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

562
562
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

377
377
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

523
523
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

329
329
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

357
357
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

83
83
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

372
372
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

301
301
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

233
233
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

395
395
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

150
150

Meer sportnieuws