Romano komt met update: "Belangrijke dag voor Lukaku"

door
Romano komt met update:

Net als een jaar geleden beleefde Romelu Lukaku ook nu weer de start van het seizoen vanuit zijn zetel. De Rode Duivel is opnieuw in afwachting van een oplossing voor zijn situatie bij Chelsea na een uitleenbeurt, deze keer aan AS Roma. Die oplossing zou er stilaan wel moeten komen.

Het is al maanden duidelijk dat Napoli eigenlijk de enige optie is voor Lukaku. Niet omdat er geen andere clubs geïnteresseerd zijn, maar wel omdat de spits daar herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte, met wie hij na hun gezamenlijke periode bij Inter nog steeds een innige band heeft.

LEES OOK: De Bruyne zet Conte op z’n plek: de maat is vol

Nieuwe onderhandelingsronde tussen Chelsea en Napoli

Alleen werd Napoli lange tijd geremd door het uitblijven van een transfer van Victor Osimhen, wie Lukaku moest komen vervangen. De Nigeriaan is nog altijd niet vertrokken, maar intussen zouden ze bij Napoli desondanks toch beginnen doordrukken voor een transfer.

Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier. Maandag legde Napoli een officieel bod neer - naar verluidt van 25 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen, al dan niet in de vorm van een aankoopverplichting na een jaartje op huurbasis - maar dat zou Chelsea geweigerd hebben.

Napoli wil komst Lukaku zo snel mogelijk afronden

De gesprekken blijven echter lopen en donderdag zou een nieuwe onderhandelingsronde tussen de clubs gepland staan. Napoli wil de transfer nog steeds zo snel mogelijk afronden, want achter de schermen smeekt Conte om versterking na de 3-0-pandoering tegen Hellas Verona vorig weekend.

Het wordt dus afwachten of Napoli in de komende dagen al een akkoord kan vinden met Chelsea. Sowieso zal de wedstrijd van komende zondag tegen Bologna wellicht nog te vroeg komen voor Lukaku, maar misschien kan hij op 31 augustus tegen Parma zijn debuut voor Napoli maken - vlak voor de interlandbreak.

Zal Lukaku op 31 augustus al kunnen debuteren?

Meest recent

Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

41
41
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

23
23
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

49
49
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

83
83
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

147
147
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

74
74
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

199
199
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

112
112
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

352
352
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

137
137
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

129
129
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

74
74
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

112
112
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

140
140
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

361
361
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

427
427
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

756
756
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

353
353
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

217
217
Anderlecht zit met groot probleem: pijnlijke statistiek onthuld

Anderlecht moet komend weekend nog zijn ticket voor de Champions' Play-Off zien veilig te stellen, ...

149
149
Chelsea krijgt cruciaal advies over Penders

Chelsea kreeg dinsdagavond een pandoering van PSG en is daarmee uitgeschakeld in de Champions ...

68
68
Transfertip Standard: "Hij kan hen weer naar top brengen"

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie op het ...

215
215
Ouahbi drukt meteen Belgische stempel bij Marokko

De voorbije weken was er heel wat te doen rond Marokko. Het kreeg deze week van de Afrikaanse ...

56
56
AA Gent blijft gaan en heeft wéér talent beet

AA Gent kan komend weekend een uitstekende zaak doen door op de slotspeeldag van de reguliere ...

107
107
'Real en Rode Duivels gruwelen: domper voor Courtois'

Real Madrid wipte deze week nog maar eens Manchester City uit de Champions League. Toch keerde het ...

109
109

Meer sportnieuws