Romano komt met update: "Belangrijke dag voor Lukaku"

79 stemmen
Romano komt met update:

Net als een jaar geleden beleefde Romelu Lukaku ook nu weer de start van het seizoen vanuit zijn zetel. De Rode Duivel is opnieuw in afwachting van een oplossing voor zijn situatie bij Chelsea na een uitleenbeurt, deze keer aan AS Roma. Die oplossing zou er stilaan wel moeten komen.

Het is al maanden duidelijk dat Napoli eigenlijk de enige optie is voor Lukaku. Niet omdat er geen andere clubs geïnteresseerd zijn, maar wel omdat de spits daar herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte, met wie hij na hun gezamenlijke periode bij Inter nog steeds een innige band heeft.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

Nieuwe onderhandelingsronde tussen Chelsea en Napoli

Alleen werd Napoli lange tijd geremd door het uitblijven van een transfer van Victor Osimhen, wie Lukaku moest komen vervangen. De Nigeriaan is nog altijd niet vertrokken, maar intussen zouden ze bij Napoli desondanks toch beginnen doordrukken voor een transfer.

Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier. Maandag legde Napoli een officieel bod neer - naar verluidt van 25 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen, al dan niet in de vorm van een aankoopverplichting na een jaartje op huurbasis - maar dat zou Chelsea geweigerd hebben.

Napoli wil komst Lukaku zo snel mogelijk afronden

De gesprekken blijven echter lopen en donderdag zou een nieuwe onderhandelingsronde tussen de clubs gepland staan. Napoli wil de transfer nog steeds zo snel mogelijk afronden, want achter de schermen smeekt Conte om versterking na de 3-0-pandoering tegen Hellas Verona vorig weekend.

Het wordt dus afwachten of Napoli in de komende dagen al een akkoord kan vinden met Chelsea. Sowieso zal de wedstrijd van komende zondag tegen Bologna wellicht nog te vroeg komen voor Lukaku, maar misschien kan hij op 31 augustus tegen Parma zijn debuut voor Napoli maken - vlak voor de interlandbreak.

Zal Lukaku op 31 augustus al kunnen debuteren?

Meest recent

WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

86
86
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

102
102
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

173
173
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

60
60
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

87
87
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

411
411
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

26
26
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

97
97
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

64
64
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

24
24
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

88
88
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

155
155
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

83
83
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

152
152
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

85
85
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

650
650
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

182
182
'Neuer blijft Kompany trouw: imposant jaarsalaris gelekt'

Hoewel hij inmiddels alweer 40 jaar oud is, toonde Manuel Neuer zich ook dit seizoen weer van ...

98
98
Anderlecht vs. Union: Boeckx doet voorspelling bekerfinale

Donderdagnamiddag om 16u is het zover. Dan kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met ...

376
376
Karl Vannieuwkerke veroorzaakt zwoele storm op Instagram

Karl Vannieuwkerke toont plots zijn zachtste kant en Vlaanderen kijkt massaal mee. De ...

71
71
Real blijft uithalen: Arbeloa viseert Barça en Spaanse bond

De laatste weken spelen er zich ongeziene taferelen af bij Real Madrid. Spelers gaan op training met ...

114
114
Taravel meldt dubbele opsteker voor Anderlecht

Anderlecht maakt zich op voor de belangrijkste wedstrijd van zijn seizoen. De bekerfinale wordt niet ...

181
181
Antwerp lanceert nieuwe parel: “Al dit seizoen”

Bij Antwerp moesten ze de voorbije seizoenen noodgedwongen vaak teruggrijpen naar jonge talenten. Op ...

271
271
Colin Coosemans reageert fel op incident: "Niet fier op"

Anderlecht kende geen al te rustige aanloop naar de bekerfinale van donderdag. Er was de voorbije ...

139
139
Club Brugge bezorgt Union met opvallende zet koude rillingen

De spanning stijgt met de dag bij Club Brugge. Terwijl de titelstrijd zijn absolute kookpunt ...

558
558

Meer sportnieuws