Romano komt met update: "Belangrijke dag voor Lukaku"

door
Romano komt met update:

Net als een jaar geleden beleefde Romelu Lukaku ook nu weer de start van het seizoen vanuit zijn zetel. De Rode Duivel is opnieuw in afwachting van een oplossing voor zijn situatie bij Chelsea na een uitleenbeurt, deze keer aan AS Roma. Die oplossing zou er stilaan wel moeten komen.

Het is al maanden duidelijk dat Napoli eigenlijk de enige optie is voor Lukaku. Niet omdat er geen andere clubs geïnteresseerd zijn, maar wel omdat de spits daar herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte, met wie hij na hun gezamenlijke periode bij Inter nog steeds een innige band heeft.

LEES OOK: Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Nieuwe onderhandelingsronde tussen Chelsea en Napoli

Alleen werd Napoli lange tijd geremd door het uitblijven van een transfer van Victor Osimhen, wie Lukaku moest komen vervangen. De Nigeriaan is nog altijd niet vertrokken, maar intussen zouden ze bij Napoli desondanks toch beginnen doordrukken voor een transfer.

Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier. Maandag legde Napoli een officieel bod neer - naar verluidt van 25 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen, al dan niet in de vorm van een aankoopverplichting na een jaartje op huurbasis - maar dat zou Chelsea geweigerd hebben.

Napoli wil komst Lukaku zo snel mogelijk afronden

De gesprekken blijven echter lopen en donderdag zou een nieuwe onderhandelingsronde tussen de clubs gepland staan. Napoli wil de transfer nog steeds zo snel mogelijk afronden, want achter de schermen smeekt Conte om versterking na de 3-0-pandoering tegen Hellas Verona vorig weekend.

Het wordt dus afwachten of Napoli in de komende dagen al een akkoord kan vinden met Chelsea. Sowieso zal de wedstrijd van komende zondag tegen Bologna wellicht nog te vroeg komen voor Lukaku, maar misschien kan hij op 31 augustus tegen Parma zijn debuut voor Napoli maken - vlak voor de interlandbreak.

Zal Lukaku op 31 augustus al kunnen debuteren?

Meest recent

Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

14
14
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

114
114
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

86
86
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

19
19
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

235
235
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

99
99
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

47
47
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

77
77
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

53
53
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

245
245
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

327
327
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

70
70
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

491
491
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

140
140
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

614
614
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

245
245
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

177
177
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

658
658
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

89
89
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

153
153
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

395
395
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

47
47
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

97
97
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

205
205

Meer sportnieuws