Romano komt met update: "Belangrijke dag voor Lukaku"

79 stemmen
Romano komt met update:

Net als een jaar geleden beleefde Romelu Lukaku ook nu weer de start van het seizoen vanuit zijn zetel. De Rode Duivel is opnieuw in afwachting van een oplossing voor zijn situatie bij Chelsea na een uitleenbeurt, deze keer aan AS Roma. Die oplossing zou er stilaan wel moeten komen.

Het is al maanden duidelijk dat Napoli eigenlijk de enige optie is voor Lukaku. Niet omdat er geen andere clubs geïnteresseerd zijn, maar wel omdat de spits daar herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte, met wie hij na hun gezamenlijke periode bij Inter nog steeds een innige band heeft.

LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Nieuwe onderhandelingsronde tussen Chelsea en Napoli

Alleen werd Napoli lange tijd geremd door het uitblijven van een transfer van Victor Osimhen, wie Lukaku moest komen vervangen. De Nigeriaan is nog altijd niet vertrokken, maar intussen zouden ze bij Napoli desondanks toch beginnen doordrukken voor een transfer.

Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier. Maandag legde Napoli een officieel bod neer - naar verluidt van 25 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen, al dan niet in de vorm van een aankoopverplichting na een jaartje op huurbasis - maar dat zou Chelsea geweigerd hebben.

Napoli wil komst Lukaku zo snel mogelijk afronden

De gesprekken blijven echter lopen en donderdag zou een nieuwe onderhandelingsronde tussen de clubs gepland staan. Napoli wil de transfer nog steeds zo snel mogelijk afronden, want achter de schermen smeekt Conte om versterking na de 3-0-pandoering tegen Hellas Verona vorig weekend.

Het wordt dus afwachten of Napoli in de komende dagen al een akkoord kan vinden met Chelsea. Sowieso zal de wedstrijd van komende zondag tegen Bologna wellicht nog te vroeg komen voor Lukaku, maar misschien kan hij op 31 augustus tegen Parma zijn debuut voor Napoli maken - vlak voor de interlandbreak.

Zal Lukaku op 31 augustus al kunnen debuteren?

Meest recent

Nieuwe coach Essevee verklaart verrassende keuze

Bij Zulte Waregem wilden ze na het verzekeren van het behoud zo snel mogelijk de trainersknoop voor ...

6
6
'Titanenstrijd los: 3 grootmachten melden zich voor Tzolis'

Donderdag kan Club Brugge met een zege tegen KV Mechelen de landstitel veroveren. Als dat lukt, zal ...

67
67
'WK én toptransfer voor Fernandez-Pardo'

Matias Fernandez-Pardo kent spannende weken. De aanvaller koos voor België en gaat mee naar het ...

45
45
'KV Mechelen realiseert toptransfer in Bundesliga'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen, dat ze hopen af te sluiten met een Europees ticket. De ...

132
132
‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

511
511
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

16
16
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

409
409
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

76
76
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

192
192
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

723
723
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

109
109
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

197
197
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

205
205
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

539
539
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

458
458
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

907
907
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

320
320
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

508
508
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

292
292
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

184
184
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

434
434
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

48
48
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

522
522
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

110
110
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

345
345

Meer sportnieuws