Romano komt met update: "Belangrijke dag voor Lukaku"

79 stemmen
Romano komt met update:

Net als een jaar geleden beleefde Romelu Lukaku ook nu weer de start van het seizoen vanuit zijn zetel. De Rode Duivel is opnieuw in afwachting van een oplossing voor zijn situatie bij Chelsea na een uitleenbeurt, deze keer aan AS Roma. Die oplossing zou er stilaan wel moeten komen.

Het is al maanden duidelijk dat Napoli eigenlijk de enige optie is voor Lukaku. Niet omdat er geen andere clubs geïnteresseerd zijn, maar wel omdat de spits daar herenigd zou kunnen worden met Antonio Conte, met wie hij na hun gezamenlijke periode bij Inter nog steeds een innige band heeft.

LEES OOK: 'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Nieuwe onderhandelingsronde tussen Chelsea en Napoli

Alleen werd Napoli lange tijd geremd door het uitblijven van een transfer van Victor Osimhen, wie Lukaku moest komen vervangen. De Nigeriaan is nog altijd niet vertrokken, maar intussen zouden ze bij Napoli desondanks toch beginnen doordrukken voor een transfer.

Fabrizio Romano komt nu met een update over het dossier. Maandag legde Napoli een officieel bod neer - naar verluidt van 25 miljoen euro plus 5 miljoen bonussen, al dan niet in de vorm van een aankoopverplichting na een jaartje op huurbasis - maar dat zou Chelsea geweigerd hebben.

Napoli wil komst Lukaku zo snel mogelijk afronden

De gesprekken blijven echter lopen en donderdag zou een nieuwe onderhandelingsronde tussen de clubs gepland staan. Napoli wil de transfer nog steeds zo snel mogelijk afronden, want achter de schermen smeekt Conte om versterking na de 3-0-pandoering tegen Hellas Verona vorig weekend.

Het wordt dus afwachten of Napoli in de komende dagen al een akkoord kan vinden met Chelsea. Sowieso zal de wedstrijd van komende zondag tegen Bologna wellicht nog te vroeg komen voor Lukaku, maar misschien kan hij op 31 augustus tegen Parma zijn debuut voor Napoli maken - vlak voor de interlandbreak.

Zal Lukaku op 31 augustus al kunnen debuteren?

Meest recent

'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

238
238
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

12
12
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

105
105
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

119
119
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

175
175
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

106
106
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

94
94
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

161
161
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

109
109
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

47
47
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

473
473
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

82
82
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

40
40
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

231
231
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

98
98
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

187
187
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

435
435
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

361
361
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

97
97
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

65
65
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

198
198
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

182
182
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

67
67
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

458
458
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

351
351

Meer sportnieuws