'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

421 stemmen
'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

De laatste weken van de mercato beloven voor Antwerp nog bijzonder spannend te worden. De verwaching is immers dat er nog enkele stevige uitgaande transfers te noteren zullen vallen bij de Great Old. Verschillende sterkhouders zijn nog gegeerd.

Jean Butez mag vertrekken en wordt gelinkt aan Anderlecht, Ajax en Leicester City, terwijl Zeno Van Den Bosch wellicht te gelde gemaakt wordt bij het ingaan van zijn laatste contractjaar en vooral in de Serie A het hof gemaakt wordt. Daarnaast maakt ook Mandela Keita wellicht nog een transfer.

LEES OOK: Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Antwerp wil 16 miljoen voor Keita

De Rode Duivel staat in de belangstelling van heel wat clubs, maar Antwerp speelt het spel hard. Zo werden bijvoorbeeld al aanbiedingen van Southampton en Napoli geweigerd. Volgens Tuttosport blijft die laatste club wel geïnteresseerd, al struikelen ze voorlopig nog over de vraagprijs van Antwerp.

De Great Old zou minstens 16 miljoen euro willen vangen voor de 22-jarige, voor wie het zelf in totaal 8 miljoen euro neertelde. Maar daarmee blijft Keita wel de goedkoopste piste die Napoli momenteel bewandelt en dus lijkt een transfer niet uit te sluiten.

Napoli blijft geïnteresseerd

De andere namen op het verlanglijstje van Antonio Conte voor het middenveld zijn die van Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Manchester United), maar zij vallen nog een pak duurder uit dan Keita. Zij zullen immers allebei meer dan 20 miljoen moeten gaan kosten.

Het wordt dus uitkijken of Napoli zich dan toch maar weer op de Bosuil zal melden. Keita zat in afwachting van een transfer in de openingsmatchen van dit seizoen alvast op de bank bij Antwerp, al gunde Jonas De Roeck hem vorig weekend toch weer een basisplaats.

🚀

Zou 16 miljoen een goede prijs zijn voor Keita?

Meest recent

Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

18
18
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

324
324
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

151
151
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

132
132
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

145
145
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

113
113
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

46
46
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

44
44
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

53
53
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

140
140
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

123
123
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

491
491
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

91
91
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

172
172
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

345
345
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

66
66
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1013
1013
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

511
511
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

35
35
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

12
12
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

187
187
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

986
986
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

170
170
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

464
464
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

864
864

Meer sportnieuws