'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

421 stemmen
'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

De laatste weken van de mercato beloven voor Antwerp nog bijzonder spannend te worden. De verwaching is immers dat er nog enkele stevige uitgaande transfers te noteren zullen vallen bij de Great Old. Verschillende sterkhouders zijn nog gegeerd.

Jean Butez mag vertrekken en wordt gelinkt aan Anderlecht, Ajax en Leicester City, terwijl Zeno Van Den Bosch wellicht te gelde gemaakt wordt bij het ingaan van zijn laatste contractjaar en vooral in de Serie A het hof gemaakt wordt. Daarnaast maakt ook Mandela Keita wellicht nog een transfer.

LEES OOK: De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antwerp wil 16 miljoen voor Keita

De Rode Duivel staat in de belangstelling van heel wat clubs, maar Antwerp speelt het spel hard. Zo werden bijvoorbeeld al aanbiedingen van Southampton en Napoli geweigerd. Volgens Tuttosport blijft die laatste club wel geïnteresseerd, al struikelen ze voorlopig nog over de vraagprijs van Antwerp.

De Great Old zou minstens 16 miljoen euro willen vangen voor de 22-jarige, voor wie het zelf in totaal 8 miljoen euro neertelde. Maar daarmee blijft Keita wel de goedkoopste piste die Napoli momenteel bewandelt en dus lijkt een transfer niet uit te sluiten.

Napoli blijft geïnteresseerd

De andere namen op het verlanglijstje van Antonio Conte voor het middenveld zijn die van Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Manchester United), maar zij vallen nog een pak duurder uit dan Keita. Zij zullen immers allebei meer dan 20 miljoen moeten gaan kosten.

Het wordt dus uitkijken of Napoli zich dan toch maar weer op de Bosuil zal melden. Keita zat in afwachting van een transfer in de openingsmatchen van dit seizoen alvast op de bank bij Antwerp, al gunde Jonas De Roeck hem vorig weekend toch weer een basisplaats.

Zou 16 miljoen een goede prijs zijn voor Keita?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

38
38
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

69
69
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

39
39
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

182
182
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

102
102
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

192
192
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

105
105
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

136
136
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

107
107
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

799
799
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1085
1085
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

541
541
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

171
171
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

288
288
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

638
638
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

165
165
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

157
157
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

364
364
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

215
215
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

258
258
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

805
805
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

521
521

Meer sportnieuws