'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

door
'Pittige prijskaartje van Antwerp voor Keita bekend'

De laatste weken van de mercato beloven voor Antwerp nog bijzonder spannend te worden. De verwaching is immers dat er nog enkele stevige uitgaande transfers te noteren zullen vallen bij de Great Old. Verschillende sterkhouders zijn nog gegeerd.

Jean Butez mag vertrekken en wordt gelinkt aan Anderlecht, Ajax en Leicester City, terwijl Zeno Van Den Bosch wellicht te gelde gemaakt wordt bij het ingaan van zijn laatste contractjaar en vooral in de Serie A het hof gemaakt wordt. Daarnaast maakt ook Mandela Keita wellicht nog een transfer.

LEES OOK: 'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Antwerp wil 16 miljoen voor Keita

De Rode Duivel staat in de belangstelling van heel wat clubs, maar Antwerp speelt het spel hard. Zo werden bijvoorbeeld al aanbiedingen van Southampton en Napoli geweigerd. Volgens Tuttosport blijft die laatste club wel geïnteresseerd, al struikelen ze voorlopig nog over de vraagprijs van Antwerp.

De Great Old zou minstens 16 miljoen euro willen vangen voor de 22-jarige, voor wie het zelf in totaal 8 miljoen euro neertelde. Maar daarmee blijft Keita wel de goedkoopste piste die Napoli momenteel bewandelt en dus lijkt een transfer niet uit te sluiten.

Napoli blijft geïnteresseerd

De andere namen op het verlanglijstje van Antonio Conte voor het middenveld zijn die van Billy Gilmour (Brighton) en Scott McTominay (Manchester United), maar zij vallen nog een pak duurder uit dan Keita. Zij zullen immers allebei meer dan 20 miljoen moeten gaan kosten.

Het wordt dus uitkijken of Napoli zich dan toch maar weer op de Bosuil zal melden. Keita zat in afwachting van een transfer in de openingsmatchen van dit seizoen alvast op de bank bij Antwerp, al gunde Jonas De Roeck hem vorig weekend toch weer een basisplaats.

🚀

Zou 16 miljoen een goede prijs zijn voor Keita?

Meest recent

Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilt na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

16
16
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

73
73
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

69
69
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

105
105
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

102
102
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

31
31
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

48
48
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

40
40
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

133
133
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

88
88
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

24
24
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

188
188
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

229
229
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

57
57
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

127
127
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

402
402
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

63
63
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

317
317
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

236
236
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

91
91
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

37
37
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

92
92
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

217
217
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

93
93

Meer sportnieuws