‘Antwerp wil absolute jackpot en weigert nieuw bod'

341 stemmen
‘Antwerp wil absolute jackpot en weigert nieuw bod'

Royal Antwerp FC wil de absolute jackpot vangen voor Mandela Keita. Eerder werd Southampton al meerdere malen afgewimpeld en nu krijgt ook Napoli nul op het rekest.

De 22-jarige Keita is klaar voor een stap hogerop en wordt nadrukkelijk genoemd bij een zomertransfer. Ook Italiaanse transferexpert Fabrizio Romano begint zich te moeien in de geruchten omtrent de Rode Duivel.

LEES OOK: ‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Véél interesse

Volgens Romano is er namelijk veel interesse voor Keita en lijkt de transferstrijd om de middenvelder volledig los te barsten. Southampton kwam al met verschillende miljoenenaanbiedingen op de proppen, maar Antwerp wil Keita enkel laten gaan voor de jackpot.

The Great Old legde zelf een kleine acht miljoen euro op tafel en wil een veelvoud terugverdienen. Nu heeft ook Napoli zich gemeld bij Antwerp, maar ook de Italianen krijgen te maken met een muur. Stamnummer één speelt het transferspelletje hard en weigerde ook een bod van Napoli.

Stap hogerop

Naast Southampton en Napoli werd in het verleden ook Bologna genoemd. Die laatstgenoemde was dé revelatie van de Serie A afgelopen seizoen en speelt komend seizoen Champions League-voetbal. Een interessante optie voor Keita.

Het zijn echter Southampton en Napoli die vooralsnog het concreetst geïnteresseerd zijn. De Engelse club kwam niet tot een akkoord met Antwerp en ook met de Italianen lijkt stamnummer 1 niet bereid water bij de wijn te doen.

Zie jij Mandela Keita deze zomermercato nog vertrekken?

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

33
33
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

44
44
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

90
90
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

85
85
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

170
170
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

74
74
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

431
431
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

58
58
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

44
44
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

287
287
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

44
44
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

113
113
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

76
76
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

123
123
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

158
158
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

192
192
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

524
524
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

251
251
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

954
954
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

108
108
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

235
235
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

406
406

Meer sportnieuws