Romano: 'Transferstrijd barst volledig los om Rode Duivel'

door
Romano: 'Transferstrijd barst volledig los om Rode Duivel'

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag met het kleinste verschil van Club Brugge. The Great Old is aarzelend aan het nieuwe seizoen begonnen en zag met Jurgen Ekkelenkamp en George Ilenikhena enkele sterkhouders vertrekken.

 Antwerp vreest nog voor een laat vertrek van sterkhouder(s). Vooral Mandela Keita lijkt nog weg naar de uitgang. Transferexpert Fabrizio Romano laat weten dat de transferstrijd gaat losbarsten want de clubs beginnen binnen te stromen.

LEES OOK: 'Strijd om Keita helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Southampton

De afgelopen weken werd het Engelse Southampton genoemd, maar de Engelsen konden geen akkoord bereiken met Antwerp. The Great Old legde zelf zo’n acht miljoen euro op tafel en willen minstens het dubbele zien. Southampton was uiteindelijk niet bereid zoveel te betalen.

Maar toch moet Antwerp nog een vertrek vrezen. Naar verluidt zijn er veel clubs geïnteresseerd en kan de strijd nog volledig losbarsten op het einde van de transfermercato. Mandela Keita heeft een marktwaarde van dertien miljoen euro en lijkt zelf ook op een stap hogerop te mikken.

Rode Duivels

Mandela Keita staat namelijk dicht bij de Rode Duivels. De eenvoudige Rode Duivel maakt meer kans op een vaste plek in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco als hij in een grotere competitie bij een Europese (sub)topclub speelt.

De eerste speeldagen moest Keita onder Jonas De Roeck telkens genoegen nemen met een reserverol, maar tegen Club Brugge stond de middenvelder wel in de basis. In het verleden speelde Keita onder meer bij OHL.

Is Mandela Keita klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Club genekt door VAR? Vanaken reageert live voor camera

Club Brugge heeft vrijdagavond een pijnlijke thuisnederlaag geleden tegen La Louvière. ...

16
16
'Anderlecht gaat los: twéé aanwinsten, JPL-transfer blijft optie'

Het heeft eventjes geduurd, maar er lijkt dan toch versterking onderweg bij RSC Anderlecht. Volgens ...

110
110
Lammens beeft bij Man Utd: nieuwe coach grijpt drastisch in

Senne Lammens voelt het meteen: bij Manchester United is rust altijd tijdelijk. Met een nieuwe coach ...

37
37
'Hayen laat zich gelden: groot slachtoffer bij KRC Genk'

In principe debuteerde hij vlak voor de winterstop al tegen Club Brugge. Maar het Nicky ...

120
120
Crisis doemt op bij Club Brugge: "Ben écht gechoqueerd"

Club Brugge is behoorlijk dramatisch aan de tweede seizoenshelft begonnen. Slechts enkele dagen ...

298
298
Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

14
14
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

54
54
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

461
461
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

356
356
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

237
237
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

288
288
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

83
83
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

663
663
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

241
241
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

451
451
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

702
702
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

215
215
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

419
419
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

190
190
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

184
184
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

173
173
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

80
80
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

271
271
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

83
83
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

355
355

Meer sportnieuws