Romano: 'Transferstrijd barst volledig los om Rode Duivel'

191 stemmen
Romano: 'Transferstrijd barst volledig los om Rode Duivel'

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag met het kleinste verschil van Club Brugge. The Great Old is aarzelend aan het nieuwe seizoen begonnen en zag met Jurgen Ekkelenkamp en George Ilenikhena enkele sterkhouders vertrekken.

 Antwerp vreest nog voor een laat vertrek van sterkhouder(s). Vooral Mandela Keita lijkt nog weg naar de uitgang. Transferexpert Fabrizio Romano laat weten dat de transferstrijd gaat losbarsten want de clubs beginnen binnen te stromen.

LEES OOK: WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Southampton

De afgelopen weken werd het Engelse Southampton genoemd, maar de Engelsen konden geen akkoord bereiken met Antwerp. The Great Old legde zelf zo’n acht miljoen euro op tafel en willen minstens het dubbele zien. Southampton was uiteindelijk niet bereid zoveel te betalen.

Maar toch moet Antwerp nog een vertrek vrezen. Naar verluidt zijn er veel clubs geïnteresseerd en kan de strijd nog volledig losbarsten op het einde van de transfermercato. Mandela Keita heeft een marktwaarde van dertien miljoen euro en lijkt zelf ook op een stap hogerop te mikken.

Rode Duivels

Mandela Keita staat namelijk dicht bij de Rode Duivels. De eenvoudige Rode Duivel maakt meer kans op een vaste plek in de selectie van bondscoach Domenico Tedesco als hij in een grotere competitie bij een Europese (sub)topclub speelt.

De eerste speeldagen moest Keita onder Jonas De Roeck telkens genoegen nemen met een reserverol, maar tegen Club Brugge stond de middenvelder wel in de basis. In het verleden speelde Keita onder meer bij OHL.

Is Mandela Keita klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

2
2
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

26
26
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

55
55
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

24
24
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

45
45
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

91
91
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

33
33
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

91
91
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

105
105
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

88
88
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

158
158
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

146
146
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

27
27
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

252
252
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

277
277
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

58
58
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

190
190
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

895
895
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

178
178
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

126
126
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

139
139
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

172
172
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

162
162

Meer sportnieuws