'Antwerp hangt aanzienlijke transfersom rond Keita'

582
'Antwerp hangt aanzienlijke transfersom rond Keita'

Antwerp FC bereidt zich momenteel voor de op clash van aanstaande zondag op het veld van Club Brugge. Ondertussen is de Great Old ook nog actief op de zomerse transfermarkt. Zo is nog een sterkhouder op weg naar de uitgang.

Zoals geweten is Antwerp op zijn financiële limieten gebotst. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen. Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Vorige week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok.

Inmiddels werd ook Alhassan Yusuf aan de lijstje toegevoegd, de middenvelder gaat zijn kans wagen in de VS. Daar zal het evenwel niet bij blijven. Zo is het nog steeds de bedoeling om Jean Butez van de hand te doen. Die is zijn vaste basisplaats verloren en maakt zich op voor een nieuwe uitdaging.

Keita mikt op nieuwe stap

Tot slot is de kans groot dat Mandela Keita eveneens nog vertrekt. Het is geen geheim dat de middenvelder nog steeds hoopt om deze zomer een nieuwe stap te zetten. Mede door de transferbeslommeringen moet hij voorlopig ook vrede nemen met een invallersrol.

De vraag is evenwel welke ploeg straks zal doordrukken voor de Rode Duivel. Keita werd eerder deze zomer al aan verschillende clubs gelinkt. Onder meer Serie A-revelatie Bologna FC zou aan zijn mouw trekken. Maar vooral vanuit Engeland zou interesse heersen.

Antwerp verlangt grof geld

Afwachten dus welke club straks aan het langste einde zal trekken. Nu de transferdeadline steeds dichter komt, kan het dossier elk moment in een stroomversnelling belanden. Al zullen de gegadigden wel met een pak geld over de brug moeten komen.

Antwerp betaalde zelf zo'n 7.9 miljoen euro om Keita definitief over te nemen van OH Leuven. En volgens Gazet van Antwerpen mikt het bestuur nu op minstens het dubbele van wat hij gekost heeft. Een bod van Southampton (huur + verplichte aankoopoptie van 12 miljoen) werd dan ook al geweigerd.

Keita is deze zomer weg bij Antwerp ...

Meest recent

Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

10
10
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

7
7
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

36
36
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

67
67
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

87
87
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

199
199
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

209
209
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

101
101
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

113
113
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

194
194
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

161
161
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

235
235
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

295
295
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

194
194
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

223
223
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

104
104
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

88
88
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

241
241
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

135
135
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

234
234
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

924
924
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

107
107
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

183
183
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

211
211

Meer sportnieuws