Belgische droom bij Juventus, horror-start voor Witsel

door
Belgische droom bij Juventus, horror-start voor Witsel

Ook in het buitenland draaien de competities inmiddels weer op volle toeren. En daarbij laten ook verschillende landgenoten van zich spreken. Zo was er maandagavond Belgisch succes bij Juventus, Axel Witsel beleefde dan weer een avond in mineur bij Atlético Madrid.

LEES OOK: Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

La Liga

Na het puntenverlies van Real Madrid, kon Atlético tijdens de openingsspeeldag meteen een goede zaak doen. Maar daar slaagden Los Rojiblancos niet in. Op het veld van Villarreal CF kwamen de Madrilenen immers tot twee keer toe op achterstand. Uiteindelijk sleept de ploeg van coach Diego Simeone wel nog een puntje uit de brand: 2-2.

Bij Atlético begon Witsel in de basis, maar hij kwam ongelukkig voor de dag. Bij de eerste treffer van Villarreal liet hij zich pijnlijk op snelheid aftroeven door Arnaut Danjuma, bij de tweede tegengoal had hij een communicatiefout met doelman Jan Oblak. Een wedstrijd om snel te vergeten dus. Zo ook voor Arthur Vermeeren, die andermaal aan de bank bleef gekluisterd.

Serie A

Juventus heeft zijn start van de competitie niet gemist en won tijdens de openingsspeeldag met 3-0 van promovendus Como. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Samuel Mbangula. De 20-jarige Belg startte voor het eerst in de basiself bij de Oude Dame en behoorde meteen tot de uitblinkers. Zo opende de talentvolle flankaanvaller de score en pakte hij uit met een assist.

Premier League

In Engeland heeft Tottenham Hotspur meteen punten laten liggen. Op bezoek bij promovendus Leicester City, waar Wout Faes de match vol maakte in de defensie, kwam Spurs nochtans op voorsprong. Maar in de tweede helft zorgde oudstrijder Jamie Vardy voor de gelijkmaker en zo legde hij meteen de eindstand vast. Vardy liet het daarbij niet na om een sneer uit te delen aan de Londense club.

Witsel heeft geen plaats meer bij de Duivels ...

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

39
39
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

31
31
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

73
73
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

42
42
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

288
288
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

274
274
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

92
92
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

422
422
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

285
285
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

106
106
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

268
268
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

527
527
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

91
91
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

66
66
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

46
46
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

383
383
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

586
586
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

286
286
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

92
92
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

83
83
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

490
490
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

223
223
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

321
321
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

205
205
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

149
149

Meer sportnieuws