Belgische droom bij Juventus, horror-start voor Witsel

door
Belgische droom bij Juventus, horror-start voor Witsel

Ook in het buitenland draaien de competities inmiddels weer op volle toeren. En daarbij laten ook verschillende landgenoten van zich spreken. Zo was er maandagavond Belgisch succes bij Juventus, Axel Witsel beleefde dan weer een avond in mineur bij Atlético Madrid.

LEES OOK: Rampzalige avond Barça: Witsel clasht zwaar met Yamal

La Liga

Na het puntenverlies van Real Madrid, kon Atlético tijdens de openingsspeeldag meteen een goede zaak doen. Maar daar slaagden Los Rojiblancos niet in. Op het veld van Villarreal CF kwamen de Madrilenen immers tot twee keer toe op achterstand. Uiteindelijk sleept de ploeg van coach Diego Simeone wel nog een puntje uit de brand: 2-2.

Bij Atlético begon Witsel in de basis, maar hij kwam ongelukkig voor de dag. Bij de eerste treffer van Villarreal liet hij zich pijnlijk op snelheid aftroeven door Arnaut Danjuma, bij de tweede tegengoal had hij een communicatiefout met doelman Jan Oblak. Een wedstrijd om snel te vergeten dus. Zo ook voor Arthur Vermeeren, die andermaal aan de bank bleef gekluisterd.

Serie A

Juventus heeft zijn start van de competitie niet gemist en won tijdens de openingsspeeldag met 3-0 van promovendus Como. Daarbij was een hoofdrol weggelegd voor Samuel Mbangula. De 20-jarige Belg startte voor het eerst in de basiself bij de Oude Dame en behoorde meteen tot de uitblinkers. Zo opende de talentvolle flankaanvaller de score en pakte hij uit met een assist.

Premier League

In Engeland heeft Tottenham Hotspur meteen punten laten liggen. Op bezoek bij promovendus Leicester City, waar Wout Faes de match vol maakte in de defensie, kwam Spurs nochtans op voorsprong. Maar in de tweede helft zorgde oudstrijder Jamie Vardy voor de gelijkmaker en zo legde hij meteen de eindstand vast. Vardy liet het daarbij niet na om een sneer uit te delen aan de Londense club.

Witsel heeft geen plaats meer bij de Duivels ...

Meest recent

Real moet zwoegen voor zege, baalavond voor Pocognoli

Dinsdagavond stonden er in de Champions League nog drie heenwedstrijden in de play-offs op het ...

0
0
'Anderlecht pakt door: deze naam prioriteit voor TD'

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank, zo bleek zondag nogmaals met de zwakke 0-0 ...

38
38
Benfica-Real stilgelegd: Vinicius stapt van het veld

Drie weken na hun thriller op de slotspeeldag van de league phase staan Benfica en Real Madrid ...

48
48
Simeone zwaar op zijn hoede voor Club: "Complete ploeg"

Vorig seizoen schopte Club Brugge het knap tot de achtste finales van de Champions League. Deze ...

18
18
'Standard baalt: miljoenen zomaar vergooid'

Standard was de voorbije jaren vrijwel altijd op zoek naar extra centen, want de financiële ...

55
55
'Anderlecht denkt ook aan Fransman als nieuwe TD'

Het zijn voor Anderlecht zeer drukke tijden. Er staan grote veranderingen op til bij Paars-Wit, dat ...

89
89
Noa Lang bezorgt Galatasaray topavond tegen Juventus

De openingswedstrijd in de play-offs van de Champions League heeft meteen spektakel opgeleverd. ...

48
48
'Kink in de kabel: Schreuder niet naar Anderlecht?'

Het shockeffect van tussenpaus Jérémy Taravel lijkt al uitgewerkt, en dus hoopt RSC ...

278
278
Antwerp jaagt Gheysens weg: kandidaat-overnemers bekend

Door de nederlaag tegen Westerlo is de top zes ver weg voor Antwerp, dat plots zelfs weer achterom ...

564
564
‘Pijnlijke exit: Anderlecht zet speler brutaal buiten’

Anderlecht wil de kern verder afslanken, maar die operatie loopt niet zoals gepland — en ...

501
501
Commotie bij Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge hoopt zich straks voorbij Atlético Madrid naar de 1/8 finale van de Champions ...

357
357
Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

337
337
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

237
237
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

581
581
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

244
244
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

83
83
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

287
287
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

84
84
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

442
442
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

197
197
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

72
72
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

47
47
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

73
73
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

195
195
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

119
119

Meer sportnieuws