‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

door
‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

AS Roma is nog op zoek naar een centrale verdediger en werd in het verleden genoemd voor Rode Duivel Koni De Winter. De interesse ging vervolgens liggen omdat de Romeinen Loïc Balde op het oog hadden.

De Franse verdediger is echter op weg naar VFB Stuttgart en volgens Italiaanse media komt daardoor De Winter weer in het vizier om een toptransfer te maken. Momenteel staat de Belgische verdediger nog tot 2028 onder contract gij Genoa FC met een marktwaarde van twaalf miljoen euro.

LEES OOK: OH Leuven krijgt geweldige financiële meevaller

Stap hogerop

De Winter speelde in het verleden in de jeugd van Zulte Waregem en Lierse, maar maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Juventus. Na uitleenbeurten aan FC Empoli en Genoa nam die laatste De Winter ook definitief over. De afkoopsom bedroeg toen acht miljoen euro.

Bij Genoa is De Winter een vaste waarde en maakt hij geregeld indruk in de Serie A. Tegen Inter Milan wist de verdediger met Genoa meteen te stunten op de openingsspeeldag tegen landskampioen Internazionale, het werd 2-2. Een toptransfer en stap hogerop zit er deze zomermercato zeker nog in voor De Winter.

Hernieuwde interesse

AS Roma heeft De Winter weer in het vizier. Het gerenommeerde La Gazzetta dello Sport laat weten dat de Romeinen naar andere alternatieven kijken door het twijfelende gedrag van toptarget Baldé. En aldus komt De Winter weer in beeld. 

Daniele De Rossi is gecharmeerd van de verdediger en AS Roma is van plan de gesprekken te heropenen met Genoa. De komende weken kunnen cruciaal worden want het einde van de transfermarkt komt al in zicht.

Is AS Roma een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

0
0
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

154
154
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

154
154
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

188
188
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

192
192
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

221
221
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

56
56
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

253
253
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

224
224
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

247
247
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

168
168
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

333
333
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

138
138
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

105
105
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

159
159
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

286
286
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

540
540
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

529
529
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

50
50
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

310
310
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

259
259
Galatasaray in de war: "Union SG is héél verschillend"

Union SG speelt morgenavond tegen Galatasaray in de Champions League. Als de Brusselaars nog ambitie ...

76
76
'Vinicius dropt gigantische transferbom bij Real Madrid'

Real Madrid won vorige maand de Clasico van FC Barcelona. De Koninklijke zette de grote rivaal in ...

210
210
Antwerp ontploft: fans eisen 'onmogelijke' coach

Royal Antwerp FC ontsloeg zondagavond na de nederlaag Stef Wils. Een ontslag dat er al een tijdje ...

565
565
Leko slaat alarm: “Drie weken overleven nu”

Bij AA Gent was het weer niet goed wat ze lieten zien tegen KVC Westerlo. De 0-0 was gevleid. ...

232
232

Meer sportnieuws