‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

107
‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

AS Roma is nog op zoek naar een centrale verdediger en werd in het verleden genoemd voor Rode Duivel Koni De Winter. De interesse ging vervolgens liggen omdat de Romeinen Loïc Balde op het oog hadden.

De Franse verdediger is echter op weg naar VFB Stuttgart en volgens Italiaanse media komt daardoor De Winter weer in het vizier om een toptransfer te maken. Momenteel staat de Belgische verdediger nog tot 2028 onder contract gij Genoa FC met een marktwaarde van twaalf miljoen euro.

LEES OOK: Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Stap hogerop

De Winter speelde in het verleden in de jeugd van Zulte Waregem en Lierse, maar maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Juventus. Na uitleenbeurten aan FC Empoli en Genoa nam die laatste De Winter ook definitief over. De afkoopsom bedroeg toen acht miljoen euro.

Bij Genoa is De Winter een vaste waarde en maakt hij geregeld indruk in de Serie A. Tegen Inter Milan wist de verdediger met Genoa meteen te stunten op de openingsspeeldag tegen landskampioen Internazionale, het werd 2-2. Een toptransfer en stap hogerop zit er deze zomermercato zeker nog in voor De Winter.

Hernieuwde interesse

AS Roma heeft De Winter weer in het vizier. Het gerenommeerde La Gazzetta dello Sport laat weten dat de Romeinen naar andere alternatieven kijken door het twijfelende gedrag van toptarget Baldé. En aldus komt De Winter weer in beeld. 

Daniele De Rossi is gecharmeerd van de verdediger en AS Roma is van plan de gesprekken te heropenen met Genoa. De komende weken kunnen cruciaal worden want het einde van de transfermarkt komt al in zicht.

Is AS Roma een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

12
12
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

3
3
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

15
15
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

89
89
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

290
290
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

46
46
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

74
74
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

139
139
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

93
93
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

56
56
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

83
83
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

182
182
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

395
395
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

37
37
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

158
158
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

178
178
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

104
104
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

458
458
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

197
197
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54

Meer sportnieuws