‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

door
‘Koni De Winter weer in vizier voor toptransfer’

AS Roma is nog op zoek naar een centrale verdediger en werd in het verleden genoemd voor Rode Duivel Koni De Winter. De interesse ging vervolgens liggen omdat de Romeinen Loïc Balde op het oog hadden.

De Franse verdediger is echter op weg naar VFB Stuttgart en volgens Italiaanse media komt daardoor De Winter weer in het vizier om een toptransfer te maken. Momenteel staat de Belgische verdediger nog tot 2028 onder contract gij Genoa FC met een marktwaarde van twaalf miljoen euro.

LEES OOK: 'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Stap hogerop

De Winter speelde in het verleden in de jeugd van Zulte Waregem en Lierse, maar maakte al op jonge leeftijd de overstap naar Juventus. Na uitleenbeurten aan FC Empoli en Genoa nam die laatste De Winter ook definitief over. De afkoopsom bedroeg toen acht miljoen euro.

Bij Genoa is De Winter een vaste waarde en maakt hij geregeld indruk in de Serie A. Tegen Inter Milan wist de verdediger met Genoa meteen te stunten op de openingsspeeldag tegen landskampioen Internazionale, het werd 2-2. Een toptransfer en stap hogerop zit er deze zomermercato zeker nog in voor De Winter.

Hernieuwde interesse

AS Roma heeft De Winter weer in het vizier. Het gerenommeerde La Gazzetta dello Sport laat weten dat de Romeinen naar andere alternatieven kijken door het twijfelende gedrag van toptarget Baldé. En aldus komt De Winter weer in beeld. 

Daniele De Rossi is gecharmeerd van de verdediger en AS Roma is van plan de gesprekken te heropenen met Genoa. De komende weken kunnen cruciaal worden want het einde van de transfermarkt komt al in zicht.

Is AS Roma een goede stap voor De Winter?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

0
0
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

26
26
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

24
24
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

69
69
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

148
148
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

14
14
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

288
288
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

626
626
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

118
118
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

74
74
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

82
82
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

103
103
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

443
443
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

260
260
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

129
129
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

408
408
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

592
592
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

324
324
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

138
138
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

106
106
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

153
153
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32

Meer sportnieuws