Fink streng ondanks zege: "Veel materiaal om analyseren"

door
Fink streng ondanks zege:

KRC Genk miste met een één op zes zijn start dit seizoen, maar de Limburgers hebben zich op zijn minst qua resultaten herpakt. Na de knappe comeback van vorige week tegen Club Brugge boekten ze ook zaterdag weer een spectaculaire zege. Op het Kiel werd het immers 3-4.

Door de twee opeenvolgende zeges komt Genk voorlopig naast Union en Anderlecht in het klassement en nadert het tot op twee punten van leider Westerlo. Dat is een opsteker in een woelige periode, want er heerst in Genk toch de nodige onrust door enkele op til staande transfers. McKenzie vertrekt naar Toulouse en nog meer spelers zijn gegeerd.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

Fink ziet werkpunten bij Genk

Ongebreideld positief is Thorsten Fink echter niet. De Duitse trainer toonde zich behoorlijk kritisch ondanks de zege tegen Beerschot. "In het begin zaten we niet in de wedstrijd, maar dan zijn we goed teruggekomen. We hebben wel te veel kansen weggegeven, al speelde Beerschot ook erg goed", stelde hij vast bij Sporza.

Voor Fink is er dan ook werk aan de winkel. "We hadden het er moeilijk mee, er is de komende week veel videomateriaal om te analyseren. Uiteindelijk hebben we hier wel gewonnen, maar ik had niet verwacht dat het zo'n lastige wedstrijd zou worden."

Slechts één wedstrijd in komende maand

Fink heeft de komende weken wel tijd om orde op zaken te stellen. Het moet immers slechts één wedstrijd spelen op bijna een maand tijd. De partij van volgende week tegen Anderlecht werd uitgesteld omdat Paars-Wit de play-offs van de Europa League speelt en begin september is er de interlandbreak.

Daardoor is de volgende match van Genk pas op 30 augustus tegen Westerlo en speelt het daarna pas opnieuw op 14 september tegen Cercle Brugge. Fink zal dus de kans krijgen om op training zijn ploeg bij te slijpen.

Had je meer verwacht van Genk?

Meest recent

'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

0
0
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

31
31
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

33
33
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

73
73
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

130
130
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

135
135
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

153
153
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

285
285
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

136
136
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

41
41
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

80
80
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

497
497
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

71
71
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

706
706
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

504
504
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

27
27
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

77
77
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

160
160
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

403
403
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

208
208
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

696
696
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

576
576
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

309
309
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

83
83
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

352
352

Meer sportnieuws