Fink streng ondanks zege: "Veel materiaal om analyseren"

door
Fink streng ondanks zege:

KRC Genk miste met een één op zes zijn start dit seizoen, maar de Limburgers hebben zich op zijn minst qua resultaten herpakt. Na de knappe comeback van vorige week tegen Club Brugge boekten ze ook zaterdag weer een spectaculaire zege. Op het Kiel werd het immers 3-4.

Door de twee opeenvolgende zeges komt Genk voorlopig naast Union en Anderlecht in het klassement en nadert het tot op twee punten van leider Westerlo. Dat is een opsteker in een woelige periode, want er heerst in Genk toch de nodige onrust door enkele op til staande transfers. McKenzie vertrekt naar Toulouse en nog meer spelers zijn gegeerd.

LEES OOK: Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

Fink ziet werkpunten bij Genk

Ongebreideld positief is Thorsten Fink echter niet. De Duitse trainer toonde zich behoorlijk kritisch ondanks de zege tegen Beerschot. "In het begin zaten we niet in de wedstrijd, maar dan zijn we goed teruggekomen. We hebben wel te veel kansen weggegeven, al speelde Beerschot ook erg goed", stelde hij vast bij Sporza.

Voor Fink is er dan ook werk aan de winkel. "We hadden het er moeilijk mee, er is de komende week veel videomateriaal om te analyseren. Uiteindelijk hebben we hier wel gewonnen, maar ik had niet verwacht dat het zo'n lastige wedstrijd zou worden."

Slechts één wedstrijd in komende maand

Fink heeft de komende weken wel tijd om orde op zaken te stellen. Het moet immers slechts één wedstrijd spelen op bijna een maand tijd. De partij van volgende week tegen Anderlecht werd uitgesteld omdat Paars-Wit de play-offs van de Europa League speelt en begin september is er de interlandbreak.

Daardoor is de volgende match van Genk pas op 30 augustus tegen Westerlo en speelt het daarna pas opnieuw op 14 september tegen Cercle Brugge. Fink zal dus de kans krijgen om op training zijn ploeg bij te slijpen.

Had je meer verwacht van Genk?

Meest recent

Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

36
36
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

57
57
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

36
36
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

317
317
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

65
65
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

215
215
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

148
148
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

622
622
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

379
379
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

375
375
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

312
312
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

416
416
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

80
80
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

101
101
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

732
732
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

155
155
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

339
339
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

378
378
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

524
524
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

395
395
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

698
698
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

666
666
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363

Meer sportnieuws