Fink streng ondanks zege: "Veel materiaal om analyseren"

door
Fink streng ondanks zege:

KRC Genk miste met een één op zes zijn start dit seizoen, maar de Limburgers hebben zich op zijn minst qua resultaten herpakt. Na de knappe comeback van vorige week tegen Club Brugge boekten ze ook zaterdag weer een spectaculaire zege. Op het Kiel werd het immers 3-4.

Door de twee opeenvolgende zeges komt Genk voorlopig naast Union en Anderlecht in het klassement en nadert het tot op twee punten van leider Westerlo. Dat is een opsteker in een woelige periode, want er heerst in Genk toch de nodige onrust door enkele op til staande transfers. McKenzie vertrekt naar Toulouse en nog meer spelers zijn gegeerd.

LEES OOK: Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

Fink ziet werkpunten bij Genk

Ongebreideld positief is Thorsten Fink echter niet. De Duitse trainer toonde zich behoorlijk kritisch ondanks de zege tegen Beerschot. "In het begin zaten we niet in de wedstrijd, maar dan zijn we goed teruggekomen. We hebben wel te veel kansen weggegeven, al speelde Beerschot ook erg goed", stelde hij vast bij Sporza.

Voor Fink is er dan ook werk aan de winkel. "We hadden het er moeilijk mee, er is de komende week veel videomateriaal om te analyseren. Uiteindelijk hebben we hier wel gewonnen, maar ik had niet verwacht dat het zo'n lastige wedstrijd zou worden."

Slechts één wedstrijd in komende maand

Fink heeft de komende weken wel tijd om orde op zaken te stellen. Het moet immers slechts één wedstrijd spelen op bijna een maand tijd. De partij van volgende week tegen Anderlecht werd uitgesteld omdat Paars-Wit de play-offs van de Europa League speelt en begin september is er de interlandbreak.

Daardoor is de volgende match van Genk pas op 30 augustus tegen Westerlo en speelt het daarna pas opnieuw op 14 september tegen Cercle Brugge. Fink zal dus de kans krijgen om op training zijn ploeg bij te slijpen.

Had je meer verwacht van Genk?

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

20
20
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

63
63
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

93
93
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

38
38
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

86
86
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

323
323
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

282
282
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

86
86
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

104
104
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

189
189
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

97
97
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

317
317
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

132
132
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

423
423
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

148
148
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

177
177
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

125
125
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

169
169
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

419
419
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

516
516
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

816
816
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

377
377
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

228
228

Meer sportnieuws