Fink streng ondanks zege: "Veel materiaal om analyseren"

door
Fink streng ondanks zege:

KRC Genk miste met een één op zes zijn start dit seizoen, maar de Limburgers hebben zich op zijn minst qua resultaten herpakt. Na de knappe comeback van vorige week tegen Club Brugge boekten ze ook zaterdag weer een spectaculaire zege. Op het Kiel werd het immers 3-4.

Door de twee opeenvolgende zeges komt Genk voorlopig naast Union en Anderlecht in het klassement en nadert het tot op twee punten van leider Westerlo. Dat is een opsteker in een woelige periode, want er heerst in Genk toch de nodige onrust door enkele op til staande transfers. McKenzie vertrekt naar Toulouse en nog meer spelers zijn gegeerd.

LEES OOK: 'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Fink ziet werkpunten bij Genk

Ongebreideld positief is Thorsten Fink echter niet. De Duitse trainer toonde zich behoorlijk kritisch ondanks de zege tegen Beerschot. "In het begin zaten we niet in de wedstrijd, maar dan zijn we goed teruggekomen. We hebben wel te veel kansen weggegeven, al speelde Beerschot ook erg goed", stelde hij vast bij Sporza.

Voor Fink is er dan ook werk aan de winkel. "We hadden het er moeilijk mee, er is de komende week veel videomateriaal om te analyseren. Uiteindelijk hebben we hier wel gewonnen, maar ik had niet verwacht dat het zo'n lastige wedstrijd zou worden."

Slechts één wedstrijd in komende maand

Fink heeft de komende weken wel tijd om orde op zaken te stellen. Het moet immers slechts één wedstrijd spelen op bijna een maand tijd. De partij van volgende week tegen Anderlecht werd uitgesteld omdat Paars-Wit de play-offs van de Europa League speelt en begin september is er de interlandbreak.

Daardoor is de volgende match van Genk pas op 30 augustus tegen Westerlo en speelt het daarna pas opnieuw op 14 september tegen Cercle Brugge. Fink zal dus de kans krijgen om op training zijn ploeg bij te slijpen.

Had je meer verwacht van Genk?

Meest recent

'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

8
8
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

202
202
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

168
168
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

39
39
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

114
114
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

41
41
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

26
26
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

137
137
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

161
161
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

99
99
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

410
410
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

236
236
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

352
352
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

104
104
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

479
479
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

314
314
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

88
88
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

159
159
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

86
86
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

239
239
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

459
459
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

411
411
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

174
174
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

222
222

Meer sportnieuws