'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

255
'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

Deze week presenteerde Anderlecht met Zanka wel zijn vierde zomeraanwinst, maar daarmee is het transferhuiswerk nog lang niet af. Er wordt nog gezocht naar een doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller, terwijl er ook aan uitgaande zijde nog heel wat kan gebeuren.

Het was al genoegzaam bekend dat een aantal spelers deze zomer andere oorden zouden mogen opzoeken. Voor overbodige jongens als Diawara, Patris en Arnstad wil de club nog een oplossing vinden. Maar zaterdag verschenen berichten dat er weleens een heuse uitverkoop aan zou kunnen komen.

LEES OOK: Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Verschaeren en co staan niet 'te koop'

Verschillende spelers op wie wél nog gerekend werd, zouden immers ook in de etalage staan, zoals Yari Verschaeren, Anders Dreyer, Théo Leoni en Luis Vazquez. Maar Sacha Tavolieri nuanceert die berichten nu.

Volgens de transferwatcher klopt het niet dat de genoemde spelers 'te koop' staan. Anderlecht zal dus niet met hen leuren of actief op zoek gaan naar een nieuwe club voor hen.

Anderlecht is bij goed bod altijd bereid om mee te werken

Het is volgens hem wel zo dat momenteel geen enkele speler bij Anderlecht de status 'niet te koop' heeft. Als er een goed bod op tafel komt, zal de club dus altijd bereid zijn om te onderhandelen - ongeacht over welke speler het gaat.

Dat is toch een belangrijk verschil en dus zal het wellicht toch niet zo'n vaart lopen met de uitverkoop die er even leek aan te komen in het Lotto Park. Tenzij er plots enorme interesse opduikt voor het genoemde kwartet, blijven ze wellicht gewoon bij Paars-Wit.

Denk je dat één van hen toch zou kunnen vertrekken?

Meest recent

"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

4
4
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

1
1
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

27
27
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

31
31
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

54
54
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

90
90
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

198
198
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

395
395
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

179
179
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

148
148
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

361
361
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

62
62
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

361
361
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

66
66
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

116
116
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

272
272
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

150
150
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

21
21
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

382
382
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

206
206

Meer sportnieuws