'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

door
'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

Deze week presenteerde Anderlecht met Zanka wel zijn vierde zomeraanwinst, maar daarmee is het transferhuiswerk nog lang niet af. Er wordt nog gezocht naar een doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller, terwijl er ook aan uitgaande zijde nog heel wat kan gebeuren.

Het was al genoegzaam bekend dat een aantal spelers deze zomer andere oorden zouden mogen opzoeken. Voor overbodige jongens als Diawara, Patris en Arnstad wil de club nog een oplossing vinden. Maar zaterdag verschenen berichten dat er weleens een heuse uitverkoop aan zou kunnen komen.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Verschaeren en co staan niet 'te koop'

Verschillende spelers op wie wél nog gerekend werd, zouden immers ook in de etalage staan, zoals Yari Verschaeren, Anders Dreyer, Théo Leoni en Luis Vazquez. Maar Sacha Tavolieri nuanceert die berichten nu.

Volgens de transferwatcher klopt het niet dat de genoemde spelers 'te koop' staan. Anderlecht zal dus niet met hen leuren of actief op zoek gaan naar een nieuwe club voor hen.

Anderlecht is bij goed bod altijd bereid om mee te werken

Het is volgens hem wel zo dat momenteel geen enkele speler bij Anderlecht de status 'niet te koop' heeft. Als er een goed bod op tafel komt, zal de club dus altijd bereid zijn om te onderhandelen - ongeacht over welke speler het gaat.

Dat is toch een belangrijk verschil en dus zal het wellicht toch niet zo'n vaart lopen met de uitverkoop die er even leek aan te komen in het Lotto Park. Tenzij er plots enorme interesse opduikt voor het genoemde kwartet, blijven ze wellicht gewoon bij Paars-Wit.

Denk je dat één van hen toch zou kunnen vertrekken?

Meest recent

AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

29
29
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

14
14
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

29
29
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

400
400
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

233
233
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

149
149
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

261
261
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

607
607
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

262
262
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

290
290
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

345
345
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

163
163
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

137
137
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

82
82
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

262
262
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

287
287
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

59
59
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

447
447
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

358
358
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

553
553
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

51
51
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

480
480
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

63
63
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

522
522

Meer sportnieuws