'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

255 stemmen
'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

Deze week presenteerde Anderlecht met Zanka wel zijn vierde zomeraanwinst, maar daarmee is het transferhuiswerk nog lang niet af. Er wordt nog gezocht naar een doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller, terwijl er ook aan uitgaande zijde nog heel wat kan gebeuren.

Het was al genoegzaam bekend dat een aantal spelers deze zomer andere oorden zouden mogen opzoeken. Voor overbodige jongens als Diawara, Patris en Arnstad wil de club nog een oplossing vinden. Maar zaterdag verschenen berichten dat er weleens een heuse uitverkoop aan zou kunnen komen.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Verschaeren en co staan niet 'te koop'

Verschillende spelers op wie wél nog gerekend werd, zouden immers ook in de etalage staan, zoals Yari Verschaeren, Anders Dreyer, Théo Leoni en Luis Vazquez. Maar Sacha Tavolieri nuanceert die berichten nu.

Volgens de transferwatcher klopt het niet dat de genoemde spelers 'te koop' staan. Anderlecht zal dus niet met hen leuren of actief op zoek gaan naar een nieuwe club voor hen.

Anderlecht is bij goed bod altijd bereid om mee te werken

Het is volgens hem wel zo dat momenteel geen enkele speler bij Anderlecht de status 'niet te koop' heeft. Als er een goed bod op tafel komt, zal de club dus altijd bereid zijn om te onderhandelen - ongeacht over welke speler het gaat.

Dat is toch een belangrijk verschil en dus zal het wellicht toch niet zo'n vaart lopen met de uitverkoop die er even leek aan te komen in het Lotto Park. Tenzij er plots enorme interesse opduikt voor het genoemde kwartet, blijven ze wellicht gewoon bij Paars-Wit.

Denk je dat één van hen toch zou kunnen vertrekken?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

75
75
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

36
36
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

50
50
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

71
71
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

51
51
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

89
89
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

67
67
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

241
241
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

71
71
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

47
47
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

110
110
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

751
751
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

462
462
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

41
41
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

414
414
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

324
324
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

222
222
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

566
566
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

426
426
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

298
298
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

278
278

Meer sportnieuws