'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

255 stemmen
'Belangrijke nuance over uitverkoop bij Anderlecht'

Deze week presenteerde Anderlecht met Zanka wel zijn vierde zomeraanwinst, maar daarmee is het transferhuiswerk nog lang niet af. Er wordt nog gezocht naar een doelman, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller, terwijl er ook aan uitgaande zijde nog heel wat kan gebeuren.

Het was al genoegzaam bekend dat een aantal spelers deze zomer andere oorden zouden mogen opzoeken. Voor overbodige jongens als Diawara, Patris en Arnstad wil de club nog een oplossing vinden. Maar zaterdag verschenen berichten dat er weleens een heuse uitverkoop aan zou kunnen komen.

LEES OOK: Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Verschaeren en co staan niet 'te koop'

Verschillende spelers op wie wél nog gerekend werd, zouden immers ook in de etalage staan, zoals Yari Verschaeren, Anders Dreyer, Théo Leoni en Luis Vazquez. Maar Sacha Tavolieri nuanceert die berichten nu.

Volgens de transferwatcher klopt het niet dat de genoemde spelers 'te koop' staan. Anderlecht zal dus niet met hen leuren of actief op zoek gaan naar een nieuwe club voor hen.

Anderlecht is bij goed bod altijd bereid om mee te werken

Het is volgens hem wel zo dat momenteel geen enkele speler bij Anderlecht de status 'niet te koop' heeft. Als er een goed bod op tafel komt, zal de club dus altijd bereid zijn om te onderhandelen - ongeacht over welke speler het gaat.

Dat is toch een belangrijk verschil en dus zal het wellicht toch niet zo'n vaart lopen met de uitverkoop die er even leek aan te komen in het Lotto Park. Tenzij er plots enorme interesse opduikt voor het genoemde kwartet, blijven ze wellicht gewoon bij Paars-Wit.

Denk je dat één van hen toch zou kunnen vertrekken?

Meest recent

Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

17
17
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

103
103
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

69
69
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

37
37
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

37
37
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

294
294
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

100
100
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

656
656
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

89
89
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

44
44
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

83
83
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

69
69
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

171
171
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

330
330
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

294
294
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

503
503
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

905
905
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

143
143
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

885
885
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

215
215
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

674
674
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

237
237
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

66
66
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

197
197
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

173
173

Meer sportnieuws