'Dolende Danjuma vindt vierde club op twee jaar tijd'

door
'Dolende Danjuma vindt vierde club op twee jaar tijd'

Binnen minder dan een maand sluit de zomerse transferperiode onverbiddelijk zijn deuren. En dus zijn ook verschillende oude bekenden uit de Jupiler Pro League nog naarstig op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer bij Arnaut Danjuma het geval.

De Nederlandse flankaanvaller, die ook centraal uit de voeten kan, speelde in 2018/19 een seizoen voor Club en groeide toen uit tot één van de absolute sterkhouders. Na amper één jaar werd hij dan ook voor de nodige miljoenen verkocht aan AFC Bournemouth.

Sindsdien verloopt zijn carrière echter met hoogtes en laagtes. In zijn eerste seizoen bij Bournemouth degradeerde de club meteen uit de Premier League. Maar dat bleek voor Danjuma geen slechte zaak. In de Championship vond hij immers zijn beste vorm terug.

Carrière op zijspoor

Die prestaties leverden hem uiteindelijk een nieuwe transfer op. Zo verhuisde hij naar het Spaanse Villarreal. Daar werkte de aanvaller een sterk eerste seizoen af. Zo hielp hij zijn ploeg met zes goals zelfs aan een plek in de halve finales van de Champions League.

Na anderhalf jaar keerde Danjuma echter terug naar Engeland. Hij werd verhuurd aan Tottenham Hotspur, maar dat werd een flinke tegenvaller. Vorig seizoen werd hij dan weer uitgeleend aan Everton FC, ook die huurbeurt draaide uiteindelijk uit op een deceptie.

Nieuw avontuur in Frankrijk

Ondertussen is Danjuma weer terug bij Villarreal. Daar heeft hij nog een tweejarig contract. De Spaanse subtopper rekent echter niet langer op hem en wou hem deze zomer liefst definitief verpatsen. Maar omdat er te weinig vorderingen werden gemaakt, zette Villarreal de deur ook open voor een nieuwe uitleenbeurt. Dat bleek een goede zet. Zo meldt Footmercato dat Lille OSC inmiddels de onderhandelingen heeft opgestart om hem tijdelijk over te nemen. Afwachten of beide clubs snel tot een akkoord zullen komen.

Club Brugge zou een speler als Danjuma momenteel goed kunnen gebruiken ...

Meest recent

Vreven hakt knoop over toekomst bij Lokeren door

Komend weekend staat in de Challenger Pro League de laatste speeldag van de reguliere competitie ...

3
3
Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Cercle Brugge verzekerde zich vorig weekend van het behoud in de Jupiler Pro League na alweer een ...

19
19
'Union dreigt miljoenentransfer mis te lopen'

Union kan zowaar nog de titel van vorig seizoen overtreffen. Het werkte al een zeer knappe campagne ...

33
33
'Anderlecht zet Duitse goalgetter op verlanglijst'

Ondanks dat het nog steeds geen sportief directeur heeft, lijkt Anderlecht al volop begonnen te zijn ...

59
59
'Straffe toekomstwending voor Stassin'

In maart gaf Rudi Garcia in de oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico kansen aan enkele ...

49
49
Onthuld: speech Kompany zorgde voor comeback Bayern

Vincent Kompany wordt straks de eerste Belgische trainer ooit die in de halve finale van de ...

201
201
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht schrikt van Lukaku, Club-transfer rond'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

361
361
Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

Vincent Kompany heeft weer geschiedenis geschreven. Met Bayern München schakelde hij Real ...

77
77
‘KV Kortrijk heeft eerste topaankoop na promotie al beet’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels zijn zeker van ...

227
227
'Drie fraaie pistes dienen zich aan voor Openda'

Deze week bezegelde Loïs Openda zijn definitieve transfer naar Juventus. De Oude Dame verkreeg ...

74
74
Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

121
121
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

103
103
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

105
105
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

118
118
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

411
411
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

107
107
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

86
86
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

79
79
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

139
139
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

551
551
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

281
281
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

253
253
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

155
155
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

50
50
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

407
407

Meer sportnieuws