'Exit publiekstrekker dreigt na nieuw miljoenenbod Genk'

door
'Exit publiekstrekker dreigt na nieuw miljoenenbod Genk'

KRC Genk zorgde vorig weekend voor een spectaculaire remonte tegen Club Brugge en wil die goede lijn zaterdag doortrekken op bezoek bij Beerschot VA. In de selectie voor de trip naar 't Kiel werd ook een plekje voor Zakaria El Ouahdi voorzien. Die aast nochtans op een vertrek.

De Marokkaanse vleugelverdediger werd een jaartje geleden door Genk weggeplukt bij RWDM. Aanvankelijk had hij het evenwel lastig om zich door te zetten in de Cegeka Arena. Bovendien werd zijn ontwikkeling ook nog eens geblokkeerd door de aanwezigheid van Daniel Muñoz. Maar de Colombiaan vertrok in januari en daar wist El Ouahdi optimaal van te profiteren.

Zeker na een aanpassing van het speelsysteem, kwam de jonge Marokkaan er helemaal door. In de Play-Offs groeide hij zelfs uit tot één van de revelaties. Die goede prestaties leverden hem ook een selectie op voor het Olympisch elftal van Marokko. El Ouahdi was er zelfs één van de vaste sterkhouder en hielp zijn land zo aan een bronzen medaille.

LEES OOK: Genk door in Europa League na uiterst tumultueuze avond

Nieuw miljoenenbod

Knappe prestaties dus, die ook in het buitenland niet onopgemerkt bleven. Begin deze zomer raakte immers bekend dat de vleugelback kon rekenen op interesse vanuit Portugal. En die belangstelling werd inmiddels concreet. Zo maakt SL Benfica al een tijdje nadrukkelijk werk van zijn komst en de Portugezen geven voorlopig niet op.

Genk, dat zijn sterkhouder deze zomer liefst niet wil laten gaan, zou de eerste aanbiedingen uit Lissabon geweigerd hebben. Maar volgens Record blijft Benfica aandringen. In de voorbije dagen werden de onderhandelingen op clubniveau voort gezet. Transferwatcher Sacha Tavolieri beweert dat Racing daarbij opnieuw een bod van zo'n 8.5 miljoen euro weigerde.

Professionele houding

Desondanks blijven de gesprekken lopen. El Ouahdi heeft zelf dan ook zijn zinnen gezet op een verhuis naar het Estadio da Luz. Hij en zijn entourage blijven aandringen om tot een akkoord te komen, weliswaar zonder daarbij over de schreef te gaan. Coach Thorsten Fink blijft voorlopig dan ook op hem rekenen. "In deze maand is het normaal dat spelers interesse genieten. Maar ze moeten wel tot de laatste minuut willen strijden voor deze club. Vorige week zat het op dat vlak overigens prima met El Ouahdi, die zelf aandrong op een selectie en heel scherp inviel", aldus Fink bij Het Belang van Limburg.

El Ouahdi moet minstens 10 miljoen opbrengen ...

Meest recent

Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

9
9
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

46
46
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

31
31
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

170
170
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

201
201
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

33
33
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

461
461
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

212
212
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

30
30
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

419
419
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

37
37
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

125
125
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

261
261
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

116
116
Kompany ziet oorzaak voor nederlaag Bayern München

Bayern München verloor met 1-2 van FC Augsburg. Het was een verdiende eerste nederlaag in de ...

101
101
Sensatie bij Club Brugge: fans viseren één man

Club Brugge begon om 18u15 aan zijn thuisduel tegen Zulte Waregem. De eerste 45 minuten liggen ...

509
509
Bormans geeft geheim Union prijs: "Zelfs Mourinho niet"

Philippe Bormans levert goed werk bij Union SG. De Brusselaars zijn uitgegroeid tot een topclub in ...

64
64
Sterke Bounida gidst Ajax naar zeer belangrijke zege

Ajax begint nog maar eens opnieuw met Jordi Cruijff. Na de dramatische passages van Sven Mislintat ...

37
37
Hasi ziet kwaliteitsinjectie: "Extra concurrentie"

Bij RSC Anderlecht werden er al een aantal in- en uitgaande transfers afgerond. Trainer Besnik Hasi ...

183
183
Beerschot schiet zichzelf in voet, Lokeren met straffe reeks

In de Challenger Pro League hebben Lokeren en Beerschot de punten onder mekaar verdeeld. In de ...

164
164
Man City veert recht, Tottenham blijft op de dool

We zijn dit seizoen niet onder de indruk van het algemene niveau in de Premier League. Veel topclubs ...

9
9
STVV grijpt koppositie: droomseizoen krijgt vervolg

Het sprookjesachtige seizoen van STVV blijft maar verder vorm krijgen. De Kanaries wisten nu ook een ...

137
137
Sensatie in Bundesliga: Bayern verliest in eigen huis

Van een titelstrijd is geen sprake meer in Duitsland. Het is alleen nog maar de vraag wanneer Bayern ...

86
86
Club Brugge aan zet: Leko voert twee wissels door

Club Brugge speelt om 18u15 tegen Zulte Waregem. Een partij die ze moeten winnen na de nederlaag ...

139
139
'Topclub legt bod neer, Lierse SK haalt opgelucht adem'

Bij Lierse SK hebben ze met Bryan Adinany een zeer interessante spits in hun rangen. Aan interesse ...

143
143

Meer sportnieuws