Voor Waasland-Beveren is er wederom slecht nieuws. Trainer Glen De Boeck had al te kampen met enkele afwezigen en nu wordt deze lijst nog verder vergroot. Hrvoje Cale viel immers geblesseerd uit in de wedstrijd tegen KV Kortrijk. Een streep door de rekening van de Waaslanders.
De verdediger was zelf ingevallen in de wedstrijd, maar zag het noodlot toeslaan in de laatste minuten van de partij. Cale liep een blessure aan zijn knie op, maar het is nog niet bekend hoe ernstig deze blessure is. Maandag zou de Kroaat verdere onderzoeken laten uitvoeren in het ziekenhuis.
Ook Rami Gershon, Karim Belhocine en Cédric D'Ulivo kampen met blessureleed. Opvallend is dat het allemaal verdedigers zijn. René Sterckx zou wel weer kunnen aansluiten bij de groep. Hij was ook geblesseerd, maar lijkt weer fit te zijn.