'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

door
'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

Vrijdagavond wordt de vierde speeldag van de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Union en Charleroi. De vice-kampioen zal daarin gehavend aan de aftrap verschijnen en dat niet alleen omwille van de mentale klap die de uitschakeling door Slavia Praag in de voorrondes van de Champions League betekende.

Trainer Sébastien Pocognoli zal immers ook niet kunnen rekenen op Cameron Puertas. De spelmaker verscheen donderdag ook al niet meer op het trainingsveld omdat hij op het punt zou staan om een transfer af te ronden naar de Premier League. Alleen blijft het de vraag naar welke ploeg hij trekt.

LEES OOK: KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Ipswich niet de volgende club van Puertas

Bepaalde media schoven promovendus Ipswich Town naar voor als zijn bekende bestemming, maar die lijkt het alsmaar minder te worden. Na Sacha Tavolieri ontkent nu ook Het Nieuwsblad dat de club van kersvers aandeelhouder Ed Sheeran de topfavoriet is om Puertas binnen te halen. Het blijft dus gissen.

Wel weet de krant dat de desbetreffende club al een akkoord op zak heeft met Puertas en ook bereid zou zijn om de 15 miljoen euro te betalen die Union vraagt. Al blijven de Brusselaars wel hopen op een nog betere aanbieding, nadat ze al verschillende boden tussen de 14 en 15 miljoen binnenkregen.

Andere clubs liggen op de loer

Intussen blijven enkele andere teams op de loer liggen voor het geval dat de Engelse transfer van Puertas alsnog afspringen. Drie clubs uit respectievelijk Saudi-Arabië, Duitsland en Italië zouden ook nog concrete interesse tonen.

Voor Puertas lonkt in ieder geval een mooie stap hogerop en Union ziet zijn kassa nog maar eens rinkelen. Het betaalde 2,5 jaar geleden zelf slechts 1,2 miljoen euro voor de komst van de Spanjaard en mag nu dus meer dan het tienvoudige incasseren.

Zal Puertas goed in de Premier League passen?

Meest recent

'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

9
9
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

10
10
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

17
17
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

239
239
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

50
50
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

67
67
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

207
207
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

190
190
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

339
339
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

153
153
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

39
39
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

139
139
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

186
186
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

143
143
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

241
241
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

227
227
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

196
196
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

47
47
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

292
292
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

359
359
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

54
54
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

197
197
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

214
214
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

339
339

Meer sportnieuws