'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

113
'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

Vrijdagavond wordt de vierde speeldag van de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Union en Charleroi. De vice-kampioen zal daarin gehavend aan de aftrap verschijnen en dat niet alleen omwille van de mentale klap die de uitschakeling door Slavia Praag in de voorrondes van de Champions League betekende.

Trainer Sébastien Pocognoli zal immers ook niet kunnen rekenen op Cameron Puertas. De spelmaker verscheen donderdag ook al niet meer op het trainingsveld omdat hij op het punt zou staan om een transfer af te ronden naar de Premier League. Alleen blijft het de vraag naar welke ploeg hij trekt.

LEES OOK: Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Ipswich niet de volgende club van Puertas

Bepaalde media schoven promovendus Ipswich Town naar voor als zijn bekende bestemming, maar die lijkt het alsmaar minder te worden. Na Sacha Tavolieri ontkent nu ook Het Nieuwsblad dat de club van kersvers aandeelhouder Ed Sheeran de topfavoriet is om Puertas binnen te halen. Het blijft dus gissen.

Wel weet de krant dat de desbetreffende club al een akkoord op zak heeft met Puertas en ook bereid zou zijn om de 15 miljoen euro te betalen die Union vraagt. Al blijven de Brusselaars wel hopen op een nog betere aanbieding, nadat ze al verschillende boden tussen de 14 en 15 miljoen binnenkregen.

Andere clubs liggen op de loer

Intussen blijven enkele andere teams op de loer liggen voor het geval dat de Engelse transfer van Puertas alsnog afspringen. Drie clubs uit respectievelijk Saudi-Arabië, Duitsland en Italië zouden ook nog concrete interesse tonen.

Voor Puertas lonkt in ieder geval een mooie stap hogerop en Union ziet zijn kassa nog maar eens rinkelen. Het betaalde 2,5 jaar geleden zelf slechts 1,2 miljoen euro voor de komst van de Spanjaard en mag nu dus meer dan het tienvoudige incasseren.

Zal Puertas goed in de Premier League passen?

Meest recent

Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

2
2
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

34
34
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

18
18
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

23
23
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

7
7
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

89
89
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

83
83
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

157
157
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

14
14
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

170
170
Keuze Van Bommel in vraag: “Hij verdiende géén selectie”

Mark van Bommel heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg vrijdagmiddag bekendgemaakt. De ...

389
389
‘Bom barst ook in Italië: iedereen klaar met De Winter’

Bij AC Milan staat Koni De Winter elke week in de basis. Bij de Rode Duivels kwam hij al sinds begin ...

333
333
'Club Brugge heeft groot transferplan met Seys'

Club Brugge kan nog maar beter wat genieten van Joaquin Seys, want de blonde linksachter is bezig ...

320
320
Euvrard haalt opgelucht adem en wil meer van Standard

Standard heeft de match gewonnen die ze moesten winnen. SK Beveren werd met 3-0 terug naar huis ...

45
45
Exit Bruno? De Mos snoeihard voor bestuur van Anderlecht

Vitor Bruno heeft na de toch wel zware kritiek van Marc Coucke en Kenneth Bornauw gereageerd op het ...

324
324
KV Mechelen is het goede voorbeeld in tijden van ‘crisis’

Anno 2026 moet het zwart of wit zijn, grijs verkoopt blijkbaar niet goed genoeg. Het woord crisis ...

87
87
De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

40
40
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

162
162
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

143
143
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

87
87
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

60
60
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

65
65
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

65
65
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

383
383

Meer sportnieuws