'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

113 stemmen
'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

Vrijdagavond wordt de vierde speeldag van de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Union en Charleroi. De vice-kampioen zal daarin gehavend aan de aftrap verschijnen en dat niet alleen omwille van de mentale klap die de uitschakeling door Slavia Praag in de voorrondes van de Champions League betekende.

Trainer Sébastien Pocognoli zal immers ook niet kunnen rekenen op Cameron Puertas. De spelmaker verscheen donderdag ook al niet meer op het trainingsveld omdat hij op het punt zou staan om een transfer af te ronden naar de Premier League. Alleen blijft het de vraag naar welke ploeg hij trekt.

Ipswich niet de volgende club van Puertas

Bepaalde media schoven promovendus Ipswich Town naar voor als zijn bekende bestemming, maar die lijkt het alsmaar minder te worden. Na Sacha Tavolieri ontkent nu ook Het Nieuwsblad dat de club van kersvers aandeelhouder Ed Sheeran de topfavoriet is om Puertas binnen te halen. Het blijft dus gissen.

Wel weet de krant dat de desbetreffende club al een akkoord op zak heeft met Puertas en ook bereid zou zijn om de 15 miljoen euro te betalen die Union vraagt. Al blijven de Brusselaars wel hopen op een nog betere aanbieding, nadat ze al verschillende boden tussen de 14 en 15 miljoen binnenkregen.

Andere clubs liggen op de loer

Intussen blijven enkele andere teams op de loer liggen voor het geval dat de Engelse transfer van Puertas alsnog afspringen. Drie clubs uit respectievelijk Saudi-Arabië, Duitsland en Italië zouden ook nog concrete interesse tonen.

Voor Puertas lonkt in ieder geval een mooie stap hogerop en Union ziet zijn kassa nog maar eens rinkelen. Het betaalde 2,5 jaar geleden zelf slechts 1,2 miljoen euro voor de komst van de Spanjaard en mag nu dus meer dan het tienvoudige incasseren.

Zal Puertas goed in de Premier League passen?

Meest recent

Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

13
13
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

45
45
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

221
221
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

47
47
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

178
178
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

278
278
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

989
989
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

432
432
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

144
144
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

184
184
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

692
692
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

480
480
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

256
256
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

21
21
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

110
110
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

186
186
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

53
53
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

74
74
Nederland onder druk: pijnlijke statistiek baart zorgen

Nederland wereldkampioen! Je hoort het bij elk WK waar ze aanwezig zijn, maar het lukte hen nog ...

59
59
Genoemd bij Club Brugge en Anderlecht, nu ontslagen bij Ajax

Bij Ajax blijf het woelig werken. De Amsterdammers willen heel wat spelers van de hand doen, maar ...

85
85
Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

83
83
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

138
138
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

463
463
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

109
109
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

167
167

Meer sportnieuws