'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

113 stemmen
'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

Vrijdagavond wordt de vierde speeldag van de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Union en Charleroi. De vice-kampioen zal daarin gehavend aan de aftrap verschijnen en dat niet alleen omwille van de mentale klap die de uitschakeling door Slavia Praag in de voorrondes van de Champions League betekende.

Trainer Sébastien Pocognoli zal immers ook niet kunnen rekenen op Cameron Puertas. De spelmaker verscheen donderdag ook al niet meer op het trainingsveld omdat hij op het punt zou staan om een transfer af te ronden naar de Premier League. Alleen blijft het de vraag naar welke ploeg hij trekt.

Ipswich niet de volgende club van Puertas

Bepaalde media schoven promovendus Ipswich Town naar voor als zijn bekende bestemming, maar die lijkt het alsmaar minder te worden. Na Sacha Tavolieri ontkent nu ook Het Nieuwsblad dat de club van kersvers aandeelhouder Ed Sheeran de topfavoriet is om Puertas binnen te halen. Het blijft dus gissen.

Wel weet de krant dat de desbetreffende club al een akkoord op zak heeft met Puertas en ook bereid zou zijn om de 15 miljoen euro te betalen die Union vraagt. Al blijven de Brusselaars wel hopen op een nog betere aanbieding, nadat ze al verschillende boden tussen de 14 en 15 miljoen binnenkregen.

Andere clubs liggen op de loer

Intussen blijven enkele andere teams op de loer liggen voor het geval dat de Engelse transfer van Puertas alsnog afspringen. Drie clubs uit respectievelijk Saudi-Arabië, Duitsland en Italië zouden ook nog concrete interesse tonen.

Voor Puertas lonkt in ieder geval een mooie stap hogerop en Union ziet zijn kassa nog maar eens rinkelen. Het betaalde 2,5 jaar geleden zelf slechts 1,2 miljoen euro voor de komst van de Spanjaard en mag nu dus meer dan het tienvoudige incasseren.

Zal Puertas goed in de Premier League passen?

Meest recent

Anderlecht aast op bekerheld: 'Vragen om problemen'

Anderlecht speurt opnieuw naar snelheid op de flank en komt uit bij een jonge bekerheld. Hij past in ...

200
200
Eriksen komt zelf met update: wat met toekomst?

Christian Eriksen maakte in 2020 al een hartstilstand mee tijdens het EK en sindsdien speelt de ...

23
23
‘Alarm vlak voor WK: openingsmatch plots op losse schroeven’

Het WK gaat donderdagavond van start, maar de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika zorgt plots ...

108
108
Tielemans maakt fans warm voor WK met erg straffe taal

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder van de Rode Duivels én de ...

31
31
KAA Gent slaat toe: jonge aanvaller uit Engeland binnen

KAA Gent heeft op de zomermercato een nieuw talent binnengehaald. Op de officiële kanalen laten ...

71
71
‘KRC Genk grijpt genadeloos in: duo op transferlijst’

Het seizoen is nog maar net gedaan of KRC Genk grijpt al genadeloos in. De Limburgers zullen komend ...

302
302
‘Pocognoli naar Anderlecht? Belangrijke hint bekend’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Paars-Wit wil niet verder door met Jeremy ...

496
496
Origi stopt met voetballen: "Zeer jammer, hij had echt alles"

Divock Origi liet vandaag weten dat hij op amper 31-jarige leeftijd stopt met voetballen. De ...

185
185
Vandenbempt ziet één groot verschil bij de Rode Duivels

De Rode Duivels zijn onderweg naar Seattle in de Verenigde Staten. De Belgen trekken met vertrouwen ...

117
117
Origi hangt op 31-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Divock Origi hangt op 31-jarige leeftijd de schoenen aan de haak. Dat heeft hij zopas meegedeeld via ...

173
173
Ruben Van Gucht woedend: Hevig conflict achter de schermen

Ruben Van Gucht kwaad krijgen is blijkbaar niet zo moeilijk als sommigen denken. Achter zijn ...

140
140
Anderlecht heeft één groot probleem volgens Nilis

RSC Anderlecht kende alweer geen goed seizoen. Paars-Wit eindigde vierde en dat voor het tweede jaar ...

419
419
Lierse SK verrast met transfer bij Jupiler Pro League-club

Lierse SK wist met Christian Kouam vandaag al een speler te strikken, maar daar doen ze er nog ...

80
80
'Beweging op JPL-mercato: twee spelers in aantocht'

Het WK mag dan wel voor de deur staan, achter de schermen zijn de Belgische clubs ook bezig met het ...

111
111
AA Gent vindt versterking in de Challenger Pro League

AA Gent gaat een drukke mercato tegemoet. De Buffalo's willen versterking voor de korte termijn, ...

161
161
Heekeren laat fans Anderlecht nu al watertanden

RSC Anderlecht sloot een zwaar seizoen af als nummer vier. De Brusselaars haalden in januari heel ...

554
554
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

76
76
Zware Coucke-protesten: fanclubs Anderlecht reageren

Het is voor Anderlecht alweer een zeer woelig seizoen geweest. Dat eindigde opnieuw zonder prijs, ...

510
510
Genk kan opnieuw jackpot treffen met eigen talenten

Voor Genk werd het een tegenvallend seizoen dat uiteindelijk eindigde zonder Europees ticket, maar ...

313
313
'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

Thomas Meunier is maandag met de Rode Duivels op het vliegtuig richting de Verenigde Staten gestapt. ...

123
123
Garcia spreekt duidelijke WK-ambitie uit voor afreis

De Rode Duivels zitten nu helemaal in WK-modus. Maandagnamiddag zijn ze in Zaventem immers op het ...

213
213
'Club Brugge vindt nieuwe prijsschutter in Roemenië'

Club Brugge roerde zich vooralsnog nog niet op de transfermarkt, maar het lijkt voor een bijzonder ...

671
671
Alderweireld voorspelt: nog extra troef voor Rode Duivels

De Rode Duivels stappen maandagnamiddag op het vliegtuig naar de Verenigde Staten, waar ze op 15 ...

183
183
Lierse pakt uit met Belgische ex-speler van Bayern

Lierse beleefde een grijs seizoen en is nu al druk in de weer om straks beter te doen. Daarvoor ...

89
89
'Club moet alsnog vrezen voor vertrek goudhaantje'

Het is een woelig seizoen geweest voor Club NXT. Het eindigde pas als voorlaatste in de Challenger ...

255
255

Meer sportnieuws