'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

113 stemmen
'Mysterie rond volgende club Puertas blijft duren'

Vrijdagavond wordt de vierde speeldag van de Jupiler Pro League alweer op gang getrapt met een wedstrijd tussen Union en Charleroi. De vice-kampioen zal daarin gehavend aan de aftrap verschijnen en dat niet alleen omwille van de mentale klap die de uitschakeling door Slavia Praag in de voorrondes van de Champions League betekende.

Trainer Sébastien Pocognoli zal immers ook niet kunnen rekenen op Cameron Puertas. De spelmaker verscheen donderdag ook al niet meer op het trainingsveld omdat hij op het punt zou staan om een transfer af te ronden naar de Premier League. Alleen blijft het de vraag naar welke ploeg hij trekt.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Ipswich niet de volgende club van Puertas

Bepaalde media schoven promovendus Ipswich Town naar voor als zijn bekende bestemming, maar die lijkt het alsmaar minder te worden. Na Sacha Tavolieri ontkent nu ook Het Nieuwsblad dat de club van kersvers aandeelhouder Ed Sheeran de topfavoriet is om Puertas binnen te halen. Het blijft dus gissen.

Wel weet de krant dat de desbetreffende club al een akkoord op zak heeft met Puertas en ook bereid zou zijn om de 15 miljoen euro te betalen die Union vraagt. Al blijven de Brusselaars wel hopen op een nog betere aanbieding, nadat ze al verschillende boden tussen de 14 en 15 miljoen binnenkregen.

Andere clubs liggen op de loer

Intussen blijven enkele andere teams op de loer liggen voor het geval dat de Engelse transfer van Puertas alsnog afspringen. Drie clubs uit respectievelijk Saudi-Arabië, Duitsland en Italië zouden ook nog concrete interesse tonen.

Voor Puertas lonkt in ieder geval een mooie stap hogerop en Union ziet zijn kassa nog maar eens rinkelen. Het betaalde 2,5 jaar geleden zelf slechts 1,2 miljoen euro voor de komst van de Spanjaard en mag nu dus meer dan het tienvoudige incasseren.

Zal Puertas goed in de Premier League passen?

Meest recent

'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

41
41
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

40
40
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

24
24
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

121
121
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

23
23
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

33
33
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

169
169
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

527
527
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

162
162
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

67
67
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

430
430
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

74
74
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

199
199
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

524
524
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

496
496
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

477
477
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

351
351
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

188
188
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

586
586
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

266
266
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1020
1020
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

324
324
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

663
663
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

473
473
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

151
151

Meer sportnieuws