'Kassa Union rinkelt: toptransfer Puertas zeer nabij'

door
'Kassa Union rinkelt: toptransfer Puertas zeer nabij'

Union likt zijn wonden nadat het zijn Champions League-droom in rook zag opgaan. In de derde voorronde struikelde het meteen over Slavia Praag, dat vorige week de heenmatch al met 3-1 gewonnen had. Dinsdag kon Union die scheve situatie niet meer rechtzetten, want het verloor ook de terugwedstrijd met 0-1.

Geen kwalificatie voor kampioenenbal betekent uiteraard ook dat Union heel wat miljoenen misloopt, maar amper enkele dagen later lijkt de kassa alsnog te gaan rinkelen in het Dudenpark. Na het eerdere vertrek van Amoura en Nilsson lijkt de volgende toptransfer in de maak.

LEES OOK: Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Puertas trekt naar de Premier League

Na de terugmatch tegen Slavia herhaalde Cameron Puertas nog eens dat hij deze zomer een transfer wil maken en dat hij hoopt op een snelle oplossing. En die oplossing lijkt er sneller dan verwacht te komen, want volgens Sacha Tavolieri is een transfer plots zeer nabij.

De Profvoetballer van het Jaar en Union zouden dicht bij een akkoord staan met een niet nader genoemde club uit de Premier League. In afwachting van een deal zou Puertas donderdag al niet meer op het trainingsveld verschenen zijn, wat betekent dat hij in principe ook zal passen voor de match van vrijdag tegen Charleroi.

Union vangt mooie transfersom

Het is nog niet duidelijk welke transfersom Union zal vangen, maar sowieso zal het een aanzienlijk bedrag zijn. Onlangs weigerden ze immers nog een bod van 12 miljoen euro vanwege een club uit de Amerikaanse MLS.

De 25-jarige Puertas staat zo op het punt om na 2,5 jaar Union te verlaten. Hij kwam in januari 2022 voor iets meer dan 1 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Aanvankelijk stond hij lange tijd in de schaduw van spelers als Teuma op het middenveld, maar vorig seizoen ontplofte hij helemaal. Die stormachtige evolutie lijkt nu beloond te worden.

Zal Puertas in de Premier League potten kunnen breken?

Meest recent

De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

11
11
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

130
130
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

99
99
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

240
240
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

309
309
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

422
422
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

559
559
Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

RSC Anderlecht heeft met Danylo Sikan een nieuwe aanvaller binnengehaald. De 24-jarige ...

267
267
Leko spreekt duidelijke taal over transfer Onyedika

Raphael Onyedika werd vorige zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht en dat is ...

196
196
Oosting plots met de handen in het haar bij Antwerp

Royal Antwerp FC is onder Joseph Oosting een nieuwe weg ingeslagen. De Nederlander heeft weer vuur ...

247
247
Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Antonio Conte wordt gezien als een topcoach en hij heeft al bij een resem topclubs gewerkt. De ...

64
64
KAA Gent pakt uit met topdeal: “Een ruwe diamant”

KAA Gent heeft de komst van Moctar Diop bekendgemaakt. De aanvaller komt van het Noorse Lillestrom ...

213
213
Club-fans nog steeds vast in Kazachstan na arrestatie

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Daarmee deed Blauw-Zwart een goede zaak in de ...

118
118
Renard bevestigt volgende vertrekker bij Anderlecht

Anderlecht blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. De teller staat momenteel op vijf deals ...

266
266
'Club wrijft zich in handen: toptarget drukt transfer door'

Club Brugge wist deze winter tot dusver nog geen nieuwe aanwinsten te presenteren, ondanks dat het ...

479
479
'AA Gent hakt knoop door over miljoenendeal'

AA Gent heeft er al een drukke wintermercato opzitten. Het stelde vrijdagochtend nog zijn tweede ...

315
315
'Schokkende wending: Genk sluit deal met Barça'

Bij KRC Genk mogen we in de komende dagen nog transferactiviteit verwachten. Versterking is niet ...

278
278
'Eigenaars drukken stempel: tweede Japanner naar Beerschot'

Beerschot begon vorig weekend aan zijn tweede seizoenshelft met een zege tegen Olympic Charleroi en ...

244
244
'Anderlecht laat volgende flop gaan: verrassende deal'

Anderlecht is deze week al zeer actief geweest op de transfermarkt. Met Heekeren en Sikan strikte ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt stevig uit, Anderlecht strikt toptalent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

344
344
Nieuwe details Genk-fans onthuld: “Chaos bij politie”

De situatie in Utrecht blijft de gemoederen bezighouden. De Europa League-wedstrijd van KRC Genk ...

325
325
KAA Gent komt met bevestiging: definitieve transfer

KAA Gent heeft op de officiële kanalen een uitgaande transfer bevestigd. Bram Lagae gaat weg ...

132
132
‘Anderlecht wil uitpakken: gesprekken over verdediger’

RSC Anderlecht is de op wintermercato nog naarstig op zoek naar versterkingen. Olivier Renard ligt ...

384
384
STVV kondigt na Van Helden weer uitgaande transfer aan

Rein Van Helden gaat aan de slag bij Royal Antwerp FC. De Belgische jeugdinternational had een ...

95
95
Politie Utrecht reageert: KRC Genk-fans krijgen volle laag

Het liep compleet mis voor FC Utrecht – KRC Genk. De politie moest hard optreden en ...

332
332

Meer sportnieuws