'Kassa Union rinkelt: toptransfer Puertas zeer nabij'

door
'Kassa Union rinkelt: toptransfer Puertas zeer nabij'

Union likt zijn wonden nadat het zijn Champions League-droom in rook zag opgaan. In de derde voorronde struikelde het meteen over Slavia Praag, dat vorige week de heenmatch al met 3-1 gewonnen had. Dinsdag kon Union die scheve situatie niet meer rechtzetten, want het verloor ook de terugwedstrijd met 0-1.

Geen kwalificatie voor kampioenenbal betekent uiteraard ook dat Union heel wat miljoenen misloopt, maar amper enkele dagen later lijkt de kassa alsnog te gaan rinkelen in het Dudenpark. Na het eerdere vertrek van Amoura en Nilsson lijkt de volgende toptransfer in de maak.

LEES OOK: De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Puertas trekt naar de Premier League

Na de terugmatch tegen Slavia herhaalde Cameron Puertas nog eens dat hij deze zomer een transfer wil maken en dat hij hoopt op een snelle oplossing. En die oplossing lijkt er sneller dan verwacht te komen, want volgens Sacha Tavolieri is een transfer plots zeer nabij.

De Profvoetballer van het Jaar en Union zouden dicht bij een akkoord staan met een niet nader genoemde club uit de Premier League. In afwachting van een deal zou Puertas donderdag al niet meer op het trainingsveld verschenen zijn, wat betekent dat hij in principe ook zal passen voor de match van vrijdag tegen Charleroi.

Union vangt mooie transfersom

Het is nog niet duidelijk welke transfersom Union zal vangen, maar sowieso zal het een aanzienlijk bedrag zijn. Onlangs weigerden ze immers nog een bod van 12 miljoen euro vanwege een club uit de Amerikaanse MLS.

De 25-jarige Puertas staat zo op het punt om na 2,5 jaar Union te verlaten. Hij kwam in januari 2022 voor iets meer dan 1 miljoen euro over van Lausanne-Sport. Aanvankelijk stond hij lange tijd in de schaduw van spelers als Teuma op het middenveld, maar vorig seizoen ontplofte hij helemaal. Die stormachtige evolutie lijkt nu beloond te worden.

Zal Puertas in de Premier League potten kunnen breken?

Meest recent

'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

11
11
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

42
42
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

45
45
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

38
38
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

22
22
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

207
207
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

54
54
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

82
82
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

263
263
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

132
132
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

166
166
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

50
50
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

76
76
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

385
385
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

173
173
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

904
904
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

156
156
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

89
89
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

304
304
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

96
96
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

448
448
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

252
252
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

77
77
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

255
255
'Napoli heeft masterplan voor Lukaku klaar'

De terugkeer van Romelu Lukaku nadert met rasse schreden. Meer dan vier maanden lag de Rode Duivel ...

62
62

Meer sportnieuws