‘Volgende club Puertas bekend, Union vangt mooie som’

207 stemmen
‘Volgende club Puertas bekend, Union vangt mooie som’

Cameron Puertas is klaar voor een nieuwe uitdaging. De middenvelder maakte er geen geheim van dat hij Union SG wilde verlaten na een topseizoen met de Brusselse club.

Eerder kwam al naar buiten dat Puertas op weg was naar de Premier League, maar het Waalse Le Soir weet dat promovendus Ipswich Town de middenvelder wil binnenhalen. Momenteel zijn de gesprekken over de 25-jarige Puertas nog gaande.

LEES OOK: Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Akkoord verwacht

Maar er wordt wel snel een akkoord verwacht. Puertas traint naar verluidt ook al niet meer mee om zijn transfer af te ronden en Union SG gunt de assistkoning van afgelopen seizoen ook wel zijn toptransfer. De Brusselaars vangen eveneens een mooie som.

Naar verluidt zal Puertas minstens vijftien miljoen euro opleveren. Zelf legde Union iets meer dan een miljoen euro op tafel. Afgelopen seizoen werd Puertas de absolute smaakmaker van Union SG en gaf hij de ene assist na de anderen. Ook Saudi-Arabië kwam op de proppen.

Tegenstrijdige berichten

Maar Puertas lijkt voor de sportieve keuze te gaan in plaats van de lucratieve uitdaging in Saudi-Arabië. De 25-jarige Zwitserse Spanjaard kwam uiteindelijk tot 118 wedstrijden bij Union SG en daarin kon de middenvelder 21 keer scoren en 24 assists geven.

Overigens wordt de naam van Ipswich Town door journalist Sacha Tavolieri ontkend. Er verschijnen aldus tegenstrijdige berichten in de media, maar in Wallonië zijn ze er zeker van dat promovendus Ipswich aan het langste eind zal trekken.

Is Ipswich een goede stap voor Puertas?

Meest recent

Imke Courtois geeft basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

2
2
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

24
24
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

138
138
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

61
61
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

264
264
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

42
42
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

287
287
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

512
512
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

203
203
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

259
259
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

81
81
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

782
782
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

445
445
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

130
130
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

414
414
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

520
520
Standard is toptalent definitief kwijt aan Feyenoord

Standard leek dit seizoen weer wat op te leven, al kon het zijn seizoen uiteindelijk net niet ...

72
72
'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Feyenoord eindigde vorig seizoen als tweede in de Eredivisie, maar kon PSV nooit bedreigen voor de ...

101
101
'KV Kortrijk keihard: oudgediende naar B-kern gestuurd'

KV Kortrijk is deze week als eerste eersteklasser begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe ...

194
194
'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

54
54
'Anderlecht vangt minder dan gehoopt voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

462
462
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

458
458
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

246
246
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

157
157

Meer sportnieuws