'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

738 stemmen
'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

KRC Genk hoopt dat knappe zege tegen Club Brugge de start vormde van een sterke reeks. Dat zal in de komende weken moeten blijken, ondertussen is de club ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht in de Cegeka Arena.

Racing beleefde al een drukke mercato tot dusver. Allereerst werd met Thorsten Fink een nieuwe coach vastgelegd. De Duitser werd weggeplukt bij STVV en in zijn zog volgden sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers. Spits Hyeon-gyu Oh kwam op zijn beurt over van Celtic, terwijl Adrian Palacios voor extra opties in de defensie moet zorgen.

Een weekje geleden werd middenvelder Nikolas Sattlberger dan weer overgenomen van Rapid Wien. Met zijn komst zijn de meeste posities inmiddels dubbel bezet. Enkel een extra linkervleugelback zou er eventueel nog bij mogen. Voorts wordt het vooral anticiperen op de nodige vertrekkers. En dat zijn er behoorlijk wat.

LEES OOK: Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

Drukte aan de uitgang

De overgang van Mike Penders naar Chelsea is zelfs zo goed als beklonken, al wordt hij meteen weer verhuurd aan Genk. Mark McKenzie is dan weer op weg naar Toulouse FC. Ook Mujaid Sadick sluit een vertrek niet uit, terwijl Bilal El Khannouss een nieuwe stap wil zetten en Zakaria El Ouahdi flirt met SL Benfica.

Daarnaast is er natuurlijk de affaire rond Matias Galarza. Die wil absoluut naar Boca Juniors vertrekken en leeft al een tijdje in onmin met Racing. Tot slot wordt het afwachten wat er met de twee spitsen gebeurt. Andi Zeqiri mag bij een goed bod immers beschikken. En Tolu Arokodare werd in de voorbije dagen nadrukkelijk aan Trabzonspor gelinkt.

Veel te hoge salariseisen

Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat die laatste deal inmiddels op springen. En dat heeft vooral met de eisen van Arokodare zelf te maken. De spits zou namelijk een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro verlangen. De Turken waren dan weer bereid om tot 1.5 miljoen euro per jaar te gaan. Een aanzienlijk verschil dus en de kans is erg klein dat beide partijen tot een compromis zullen komen.

Genk moet proberen Arokodare alsnog te verkopen ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

6
6
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

46
46
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

39
39
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

129
129
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

92
92
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

82
82
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

296
296
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

78
78
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

249
249
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

112
112
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

235
235
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

209
209
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

266
266
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

113
113
Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

225
225
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

1097
1097
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

494
494
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

248
248
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

260
260
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

436
436
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

341
341
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

78
78
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

289
289
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

378
378
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

511
511

Meer sportnieuws