'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

door
'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

KRC Genk hoopt dat knappe zege tegen Club Brugge de start vormde van een sterke reeks. Dat zal in de komende weken moeten blijken, ondertussen is de club ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht in de Cegeka Arena.

Racing beleefde al een drukke mercato tot dusver. Allereerst werd met Thorsten Fink een nieuwe coach vastgelegd. De Duitser werd weggeplukt bij STVV en in zijn zog volgden sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers. Spits Hyeon-gyu Oh kwam op zijn beurt over van Celtic, terwijl Adrian Palacios voor extra opties in de defensie moet zorgen.

Een weekje geleden werd middenvelder Nikolas Sattlberger dan weer overgenomen van Rapid Wien. Met zijn komst zijn de meeste posities inmiddels dubbel bezet. Enkel een extra linkervleugelback zou er eventueel nog bij mogen. Voorts wordt het vooral anticiperen op de nodige vertrekkers. En dat zijn er behoorlijk wat.

LEES OOK: Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

Drukte aan de uitgang

De overgang van Mike Penders naar Chelsea is zelfs zo goed als beklonken, al wordt hij meteen weer verhuurd aan Genk. Mark McKenzie is dan weer op weg naar Toulouse FC. Ook Mujaid Sadick sluit een vertrek niet uit, terwijl Bilal El Khannouss een nieuwe stap wil zetten en Zakaria El Ouahdi flirt met SL Benfica.

Daarnaast is er natuurlijk de affaire rond Matias Galarza. Die wil absoluut naar Boca Juniors vertrekken en leeft al een tijdje in onmin met Racing. Tot slot wordt het afwachten wat er met de twee spitsen gebeurt. Andi Zeqiri mag bij een goed bod immers beschikken. En Tolu Arokodare werd in de voorbije dagen nadrukkelijk aan Trabzonspor gelinkt.

Veel te hoge salariseisen

Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat die laatste deal inmiddels op springen. En dat heeft vooral met de eisen van Arokodare zelf te maken. De spits zou namelijk een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro verlangen. De Turken waren dan weer bereid om tot 1.5 miljoen euro per jaar te gaan. Een aanzienlijk verschil dus en de kans is erg klein dat beide partijen tot een compromis zullen komen.

Genk moet proberen Arokodare alsnog te verkopen ...

Meest recent

Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

5
5
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

40
40
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

131
131
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

123
123
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

91
91
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

149
149
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

159
159
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

331
331
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

211
211
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

71
71
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

244
244
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

129
129
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

178
178
'Club Brugge verwacht gigantische financiële bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

483
483
KV Mechelen met groot nieuws: "Een historische dag"

KV Mechelen heeft een volgende stap in zijn ontwikkeling als club gezet. De Maneblussers hadden ...

63
63
Buitenkans voor Anderlecht: Neymar & co afgetroefd?

RSC Anderlecht gaat in januari de transfermarkt op. Paars-Wit heeft op een aantal posities ...

186
186
‘Benteke-bom slaat in: grote schok bij Anderlecht’

Bij de naam Christian Benteke schoten in Neerpede meteen alle emoties alle kanten op. Supporters ...

536
536
‘Aandeelhouder Union zwaar in opspraak: problemen op komst?'

In het voetbal gebeuren er achter de schermen veel zaken die men liefst niet in het openbaar ziet. ...

173
173
Verschaeren toch kritisch, Heynen baalt als een stekker

RSC Anderlecht won met 1-3 van KRC Genk en zit in de kwartfinales van de Croky Cup, waar ze AA Gent ...

241
241
DAZN trekt van leer én geeft duidelijkheid aan kijkers

DAZN en de Pro League liggen op ramkoers. Er is nog een grote onduidelijkheid over de rest van het ...

303
303
Fink geeft dé reden voor bekeruitschakeling KRC Genk

KRC Genk ging na verlengingen met 1-3 onderuit tegen RSC Anderlecht, waar de wisselspelers met hun ...

522
522
Hasi ziet kantelmoment in Genk: "Moet hen bedanken"

RSC Anderlecht kende een geweldige week. We haalden nog aan dat het richtinggevend was. Paars-Wit ...

260
260
Loting Croky Cup: Anderlecht vs. Gent, Union en Club spelen uit

Vlak nadat de laatste tickets werden uitgedeeld, werd donderdagavond ook geloot voor de kwartfinales ...

582
582
Valse noot bij Anderlecht: 'zwakke schakel' krijgt 3 op 10

Ook RSC Anderlecht treedt begin volgend kalenderjaar aan in de kwartfinales van de Croky Cup. Op het ...

452
452

Meer sportnieuws