'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

738 stemmen
'Gulzige Arokodare torpedeert eigen transfer'

KRC Genk hoopt dat knappe zege tegen Club Brugge de start vormde van een sterke reeks. Dat zal in de komende weken moeten blijken, ondertussen is de club ook nog actief op de transfermarkt. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht in de Cegeka Arena.

Racing beleefde al een drukke mercato tot dusver. Allereerst werd met Thorsten Fink een nieuwe coach vastgelegd. De Duitser werd weggeplukt bij STVV en in zijn zog volgden sterkhouders Matte Smets en Jarne Steuckers. Spits Hyeon-gyu Oh kwam op zijn beurt over van Celtic, terwijl Adrian Palacios voor extra opties in de defensie moet zorgen.

Een weekje geleden werd middenvelder Nikolas Sattlberger dan weer overgenomen van Rapid Wien. Met zijn komst zijn de meeste posities inmiddels dubbel bezet. Enkel een extra linkervleugelback zou er eventueel nog bij mogen. Voorts wordt het vooral anticiperen op de nodige vertrekkers. En dat zijn er behoorlijk wat.

LEES OOK: 'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Drukte aan de uitgang

De overgang van Mike Penders naar Chelsea is zelfs zo goed als beklonken, al wordt hij meteen weer verhuurd aan Genk. Mark McKenzie is dan weer op weg naar Toulouse FC. Ook Mujaid Sadick sluit een vertrek niet uit, terwijl Bilal El Khannouss een nieuwe stap wil zetten en Zakaria El Ouahdi flirt met SL Benfica.

Daarnaast is er natuurlijk de affaire rond Matias Galarza. Die wil absoluut naar Boca Juniors vertrekken en leeft al een tijdje in onmin met Racing. Tot slot wordt het afwachten wat er met de twee spitsen gebeurt. Andi Zeqiri mag bij een goed bod immers beschikken. En Tolu Arokodare werd in de voorbije dagen nadrukkelijk aan Trabzonspor gelinkt.

Veel te hoge salariseisen

Maar volgens transferwatcher Sacha Tavolieri staat die laatste deal inmiddels op springen. En dat heeft vooral met de eisen van Arokodare zelf te maken. De spits zou namelijk een jaarsalaris van zo'n 2.5 miljoen euro verlangen. De Turken waren dan weer bereid om tot 1.5 miljoen euro per jaar te gaan. Een aanzienlijk verschil dus en de kans is erg klein dat beide partijen tot een compromis zullen komen.

Genk moet proberen Arokodare alsnog te verkopen ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

72
72
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

70
70
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

50
50
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

114
114
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

52
52
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

421
421
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

111
111
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

140
140
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

160
160
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

53
53
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

184
184
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

941
941
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

79
79
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

339
339
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

789
789
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

123
123
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

665
665
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

366
366
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

298
298
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

252
252
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

49
49
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

211
211
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

360
360
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

717
717
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

470
470
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

441
441

Meer sportnieuws