'Lukaku bibbert: ultimatum voor transfer Rode Duivel'

292 stemmen
'Lukaku bibbert: ultimatum voor transfer Rode Duivel'

Binnen minder dan een maand zit de zomerse transferperiode erop, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te wisselen. En daarbij ook enkele Rode Duivels. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, weet nog steeds niet bij welke ploeg hij dit seizoen zal spelen.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC. De Blues betaalden in de zomer van 2021 een pak miljoenen om de aanvaller terug te halen naar Londen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn tweede passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

LEES OOK: "Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Gedroomde bestemming staat vast

Desondanks lijkt een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. In principe keert de spits dus terug naar Chelsea, maar het is inmiddels geen geheim meer dat de club hem definitief van de hand wil doen.

Aan interesse ook geen gebrek. Zo trekt ook het kooplustige Aston Villa aan de mouw van de Belgische spits. De Premier League-revelatie zou ook bereid zijn om te investeren in zijn komst, maar Lukaku bedankte vriendelijk voor die interesse. De Rode Duivel heeft namelijk zijn zinnen gezet op een verhuis naar SSC Napoli.

Napoli is wachten beu

Die interesse is ook wederzijds, coach Antonio Conte zou dolgraag opnieuw met hem aan de slag gaan. Maar op clubniveau blijven de onderhandelingen aanslepen. En inmiddels zouden de Italianen het wachten beu zijn. Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio legde Napoli inmiddels een ultimatum op.

Er zou een Napolitaans bod van zo'n 30 miljoen euro, bonussen incluis, op tafel liggen. Indien Chelsea binnen enkele uren geen positief signaal geeft, zou Napoli dat bod weer intrekken en het geld gebruiken om David Neres (SL Benfica) te halen. In dat geval zou het dossier-Lukaku in de koelkast gestoken worden. Pas als Victor Osimhen verkocht worden, zou de Rode Duivel weer in beeld komen. Maar dat kan nog een tijdje duren ...

Lukaku hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

70
70
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

95
95
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

39
39
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

273
273
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

300
300
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

199
199
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

167
167
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

37
37
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

119
119
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

311
311
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

507
507
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

418
418
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

384
384
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

177
177
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

107
107
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

111
111
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

593
593
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

131
131
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

126
126
El Ouahdi kan opgelucht ademhalen: drama vermeden

Zakaria El Ouahdi is één van de vele spelers die er de laatste jaren voor kozen om ...

92
92
Moreira stuurt Garcia boodschap: "Daar speel ik liefst"

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test voor het WK. Dan nemen ze het in het Koning ...

90
90
'Antwerp blijft gaan: volgende tiener op komst'

Antwerp moet voor volgend seizoen heel wat spelers zien te vervangen. De middelen zijn daarvoor ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Roemeen, Club keert terug voor target'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
"Coucke buiten": fans Anderlecht roeren zich opnieuw

De fans van RSC Anderlecht zijn het beu. De vele wissels sinds Marc Coucke de club overnam hebben ...

264
264
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

259
259
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

779
779

Meer sportnieuws