'Lukaku bibbert: ultimatum voor transfer Rode Duivel'

292 stemmen
'Lukaku bibbert: ultimatum voor transfer Rode Duivel'

Binnen minder dan een maand zit de zomerse transferperiode erop, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te wisselen. En daarbij ook enkele Rode Duivels. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, weet nog steeds niet bij welke ploeg hij dit seizoen zal spelen.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC. De Blues betaalden in de zomer van 2021 een pak miljoenen om de aanvaller terug te halen naar Londen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn tweede passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

LEES OOK: Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

Gedroomde bestemming staat vast

Desondanks lijkt een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. In principe keert de spits dus terug naar Chelsea, maar het is inmiddels geen geheim meer dat de club hem definitief van de hand wil doen.

Aan interesse ook geen gebrek. Zo trekt ook het kooplustige Aston Villa aan de mouw van de Belgische spits. De Premier League-revelatie zou ook bereid zijn om te investeren in zijn komst, maar Lukaku bedankte vriendelijk voor die interesse. De Rode Duivel heeft namelijk zijn zinnen gezet op een verhuis naar SSC Napoli.

Napoli is wachten beu

Die interesse is ook wederzijds, coach Antonio Conte zou dolgraag opnieuw met hem aan de slag gaan. Maar op clubniveau blijven de onderhandelingen aanslepen. En inmiddels zouden de Italianen het wachten beu zijn. Volgens transferspecialist Gianluca Di Marzio legde Napoli inmiddels een ultimatum op.

Er zou een Napolitaans bod van zo'n 30 miljoen euro, bonussen incluis, op tafel liggen. Indien Chelsea binnen enkele uren geen positief signaal geeft, zou Napoli dat bod weer intrekken en het geld gebruiken om David Neres (SL Benfica) te halen. In dat geval zou het dossier-Lukaku in de koelkast gestoken worden. Pas als Victor Osimhen verkocht worden, zou de Rode Duivel weer in beeld komen. Maar dat kan nog een tijdje duren ...

Lukaku hoort nog steeds bij de 10 beste spitsen van Europa ...

Meest recent

Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

23
23
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

42
42
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

16
16
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

35
35
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

95
95
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

287
287
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

111
111
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

309
309
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

394
394
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

34
34
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1063
1063
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

41
41
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

43
43
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

114
114
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

421
421
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

158
158
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

175
175
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

84
84
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

122
122
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

69
69
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

72
72
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

255
255
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

150
150
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

129
129
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

50
50

Meer sportnieuws