'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

door
'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

Club Brugge wist zich al vroeg in de zomermercato te verzekeren van de nodige versterking. Tijdens de resterende weken van de transferperiode wil men dan ook vooral uitgaande deals afronden. Zo hangt ook een vertrek van Philip Zinckernagel in de lucht.

De landskampioen haalde inmiddels al een vijftal directe versterkingen in huis, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werd de selectie van coach Nicky Hayen aanzienlijk versterkt in de breedte.

Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. Aan inkomende zijde is het werk dus zo goed als rond. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

LEES OOK: Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Drukte aan uitgang

Daartegenover heeft men wel de handen vol aan uitgaande zijde. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er sowieso geen toekomst meer, ook voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wordt elders een oplossing gezocht.

Die laatste werd ongeveer een jaartje aangeworven op vraag van toenmalig coach Ronny Deila. Tijdens het bewind van de Noor stond Zinckernagel doorgaans ook in de basis. Maar te vaak acteerde hij onder het gewenste niveau. En toen Deila uiteindelijk moest vertrekken, verdween hij steeds verder uit beeld. Dit seizoen kwam hij nog geen minuut in actie.

Noren maken haast

Ondertussen lijkt echter een oplossing in de maak. Zo wil ex-club Bodo/Glimt de Deen opnieuw in huis halen. Even werd gemeld dat de Noorse topclub zijn transfer nog voor donderdag om middernacht wou afronden. Op die manier zou het Zinckernagel nog kunnen registreren voor de voorrondes van de Champions League.

Bij Nettavisen meldt men nu echter dat er een speciale clausule in de UEFA-regelgeving is, waardoor spelers nog tot 24 uur voor de match geregistreerd kunnen worden. Hierdoor is er tot maandagavond tijd om een akkoord te vinden, al blijft Bodo/Glimt vaart zetten achter de deal. Zinckernagel zelf zou alvast groen licht hebben gegeven voor een eventuele terugkeer.

Zinckernagel heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

18
18
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

129
129
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

173
173
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

336
336
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

76
76
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

261
261
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

231
231
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

230
230
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

221
221
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

45
45
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

72
72
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

183
183
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

141
141
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

51
51
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

124
124
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

184
184
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

125
125
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

179
179
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

239
239
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

250
250
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

787
787
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

189
189
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

99
99
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

153
153
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

64
64

Meer sportnieuws