'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

1241 stemmen
'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

Club Brugge wist zich al vroeg in de zomermercato te verzekeren van de nodige versterking. Tijdens de resterende weken van de transferperiode wil men dan ook vooral uitgaande deals afronden. Zo hangt ook een vertrek van Philip Zinckernagel in de lucht.

De landskampioen haalde inmiddels al een vijftal directe versterkingen in huis, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werd de selectie van coach Nicky Hayen aanzienlijk versterkt in de breedte.

Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. Aan inkomende zijde is het werk dus zo goed als rond. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

LEES OOK: 'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Drukte aan uitgang

Daartegenover heeft men wel de handen vol aan uitgaande zijde. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er sowieso geen toekomst meer, ook voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wordt elders een oplossing gezocht.

Die laatste werd ongeveer een jaartje aangeworven op vraag van toenmalig coach Ronny Deila. Tijdens het bewind van de Noor stond Zinckernagel doorgaans ook in de basis. Maar te vaak acteerde hij onder het gewenste niveau. En toen Deila uiteindelijk moest vertrekken, verdween hij steeds verder uit beeld. Dit seizoen kwam hij nog geen minuut in actie.

Noren maken haast

Ondertussen lijkt echter een oplossing in de maak. Zo wil ex-club Bodo/Glimt de Deen opnieuw in huis halen. Even werd gemeld dat de Noorse topclub zijn transfer nog voor donderdag om middernacht wou afronden. Op die manier zou het Zinckernagel nog kunnen registreren voor de voorrondes van de Champions League.

Bij Nettavisen meldt men nu echter dat er een speciale clausule in de UEFA-regelgeving is, waardoor spelers nog tot 24 uur voor de match geregistreerd kunnen worden. Hierdoor is er tot maandagavond tijd om een akkoord te vinden, al blijft Bodo/Glimt vaart zetten achter de deal. Zinckernagel zelf zou alvast groen licht hebben gegeven voor een eventuele terugkeer.

Zinckernagel heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

56
56
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

14
14
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

12
12
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

25
25
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

146
146
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

463
463
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

147
147
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

63
63
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

414
414
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

73
73
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

182
182
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

502
502
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

470
470
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

469
469
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

340
340
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

178
178
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

569
569
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

259
259
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

977
977
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

643
643
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

461
461
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

730
730
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

294
294

Meer sportnieuws