'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

1241 stemmen
'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

Club Brugge wist zich al vroeg in de zomermercato te verzekeren van de nodige versterking. Tijdens de resterende weken van de transferperiode wil men dan ook vooral uitgaande deals afronden. Zo hangt ook een vertrek van Philip Zinckernagel in de lucht.

De landskampioen haalde inmiddels al een vijftal directe versterkingen in huis, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werd de selectie van coach Nicky Hayen aanzienlijk versterkt in de breedte.

Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. Aan inkomende zijde is het werk dus zo goed als rond. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

LEES OOK: TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

Drukte aan uitgang

Daartegenover heeft men wel de handen vol aan uitgaande zijde. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er sowieso geen toekomst meer, ook voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wordt elders een oplossing gezocht.

Die laatste werd ongeveer een jaartje aangeworven op vraag van toenmalig coach Ronny Deila. Tijdens het bewind van de Noor stond Zinckernagel doorgaans ook in de basis. Maar te vaak acteerde hij onder het gewenste niveau. En toen Deila uiteindelijk moest vertrekken, verdween hij steeds verder uit beeld. Dit seizoen kwam hij nog geen minuut in actie.

Noren maken haast

Ondertussen lijkt echter een oplossing in de maak. Zo wil ex-club Bodo/Glimt de Deen opnieuw in huis halen. Even werd gemeld dat de Noorse topclub zijn transfer nog voor donderdag om middernacht wou afronden. Op die manier zou het Zinckernagel nog kunnen registreren voor de voorrondes van de Champions League.

Bij Nettavisen meldt men nu echter dat er een speciale clausule in de UEFA-regelgeving is, waardoor spelers nog tot 24 uur voor de match geregistreerd kunnen worden. Hierdoor is er tot maandagavond tijd om een akkoord te vinden, al blijft Bodo/Glimt vaart zetten achter de deal. Zinckernagel zelf zou alvast groen licht hebben gegeven voor een eventuele terugkeer.

Zinckernagel heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

7
7
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

33
33
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

179
179
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

43
43
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

161
161
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

263
263
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

435
435
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

142
142
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

216
216
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

170
170
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

805
805
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

199
199
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

337
337
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

193
193
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

487
487
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

346
346
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

551
551
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

485
485
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

115
115
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

149
149
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

99
99
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

220
220
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

352
352

Meer sportnieuws