'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

door
'Zinckernagel hakt knoop door over Club Brugge-vertrek'

Club Brugge wist zich al vroeg in de zomermercato te verzekeren van de nodige versterking. Tijdens de resterende weken van de transferperiode wil men dan ook vooral uitgaande deals afronden. Zo hangt ook een vertrek van Philip Zinckernagel in de lucht.

De landskampioen haalde inmiddels al een vijftal directe versterkingen in huis, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werd de selectie van coach Nicky Hayen aanzienlijk versterkt in de breedte.

Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. Aan inkomende zijde is het werk dus zo goed als rond. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Drukte aan uitgang

Daartegenover heeft men wel de handen vol aan uitgaande zijde. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er sowieso geen toekomst meer, ook voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wordt elders een oplossing gezocht.

Die laatste werd ongeveer een jaartje aangeworven op vraag van toenmalig coach Ronny Deila. Tijdens het bewind van de Noor stond Zinckernagel doorgaans ook in de basis. Maar te vaak acteerde hij onder het gewenste niveau. En toen Deila uiteindelijk moest vertrekken, verdween hij steeds verder uit beeld. Dit seizoen kwam hij nog geen minuut in actie.

Noren maken haast

Ondertussen lijkt echter een oplossing in de maak. Zo wil ex-club Bodo/Glimt de Deen opnieuw in huis halen. Even werd gemeld dat de Noorse topclub zijn transfer nog voor donderdag om middernacht wou afronden. Op die manier zou het Zinckernagel nog kunnen registreren voor de voorrondes van de Champions League.

Bij Nettavisen meldt men nu echter dat er een speciale clausule in de UEFA-regelgeving is, waardoor spelers nog tot 24 uur voor de match geregistreerd kunnen worden. Hierdoor is er tot maandagavond tijd om een akkoord te vinden, al blijft Bodo/Glimt vaart zetten achter de deal. Zinckernagel zelf zou alvast groen licht hebben gegeven voor een eventuele terugkeer.

Zinckernagel heeft te weinig kansen gekregen bij Club ...

Meest recent

Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

10
10
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

56
56
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

33
33
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

63
63
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

84
84
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

123
123
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

132
132
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

142
142
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

275
275
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

195
195
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

324
324
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

145
145
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

159
159
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

95
95
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

213
213
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

826
826
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

215
215
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

551
551
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

371
371
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

211
211
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

272
272
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

543
543
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

403
403
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

213
213

Meer sportnieuws