'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

door
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Na het nogal abrupte vertrek van Antonio Nusa dreigt Club Brugge de komende weken nog een aantal smaakmakers te verliezen. Op uitgaand gebied is er alleszins sowieso nog werk aan de winkel in Jan Breydel, waar Dévy Rigaux nog wat overtollige ballast moet zien te dumpen.

Tot dusver vond de landskampioen alleen nog maar een oplossing voor Roman Yaremchuk, die naar Olympiakos verhuisde. Voor de overige overbodige pionnen die geen deel meer uitmaken van Nicky Hayen zijn plannen blijft het daarentegen nog steeds wachten op een uitweg. Denk maar aan Faitout Maouassa en Kamal Sowah, die zich zelfs reeds niet meer hoeven te melden in Westkapelle.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Oplossing voor Zinckernagel

Daar trainen Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wél nog altijd mee, al hoopt Blauw-Zwart ook van hen zo spoedig mogelijk nog verlost te geraken. In het geval van Boyata, die sinds de Supercup tegen Union steevast ontbreekt in de wedstrijdselectie, dreigt het evenwel een haast onmogelijke opdracht te worden om een overnemer te vinden voor zijn lucratieve verbintenis tot volgende zomer.

Ook van Zinckernagel, vorig seizoen goed voor zeven goals en negen assists in 44 optredens, viel er de voorbije weken geen spoor meer te bekennen. De 29-jarige Deen kan alvast op iets meer interesse rekenen, want een tijdje geleden geraakte al bekend dat zijn voormalige werkgever Bodø/Glimt hem wil inlijven. Nu zou het volgens lokale media een versnelling hoger schakelen in het dossier.

Race tegen de klok voor Club

Meer nog: Bodø/Glimt hoopt om de deal donderdag nog volledig af te kunnen ronden. Om middernacht verstrijkt immers de deadline om spelers in te schrijven voor de vierde voorronde van de Champions League. Om tegen dan een beroep te kunnen doen op de polyvalente aanvaller, die er als een prioriteit wordt beschouwd, wil de Noorse topclub snel een overeenkomst vinden met Club.

De komende uren zouden er dan ook intense onderhandelingen op het programma staan. De marktwaarde van Zinckernagel wordt op vier miljoen geschat, maar allicht neemt Club ook genoegen met een lager bedrag om zijn loon uit de boekhouding te schrappen. Zelf betaalde het vorige zomer 2,5 miljoen voor Zinckernagel, wiens contract net als dat van de overige flops volgend jaar afloopt.

Hoeveel zal Club nog vangen voor Zinckernagel?

Meest recent

Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

34
34
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

152
152
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

18
18
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

130
130
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

157
157
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

239
239
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

110
110
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

144
144
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

106
106
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

130
130
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

149
149
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

573
573
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

586
586
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

47
47
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

259
259
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

102
102
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

189
189
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

149
149
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

48
48
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

271
271
Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Ajax heeft na een mooie week achter de rug na een erg moeilijke periode. Na de eerste Champions ...

41
41
AA Gent-fans spuwen duo uit: "Hij is een ramp!"

Rik De Mil heeft zijn debuut als coach van AA Gent gemist. Met de nieuwe trainer aan de zijlijn ...

321
321
'Hasi geeft doodsteek: miljoenenaankoop Anderlecht moet weg'

RSC Anderlecht wil tijdens de wintermercato zijn salarismassa verder afbouwen, maar mikt zelf ook op ...

531
531
Antwerp in remonte-modus: De Mil kent horrordebuut

Wat een eerste (echte) werkdag moest worden vol nieuwe hoop, draaide uit op een koude douche voor ...

141
141
Dender-Club Brugge: Leko verrast met basisopstelling

Club Brugge gaat zondagnamiddag op bezoek bij FCV Dender, een wedstrijd waar behoorlijk wat druk op ...

396
396

Meer sportnieuws