'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

2173 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Na het nogal abrupte vertrek van Antonio Nusa dreigt Club Brugge de komende weken nog een aantal smaakmakers te verliezen. Op uitgaand gebied is er alleszins sowieso nog werk aan de winkel in Jan Breydel, waar Dévy Rigaux nog wat overtollige ballast moet zien te dumpen.

Tot dusver vond de landskampioen alleen nog maar een oplossing voor Roman Yaremchuk, die naar Olympiakos verhuisde. Voor de overige overbodige pionnen die geen deel meer uitmaken van Nicky Hayen zijn plannen blijft het daarentegen nog steeds wachten op een uitweg. Denk maar aan Faitout Maouassa en Kamal Sowah, die zich zelfs reeds niet meer hoeven te melden in Westkapelle.

LEES OOK: 'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Oplossing voor Zinckernagel

Daar trainen Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wél nog altijd mee, al hoopt Blauw-Zwart ook van hen zo spoedig mogelijk nog verlost te geraken. In het geval van Boyata, die sinds de Supercup tegen Union steevast ontbreekt in de wedstrijdselectie, dreigt het evenwel een haast onmogelijke opdracht te worden om een overnemer te vinden voor zijn lucratieve verbintenis tot volgende zomer.

Ook van Zinckernagel, vorig seizoen goed voor zeven goals en negen assists in 44 optredens, viel er de voorbije weken geen spoor meer te bekennen. De 29-jarige Deen kan alvast op iets meer interesse rekenen, want een tijdje geleden geraakte al bekend dat zijn voormalige werkgever Bodø/Glimt hem wil inlijven. Nu zou het volgens lokale media een versnelling hoger schakelen in het dossier.

Race tegen de klok voor Club

Meer nog: Bodø/Glimt hoopt om de deal donderdag nog volledig af te kunnen ronden. Om middernacht verstrijkt immers de deadline om spelers in te schrijven voor de vierde voorronde van de Champions League. Om tegen dan een beroep te kunnen doen op de polyvalente aanvaller, die er als een prioriteit wordt beschouwd, wil de Noorse topclub snel een overeenkomst vinden met Club.

De komende uren zouden er dan ook intense onderhandelingen op het programma staan. De marktwaarde van Zinckernagel wordt op vier miljoen geschat, maar allicht neemt Club ook genoegen met een lager bedrag om zijn loon uit de boekhouding te schrappen. Zelf betaalde het vorige zomer 2,5 miljoen voor Zinckernagel, wiens contract net als dat van de overige flops volgend jaar afloopt.

Hoeveel zal Club nog vangen voor Zinckernagel?

Meest recent

'Versterking Anderlecht: 23-jarige flankaanvaller in vizier'

De selectie van RSC Anderlecht vertoeft momenteel in Tubeke, waar coach Vitor Bruno zijn troepen ...

27
27
'Transferbom Arsenal, United dokt 50 miljoen aan Chelsea'

Door het wereldkampioenschap gaat het nieuwe seizoen in de Premier League pas eind augustus weer van ...

17
17
'Nieuwe trainer Genk: grote namen en oude bekenden op lijst'

Hoewel de voorbereiding inmiddels op toerental draait, moet KRC Genk op zoek naar een nieuwe ...

287
287
'Balogun-bom zindert na: Infantino in vieze papieren'

Uiteindelijk maakte het op het veld geen verschil, maar de affaire rond Folarin Balogun heeft heel ...

390
390
Kritiek uit Waalse hoek: positie Mechele weer onder druk?

De Rode Duivels hebben zich na een memorabele wedstrijd tegen de Verenigde Staten geplaatst voor de ...

302
302
'Club wil fors uitpakken: nieuwe middenvelder uit Serie A'

Bij landskampioen Club Brugge draait de voorbereiding inmiddels op volle toeren, maar het is ...

263
263
'Bondscoach Nederland: topkandidaat open voor de job'

Het WK 2026 draaide uiteindelijk uit op een grote deceptie voor Nederland. Uiteindelijk kostte het ...

157
157
'Anderlecht onder stoom: zes miljoen voor nieuwe spelmaker'

Binnen een tweetal weken begint RSC Anderlecht aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

587
587
Vanaken of De Bruyne tegen Spanje? "Ik zou hém opstellen"

De Rode Duivels strijden aanstaande vrijdag tegen Spanje voor een plek in de halve finales van het ...

527
527
Stunt in de maak: Club Brugge aast op WK-sensatie

Club Brugge wil opnieuw verrassen op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft volgens lokale bronnen een ...

710
710
'Duivels stappen voor clash met Spanje wéér naar FIFA'

Het zat er de voorbije dagen bovenarms op tussen de Belgische en wereldvoetbalbond. De beslissing ...

413
413
'Nieuwe wending: Union heeft recordtransfer voor grijpen'

Voor Union is het alweer een zeer drukke transferzomer. De bekerwinnaar was tot dusver vooral zeer ...

94
94
Frankrijk is de VS niet: FIFA stuurt Les Bleus wandelen

Er was de voorbije dagen heel wat ophef rond de beslissing van de FIFA om de schorsing van Folarin ...

199
199
Juventus pakt uit met alweer Belgisch talent

Juventus kwam de voorbije jaren bijzonder graag naar België om jonge talenten binnen te halen. ...

67
67
'Union schrikt: Khalaili-deal op losse schroeven'

Voor Union wordt het deze zomer weer business as usual: het zal zijn beste spelers zien vertrekken. ...

77
77
'Titanenstrijd om Tresoldi: Club neemt standpunt in'

Bij Club Brugge lijkt er op dit moment stilte voor de storm te heersen. De verwachting is dat het ...

457
457
Genk wint tweede oefenwedstrijd: twee grote verrassingen

KRC Genk hoopt zich na een tegenvallend seizoen in de komende jaargang te herpakken. Woensdag hebben ...

212
212
'Stroomversnelling op komst in dossier Tzolis'

Club Brugge begon zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen met een overwinning tegen KV Kortrijk, ...

253
253
'Gheysens op hete kolen: nieuwe deadline Antwerp bekend'

Antwerp vertoeft momenteel op stage in Duitsland om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen, ...

345
345
‘Warleson weg: Cercle Brugge kijkt naar bekende naam’

Cercle Brugge staat op het punt afscheid te nemen van doelman Warleson. Da Braziliaan gaat naar het ...

214
214
‘Eriksen onderzocht na nieuwe hartproblemen’

Vorige maand was het vlak voor het WK even schrikken. Christian Eriksen ging naar de grond en het ...

77
77
Balogun bijt van zich af na Duivelse pandoering

De commotie rond Folarin Balogun voor de clash tegen de Rode Duivels zorgde voor een storm. De ...

359
359
‘De Cat naar nieuwe club: vangt Anderlecht toch meer?’

Nathan De Cat heeft na een topseizoen bij RSC Anderlecht een knaltransfer beet. De middenvelder ...

450
450
Amerikaanse ‘tweeling’ Lukaku briest: “Kan niet naar buiten”

Romelu Lukaku heeft een dubbelganger rondlopen in de Verenigde Staten. Voormalige American ...

41
41
‘KV Kortrijk stunt met toptransfer bij Chelsea’

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League te zien zijn. De Kerels willen er ...

258
258

Meer sportnieuws