'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

2173 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Na het nogal abrupte vertrek van Antonio Nusa dreigt Club Brugge de komende weken nog een aantal smaakmakers te verliezen. Op uitgaand gebied is er alleszins sowieso nog werk aan de winkel in Jan Breydel, waar Dévy Rigaux nog wat overtollige ballast moet zien te dumpen.

Tot dusver vond de landskampioen alleen nog maar een oplossing voor Roman Yaremchuk, die naar Olympiakos verhuisde. Voor de overige overbodige pionnen die geen deel meer uitmaken van Nicky Hayen zijn plannen blijft het daarentegen nog steeds wachten op een uitweg. Denk maar aan Faitout Maouassa en Kamal Sowah, die zich zelfs reeds niet meer hoeven te melden in Westkapelle.

LEES OOK: Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Oplossing voor Zinckernagel

Daar trainen Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wél nog altijd mee, al hoopt Blauw-Zwart ook van hen zo spoedig mogelijk nog verlost te geraken. In het geval van Boyata, die sinds de Supercup tegen Union steevast ontbreekt in de wedstrijdselectie, dreigt het evenwel een haast onmogelijke opdracht te worden om een overnemer te vinden voor zijn lucratieve verbintenis tot volgende zomer.

Ook van Zinckernagel, vorig seizoen goed voor zeven goals en negen assists in 44 optredens, viel er de voorbije weken geen spoor meer te bekennen. De 29-jarige Deen kan alvast op iets meer interesse rekenen, want een tijdje geleden geraakte al bekend dat zijn voormalige werkgever Bodø/Glimt hem wil inlijven. Nu zou het volgens lokale media een versnelling hoger schakelen in het dossier.

Race tegen de klok voor Club

Meer nog: Bodø/Glimt hoopt om de deal donderdag nog volledig af te kunnen ronden. Om middernacht verstrijkt immers de deadline om spelers in te schrijven voor de vierde voorronde van de Champions League. Om tegen dan een beroep te kunnen doen op de polyvalente aanvaller, die er als een prioriteit wordt beschouwd, wil de Noorse topclub snel een overeenkomst vinden met Club.

De komende uren zouden er dan ook intense onderhandelingen op het programma staan. De marktwaarde van Zinckernagel wordt op vier miljoen geschat, maar allicht neemt Club ook genoegen met een lager bedrag om zijn loon uit de boekhouding te schrappen. Zelf betaalde het vorige zomer 2,5 miljoen voor Zinckernagel, wiens contract net als dat van de overige flops volgend jaar afloopt.

Hoeveel zal Club nog vangen voor Zinckernagel?

Meest recent

'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

15
15
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

75
75
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

163
163
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

160
160
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

143
143
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

17
17
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

24
24
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

93
93
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

22
22
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

122
122
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

151
151
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

624
624
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

189
189
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

114
114
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

62
62
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

381
381
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

342
342
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

834
834
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

150
150
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

539
539
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

170
170
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

757
757
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

876
876

Meer sportnieuws