'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

2173 stemmen
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Na het nogal abrupte vertrek van Antonio Nusa dreigt Club Brugge de komende weken nog een aantal smaakmakers te verliezen. Op uitgaand gebied is er alleszins sowieso nog werk aan de winkel in Jan Breydel, waar Dévy Rigaux nog wat overtollige ballast moet zien te dumpen.

Tot dusver vond de landskampioen alleen nog maar een oplossing voor Roman Yaremchuk, die naar Olympiakos verhuisde. Voor de overige overbodige pionnen die geen deel meer uitmaken van Nicky Hayen zijn plannen blijft het daarentegen nog steeds wachten op een uitweg. Denk maar aan Faitout Maouassa en Kamal Sowah, die zich zelfs reeds niet meer hoeven te melden in Westkapelle.

LEES OOK: STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

Oplossing voor Zinckernagel

Daar trainen Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wél nog altijd mee, al hoopt Blauw-Zwart ook van hen zo spoedig mogelijk nog verlost te geraken. In het geval van Boyata, die sinds de Supercup tegen Union steevast ontbreekt in de wedstrijdselectie, dreigt het evenwel een haast onmogelijke opdracht te worden om een overnemer te vinden voor zijn lucratieve verbintenis tot volgende zomer.

Ook van Zinckernagel, vorig seizoen goed voor zeven goals en negen assists in 44 optredens, viel er de voorbije weken geen spoor meer te bekennen. De 29-jarige Deen kan alvast op iets meer interesse rekenen, want een tijdje geleden geraakte al bekend dat zijn voormalige werkgever Bodø/Glimt hem wil inlijven. Nu zou het volgens lokale media een versnelling hoger schakelen in het dossier.

Race tegen de klok voor Club

Meer nog: Bodø/Glimt hoopt om de deal donderdag nog volledig af te kunnen ronden. Om middernacht verstrijkt immers de deadline om spelers in te schrijven voor de vierde voorronde van de Champions League. Om tegen dan een beroep te kunnen doen op de polyvalente aanvaller, die er als een prioriteit wordt beschouwd, wil de Noorse topclub snel een overeenkomst vinden met Club.

De komende uren zouden er dan ook intense onderhandelingen op het programma staan. De marktwaarde van Zinckernagel wordt op vier miljoen geschat, maar allicht neemt Club ook genoegen met een lager bedrag om zijn loon uit de boekhouding te schrappen. Zelf betaalde het vorige zomer 2,5 miljoen voor Zinckernagel, wiens contract net als dat van de overige flops volgend jaar afloopt.

Hoeveel zal Club nog vangen voor Zinckernagel?

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

39
39
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

60
60
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

26
26
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

60
60
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

94
94
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

90
90
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

63
63
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

340
340
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

123
123
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

67
67
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

303
303
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

291
291
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

99
99
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

154
154
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

116
116
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

146
146
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

295
295
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

258
258
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

169
169
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

376
376
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

603
603
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

390
390
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

186
186
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

96
96

Meer sportnieuws