'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

door
'Bliksemtransfer bij Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Na het nogal abrupte vertrek van Antonio Nusa dreigt Club Brugge de komende weken nog een aantal smaakmakers te verliezen. Op uitgaand gebied is er alleszins sowieso nog werk aan de winkel in Jan Breydel, waar Dévy Rigaux nog wat overtollige ballast moet zien te dumpen.

Tot dusver vond de landskampioen alleen nog maar een oplossing voor Roman Yaremchuk, die naar Olympiakos verhuisde. Voor de overige overbodige pionnen die geen deel meer uitmaken van Nicky Hayen zijn plannen blijft het daarentegen nog steeds wachten op een uitweg. Denk maar aan Faitout Maouassa en Kamal Sowah, die zich zelfs reeds niet meer hoeven te melden in Westkapelle.

LEES OOK: Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Oplossing voor Zinckernagel

Daar trainen Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wél nog altijd mee, al hoopt Blauw-Zwart ook van hen zo spoedig mogelijk nog verlost te geraken. In het geval van Boyata, die sinds de Supercup tegen Union steevast ontbreekt in de wedstrijdselectie, dreigt het evenwel een haast onmogelijke opdracht te worden om een overnemer te vinden voor zijn lucratieve verbintenis tot volgende zomer.

Ook van Zinckernagel, vorig seizoen goed voor zeven goals en negen assists in 44 optredens, viel er de voorbije weken geen spoor meer te bekennen. De 29-jarige Deen kan alvast op iets meer interesse rekenen, want een tijdje geleden geraakte al bekend dat zijn voormalige werkgever Bodø/Glimt hem wil inlijven. Nu zou het volgens lokale media een versnelling hoger schakelen in het dossier.

Race tegen de klok voor Club

Meer nog: Bodø/Glimt hoopt om de deal donderdag nog volledig af te kunnen ronden. Om middernacht verstrijkt immers de deadline om spelers in te schrijven voor de vierde voorronde van de Champions League. Om tegen dan een beroep te kunnen doen op de polyvalente aanvaller, die er als een prioriteit wordt beschouwd, wil de Noorse topclub snel een overeenkomst vinden met Club.

De komende uren zouden er dan ook intense onderhandelingen op het programma staan. De marktwaarde van Zinckernagel wordt op vier miljoen geschat, maar allicht neemt Club ook genoegen met een lager bedrag om zijn loon uit de boekhouding te schrappen. Zelf betaalde het vorige zomer 2,5 miljoen voor Zinckernagel, wiens contract net als dat van de overige flops volgend jaar afloopt.

Hoeveel zal Club nog vangen voor Zinckernagel?

Meest recent

KRC Genk verschaft belangrijke update uit ziekenboeg

Na het spektakelstuk in La Louvière moet KRC Genk genoegen nemen met de Europe Play-Offs. ...

0
0
Nieuw format JPL: Anderlecht bekvecht met Club Brugge

Het laatste woord is er ongetwijfeld nog niet over gezegd, maar behoudens een nieuwe plottwist ...

90
90
Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

189
189
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

120
120
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

97
97
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

145
145
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

23
23
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

182
182
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

121
121
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

106
106
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

178
178
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

47
47
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

65
65
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

316
316
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

257
257
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

242
242
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

154
154
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

129
129
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

185
185
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

68
68
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

106
106
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

340
340
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

148
148
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

485
485
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

164
164

Meer sportnieuws