'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

301 stemmen
'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

Romelu Lukaku hield zich de voorbije maanden opvallend stil - tijdens het EK sprak hij zelfs geen enkele keer met de pers. Wellicht wou de spits daarmee de vele vragen over zijn toekomst vermijden. Na een jaartje op huurbasis bij AS Roma ontspon zich de voorbije maanden immers weer een stevige soap.

Het werd immers wel snel duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet had op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Alleen bleken er verschillende andere obstakels te liggen op de weg naar een akkoord: de pittige eisen van Chelsea én het feit dat Napoli eerst van Victor Osimhen af moet zien te raken.

LEES OOK: 'Ajax plant énorme transferbom en gaat voor Lukaku'

Chelsea en Napoli naderen akkoord over Lukaku

De voorbije dagen vertoefde Giovanni Manna, de sportief directeur van Napoli, in Londen om verder te werken aan de komst van Lukaku. Het water tussen de clubs bleef echter lange tijd zeer diep. Maar nu is er volgens Mediaset toch een doorbraak in het dossier.

Met dank aan een onverwachte naam: Cesare Casadei. Het Italiaanse talent moet deze zomer weg bij Chelsea, dat voorstelde om hem dan maar in de deal op te nemen. Daardoor zouden de clubs nu dicht bij een akkoord staan waarbij Casadei en Lukaku overstappen naar Napoli, dat ook nog eens 50 miljoen euro zal ontvangen en Osimhen naar Chelsea stuurt.

Enkel Osimhen moet nog overtuigd worden

Er zou slechts één struikelblok zijn voor de deal: Osimhen zal nog overtuigd moeten worden. De Nigeriaanse spits zou immers de voorkeur blijven geven aan een transfer naar Paris Saint-Germain. Dat komt echter nog steeds niet in de buurt van de eisen van Napoli en lijkt stilaan ook andere pistes te verkennen voor zijn aanval.

Het wordt dus zaak om de ex-speler van Charleroi te overtuigen om eieren voor zijn geld te kiezen en toch akkoord te gaan met een overstap naar Chelsea. Er zal dus nog pittig onderhandeld moeten worden, maar Lukaku lijkt toch weer een stapje dichter bij zijn gedroomde transfer te staan.

Wie zou met deze deal de beste zaak doen?

Meest recent

‘Club zwiert met miljoenen: groot slachtoffer wil plots weg'

Club Brugge is druk in de weer op de zomermercato. Blauw-Zwart gaat vooral hard op de Zwitserse ...

87
87
Neville ziet WK-sensatie: "Hij is dé superster"

Engeland staat in de halve finale van het WK. De Engelsen rekenen op onder meer Jude Bellingham om ...

30
30
Garcia nog bondscoach? Boskamp geeft zijn oordeel

Rudi Garcia leverde sinds hij bondscoach werd van België uitstekend werk. Een coach die alle ...

150
150
'Drama voor Union SG: monstersom valt plots weg'

Een klein voetbaldrama voor Union SG en Anan Khalaili. De rechterflankspeler leek op weg naar een ...

128
128
Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

35
35
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

288
288
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

152
152
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

826
826
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

228
228
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

300
300
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

355
355
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

364
364
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

307
307
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

324
324
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

815
815
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

744
744
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

548
548
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

132
132
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

360
360
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

162
162
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

677
677
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

202
202
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

200
200
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

565
565
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

281
281

Meer sportnieuws