'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

301 stemmen
'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

Romelu Lukaku hield zich de voorbije maanden opvallend stil - tijdens het EK sprak hij zelfs geen enkele keer met de pers. Wellicht wou de spits daarmee de vele vragen over zijn toekomst vermijden. Na een jaartje op huurbasis bij AS Roma ontspon zich de voorbije maanden immers weer een stevige soap.

Het werd immers wel snel duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet had op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Alleen bleken er verschillende andere obstakels te liggen op de weg naar een akkoord: de pittige eisen van Chelsea én het feit dat Napoli eerst van Victor Osimhen af moet zien te raken.

LEES OOK: ‘Garcia zaait twijfel over Lukaku: probleem sleept aan’

Chelsea en Napoli naderen akkoord over Lukaku

De voorbije dagen vertoefde Giovanni Manna, de sportief directeur van Napoli, in Londen om verder te werken aan de komst van Lukaku. Het water tussen de clubs bleef echter lange tijd zeer diep. Maar nu is er volgens Mediaset toch een doorbraak in het dossier.

Met dank aan een onverwachte naam: Cesare Casadei. Het Italiaanse talent moet deze zomer weg bij Chelsea, dat voorstelde om hem dan maar in de deal op te nemen. Daardoor zouden de clubs nu dicht bij een akkoord staan waarbij Casadei en Lukaku overstappen naar Napoli, dat ook nog eens 50 miljoen euro zal ontvangen en Osimhen naar Chelsea stuurt.

Enkel Osimhen moet nog overtuigd worden

Er zou slechts één struikelblok zijn voor de deal: Osimhen zal nog overtuigd moeten worden. De Nigeriaanse spits zou immers de voorkeur blijven geven aan een transfer naar Paris Saint-Germain. Dat komt echter nog steeds niet in de buurt van de eisen van Napoli en lijkt stilaan ook andere pistes te verkennen voor zijn aanval.

Het wordt dus zaak om de ex-speler van Charleroi te overtuigen om eieren voor zijn geld te kiezen en toch akkoord te gaan met een overstap naar Chelsea. Er zal dus nog pittig onderhandeld moeten worden, maar Lukaku lijkt toch weer een stapje dichter bij zijn gedroomde transfer te staan.

Wie zou met deze deal de beste zaak doen?

Meest recent

'Saibari staat op zucht van droomtransfer'

Bij Anderlecht en Genk kon hij ooit niet doorbreken, maar in Nederland is Ismael Saibari wel ...

13
13
'Anderlecht vangt toch minder dan gedacht voor Goto'

Anderlecht staat voor een zeer drukke zomermercato en heeft donderdag een eerste belangrijke deal ...

155
155
'Club Brugge dokt miljoenen voor tienertalent'

Club Brugge ontwikkelde de voorbije jaren een bijzonder succesvolle transferstrategie, met ook een ...

206
206
'Rigaux wil nu ook JPL-smaakmaker naar Feyenoord halen'

Dévy Rigaux trok na het veroveren van de landstitel de deur achter zich dicht als Director of ...

76
76
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe club Hasi, Kompany gooit grote naam buiten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

141
141
Garcia zet Duivel in de wachtkamer ondanks topseizoen

Het WK staat op het punt te ontploffen. Voor de Rode Duivels is het nog even wachten op de ...

104
104
Degryse zet druk op Duivelse 'jokers' vlak voor WK

Het WK 2026 gaat vanavond van start. De openingswedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika zal het ...

42
42
Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

RSC Anderlecht neemt definitief afscheid van Keisuke Goto. De Japanner kwam in 2024 op huurbasis ...

487
487
Broos dankt Garcia en heeft opvallend toekomstnieuws

Hugo Broos beleeft donderdagavond een hoogtepunt in zijn carrière. De 74-jarige staat voor de ...

92
92
Union blijft maar gaan: derde aanwinst is een feit

Union werkte alweer een sterk seizoen af, met bekerwinst, een tweede plaats in de competitie en ...

111
111
Genk heeft beet: JPL-smaakmaker zet handtekening

KRC Genk heeft er een zeer woelig seizoen opzitten. Het slaagde er niet in de top zes te halen en ...

140
140
Marokko slikt enorme dubbele domper voor WK

Vier jaar geleden was Marokko nog dé sensatie van het WK door als eerste Afrikaanse land ooit ...

135
135
Opmerkelijke naam ving bot bij Rode Duivels

De Rode Duivels lijken intussen helemaal geacclimatiseerd te zijn op Amerikaanse bodem, waar de ...

61
61
FIFA kondigt grote verandering in transfersysteem aan

Alle ogen zijn donderdag gericht op de openingswedstrijd van het WK, maar in de schaduw daarvan is ...

415
415
Theate of Mechele? Defour heeft gouden tip voor Garcia

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK. Dan nemen ze het op tegen Egypte. De Rode Duivels ...

134
134
Prioriteit voor Feyenoord: 'Rigaux wil stunten met Belg'

Dévy Rigaux drukt zijn stempel bij Feyenoord. Hij kreeg al veel kritiek vanwege het ...

161
161
Degryse glashelder over verwachtingen voor Duivels

Het WK start met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika, maandag spelen de Rode Duivels tegen Egypte. ...

162
162
'Toptransfer Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Standard wil geen heel drukke zomermercato tegemoet gaan. De kern versterken waar nodig en de betere ...

193
193
Garcia plant Vanaken-stunt: niemand zag dit aankomen

Hans Vanaken lijkt op weg naar een bijrolletje bij de Rode Duivels op het WK. Maar zo simpel is het ...

575
575
Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Mexico opent het WK met een duel tegen Zuid-Afrika. De Mexicanen hopen uiteraard op een zege. Het is ...

162
162
Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

162
162
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

409
409
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

358
358
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

99
99
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

813
813

Meer sportnieuws