'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

301 stemmen
'Onverwachte naam zorgt voor doorbraak rond Lukaku'

Romelu Lukaku hield zich de voorbije maanden opvallend stil - tijdens het EK sprak hij zelfs geen enkele keer met de pers. Wellicht wou de spits daarmee de vele vragen over zijn toekomst vermijden. Na een jaartje op huurbasis bij AS Roma ontspon zich de voorbije maanden immers weer een stevige soap.

Het werd immers wel snel duidelijk dat Lukaku zijn zinnen gezet had op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Alleen bleken er verschillende andere obstakels te liggen op de weg naar een akkoord: de pittige eisen van Chelsea én het feit dat Napoli eerst van Victor Osimhen af moet zien te raken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Anderlecht & Club Brugge'

Chelsea en Napoli naderen akkoord over Lukaku

De voorbije dagen vertoefde Giovanni Manna, de sportief directeur van Napoli, in Londen om verder te werken aan de komst van Lukaku. Het water tussen de clubs bleef echter lange tijd zeer diep. Maar nu is er volgens Mediaset toch een doorbraak in het dossier.

Met dank aan een onverwachte naam: Cesare Casadei. Het Italiaanse talent moet deze zomer weg bij Chelsea, dat voorstelde om hem dan maar in de deal op te nemen. Daardoor zouden de clubs nu dicht bij een akkoord staan waarbij Casadei en Lukaku overstappen naar Napoli, dat ook nog eens 50 miljoen euro zal ontvangen en Osimhen naar Chelsea stuurt.

Enkel Osimhen moet nog overtuigd worden

Er zou slechts één struikelblok zijn voor de deal: Osimhen zal nog overtuigd moeten worden. De Nigeriaanse spits zou immers de voorkeur blijven geven aan een transfer naar Paris Saint-Germain. Dat komt echter nog steeds niet in de buurt van de eisen van Napoli en lijkt stilaan ook andere pistes te verkennen voor zijn aanval.

Het wordt dus zaak om de ex-speler van Charleroi te overtuigen om eieren voor zijn geld te kiezen en toch akkoord te gaan met een overstap naar Chelsea. Er zal dus nog pittig onderhandeld moeten worden, maar Lukaku lijkt toch weer een stapje dichter bij zijn gedroomde transfer te staan.

Wie zou met deze deal de beste zaak doen?

Meest recent

Anderlecht titelkandidaat? Analist doet voorspelling

RSC Anderlecht is in de Europese voorrondes goed begonnen aan het nieuwe seizoen. De vraag is nu ...

10
10
'Plan Club Brugge onder druk: transferwending Tresoldi'

Met zijn doelpunt in de supercup toonde Nicolo Tresoldi zich bij de start van het nieuwe seizoen ...

156
156
'Transferbom Romelu Lukaku: gesprekken al opgestart'

Nu zijn makelaar heeft aangegeven dat hij zeker geen tweede viool wil gaan spelen bij SSC Napoli, ...

357
357
Union heeft oude bekende beet: transferdetails bekend

Union SG legde vrijdagavond beslag op zijn eerst trofee van het seizoen: het won de supercup na ...

99
99
TRANSFERUURTJE: 'Dubbele deal Anderlecht, Club pusht bij Genk'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

281
281
‘Standard wil nog uitpakken met bekende naam’

Standard Luik leek klaar op de zomermercato, maar nu komt journalist Sacha Tavolieri nog met een ...

141
141
Chambaere reageert op woeste Club-fans: “Klootzakje spelen”

Union SG pakte de eerste prijs van het seizoen door na strafschoppen te winnen van Club Brugge. De ...

128
128
Zulte troeft resem clubs af voor nieuw goudhaantje

Zulte Waregem heeft met Zalan Atrok (20) mogelijk een nieuw goudhaantje in huis gehaald. Tegen ...

169
169
Antwerp-fans verbazen in Engeland: “Nog nooit gezien”

Royal Antwerp FC ging in de oefenwedstrijd tegen Millwall met 1-0 onderuit, maar de supporters ...

217
217
Club Brugge ziet wéér toptalent vertrekken

Club Brugge incasseert deze zomermercato. Niet alleen in de A-kern dreigen er na Christos Tzolis nog ...

155
155
'Antwerp dendert door: nieuwe spits op komst'

Royal Antwerp FC schakelt niet een, maar drie versnellingen hoger op de transfermarkt. De Great Old ...

302
302
'Club Brugge casht opnieuw na talenttransfer'

Wat is er aan de hand bij Club Brugge? De Bruggelingen kunnen amper nog talenten aan boord houden. ...

302
302
Union SG en Olivier Renard ronden transferdeal af

Union SG heeft een volgende speler van de hand gedaan. De Brusselaars deden zaken met Al-Shabab, ...

49
49
Anderlecht vreest monsterbod op sterkhouder

Anderlecht lijkt goud in handen te hebben. Mihajlo Cvetkovic bevestigde tegen Hammarby waarom toch ...

738
738
'KRC Genk incasseert jackpot dankzij Godts'

Mika Godts lijkt zijn toptransfer beet te hebben. Volgens verschillende berichten staat de Belgische ...

562
562
'Leko alweer weg? Club Brugge houdt adem in'

Club Brugge pakte de titel met Ivan Leko, maar helemaal gerust is blauw-zwart niet. Zijn contract ...

1331
1331
Nog miljoenen op komst? Transferexplosie bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat nog een drukke vijftal weken tegemoet op de transfermarkt. Paars-Wit zal nog wat ...

677
677
Mac Allister speelt open kaart over vertrek bij Union SG

Kevin Mac Allister was met zijn goal alweer belangrijk voor Union SG. Na het vertrek van Christian ...

204
204
Nu of nooit voor dure Club Brugge-aankoop

Bij Club Brugge moet er nog veel gebeuren om de ploeg sterker te maken. Er is nood aan heel wat ...

533
533
'Patro grijpt naast 'nieuwe Erenbjerg''

Patro Eisden wist vorig seizoen op knappe wijze met een vrijwel volledig nieuwe kern de play-offs in ...

109
109
'Eén man drukte door voor komst Bisiwu bij Barça'

Deze week kwam eindelijk de officiële bevestiging van wat al een hele tijd in de lucht hing. FC ...

261
261
Messoudi trekt aan alarmbel en smeekt om versterking

Terwijl in de Jupiler Pro League het nieuwe seizoen volgend weekend al afgetrapt wordt, hebben ze in ...

444
444
'Done deal voor Onyedika: Club schakelt razendsnel'

Club Brugge greep vrijdagavond naast zijn eerste prijs van het seizoen door in de Supercup na ...

526
526
Goots voorspelt sensatie bij Antwerp: "Mijn nieuwe favoriet"

Een week voor de start van de competitie trok Antwerp nog naar Engeland voor zijn laatste generale ...

573
573
Goede reclame voor Club: Stankovic en Tzolis drukken stempel

Club Brugge vergaarde de voorbije jaren een uitstekende reputatie als kweekvijver voor talent. Die ...

355
355

Meer sportnieuws