'Nieuwe Lukaku-deal op tafel: Chelsea stelt pakket voor'

door
'Nieuwe Lukaku-deal op tafel: Chelsea stelt pakket voor'

Binnen minder dan een maand zit de zomerse transferperiode erop, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te wisselen. En daarbij ook enkele Rode Duivels. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, weet nog steeds niet bij welke ploeg hij dit seizoen zal spelen.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC. De Blues betaalden in de zomer van 2021 een pak miljoenen om de aanvaller terug te halen naar Londen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn tweede passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

LEES OOK: 'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Nieuwe transfer op komst

Desondanks lijkt een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. In principe keert de spits dus terug naar Chelsea, maar het is inmiddels geen geheim meer dat de club hem definitief van de hand wil doen.

Aan interesse ook geen gebrek. Zo trekt ook het kooplustige Aston Villa aan de mouw van de Belgische spits. De Premier League-revelatie zou ook bereid zijn om te investeren in zijn komst, maar Lukaku bedankte vriendelijk voor die interesse. De Rode Duivel heeft namelijk zijn zinnen gezet op een verhuis naar SSC Napoli.

Pasmunt voor Osimhen

Die interesse is ook wederzijds, coach Antonio Conte zou dolgraag opnieuw met hem aan de slag gaan. Maar de Napolitanen zijn momenteel niet in staat om aan de financiële voorwaarden te voldoen. Volgens Il Mattino zou Chelsea dan ook een nieuwe constructie hebben neergelegd om de deal toch rond te krijgen. Daarbij staat Victor Osimhen centraal.

De Nigeriaanse spits zou de overstap naar Stamford Bridge moeten maken. In ruil maakt Lukaku de omgekeerde beweging, net als middenvelder Cesare Casadei. Daarnaast zou Napoli ook nog een transfersom van 45 miljoen euro krijgen en enkele bonussen. Een mooi pakket, desondanks dreigt het voldoende te zijn om de Italianen te overtuigen.

Lukaku speelt in september bij Napoli ...

Meest recent

Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

3
3
'Barça grijpt in na UCL-eliminatie: supertransfer in zicht'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

22
22
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

308
308
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

474
474
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

184
184
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

71
71
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

80
80
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

327
327
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

143
143
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

229
229
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

93
93
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

245
245
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

20
20
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

433
433
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

184
184
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

65
65
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

534
534
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

108
108
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

113
113
Kompany doet beklag: "Ik vind dat streng"

Om 21u gaat Vincent Kompany met Bayern München op zoek naar een ticket voor de halve finale van ...

65
65
Verlinden naar Belgische topclub? "Uitgebreid contact"

De zomermercato nadert met rasse schreden en de Belgische topclubs zullen ongetwijfeld ook in de ...

269
269
'Gemiste kans Antwerp? Flop blijkt grof wild'

Het belooft bij Antwerp alweer een drukke transferzomer te worden. De Great Old moet immers weer ...

155
155
'Genk blijft gaan: nieuwe keeperparel in vizier'

Bij KRC Genk grijpen ze de play-offs aan om al wat te experimenteren met het oog op de toekomst. Zo ...

118
118
RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Na een bijzonder moeilijke periode slaat Tom Waes een nieuw hoofdstuk open. Eind 2024 raakte de ...

23
23
Meer dan 50 miljoen? Godts reageert op transfergeruchten

Mika Godts loopt dezer dagen serieus in de kijker. De flankaanvaller is dit seizoen helemaal ...

38
38

Meer sportnieuws