'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

door
'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

Komend weekend wordt de competitie opnieuw op gang getrapt in zowel de Premier League als de Serie A, maar dat zal wellicht nog zonder Romelu Lukaku zijn. De Rode Duivel traint nog steeds bij de beloften van Chelsea in afwachting van zijn transfer naar Napoli.

Er breken stilaan cruciale dagen aan voor de topschutter aller tijden van onze nationale ploeg. Napoli wil immers de forcing voeren in het dossier en Calciomercato weet dat sportief directeur Giovanni Manna momenteel in Londen vertoeft in de hoop eindelijk een doorbraak te forceren.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Water tussen Chelsea en Napoli blijft diep

Er kwam de voorbije dagen alvast een nieuwe opening met dank aan Victor Osimhen. De Nigeriaan zou immers een princiepsakkoord bereikt hebben met Chelsea over een jaarsalaris van 12 miljoen euro en staat dus plots weer open voor een overgang naar de Blues. Alleen blijven de onderhandelingen tussen de clubs zeer moeizaam verlopen.

Zowel Chelsea als Napoli willen immers het onderste uit de kan halen. Napoli wil voor Osimhen niet veel toegeven op de afkoopsom van 130 miljoen euro in diens contract en wil daarentegen zelf niet meer dan 30 miljoen betalen voor Lukaku. Chelsea blijft op zijn beurt dan weer onze landgenoot op 40 miljoen taxeren en wil niet boven de 100 miljoen gaan voor Osimhen.

Denkey in de plaats van Lukaku?

Het water tussen de clubs is dus nog zeer diep en dat zorgt ervoor dat ze bij Napoli stilaan toch beginnen nadenken over alternatieven voor Lukaku. Wie weet halen ze in zijn plaats wel een smaakmaker uit de Jupiler Pro League, want volgens Rudy Galletti staat Kevin Denkey op het lijstje van de Napolitanen.

Ze zouden zelfs al concreet geïnformeerd hebben naar de topschutter van vorig seizoen, voor wie Cercle Brugge zo'n 20 miljoen euro hoopt te vangen. Er liggen echter nog kapers op de kust voor de Togolees, die ook in Duitsland en Spanje gegeerd zou zijn.

Denk je dat de transfer van Lukaku nog rond zal raken?

Meest recent

Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

27
27
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

6
6
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

54
54
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

14
14
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

20
20
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

59
59
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

197
197
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

4
4
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

245
245
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

151
151
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

113
113
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

39
39
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

184
184
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

64
64
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

214
214
Ruben Van Gucht naar VTM: opvallende details lekken uit

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

47
47
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

75
75
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

113
113
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

85
85
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

71
71
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

589
589
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

58
58
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

71
71
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

274
274

Meer sportnieuws