'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

door
'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

Komend weekend wordt de competitie opnieuw op gang getrapt in zowel de Premier League als de Serie A, maar dat zal wellicht nog zonder Romelu Lukaku zijn. De Rode Duivel traint nog steeds bij de beloften van Chelsea in afwachting van zijn transfer naar Napoli.

Er breken stilaan cruciale dagen aan voor de topschutter aller tijden van onze nationale ploeg. Napoli wil immers de forcing voeren in het dossier en Calciomercato weet dat sportief directeur Giovanni Manna momenteel in Londen vertoeft in de hoop eindelijk een doorbraak te forceren.

LEES OOK: De Bruyne geschokt: Napoli zet alles op scherp

Water tussen Chelsea en Napoli blijft diep

Er kwam de voorbije dagen alvast een nieuwe opening met dank aan Victor Osimhen. De Nigeriaan zou immers een princiepsakkoord bereikt hebben met Chelsea over een jaarsalaris van 12 miljoen euro en staat dus plots weer open voor een overgang naar de Blues. Alleen blijven de onderhandelingen tussen de clubs zeer moeizaam verlopen.

Zowel Chelsea als Napoli willen immers het onderste uit de kan halen. Napoli wil voor Osimhen niet veel toegeven op de afkoopsom van 130 miljoen euro in diens contract en wil daarentegen zelf niet meer dan 30 miljoen betalen voor Lukaku. Chelsea blijft op zijn beurt dan weer onze landgenoot op 40 miljoen taxeren en wil niet boven de 100 miljoen gaan voor Osimhen.

Denkey in de plaats van Lukaku?

Het water tussen de clubs is dus nog zeer diep en dat zorgt ervoor dat ze bij Napoli stilaan toch beginnen nadenken over alternatieven voor Lukaku. Wie weet halen ze in zijn plaats wel een smaakmaker uit de Jupiler Pro League, want volgens Rudy Galletti staat Kevin Denkey op het lijstje van de Napolitanen.

Ze zouden zelfs al concreet geïnformeerd hebben naar de topschutter van vorig seizoen, voor wie Cercle Brugge zo'n 20 miljoen euro hoopt te vangen. Er liggen echter nog kapers op de kust voor de Togolees, die ook in Duitsland en Spanje gegeerd zou zijn.

Denk je dat de transfer van Lukaku nog rond zal raken?

Meest recent

'Belgie boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

25
25
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

43
43
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

24
24
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

185
185
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

52
52
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

279
279
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

38
38
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

140
140
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

324
324
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

374
374
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

188
188
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

622
622
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

418
418
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

94
94
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

200
200
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

132
132
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

120
120
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

164
164
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

444
444
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

683
683
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

333
333
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

189
189
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

157
157
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

558
558
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

552
552

Meer sportnieuws