'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

door
'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

Komend weekend wordt de competitie opnieuw op gang getrapt in zowel de Premier League als de Serie A, maar dat zal wellicht nog zonder Romelu Lukaku zijn. De Rode Duivel traint nog steeds bij de beloften van Chelsea in afwachting van zijn transfer naar Napoli.

Er breken stilaan cruciale dagen aan voor de topschutter aller tijden van onze nationale ploeg. Napoli wil immers de forcing voeren in het dossier en Calciomercato weet dat sportief directeur Giovanni Manna momenteel in Londen vertoeft in de hoop eindelijk een doorbraak te forceren.

Water tussen Chelsea en Napoli blijft diep

Er kwam de voorbije dagen alvast een nieuwe opening met dank aan Victor Osimhen. De Nigeriaan zou immers een princiepsakkoord bereikt hebben met Chelsea over een jaarsalaris van 12 miljoen euro en staat dus plots weer open voor een overgang naar de Blues. Alleen blijven de onderhandelingen tussen de clubs zeer moeizaam verlopen.

Zowel Chelsea als Napoli willen immers het onderste uit de kan halen. Napoli wil voor Osimhen niet veel toegeven op de afkoopsom van 130 miljoen euro in diens contract en wil daarentegen zelf niet meer dan 30 miljoen betalen voor Lukaku. Chelsea blijft op zijn beurt dan weer onze landgenoot op 40 miljoen taxeren en wil niet boven de 100 miljoen gaan voor Osimhen.

Denkey in de plaats van Lukaku?

Het water tussen de clubs is dus nog zeer diep en dat zorgt ervoor dat ze bij Napoli stilaan toch beginnen nadenken over alternatieven voor Lukaku. Wie weet halen ze in zijn plaats wel een smaakmaker uit de Jupiler Pro League, want volgens Rudy Galletti staat Kevin Denkey op het lijstje van de Napolitanen.

Ze zouden zelfs al concreet geïnformeerd hebben naar de topschutter van vorig seizoen, voor wie Cercle Brugge zo'n 20 miljoen euro hoopt te vangen. Er liggen echter nog kapers op de kust voor de Togolees, die ook in Duitsland en Spanje gegeerd zou zijn.

POLL: Denk je dat de transfer van Lukaku nog rond zal raken?

Meest recent

Hoezo wrevel? Müller komt met mooie woorden voor Kompany

Op het einde van het seizoen neemt Bayern München na maar liefst 25 jaar afscheid van Thomas ...

13
13
Vandenbempt voorspelt zware jaren voor deze topclub

De Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League is al snel een competitie op twee snelheden ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Transferwending bij Anderlecht, ster wil Real verlaten'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

220
220
Peter Croonen grijpt in na ‘titelstress’ KRC Genk

KRC Genk stond in de reguliere competitie een heel seizoen aan de leiding, maar in de Champions ...

165
165
'Pijnlijk vertrek bij KV Mechelen in de maak'

Bas Van den Eynden speelde in de jeugd van Beerschot en Westerlo, maar sinds 2018 draagt hij het ...

170
170
Rode Duivels eren ‘legende’ Jan Vertonghen tegen Wales

Jan Vertonghen stopt aan het einde van het seizoen met voetballen. De verdediger kende een straffe ...

31
31
‘Knaller Rodrygo: grootmacht legt 80 miljoen op tafel’

Real Madrid staat op het punt om ferm te veranderen. Carlo Ancelotti kon dit seizoen geen prijs ...

65
65
Standard Luik draait Anderlecht een ferme transferloer

Standard Luik wil de weg naar de top weer inzetten. Achter de schermen is de club volop bezig met de ...

134
134
Club-smaakmaker verrast: ‘Kans is groot dat hij blijft’

Club Brugge won met 4-1 van KAA Gent in de Champions Play-Offs. Blauw-Zwart kwam op achterstand, ...

539
539
'AA Gent hoopt op miljoenen: wachten op akkoord'

Voor AA Gent zijn de play-offs stilaan een calvarietocht aan het worden. Ze slikten donderdag alweer ...

106
106
Proto ziet het erg somber in voor Anderlecht

Voor Anderlecht staat zondag dé match van het jaar op het programma. Dan staat Paars-Wit in ...

286
286
Deze uitslag verknalt extra CL-ticket voor België

Donderdagavond werden de halve finales gespeeld in de Europa League en Conference League. Ondanks ...

264
264
'Knaltransfer nabij: één club in polepositie voor De Bruyne'

Vrijdagavond probeert Kevin De Bruyne met Manchester City een nieuwe stap te zetten richting het ...

270
270
'Absoluut rampscenario voor AA Gent'

AA Gent moest donderdag alweer een tik incasseren van Club Brugge. Na de 0-5 die het onlangs om de ...

230
230
Belgische topclubs missen kans bij smaakmaker Westerlo

Westerlo leek in het begin van het seizoen een outsider voor de top zes te gaan worden. Uiteindelijk ...

101
101
Ulderink scherp voor kop van Jut bij Antwerp

Antwerp lijkt een kruis te mogen maken over Europa League-voetbal volgend seizoen. De Great Old ging ...

184
184
SOS: Club Brugge-speler van sensatie tot zorgenkind

Chemsdine Talbi leek op weg naar een miljoenentransfer na zijn indrukwekkende prestaties in de ...

394
394
"Club Brugge moet hem halen" - fans zijn overtuigd

Met een overtuigende 4-1-overwinning tegen AA Gent wist Club Brugge het vertrouwen weer te ...

841
841
"Je gaat niet zeggen dat Hasi mindere trainer is dan Hayen?"

Zondag wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. Dan staan Club Brugge ...

544
544
'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

269
269

Meer sportnieuws