'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

door
'Cruciale dagen voor Lukaku: JPL-topper als concurrent'

Komend weekend wordt de competitie opnieuw op gang getrapt in zowel de Premier League als de Serie A, maar dat zal wellicht nog zonder Romelu Lukaku zijn. De Rode Duivel traint nog steeds bij de beloften van Chelsea in afwachting van zijn transfer naar Napoli.

Er breken stilaan cruciale dagen aan voor de topschutter aller tijden van onze nationale ploeg. Napoli wil immers de forcing voeren in het dossier en Calciomercato weet dat sportief directeur Giovanni Manna momenteel in Londen vertoeft in de hoop eindelijk een doorbraak te forceren.

LEES OOK: KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Water tussen Chelsea en Napoli blijft diep

Er kwam de voorbije dagen alvast een nieuwe opening met dank aan Victor Osimhen. De Nigeriaan zou immers een princiepsakkoord bereikt hebben met Chelsea over een jaarsalaris van 12 miljoen euro en staat dus plots weer open voor een overgang naar de Blues. Alleen blijven de onderhandelingen tussen de clubs zeer moeizaam verlopen.

Zowel Chelsea als Napoli willen immers het onderste uit de kan halen. Napoli wil voor Osimhen niet veel toegeven op de afkoopsom van 130 miljoen euro in diens contract en wil daarentegen zelf niet meer dan 30 miljoen betalen voor Lukaku. Chelsea blijft op zijn beurt dan weer onze landgenoot op 40 miljoen taxeren en wil niet boven de 100 miljoen gaan voor Osimhen.

Denkey in de plaats van Lukaku?

Het water tussen de clubs is dus nog zeer diep en dat zorgt ervoor dat ze bij Napoli stilaan toch beginnen nadenken over alternatieven voor Lukaku. Wie weet halen ze in zijn plaats wel een smaakmaker uit de Jupiler Pro League, want volgens Rudy Galletti staat Kevin Denkey op het lijstje van de Napolitanen.

Ze zouden zelfs al concreet geïnformeerd hebben naar de topschutter van vorig seizoen, voor wie Cercle Brugge zo'n 20 miljoen euro hoopt te vangen. Er liggen echter nog kapers op de kust voor de Togolees, die ook in Duitsland en Spanje gegeerd zou zijn.

Denk je dat de transfer van Lukaku nog rond zal raken?

Meest recent

François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

1
1
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

312
312
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

45
45
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

36
36
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

96
96
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

106
106
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

73
73
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

89
89
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

360
360
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

83
83
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

259
259
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

379
379
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

320
320
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

207
207
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

320
320
Lammens ‘hot’ bij United, maar merkt keerzijde

Senne Lammens is een fenomeen aan het worden in de Premier League. De transfer van Royal Antwerp FC ...

148
148
Onthulling over frustratie bij Standard: “Niemand wist dat”

Standard Luik doet dit seizoen nog volop mee voor een plek in de top 6. De Rouches wonnen vorige ...

100
100
Fans in extase: groot nieuws over Romeo Lavia

Romeo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten van het moment. ...

99
99
Nu al WK-drama: oorlog en 500 lijkzakken nabij stadion

Het WK 2026 komt dichterbij. De Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn de gastheer van dienst. In ...

105
105
Kompany gooit extra olie op het vuur voor Duitse topper

Vincent Kompany is dit seizoen sterk bezig met Bayern München. De Belgische oefenmeester staat ...

69
69
Guardiola komt met hoopgevend nieuws over Doku

De voorbije weken belandden heel wat Rode Duivels in de lappenmand. Eén van hen was ...

38
38
Alderweireld onthult: plan omgegooid voor Antwerp

Vorige zomer zette Toby Alderweireld een punt achter zijn profcarrière. De 36-jarige vond het ...

289
289
Dit is het verdere parcours van Genk in de Europa League

Om 13u werd na de Champions League in het hoofdkwartier van de UEFA in Nyon ook geloot voor de ...

277
277
Sebaoui onthult zéér straffe ambitie STVV

STVV blijft maar verbazen in de Jupiler Pro League. Van zijn laatste veertien competitiewedstrijden ...

112
112
TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

534
534

Meer sportnieuws