Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

324 stemmen
Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

Vlak voor de Europese clash met Molde namens de voorrondes van de Europa League incasseren Cercle Brugge en Miron Muslic een flinke klap. Hannes Van Der Bruggen is uitgevallen met een blessure.

Van Der Bruggen zal tegen Molde niet kunnen aantreden, dat liet Cercle Brugge-coach Muslic op een persconferentie weten. Ook Edgaras Utkus kampt met een spierscheur en zal er niet bij zijn in Europa.

LEES OOK: Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

Streep door de rekening

Muslic zit met de handen in het haar. Cercle Brugge moet een 3-0 nederlaag zien uit te wissen en het mist enkele sterkhouders. Vooral de blessure van Van Der Bruggen is een stevige tegenslag. Ook in de competitie zal Muslic niet kunnen beschikken over zijn middenvelder.

Muslic kan zich niet exact uitspreken over de duur van onbeschikbaarheid. “Maar ik ga er van uit dat hij zeker ook de komende competitiewedstrijd op Leuven nog niet beschikbaar zal zijn. Uiteraard is dit een forse streep door onze rekening, want Hannes is onze metronoom op het middenveld."

Goede generale repetitie

Waar Cercle Brugge zich wel aan kan optrekken is een uitstekende generale repetitie voor de clash tegen Molde. Na twee nederlagen op rij in de competitie wist Groen-Zwart eindelijk te winnen. Beerschot werd met 4-1 opzij gezet. Muslic hoopt op een goed resultaat tegen Molde.

In de heenmatch kende de Vereniging een complete offday. "En die realiteit is dat het vorige donderdag in Molde 3-0 is geworden omdat wij in Noorwegen volledig onder ons normale niveau hebben gepresteerd. Hopelijk kan mijn team in de thuismatch voor ons eigen publiek bewijzen dat het verschil tussen de beide teams in werkelijkheid niet zo groot is”, citeert Het Laatste Nieuws.

Wat verwacht jij van Cercle Brugge - Molde?

Meest recent

'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

12
12
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

55
55
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

164
164
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

45
45
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

94
94
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

17
17
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

167
167
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

53
53
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

30
30
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

502
502
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

452
452
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

63
63
Real Madrid blijft gaan en legt volgende ster vast

Real Madrid lijkt na een tegenvallend seizoen van plan om er deze zomer een spetterende mercato van ...

120
120
TRANSFERUURTJE: 'Sensationele transfers van 3 Rode Duivels'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

256
256
‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Club Brugge is naarstig op zoek naar een nieuwe doelman na het pensioen van Simon Mignolet en het ...

137
137
Vanaken basis op WK? Garcia kiest voor ‘ontdekking’

De Rode Duivels konden vooralsnog niet overtuigen op het WK. In de openingsmatch tegen Egypte werd ...

271
271
'Fernandez-Pardo plots op zucht van absolute knaltransfer’

Matias Fernandez-Pardo kende een sterk seizoen bij Lille en de KBVB wist op de valreep nog een ...

145
145
AA Gent pakt uit met komst nieuwe spits

AA Gent zit zeker niet stil op de transfermarkt. Ze maakten onder meer de transfer van Christian ...

177
177
Martinez verklaart waarom Ronaldo altijd start

Portugal opent zijn WK met een leuk duel tegen Congo. Bondscoach Roberto Martinez, die Portugal gaat ...

112
112
'Westerlo wil uitpakken met Jupiler Pro League-transfer'

Bij KVC Westerlo gaan ze een heel drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen gaan heel wat miljoenen ...

72
72
'FC Porto legt bizar miljoenenbod neer bij OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens twee uitgaande transfers kunnen afronden. ...

77
77
'KV Mechelen strikt topper met 'man van 10 miljoen euro''

KV Mechelen is op zoek naar versterking en er duikt vanuit Zuid-Amerika plots een heel straf gerucht ...

573
573
Kritische Joos krijgt koekje van eigen deeg in Nederland

Filip Joos was onlangs zeer scherp voor Ronald Koeman omdat die Memphis Depay liet invallen tegen ...

257
257
Woensdag Europese loting: Anderlecht vreest zware dobber

De eerste speelronde van de WK-groepsfase zit er nog niet eens op, of het seizoen in het clubvoetbal ...

323
323
Voorkeursbehandeling Messi? "Dit is 100% een rode kaart"

Lionel Messi is grandioos begonnen aan zijn WK 2026. Met een weergaloze hattrick leidde hij ...

323
323

Meer sportnieuws