Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

door
Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

Vlak voor de Europese clash met Molde namens de voorrondes van de Europa League incasseren Cercle Brugge en Miron Muslic een flinke klap. Hannes Van Der Bruggen is uitgevallen met een blessure.

Van Der Bruggen zal tegen Molde niet kunnen aantreden, dat liet Cercle Brugge-coach Muslic op een persconferentie weten. Ook Edgaras Utkus kampt met een spierscheur en zal er niet bij zijn in Europa.

LEES OOK: Genk likt zijn wonden: "Iedereen had hiervoor getekend"

Streep door de rekening

Muslic zit met de handen in het haar. Cercle Brugge moet een 3-0 nederlaag zien uit te wissen en het mist enkele sterkhouders. Vooral de blessure van Van Der Bruggen is een stevige tegenslag. Ook in de competitie zal Muslic niet kunnen beschikken over zijn middenvelder.

Muslic kan zich niet exact uitspreken over de duur van onbeschikbaarheid. “Maar ik ga er van uit dat hij zeker ook de komende competitiewedstrijd op Leuven nog niet beschikbaar zal zijn. Uiteraard is dit een forse streep door onze rekening, want Hannes is onze metronoom op het middenveld."

Goede generale repetitie

Waar Cercle Brugge zich wel aan kan optrekken is een uitstekende generale repetitie voor de clash tegen Molde. Na twee nederlagen op rij in de competitie wist Groen-Zwart eindelijk te winnen. Beerschot werd met 4-1 opzij gezet. Muslic hoopt op een goed resultaat tegen Molde.

In de heenmatch kende de Vereniging een complete offday. "En die realiteit is dat het vorige donderdag in Molde 3-0 is geworden omdat wij in Noorwegen volledig onder ons normale niveau hebben gepresteerd. Hopelijk kan mijn team in de thuismatch voor ons eigen publiek bewijzen dat het verschil tussen de beide teams in werkelijkheid niet zo groot is”, citeert Het Laatste Nieuws.

Wat verwacht jij van Cercle Brugge - Molde?

Meest recent

Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

35
35
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

75
75
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

78
78
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

134
134
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

100
100
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

71
71
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

146
146
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

33
33
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

53
53
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

277
277
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

214
214
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

203
203
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

139
139
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

113
113
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

175
175
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

62
62
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

308
308
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

139
139
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

460
460
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

157
157
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

405
405
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

129
129
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws