Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

324 stemmen
Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

Vlak voor de Europese clash met Molde namens de voorrondes van de Europa League incasseren Cercle Brugge en Miron Muslic een flinke klap. Hannes Van Der Bruggen is uitgevallen met een blessure.

Van Der Bruggen zal tegen Molde niet kunnen aantreden, dat liet Cercle Brugge-coach Muslic op een persconferentie weten. Ook Edgaras Utkus kampt met een spierscheur en zal er niet bij zijn in Europa.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Streep door de rekening

Muslic zit met de handen in het haar. Cercle Brugge moet een 3-0 nederlaag zien uit te wissen en het mist enkele sterkhouders. Vooral de blessure van Van Der Bruggen is een stevige tegenslag. Ook in de competitie zal Muslic niet kunnen beschikken over zijn middenvelder.

Muslic kan zich niet exact uitspreken over de duur van onbeschikbaarheid. “Maar ik ga er van uit dat hij zeker ook de komende competitiewedstrijd op Leuven nog niet beschikbaar zal zijn. Uiteraard is dit een forse streep door onze rekening, want Hannes is onze metronoom op het middenveld."

Goede generale repetitie

Waar Cercle Brugge zich wel aan kan optrekken is een uitstekende generale repetitie voor de clash tegen Molde. Na twee nederlagen op rij in de competitie wist Groen-Zwart eindelijk te winnen. Beerschot werd met 4-1 opzij gezet. Muslic hoopt op een goed resultaat tegen Molde.

In de heenmatch kende de Vereniging een complete offday. "En die realiteit is dat het vorige donderdag in Molde 3-0 is geworden omdat wij in Noorwegen volledig onder ons normale niveau hebben gepresteerd. Hopelijk kan mijn team in de thuismatch voor ons eigen publiek bewijzen dat het verschil tussen de beide teams in werkelijkheid niet zo groot is”, citeert Het Laatste Nieuws.

Wat verwacht jij van Cercle Brugge - Molde?

Meest recent

'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

17
17
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

8
8
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

201
201
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

90
90
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

25
25
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

24
24
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

21
21
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

77
77
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

164
164
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

452
452
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

55
55
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

300
300
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

66
66
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

221
221
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

665
665
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

354
354
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

434
434
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

607
607
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

278
278
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

91
91
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

391
391
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

167
167
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

71
71
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83

Meer sportnieuws