Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

door
Cercle incasseert klap: “Forse streep door de rekening”

Vlak voor de Europese clash met Molde namens de voorrondes van de Europa League incasseren Cercle Brugge en Miron Muslic een flinke klap. Hannes Van Der Bruggen is uitgevallen met een blessure.

Van Der Bruggen zal tegen Molde niet kunnen aantreden, dat liet Cercle Brugge-coach Muslic op een persconferentie weten. Ook Edgaras Utkus kampt met een spierscheur en zal er niet bij zijn in Europa.

LEES OOK: Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

Streep door de rekening

Muslic zit met de handen in het haar. Cercle Brugge moet een 3-0 nederlaag zien uit te wissen en het mist enkele sterkhouders. Vooral de blessure van Van Der Bruggen is een stevige tegenslag. Ook in de competitie zal Muslic niet kunnen beschikken over zijn middenvelder.

Muslic kan zich niet exact uitspreken over de duur van onbeschikbaarheid. “Maar ik ga er van uit dat hij zeker ook de komende competitiewedstrijd op Leuven nog niet beschikbaar zal zijn. Uiteraard is dit een forse streep door onze rekening, want Hannes is onze metronoom op het middenveld."

Goede generale repetitie

Waar Cercle Brugge zich wel aan kan optrekken is een uitstekende generale repetitie voor de clash tegen Molde. Na twee nederlagen op rij in de competitie wist Groen-Zwart eindelijk te winnen. Beerschot werd met 4-1 opzij gezet. Muslic hoopt op een goed resultaat tegen Molde.

In de heenmatch kende de Vereniging een complete offday. "En die realiteit is dat het vorige donderdag in Molde 3-0 is geworden omdat wij in Noorwegen volledig onder ons normale niveau hebben gepresteerd. Hopelijk kan mijn team in de thuismatch voor ons eigen publiek bewijzen dat het verschil tussen de beide teams in werkelijkheid niet zo groot is”, citeert Het Laatste Nieuws.

Wat verwacht jij van Cercle Brugge - Molde?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

3
3
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

31
31
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

14
14
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

19
19
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

92
92
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

50
50
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

195
195
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

51
51
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

52
52
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

63
63
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

97
97
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

420
420
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

31
31
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

75
75
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

228
228
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

35
35
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

64
64
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

280
280
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

119
119
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

253
253
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

156
156
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

404
404

Meer sportnieuws