'Anderlecht in dubio door miljoenentransfer sterkhouder'

door
'Anderlecht in dubio door miljoenentransfer sterkhouder'

RSC Anderlecht gaat komend weekend op bezoek bij KV Mechelen en wil dan aanknopen met een zege na het slippertje tegen OH Leuven. Tegelijkertijd is de recordkampioen ook nog op de transfermarkt actief. Al zal sportieve baas Jesper Fredberg daarbij een lastige afweging moeten maken.

Paars-Wit haalde tijdens de huidige mercato al een drietal directe aanwinsten in huis. Daarmee is de transferhonger echter nog lang niet gestild. Zo zouden de Brusselaars op nog minstens vier versterkingen mikken. Maar hoewel Fredberg zijn best doet om een zo goed mogelijk prijs uit de brand te slepen, hangt daar natuurlijk een prijskaartje aan vast.

De kans is dan ook bestaande dat RSCA nog een tweede grote uitgaande transfer zal realiseren om zijn budget op te krikken. Mario Stroeykens werd deze zomer alvast gelinkt aan een nieuwe stap, net zoals Killian Sardella. Maar het tweetal lijkt nog minstens een jaar te blijven. Hetzelfde geldt voor Kasper Dolberg.

LEES OOK: Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Miljoenen voor Dreyer

Francis Amuzu is op zijn beurt net terug na een blessure, wat een eventuele transfer er niet makkelijker op maakt. En dus schuift men ook de naam van Anders Dreyer naar voren. De Deense international vertegenwoordigt een aanzienlijke marktwaarde en zijn statistieken van vorig seizoen zullen ongetwijfeld belangstelling lokken.

Wel zullen geïnteresseerde ploegen wel met een pak geld over de brug moeten komen. Zo zou Anderlecht mikken op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer. De vraag is echter welke clubs zo'n bedrag in hem willen investeren. Een concreet bod lijkt nog niet op tafel te liggen.

Twijfels over verkoop

Bovendien blijft Anderlecht er zelf nog niet uit of het Dreyer wel wil opofferen. Men beseft dat het onwaarschijnlijk is dat hij dit seizoen opnieuw zo'n straffe cijfers zal voorleggen en zijn seizoensstart was niet bepaald hoogstaand. Maar intern wordt hij wel erg geapprecieerd. Niet in het minst vanwege zijn inzet. Volgens Het Nieuwsblad zijn Fredberg en co dan ook bezig met een evenwichtsoefening. Die zal enkel moeilijker worden als straks ook een concreet bod binnen komt.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

20
20
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

34
34
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

51
51
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

170
170
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

27
27
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

82
82
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

138
138
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

286
286
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

119
119
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

59
59
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

54
54
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

140
140
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

136
136
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

373
373
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

73
73
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

31
31
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

138
138
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

156
156
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

777
777
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

265
265
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

135
135
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

483
483
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

231
231

Meer sportnieuws