'Anderlecht in dubio door miljoenentransfer sterkhouder'

door
'Anderlecht in dubio door miljoenentransfer sterkhouder'

RSC Anderlecht gaat komend weekend op bezoek bij KV Mechelen en wil dan aanknopen met een zege na het slippertje tegen OH Leuven. Tegelijkertijd is de recordkampioen ook nog op de transfermarkt actief. Al zal sportieve baas Jesper Fredberg daarbij een lastige afweging moeten maken.

Paars-Wit haalde tijdens de huidige mercato al een drietal directe aanwinsten in huis. Daarmee is de transferhonger echter nog lang niet gestild. Zo zouden de Brusselaars op nog minstens vier versterkingen mikken. Maar hoewel Fredberg zijn best doet om een zo goed mogelijk prijs uit de brand te slepen, hangt daar natuurlijk een prijskaartje aan vast.

De kans is dan ook bestaande dat RSCA nog een tweede grote uitgaande transfer zal realiseren om zijn budget op te krikken. Mario Stroeykens werd deze zomer alvast gelinkt aan een nieuwe stap, net zoals Killian Sardella. Maar het tweetal lijkt nog minstens een jaar te blijven. Hetzelfde geldt voor Kasper Dolberg.

LEES OOK: Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

Miljoenen voor Dreyer

Francis Amuzu is op zijn beurt net terug na een blessure, wat een eventuele transfer er niet makkelijker op maakt. En dus schuift men ook de naam van Anders Dreyer naar voren. De Deense international vertegenwoordigt een aanzienlijke marktwaarde en zijn statistieken van vorig seizoen zullen ongetwijfeld belangstelling lokken.

Wel zullen geïnteresseerde ploegen wel met een pak geld over de brug moeten komen. Zo zou Anderlecht mikken op 10 miljoen euro en liefst zelfs meer. De vraag is echter welke clubs zo'n bedrag in hem willen investeren. Een concreet bod lijkt nog niet op tafel te liggen.

Twijfels over verkoop

Bovendien blijft Anderlecht er zelf nog niet uit of het Dreyer wel wil opofferen. Men beseft dat het onwaarschijnlijk is dat hij dit seizoen opnieuw zo'n straffe cijfers zal voorleggen en zijn seizoensstart was niet bepaald hoogstaand. Maar intern wordt hij wel erg geapprecieerd. Niet in het minst vanwege zijn inzet. Volgens Het Nieuwsblad zijn Fredberg en co dan ook bezig met een evenwichtsoefening. Die zal enkel moeilijker worden als straks ook een concreet bod binnen komt.

Bij een goed bod moet Anderlecht hem laten gaan ...

Meest recent

Westerlo bestolen? "Schandalig, iedereen heeft het gezien"

Westerlo heeft na een reeks van vijf wedstrijden weer kennis gemaakt met de nederlaag. Ze gingen ...

120
120
Smet op feestvreugde: sterkhouder Gent lang out?

AA Gent heeft na twee maanden eindelijk nog eens kunnen winnen. De Buffalo's haalden het zaterdag ...

74
74
Africa Cup: Nigeria al gekwalificeerd, Put in zak en as

Er werd zaterdagavond ook weer gevoetbald op de Africa Cup. Nigeria heeft zich als tweede land ...

37
37
De Mil pakt eindelijk eerste zege met AA Gent

Rik De Mil heeft eindelijk zijn eerste overwinning als trainer van AA Gent beet. Na twee nederlagen ...

83
83
Rangers-coach geeft grote hint over toekomst Raskin

De voorbije maanden werd er al druk gespeculeerd over de toekomst van Nicolas Raskin, De ...

54
54
'Inter zet derde smaakmaker van Club op verlanglijstje'

Niet alleen delen Club Brugge en Internazionale dezelfde clubkleuren, ze lijken elkaar ook alsmaar ...

273
273
Dender baalt: "We zijn onvoldoende beloond"

Dender sluit zoals verwacht 2025 af als rode lantaarn in de Jupiler Pro League. De Kadavers boekten ...

36
36
Vanderbiest kritisch: "Gebeurt dit seizoen te vaak"

KV Mechelen heeft zichzelf zaterdag geen laat kerstcadeau kunnen bezorgen. Het had zijn positie in ...

55
55
Man Utd-icoon komt met enorme lof voor Lammens

Manchester United pakte op tweede kerstdag een nipte zege tegen Newcastle United en houdt daardoor ...

196
196
Aston Villa toont zich met straffe recordzege titelkandidaat

Aston Villa lijkt zich stilaan helemaal in de titelstrijd te mengen in de Premier League. Het ...

70
70
KV Mechelen kan wonderjaar niet passend afsluiten

Voor KV Mechelen was 2025 een mooi jaar, zeker de tweede helft ervan. Het trekt de winterstop in als ...

75
75
Coucke velt oordeel over bewogen jaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende geen goed 2025. Het was weer een veel te woelig jaar bij de Belgische ...

413
413
Saliba verrast na pijnlijke nederlaag tegen Charleroi

RSC Anderlecht speelde een zeer matige match tegen Sporting Charleroi. Een wanprestatie en de 1-2 ...

237
237
Buitenland greep mis: Union SG slaat toe

Bij Union SG trokken ze de afgelopen jaren veel onbekende spelers aan. Velen van hen groeiden nadien ...

85
85
AA Gent baalt: sterkhouder drie maanden out

AA Gent neemt het vanavond in eigen huis op tegen KVC Westerlo. Een partij die ze moeten winnen. De ...

109
109
Club Brugge geeft planning winterstage prijs

Club Brugge heeft het jaar goed afgesloten met een negen op negen. De Bruggelingen genieten nu even ...

343
343
KV Mechelen legt lat opvallend hoog

KV Mechelen wil zijn goede eerste deel van het seizoen afsluiten met een zege tegen FCV Dender. ...

71
71
Kelderkraker zonder punch: La Louvière en OHL met kopzorgen

La Louvière en OHL gaan met de nodige zorgen 2026 in. Na een bedroevend schouwspel bleven ...

35
35
Liverpool wint 'Jota-match', Arsenal blijft leider

In de Premier League stonden er om 16u een aantal duels op het programma. Onder meer Arsenal en ...

17
17
Antwerp schept duidelijkheid rond Nozawa

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

181
181
Vandenbroeck zorgt voor transfersurprise

Zulte Waregem sloot 2025 af met een onverdiende 2-1-nederlaag op het veld van Royal Antwerp FC. Na ...

239
239
'Deze transfer zou KV Mechelen doen ontploffen'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

210
210
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

959
959
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

187
187
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

49
49

Meer sportnieuws