KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

520 stemmen
KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

KRC Genk moet nog uitgaande transfers vrezen, maar volgens Het Belang van Limburg zal één sterkhouder wél aan boord blijven. Carlos Cuesta lijkt nergens heen te gaan.

Thorsten Fink moet mogelijk nog afscheid nemen van verdedigers McKenzie en Sadick omdat die in hun laatste contractjaar zitten. Het wordt ofwel vertrekken of bijtekenen in Limburg. De verdediging kan daarom de ervaring van Cuesta zeker goed gebruiken.

LEES OOK: Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

Kersverse vader

Cuesta is net vader geworden en heeft geen transferplannen. De 25-jarige Colombiaan speelt al sinds 2019 bij KRC Genk en heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. Fink beschikt naast Cuesta over Smets, Palacios en jongelingen Kongolo en Manguelle.

Cuesta blijft aldus bij KRC Genk als alles goed gaat. ‘De kans is ook groot dat kersverse vader Cuesta aan boord blijft’, klinkt het. De 20-voudig Colombiaanse international heeft al 169 wedstrijden in de Jupiler Pro League achter de rug waarin hij drie keer kon scoren en één assist kon geven.

Opsteker KRC Genk

Na alle uitgaande transferperikelen van de afgelopen weken is de keuze van Cuesta een flinke opsteker voor Fink en consorten. KRC Genk is na het vertrek van Wouter Vrancken aan een nieuw tijdperk begonnen en afgelopen speeldag liet het tegen Club Brugge al zien over wilskracht te beschikken.

De Limburgers kwamen in eigen huis op een dubbele achterstand tegen de landskampioen, maar trokken die scheve situatie alsnog recht. KRC Genk won uiteindelijk met 3-2 en krijgt zo een flinke boost na een kwakkelende start in de Jupiler Pro League.

Zie jij KRC Genk als Play-Off 1-kandidaat?

Meest recent

Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

9
9
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

235
235
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

41
41
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

141
141
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

160
160
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

91
91
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

273
273
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

194
194
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

363
363
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

408
408
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

92
92
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

204
204
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

125
125
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

91
91
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

199
199
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

308
308
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

437
437
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

199
199
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

617
617
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

69
69
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

402
402
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

272
272
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

412
412
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

289
289
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

190
190

Meer sportnieuws