KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

520 stemmen
KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

KRC Genk moet nog uitgaande transfers vrezen, maar volgens Het Belang van Limburg zal één sterkhouder wél aan boord blijven. Carlos Cuesta lijkt nergens heen te gaan.

Thorsten Fink moet mogelijk nog afscheid nemen van verdedigers McKenzie en Sadick omdat die in hun laatste contractjaar zitten. Het wordt ofwel vertrekken of bijtekenen in Limburg. De verdediging kan daarom de ervaring van Cuesta zeker goed gebruiken.

LEES OOK: El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

Kersverse vader

Cuesta is net vader geworden en heeft geen transferplannen. De 25-jarige Colombiaan speelt al sinds 2019 bij KRC Genk en heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. Fink beschikt naast Cuesta over Smets, Palacios en jongelingen Kongolo en Manguelle.

Cuesta blijft aldus bij KRC Genk als alles goed gaat. ‘De kans is ook groot dat kersverse vader Cuesta aan boord blijft’, klinkt het. De 20-voudig Colombiaanse international heeft al 169 wedstrijden in de Jupiler Pro League achter de rug waarin hij drie keer kon scoren en één assist kon geven.

Opsteker KRC Genk

Na alle uitgaande transferperikelen van de afgelopen weken is de keuze van Cuesta een flinke opsteker voor Fink en consorten. KRC Genk is na het vertrek van Wouter Vrancken aan een nieuw tijdperk begonnen en afgelopen speeldag liet het tegen Club Brugge al zien over wilskracht te beschikken.

De Limburgers kwamen in eigen huis op een dubbele achterstand tegen de landskampioen, maar trokken die scheve situatie alsnog recht. KRC Genk won uiteindelijk met 3-2 en krijgt zo een flinke boost na een kwakkelende start in de Jupiler Pro League.

Zie jij KRC Genk als Play-Off 1-kandidaat?

Meest recent

El Ouahdi onthult last-minute poging KBVB: harde afwijzing

De Rode Duivels zagen de afgelopen maanden heel wat spelers voor een ander land kiezen. De keuze van ...

28
28
Chelsea maakt Arsenal en Trossard compleet belachelijk

Arsenal stond dicht bij zijn eerste Champions League. De Londenaren kwamen op voorsprong, maar PSG ...

39
39
‘Grote stunt als opvolger Wouter Vrancken bij STVV?’

Sint-Truiden VV was dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. Onder Wouter ...

128
128
Pijnlijk verdict Verschaeren: “Wie zit op hem te wachten?"

RSC Anderlecht zal een aantal spelers de club zien verlaten. Gilles De Bilde sprak bij DAZN over ...

193
193
Transfers tussen Club en Feyenoord: Rigaux reageert

Dévy Rigaux is de nieuwe sportief directeur van Feyenoord. Hij kwam over van Club Brugge. ...

152
152
‘Standard zoekt geld: topspelers in de kijker’

Standard is op zoek naar versterking en er worden veel namen genoemd. Ook aan uitgaande zijde gaat ...

123
123
Stijnen terug naar Club Brugge? "Misplaatste arrogantie"

Bij Club Brugge haalden ze Ivan Leko terug als coach en die bezorgde hen de landstitel. Er is nog ...

221
221
Praet kan cirkel rondmaken met emotionele transfer

Dennis Praet nam afscheid van Royal Antwerp FC. De ervaren ex-Rode Duivel kende een anonieme periode ...

249
249
Inter vernedert Club met Stankovic-bom: “Dit doet pijn”

Club Brugge dreigt één van zijn strafste transfers van het seizoen alweer kwijt te ...

925
925
“Lukaku naar Anderlecht? Ik zou het niet doen”

RSC Anderlecht hoopt Romelu Lukaku zo snel mogelijk te zien terugkeren, maar de spits en zijn ...

254
254
Club Brugge twijfelt: drie 'eigen' jongens op weg naar de uitgang?

Club Brugge gaat deze zomer heel wat spelers verliezen. Er zijn vooral sterkhouders die de club gaan ...

499
499
Twee teleurstellingen bij Anderlecht: houden of verkopen?

Bij RSC Anderlecht moéten zeker geen zestien spelers weg. Dergelijke lijstjes worden snel ...

399
399
Arteta ook grootmoedig: "PSG is de beste ter wereld"

De voorbije jaren faalde Arsenal regelmatig in 'money time', maar dit seizoen moest anders worden. ...

87
87
Enorme domper Schotland: ster moet afhaken voor WK

Elf dagen voor de start van het toernooi zijn de meeste WK-deelnemers begonnen aan hun ...

49
49
Luis Enrique schaart zich in bijzonder fraai rijtje

Paris Saint-Germain blijft de primus van Europa. Het heeft zaterdagavond immers zijn titel in de ...

57
57
Arteta voelt zich bekocht: "Als ik die fase terugzie..."

Nadat ze al de titel in de Premier League in de wacht gesleept hadden, droomde Arsenal ervan om ook ...

255
255
CL-zege met zwart randje: rellen met PSG-fans in Parijs

Paris Saint-Germain heeft zaterdagavond voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht ...

73
73
Van der Elst voorspelt: Club wil transferblunder voorkomen

Club Brugge gaat een bewogen transferzomer tegemoet. Daarin zal het wellicht heel wat sterkhouders ...

342
342
PSG doet Arsenal-droom sneuvelen vanop de stip

De finale van de Champions League is zaterdagavond uitgedraaid op een thriller. PSG haalde tegen ...

52
52
'Union houdt voet bij stuk: knaltransfer nog niet rond'

Union staat alweer voor een hete transferzomer. Voorzitter Alex Muzio en CEO Philippe Bormans ...

114
114
'De Ketelaere krijgt navolging: transferkopie op komst'

Charles De Ketelaere is intussen al enkele jaren een gevestigde waarde in de Serie A, waar hij ...

118
118
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans huiveren bij trainersbom

Bij Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer op volle toeren. De club wil weer ...

778
778
Charleroi pakt uit met piepjonge doelpuntenmachine

Voor Charleroi was het een seizoen met twee gezichten. In de winter presteerden de Carolo's zeer ...

35
35
WK-koorts stijgt: Rode Duivels bijna compleet

De start van het WK nadert met rasse schreden. Dat geldt ook voor de Rode Duivels. Zij zetten ...

81
81
'Straffe wending: Slot meteen aan slag bij Europese topper'

Zaterdag viel er een stevige trainersbom in het Engelse voetbal. Liverpool maakte immers bekend dat ...

93
93

Meer sportnieuws