KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

door
KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

KRC Genk moet nog uitgaande transfers vrezen, maar volgens Het Belang van Limburg zal één sterkhouder wél aan boord blijven. Carlos Cuesta lijkt nergens heen te gaan.

Thorsten Fink moet mogelijk nog afscheid nemen van verdedigers McKenzie en Sadick omdat die in hun laatste contractjaar zitten. Het wordt ofwel vertrekken of bijtekenen in Limburg. De verdediging kan daarom de ervaring van Cuesta zeker goed gebruiken.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Kersverse vader

Cuesta is net vader geworden en heeft geen transferplannen. De 25-jarige Colombiaan speelt al sinds 2019 bij KRC Genk en heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. Fink beschikt naast Cuesta over Smets, Palacios en jongelingen Kongolo en Manguelle.

Cuesta blijft aldus bij KRC Genk als alles goed gaat. ‘De kans is ook groot dat kersverse vader Cuesta aan boord blijft’, klinkt het. De 20-voudig Colombiaanse international heeft al 169 wedstrijden in de Jupiler Pro League achter de rug waarin hij drie keer kon scoren en één assist kon geven.

Opsteker KRC Genk

Na alle uitgaande transferperikelen van de afgelopen weken is de keuze van Cuesta een flinke opsteker voor Fink en consorten. KRC Genk is na het vertrek van Wouter Vrancken aan een nieuw tijdperk begonnen en afgelopen speeldag liet het tegen Club Brugge al zien over wilskracht te beschikken.

De Limburgers kwamen in eigen huis op een dubbele achterstand tegen de landskampioen, maar trokken die scheve situatie alsnog recht. KRC Genk won uiteindelijk met 3-2 en krijgt zo een flinke boost na een kwakkelende start in de Jupiler Pro League.

Zie jij KRC Genk als Play-Off 1-kandidaat?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

34
34
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

112
112
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

62
62
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

101
101
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

146
146
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

74
74
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

73
73
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

76
76
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

526
526
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

180
180
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

196
196
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

252
252
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

307
307
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

497
497
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

209
209
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

601
601
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws