KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

door
KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

KRC Genk moet nog uitgaande transfers vrezen, maar volgens Het Belang van Limburg zal één sterkhouder wél aan boord blijven. Carlos Cuesta lijkt nergens heen te gaan.

Thorsten Fink moet mogelijk nog afscheid nemen van verdedigers McKenzie en Sadick omdat die in hun laatste contractjaar zitten. Het wordt ofwel vertrekken of bijtekenen in Limburg. De verdediging kan daarom de ervaring van Cuesta zeker goed gebruiken.

LEES OOK: Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

Kersverse vader

Cuesta is net vader geworden en heeft geen transferplannen. De 25-jarige Colombiaan speelt al sinds 2019 bij KRC Genk en heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. Fink beschikt naast Cuesta over Smets, Palacios en jongelingen Kongolo en Manguelle.

Cuesta blijft aldus bij KRC Genk als alles goed gaat. ‘De kans is ook groot dat kersverse vader Cuesta aan boord blijft’, klinkt het. De 20-voudig Colombiaanse international heeft al 169 wedstrijden in de Jupiler Pro League achter de rug waarin hij drie keer kon scoren en één assist kon geven.

Opsteker KRC Genk

Na alle uitgaande transferperikelen van de afgelopen weken is de keuze van Cuesta een flinke opsteker voor Fink en consorten. KRC Genk is na het vertrek van Wouter Vrancken aan een nieuw tijdperk begonnen en afgelopen speeldag liet het tegen Club Brugge al zien over wilskracht te beschikken.

De Limburgers kwamen in eigen huis op een dubbele achterstand tegen de landskampioen, maar trokken die scheve situatie alsnog recht. KRC Genk won uiteindelijk met 3-2 en krijgt zo een flinke boost na een kwakkelende start in de Jupiler Pro League.

Zie jij KRC Genk als Play-Off 1-kandidaat?

Meest recent

Code oranje bij Club Brugge: Van Der Elst dropt bommetje

Na drie nederlagen in vier matchen gaan de alarmbellen af bij Club Brugge, dat zondag in eigen huis ...

68
68
Fink hakt knopen door: duo buitenspel bij KRC Genk?

KRC Genk boekte zondag een deugddoende zege in Leuven. Veel tijd om na te genieten is er evenwel ...

75
75
Lardot velt verdict: Union ontsnapt tegen Anderlecht?

Besnik Hasi houdt de voeten op de grond, maar na zege in de Brusselse stadsderby mag RSC Anderlecht ...

127
127
Hayen slikt bittere pil: blessuregolf bij Club Brugge

Sinds de stunt tegen FC Barcelona ging Club Brugge in vier matchen drie keer onderuit. De crisis ...

210
210
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

203
203
Brys midden in nieuwe rel: Eto'o dropt plots enorme bom

Eind deze maand gaat de Africa Cup van start. Normaal gezien zou Marc Brys ook aan dat grote ...

65
65
Deschacht: 'Dubbele transferklapper bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft een sterke reeks van 12 op 12 neergezet en klopte onder meer Union SG en Club ...

450
450
'Kompany gruwt: transferplannetje Mourinho treft Bayern'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

54
54
Loting WK '26: deze landen moeten Duivels absoluut ontlopen

Aanstaande vrijdag is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

133
133
Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

438
438
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

140
140
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

230
230
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

162
162
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

164
164
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

365
365
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

506
506
Ruben Van Gucht bedolven onder kritiek: BV in verdediging

Ruben Van Gucht heeft zich de voorbije jaren ontpopt tot een van de meest veelzijdige mediafiguren ...

125
125
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

686
686
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

332
332
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

220
220
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

341
341
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

283
283
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

1073
1073
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

483
483
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

338
338

Meer sportnieuws