KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

520 stemmen
KRC Genk krijgt opsteker te horen: ‘Sterkhouder blijft’

KRC Genk moet nog uitgaande transfers vrezen, maar volgens Het Belang van Limburg zal één sterkhouder wél aan boord blijven. Carlos Cuesta lijkt nergens heen te gaan.

Thorsten Fink moet mogelijk nog afscheid nemen van verdedigers McKenzie en Sadick omdat die in hun laatste contractjaar zitten. Het wordt ofwel vertrekken of bijtekenen in Limburg. De verdediging kan daarom de ervaring van Cuesta zeker goed gebruiken.

LEES OOK: Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Kersverse vader

Cuesta is net vader geworden en heeft geen transferplannen. De 25-jarige Colombiaan speelt al sinds 2019 bij KRC Genk en heeft nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. Fink beschikt naast Cuesta over Smets, Palacios en jongelingen Kongolo en Manguelle.

Cuesta blijft aldus bij KRC Genk als alles goed gaat. ‘De kans is ook groot dat kersverse vader Cuesta aan boord blijft’, klinkt het. De 20-voudig Colombiaanse international heeft al 169 wedstrijden in de Jupiler Pro League achter de rug waarin hij drie keer kon scoren en één assist kon geven.

Opsteker KRC Genk

Na alle uitgaande transferperikelen van de afgelopen weken is de keuze van Cuesta een flinke opsteker voor Fink en consorten. KRC Genk is na het vertrek van Wouter Vrancken aan een nieuw tijdperk begonnen en afgelopen speeldag liet het tegen Club Brugge al zien over wilskracht te beschikken.

De Limburgers kwamen in eigen huis op een dubbele achterstand tegen de landskampioen, maar trokken die scheve situatie alsnog recht. KRC Genk won uiteindelijk met 3-2 en krijgt zo een flinke boost na een kwakkelende start in de Jupiler Pro League.

Zie jij KRC Genk als Play-Off 1-kandidaat?

Meest recent

Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Antwerp staat voor een bijzonder drukke transferzomer. Technisch directeur Marc Overmars lijkt een ...

33
33
'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Voor Carl Hoefkens is het een zeer woelig seizoen geweest. De trainer slaagde er uiteindelijk niet ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Transfer De Cat nadert, dubbelslag bij Club'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

176
176
“Van Dijk moet Koeman aanpakken”: onrust bij Oranje

Onze Noorderburen zijn het WK op een valse nooit gestart. Nederland kwam tegen Japan tot twee keer ...

108
108
Depay onderdeel van spot: één beeld zorgt voor ophef

Memphis Depay stond zondag niet in de basis bij Nederland tegen Japan, maar wist toch al ruim voor ...

93
93
Viertal Duivels dé sleutel voor WK: “Lot ligt in hun handen”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Egypte in de eerste WK-wedstrijd van Groep G. Bondscoach ...

63
63
Real pakt uit: Mourinho heeft monstertransfer beet

José Mourinho is nog maar net officieel coach van Real Madrid, maar de geruchtenmolen draait ...

128
128
'Anderlecht gaat voor stunttransfer bij Manchester United'

RSC Anderlecht speurt wereldwijd rond naar versterking. Ze kijken rond naar ervaren jongens, maar ...

210
210
Tielemans laat fans nu al dromen: "Op alles voorbereid"

De Rode Duivels openen vanavond hun WK met een partij tegen Egypte. Youri Tielemans start uiteraard ...

45
45
Leegloop Antwerp: ervaren pion plots naar Saudi-Arabie

De leegloop bij Royal Antwerp FC houdt aan. De Antwerpse club ziet nog een speler de club verlaten. ...

189
189
Vanaken krijgt emotionele verrassing vlak voor WK-start

Terwijl de ogen van voetballiefhebbers deze avond gericht zijn op de eerste WK-opdracht van de Rode ...

364
364
Vrancken naar Anderlecht? Tavolieri geeft het antwoord

RSC Anderlecht start binnen een week aan de voorbereiding van het nieuwe seizoen. Tegen dan moet er ...

993
993
Eén groot vraagteken blijft Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

45
45
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

156
156
Vanaken-schok tegen Egypte? "Best mogelijke combinatie"

Bondscoach Rudi Garcia wou op zijn persbabbel daags voor de match niet in zijn kaarten laten kijken. ...

230
230
Egypte waarschuwt voor vier Duivels: "Vergeet hem niet"

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

148
148
Theate of Mechele in basis? Albert hakt knoop al door

De Rode Duivels kruisen maandagavond in Seattle de degens met Egypte. Voor de eerste groepsmatch op ...

122
122
"Niet moeien": Doku krijgt duidelijke reactie op 'bevallingsverlof'

Jérémy Doku moet dit WK dé blinkvanger worden bij de Rode Duivels. Maar door ...

335
335
Rode Duivels krijgen al eerste mokerslag voor WK-opener

Nog voor de WK-opener krijgen de Rode Duivels al een stevige waarschuwing. België wordt overal ...

591
591
Valse start Oranje: grote zondebok krijgt natie over zich heen

Voor Nederland is het WK 2026 met een valse noot van start gegaan. Tegen Japan gaf Oranje in de ...

203
203
Bibberen voor Belgen: databureaus voorspellen clash met Egypte

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

760
760
Opstelling België-Egypte: Garcia stelt één Duivel diep teleur

Het wachten is eindelijk voorbij, maandagavond trappen de Rode Duivels hun campagne op het WK 2026 ...

861
861
Ecuador vervloekt lat bij zege Ivoorkust, Zweden haalt fors uit

Ivoorkust heeft maandagnacht een gouden zaak gedaan op het WK. De Oranje Olifanten wonnen in ...

133
133
Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

97
97
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

210
210

Meer sportnieuws