Goots doet voorspelling voor clash tussen Club en Antwerp

door
Goots doet voorspelling voor clash tussen Club en Antwerp

Deze week staan opnieuw verschillende interessante duels in de Europese voorrondes op het programma. Maar het is ook al uitkijken naar het komende weekend in de Jupiler Pro League. Met name naar de clash van zondag tussen Club Brugge en Antwerp FC.

Beide ploegen zijn in de voorbije seizoenen sowieso al uitgegroeid tot ware rivalen. Dit keer zullen de zenuwen in het Jan Breydel-stadion echter nog meer gespannen zijn dan anders. Dat heeft vooral te maken met de dramatische seizoensstart van de Bruggelingen.

De titelverdediger is immers bijzonder tegenvallend aan de competitie begonnen. Tijdens de openingsspeeldag werd nog een puntje gepakt tegen KV Mechelen, vervolgens werd twee keer verloren. Met één op negen staat de regerende landskampioen momenteel zelfs in de degradatiezone.

LEES OOK: Paul Gheysens aan zet: verkoop Antwerp in 2026?

Mes aan twee kanten

Zondag moet dus een gepaste reactie volgen. Maar dat zal niet evident worden. Antwerp lijkt immers wél in een goede vorm te steken. Zo tankte de ploeg van coach Jonas De Roeck afgelopen weekend nog een flinke portie vertrouwen door STVV op een 6-1-pandoering te trakteren.

Het lijkt dus een ideaal moment voor RAFC om af te zakken naar Brugge. Al is analist Patrick Goots daar niet helemaal van overtuigd. "Het is voor Antwerp een mes dat langs twee kanten snijdt. Club incasseerde een tik door een 0-2 uit handen te geven, maar het zou zomaar kunnen dat Antwerp nu het gelag betaalt", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Afwachtend Antwerp

Desondanks ziet Goots ook de nodige kansen voor zijn ex-club. Zo voorspelt hij een tactisch steekspel waarbij de Antwerpenaren een afwachtende houding kunnen aannemen. "Wat er ook van zij: ik zie mogelijkheden voor Antwerp. Met een 6 op 9 heeft het zijn start niet gemist. Bij Club is het van moeten, terwijl Antwerp de kat uit de boom kan kijken. Ik verwacht een tactisch duel tussen twee rivalen die elkaar rauw lusten."

Wie is favoriet voor de clash van zondag?

Meest recent

Monstertransfer: City pakt uit met grote concurrent Doku

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

12
12
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

28
28
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

26
26
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

55
55
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

32
32
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

104
104
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

71
71
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

117
117
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

240
240
Transfertip voor Karetsas: "Bij deze club zal hij spelen"

Het lijkt er sterk op dat Kos Karetsas bezig is aan zijn laatste maanden bij KRC Genk. Het 18-jarige ...

123
123
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

84
84
'Club koestert toptalent: masterplan ligt klaar

Net zoals de meeste andere clubs geeft ook Club Brugge tijdens zijn winterstage de kans aan enkele ...

305
305
Zware rel in Spanje: Vini clasht met Simeone

Real Madrid heeft zich donderdagavond geplaatst voor de finale van de Spaanse Supercup dankzij een ...

197
197
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 6M-toptransfer'

Club Brugge kijkt deze winter nadrukkelijk naar versterking. Intern ligt één dossier ...

502
502
'Verrassende bliksemterugkeer Carrasco naar Europa'

Voor Yannick Carrasco lijkt zijn carrière bij de Rode Duivels er stilaan op te zitten. De ...

110
110
De Mil legt stevige transfereis op tafel bij AA Gent

AA Gent is zich in Spanje aan het klaarstomen voor de tweede seizoenshelft. De Buffalo's hopen ...

464
464
'Anderlecht zoekt doelman: 4 JPL-opties op lijstje'

Het blijft voorlopig nog altijd wachten tot de mercato helemaal losbarst bij Anderlecht. Het moet ...

387
387
Spaanse pers uit zijn dak na Supercopa-optreden Courtois

Aanstaande zondag wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. En degenen ...

469
469
Zware winterprik heeft gevolgen: bekermatchen in gevaar?

Komende weekend gaat de bal níét aan het rollen op de Belgische (amateur)velden. Door ...

216
216
Nainggolan richting Patro: "Radja en Stijnen? Vuurwerk!"

Een week voor de tweede seizoenshelft van start gaat, is de Challenger Pro League in de ban van een ...

149
149
Titelstrijd blijft leven: Arsenal ontsnapt tegen Liverpool

In Engeland waren de ogen donderdagavond op het Emirates Stadium gericht voor het duel tussen de ...

107
107
Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

280
280
Puike Courtois zorgt voor droomfinale, eerste prijs PSG

De Supercopa de España krijgt komend weekend een gedroomde finale. Daags na FC Barcelona wist ...

84
84
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

173
173
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

305
305

Meer sportnieuws