Goots doet voorspelling voor clash tussen Club en Antwerp

door
Goots doet voorspelling voor clash tussen Club en Antwerp

Deze week staan opnieuw verschillende interessante duels in de Europese voorrondes op het programma. Maar het is ook al uitkijken naar het komende weekend in de Jupiler Pro League. Met name naar de clash van zondag tussen Club Brugge en Antwerp FC.

Beide ploegen zijn in de voorbije seizoenen sowieso al uitgegroeid tot ware rivalen. Dit keer zullen de zenuwen in het Jan Breydel-stadion echter nog meer gespannen zijn dan anders. Dat heeft vooral te maken met de dramatische seizoensstart van de Bruggelingen.

De titelverdediger is immers bijzonder tegenvallend aan de competitie begonnen. Tijdens de openingsspeeldag werd nog een puntje gepakt tegen KV Mechelen, vervolgens werd twee keer verloren. Met één op negen staat de regerende landskampioen momenteel zelfs in de degradatiezone.

LEES OOK: 'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Mes aan twee kanten

Zondag moet dus een gepaste reactie volgen. Maar dat zal niet evident worden. Antwerp lijkt immers wél in een goede vorm te steken. Zo tankte de ploeg van coach Jonas De Roeck afgelopen weekend nog een flinke portie vertrouwen door STVV op een 6-1-pandoering te trakteren.

Het lijkt dus een ideaal moment voor RAFC om af te zakken naar Brugge. Al is analist Patrick Goots daar niet helemaal van overtuigd. "Het is voor Antwerp een mes dat langs twee kanten snijdt. Club incasseerde een tik door een 0-2 uit handen te geven, maar het zou zomaar kunnen dat Antwerp nu het gelag betaalt", klinkt het bij Gazet van Antwerpen.

Afwachtend Antwerp

Desondanks ziet Goots ook de nodige kansen voor zijn ex-club. Zo voorspelt hij een tactisch steekspel waarbij de Antwerpenaren een afwachtende houding kunnen aannemen. "Wat er ook van zij: ik zie mogelijkheden voor Antwerp. Met een 6 op 9 heeft het zijn start niet gemist. Bij Club is het van moeten, terwijl Antwerp de kat uit de boom kan kijken. Ik verwacht een tactisch duel tussen twee rivalen die elkaar rauw lusten."

Wie is favoriet voor de clash van zondag?

Meest recent

'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

0
0
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

65
65
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

83
83
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

569
569
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

83
83
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

72
72
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

93
93
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

144
144
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

548
548
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

33
33
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

294
294
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

207
207
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

155
155
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

353
353
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

180
180
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

61
61
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

43
43
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

267
267
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

88
88
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

338
338
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

178
178
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

46
46
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

283
283
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

304
304
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

101
101

Meer sportnieuws