Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

door
Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

Een oppermachtig Antwerp heeft deze namiddag de vloer aangeveegd met STVV. De Kanaries toonden zich op de Bosuil een mak vogeltje dat wel heel gemakkelijk gepluimd werd. Ondrejka was de gevierde Antwerpse held met een hattrick.

Ontluisterend zwak was het wat STVV vorig weekend op de mat legde tegen Charleroi. In eigen huis werd smadelijk verloren, vandaag maakten de Kanaries een uitstap naar de Bosuil. The Great Old speelde al twee wedstrijden meer dan behoorlijk, dat leverde voorlopig drie punten op. De Roeck koos voor dezelfde elf namen als vorige week, bij de bezoekers kwamen Fujita en Yamamoto (terug van de OS) in het elftal

LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Great Old gaat freewheelend voorbij gepluimde Kanaries

The Great Old nam een kanonstart op de Bosuil. Na een paar minuten spelen zette Chery een kattenpoot tegen de bal en die verdween enig mooi naast Coppens in doel: 1-0. Even later was het weer bijna prijs voor Rood-Wit, een schot van Kerk week ongelukkig af en belandde op de lat. 

De Kanaries kregen zeker ook hun kansen op de tegenaanval nadien. Halfweg de eerste helft vergat Yamamoto om van dichtbij de trekker over te halen. Nog voor de pauze beloonde Antwerp zichzelf met een tweede doelpunt toen Doumbia vanop afstand probeerde en de bal via een blunderende Coppens in doel zag gaan: 2-0. Halfweg leek een Antwerpse zege al dichtbij.

STVV wordt gretig door gehaktmolen gedraaid

STVV herpakte zich vlak na de pauze wel en zocht meteen de aanval op. Dat leverde al snel de aansluitingstreffer op toen een voorzet van Ogawa via Alderweireld en Lammens in doel verdween: 2-1. Heel lang konden de bezoekers niet genieten van die treffer, een minuut later kreeg Ondrejka op links teveel ruimte en hij krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 3-1.

The Great Old ging nadien lustig verder en nog voor halfweg de tweede helft had Coppens opnieuw een matige redding in huis op een poging van Valencia, in de rebound trof Ondrejka eenvoudig raak: 4-1. De Kanaries leken eerder op bange kuikens en zwalpten nadien voort. Valencia zorgde even later zelf van dichtbij voor de 5-1. Voor Ondrejka werd het een wedstrijd om nooit te vergeten, de Zweed lukte ook nog de 6-1, die hij staalhard in de winkelhaak joeg. Dat was uiteindelijk ook de eindstand.

De vraag na deze wedstrijd is vooral of coach Lattanzio nog het vertrouwen blijft behouden van de Truiense bazen. De Kanaries incasseerden in twee wedstrijden maar liefst 10 (!) tegendoelpunten. Antwerp mist met 6/9 zijn competitiestart niet.

Scoreverloop:

1-0 (4') Chery, 2-0 (39') Doumbia, 2-1 (54') Ogawa, 3-1 (55') Ondrejka, 4-1 (65') Ondrejka, 5-1 (68') Valencia, 6-1 (81') Ondrejka

Wordt Lattanzio de eerste coach die gaat ontslagen worden dit seizoen?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

62
62
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

78
78
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

94
94
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

40
40
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

254
254
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

137
137
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

442
442
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

167
167
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

222
222
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

455
455
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

698
698
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

318
318
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

690
690
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

124
124
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

381
381
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

596
596
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

544
544
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

64
64
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

261
261
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

436
436
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

583
583
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

155
155
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

331
331
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

336
336

Meer sportnieuws