Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

142
Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

Een oppermachtig Antwerp heeft deze namiddag de vloer aangeveegd met STVV. De Kanaries toonden zich op de Bosuil een mak vogeltje dat wel heel gemakkelijk gepluimd werd. Ondrejka was de gevierde Antwerpse held met een hattrick.

Ontluisterend zwak was het wat STVV vorig weekend op de mat legde tegen Charleroi. In eigen huis werd smadelijk verloren, vandaag maakten de Kanaries een uitstap naar de Bosuil. The Great Old speelde al twee wedstrijden meer dan behoorlijk, dat leverde voorlopig drie punten op. De Roeck koos voor dezelfde elf namen als vorige week, bij de bezoekers kwamen Fujita en Yamamoto (terug van de OS) in het elftal

LEES OOK: Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Great Old gaat freewheelend voorbij gepluimde Kanaries

The Great Old nam een kanonstart op de Bosuil. Na een paar minuten spelen zette Chery een kattenpoot tegen de bal en die verdween enig mooi naast Coppens in doel: 1-0. Even later was het weer bijna prijs voor Rood-Wit, een schot van Kerk week ongelukkig af en belandde op de lat. 

De Kanaries kregen zeker ook hun kansen op de tegenaanval nadien. Halfweg de eerste helft vergat Yamamoto om van dichtbij de trekker over te halen. Nog voor de pauze beloonde Antwerp zichzelf met een tweede doelpunt toen Doumbia vanop afstand probeerde en de bal via een blunderende Coppens in doel zag gaan: 2-0. Halfweg leek een Antwerpse zege al dichtbij.

STVV wordt gretig door gehaktmolen gedraaid

STVV herpakte zich vlak na de pauze wel en zocht meteen de aanval op. Dat leverde al snel de aansluitingstreffer op toen een voorzet van Ogawa via Alderweireld en Lammens in doel verdween: 2-1. Heel lang konden de bezoekers niet genieten van die treffer, een minuut later kreeg Ondrejka op links teveel ruimte en hij krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 3-1.

The Great Old ging nadien lustig verder en nog voor halfweg de tweede helft had Coppens opnieuw een matige redding in huis op een poging van Valencia, in de rebound trof Ondrejka eenvoudig raak: 4-1. De Kanaries leken eerder op bange kuikens en zwalpten nadien voort. Valencia zorgde even later zelf van dichtbij voor de 5-1. Voor Ondrejka werd het een wedstrijd om nooit te vergeten, de Zweed lukte ook nog de 6-1, die hij staalhard in de winkelhaak joeg. Dat was uiteindelijk ook de eindstand.

De vraag na deze wedstrijd is vooral of coach Lattanzio nog het vertrouwen blijft behouden van de Truiense bazen. De Kanaries incasseerden in twee wedstrijden maar liefst 10 (!) tegendoelpunten. Antwerp mist met 6/9 zijn competitiestart niet.

Scoreverloop:

1-0 (4') Chery, 2-0 (39') Doumbia, 2-1 (54') Ogawa, 3-1 (55') Ondrejka, 4-1 (65') Ondrejka, 5-1 (68') Valencia, 6-1 (81') Ondrejka

Wordt Lattanzio de eerste coach die gaat ontslagen worden dit seizoen?

Meest recent

Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

1
1
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

35
35
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

6
6
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

26
26
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

18
18
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

170
170
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

72
72
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

38
38
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

24
24
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

62
62
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

149
149
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

35
35
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

112
112
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

59
59
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

103
103
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

55
55
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

19
19
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

65
65
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

132
132
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

111
111
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

215
215
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16

Meer sportnieuws