Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

142
Frivool Antwerp pluimt met overmacht zieltogende Kanaries

Een oppermachtig Antwerp heeft deze namiddag de vloer aangeveegd met STVV. De Kanaries toonden zich op de Bosuil een mak vogeltje dat wel heel gemakkelijk gepluimd werd. Ondrejka was de gevierde Antwerpse held met een hattrick.

Ontluisterend zwak was het wat STVV vorig weekend op de mat legde tegen Charleroi. In eigen huis werd smadelijk verloren, vandaag maakten de Kanaries een uitstap naar de Bosuil. The Great Old speelde al twee wedstrijden meer dan behoorlijk, dat leverde voorlopig drie punten op. De Roeck koos voor dezelfde elf namen als vorige week, bij de bezoekers kwamen Fujita en Yamamoto (terug van de OS) in het elftal

LEES OOK: Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Great Old gaat freewheelend voorbij gepluimde Kanaries

The Great Old nam een kanonstart op de Bosuil. Na een paar minuten spelen zette Chery een kattenpoot tegen de bal en die verdween enig mooi naast Coppens in doel: 1-0. Even later was het weer bijna prijs voor Rood-Wit, een schot van Kerk week ongelukkig af en belandde op de lat. 

De Kanaries kregen zeker ook hun kansen op de tegenaanval nadien. Halfweg de eerste helft vergat Yamamoto om van dichtbij de trekker over te halen. Nog voor de pauze beloonde Antwerp zichzelf met een tweede doelpunt toen Doumbia vanop afstand probeerde en de bal via een blunderende Coppens in doel zag gaan: 2-0. Halfweg leek een Antwerpse zege al dichtbij.

STVV wordt gretig door gehaktmolen gedraaid

STVV herpakte zich vlak na de pauze wel en zocht meteen de aanval op. Dat leverde al snel de aansluitingstreffer op toen een voorzet van Ogawa via Alderweireld en Lammens in doel verdween: 2-1. Heel lang konden de bezoekers niet genieten van die treffer, een minuut later kreeg Ondrejka op links teveel ruimte en hij krulde de bal heerlijk in de verste hoek: 3-1.

The Great Old ging nadien lustig verder en nog voor halfweg de tweede helft had Coppens opnieuw een matige redding in huis op een poging van Valencia, in de rebound trof Ondrejka eenvoudig raak: 4-1. De Kanaries leken eerder op bange kuikens en zwalpten nadien voort. Valencia zorgde even later zelf van dichtbij voor de 5-1. Voor Ondrejka werd het een wedstrijd om nooit te vergeten, de Zweed lukte ook nog de 6-1, die hij staalhard in de winkelhaak joeg. Dat was uiteindelijk ook de eindstand.

De vraag na deze wedstrijd is vooral of coach Lattanzio nog het vertrouwen blijft behouden van de Truiense bazen. De Kanaries incasseerden in twee wedstrijden maar liefst 10 (!) tegendoelpunten. Antwerp mist met 6/9 zijn competitiestart niet.

Scoreverloop:

1-0 (4') Chery, 2-0 (39') Doumbia, 2-1 (54') Ogawa, 3-1 (55') Ondrejka, 4-1 (65') Ondrejka, 5-1 (68') Valencia, 6-1 (81') Ondrejka

🚀

Wordt Lattanzio de eerste coach die gaat ontslagen worden dit seizoen?

Meest recent

'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

2
2
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

28
28
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

1
1
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

16
16
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

98
98
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

36
36
Duitsland of Italië: Tresoldi speelt open kaart over keuze

Club Brugge stuurt tijdens deze interlandperiode weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst ...

81
81
Thorup vol lof: "Zij verdienen het"

De nationale beloftenploeg van België krijgt tijdens de komende interlandperiode een stevige ...

43
43
De Bruyne verklapt nu al: "Alle vier matchen spelen?"

De Nations League opent opnieuw de deuren. Bij de spelers leeft dit niet echt, het is vooral kijken ...

44
44
‘Kane dumpt Kompany voor laatste droomtransfer’

Harry Kane staat voor een cruciale keuze bij Bayern München. De Duitsers willen zijn contract ...

200
200
Deschacht voorspelt JPL-topdeal: "30 à 40 miljoen euro"

Christian Burgess is vertrokken naar AA Gent, maar bij Union Saint-Gilloise lijkt zijn vertrek ...

110
110
"Ooit terug naar Anderlecht? Waarom niet?"

Bij RSC Anderlecht krijgen de speler van eigen bodem de nodige speelkansen. Neerpede is en blijft ...

305
305
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

20
20
'KRC Genk ruikt jackpot: miljoenen uit Bundesliga'

KRC Genk heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin het transferrecord tot tweemaal toe ...

472
472
'Leegloop bij Club Brugge: revelatie laat kassa rinkelen'

Club Brugge verloor afgelopen zomer opnieuw een pak sterkhouders, maar heel wat andere steunpilaren ...

252
252
Antwerp in vieze papieren: Compper krijgt ultimatum

De interlandbreak dient niet enkel om op adem te komen, voor Belgische bestuurslui is het ...

347
347
Anderlecht in nesten: Vanhaezebrouck waarschuwt Bruno

Met een vlotte zege tegen Zulte Waregem tankte RSC Anderlecht vertrouwen, al kan Vitor Bruno toch ...

362
362
Leko vreest fiasco: rampscenario voor Club Brugge?

Dankzij de lange interlandbreak krijgt ook Club Brugge uitgebreid de kans om de batterijen weer op ...

449
449
'Anderlecht keert kar: comeback Lukaku van de baan'

Of hij onder Mark van Bommel nog op een vaste basisplaats hoeft te rekenen valt voorlopig af te ...

581
581
Vanhaezebrouck schrapt al titelkandidaat: “Zakt verder weg”

De Jupiler Pro League is zeven speeldagen ver en een eerste kloofje is al een feit. Hein ...

486
486
De Bruyne doet boekje open over Courtois-situatie

Thibaut Courtois werd niet geselecteerd door Mark van Bommel voor Nations League-wedstrijden van ...

468
468
Nog allerlaatste knaltransfer Lionel Messi op komst?

Lionel Messi staat nog onder contract bij Inter Miami, maar de Argentijnse superster kan toch nog ...

75
75
Kylian Mbappé briest op verhit Ballon d’Or-debat

Kylian Mbappé heeft er een sterk jaar opzitten bij Real Madrid én Frankrijk. Op het WK ...

75
75
De Bruyne gooit toekomst bij Rode Duivels op tafel

De Rode Duivels zijn aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlander staat ...

96
96
Sonck brandt interlandkeuze compleet af: “Echt verrast”

De Jupiler Pro League ligt nu bijna drie weken stil door een opvallend lange interlandbreak. De Rode ...

215
215

Meer sportnieuws