'Nieuwe Lukaku-wending: Chelsea krijgt bod van 43 miljoen'

door
'Nieuwe Lukaku-wending: Chelsea krijgt bod van 43 miljoen'

Binnen minder dan een maand zit de zomerse transferperiode erop, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te wisselen. En daarbij ook enkele Rode Duivels. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, weet nog steeds niet bij welke ploeg hij dit seizoen zal spelen.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC. De Blues betaalden in de zomer van 2021 een pak miljoenen om de aanvaller terug te halen naar Londen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn tweede passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

LEES OOK: Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Villa legt miljoenen klaar

Desondanks lijkt een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. In principe keert de spits dus terug naar Chelsea, maar het is inmiddels geen geheim meer dat de club hem definitief van de hand wil doen.

Aan interesse ook geen gebrek. Zo trekt ook het kooplustige Aston Villa aan de mouw van de Belgische spits. Volgens Corriere dello Sport toonde de Premier League-revelatie van vorig seizoen zich zelfs bereid om zo'n 43 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Dat is ongeveer het bedrag dat Chelsea hoopt te vangen voor de Rode Duivel.

Lukaku wil naar Napoli

Maar een verhuis naar Birmingham is voorlopig niet aan de orde. Lukaku zou immers vriendelijk bedankt hebben voor een overgang naar de ploeg van landgenoten Amadou Onana en Youri Tielemans. De reden daarvoor is simpel: de spits wil absoluut verhuizen naar SSC Napoli, waar hij herenigd zou worden met coach Antonio Conte.

De Napolitanen zouden volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio bereid zijn om 25 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen, neer te tellen. Voorlopig lijkt dat echter te weinig. Het Italiaanse bod zou naar omhoog kunnen gaan als het verwachte vertrek van Victor Osimhen wordt afgerond. Maar zolang er in geen schot in die zaak komt, zal Lukaku moeten wachten.

Aston Villa zou een goede club zijn voor Lukaku ...

Meest recent

'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

21
21
Plottwist in bekerfinale-soap: onvoorziene kandidaat duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

20
20
Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

75
75
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

27
27
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

39
39
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

35
35
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

114
114
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

77
77
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

20
20
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

181
181
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

217
217
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

53
53
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

117
117
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

377
377
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

61
61
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

284
284
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

224
224
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

88
88
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

84
84
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

214
214
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

109
109
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

88
88
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

141
141
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

418
418

Meer sportnieuws