'Nieuwe Lukaku-wending: Chelsea krijgt bod van 43 miljoen'

1480 stemmen
'Nieuwe Lukaku-wending: Chelsea krijgt bod van 43 miljoen'

Binnen minder dan een maand zit de zomerse transferperiode erop, maar nog heel wat spelers komen in aanmerking om van club te wisselen. En daarbij ook enkele Rode Duivels. Romelu Lukaku bijvoorbeeld, weet nog steeds niet bij welke ploeg hij dit seizoen zal spelen.

Officieel gezien is Lukaku nog steeds eigendom van Chelsea FC. De Blues betaalden in de zomer van 2021 een pak miljoenen om de aanvaller terug te halen naar Londen. Maar om uiteenlopende redenen viel zijn tweede passage op Stamford Bridge tegen. Na amper een jaar werd hij dan ook terug verhuurd aan Inter.

Nadat hij afgelopen zomer geen akkoord vond omtrent een verlengd verblijf in Milaan, moest Lukaku opnieuw elders een oplossing zoeken. En die vond hij wederom in de Serie A. Zo trok hij dit keer op huurbasis naar AS Roma. Daar werkte de aanvaller een meer dan degelijk seizoen af en stond hij doorgaans in de basis.

LEES OOK: 'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Villa legt miljoenen klaar

Desondanks lijkt een verlengd verblijf in de hoofdstad uitgesloten. Nu de club definitief naast een Champions League-ticket heeft gegrepen, zijn de financiële middelen te beperkt voor een definitieve transfer. In principe keert de spits dus terug naar Chelsea, maar het is inmiddels geen geheim meer dat de club hem definitief van de hand wil doen.

Aan interesse ook geen gebrek. Zo trekt ook het kooplustige Aston Villa aan de mouw van de Belgische spits. Volgens Corriere dello Sport toonde de Premier League-revelatie van vorig seizoen zich zelfs bereid om zo'n 43 miljoen euro neer te tellen voor zijn komst. Dat is ongeveer het bedrag dat Chelsea hoopt te vangen voor de Rode Duivel.

Lukaku wil naar Napoli

Maar een verhuis naar Birmingham is voorlopig niet aan de orde. Lukaku zou immers vriendelijk bedankt hebben voor een overgang naar de ploeg van landgenoten Amadou Onana en Youri Tielemans. De reden daarvoor is simpel: de spits wil absoluut verhuizen naar SSC Napoli, waar hij herenigd zou worden met coach Antonio Conte.

De Napolitanen zouden volgens transferwatcher Gianluca Di Marzio bereid zijn om 25 miljoen euro, plus 5 miljoen euro aan bonussen, neer te tellen. Voorlopig lijkt dat echter te weinig. Het Italiaanse bod zou naar omhoog kunnen gaan als het verwachte vertrek van Victor Osimhen wordt afgerond. Maar zolang er in geen schot in die zaak komt, zal Lukaku moeten wachten.

Aston Villa zou een goede club zijn voor Lukaku ...

Meest recent

KRC Genk verrast: voormalig aanvoerder viert comeback

Voorlopig is Jeppe Erenbjerg nog altijd de enige nieuwkomer bij KRC Genk, dat wel nog op zoek is ...

15
15
Garcia op glad ijs: racismerelletje rond Rode Duivels

Het heeft bloed, zweet en tranen gekost, maar de Rode Duivels zitten in de achtste finale van het ...

91
91
'Club Brugge gaat vol voor winger: bod van 5 miljoen'

Nog geen maand na het veroveren van de titel hervatte Club Brugge maandag de trainingen. Voorlopig ...

204
204
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

332
332
'Vandenhaute wil Antwerp: akkoord met Gheysens op til'

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

322
322
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

384
384
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

192
192
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

457
457
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

148
148
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

212
212
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

209
209
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

95
95
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

234
234
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

532
532
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

156
156
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

292
292
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

220
220
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

403
403
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

98
98
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

666
666
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

55
55
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

66
66
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

271
271
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

438
438
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1061
1061

Meer sportnieuws