Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

stemmen
Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

KRC Genk had met een één op zes zijn start dit seizoen gemist, maar zondagnamiddag wisten de Limburgers zich op knappe wijze te herpakken. Tegen Club Brugge leken ze op weg naar een nieuwe nederlaag, maar in het laatste halfuur bogen ze een 0-2-achterstand nog om in een 3-2-overwinning.

Daarvoor mochten ze ook Tolu Arokodare dankbaar zijn. De Nigeriaanse spits zorgde zeven minuten voor tijd voor de gelijkmaker en speelde zo een belangrijke rol in de Genkse remontada. En dat terwijl het de voorbije dagen gonsde van de geruchten over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

Tolu speelde zijn laatste match voor Genk nog niet

Tolu zou immers concrete belangstelling genieten van Trabzonspor, dat de nodige miljoenen veil zou hebben voor zijn komst. Thorsten Fink gaf na de wedstrijd tegen Club alvast aan dat hij liefst van al zou hebben dat zijn targetspits gewoon in Genk zou blijven.

Het zou kunnen dat de Duitse trainer ook zijn zin zal krijgen. Tolu zelf kwam na de match immers met een toch wel duidelijk statement over zijn toekomst. "Ik denk niet dat dit mijn laatste match voor Racing Genk was", tekende Het Laatste Nieuws immers op.

Viering als reactie op kritiek van Sonck

De speler lijkt dus wel degelijk nog met zijn hoofd in Genk te zitten. Hij pakte na zijn goal ook uit met een opvallende viering. Hij rolde zijn mouwen op, waarmee hij ogenschijnlijk leek te reageren op enkele kritische woorden van Wesley Sonck een tijdje terug.

"Het was niet per se voor de haters, maar wel voor zij die voetbal niet snappen en wijzen naar randzaken en stomme dingetjes. Ik snap niet wat opgerolde mouwen met mijn spel te maken hebben", zei hij daarover. "Ik deed het ook alleen maar in de opwarming en bepaalde mensen maken daar iets groots van. Dan snap je het niet."

Is Tolu al klaar voor een vertrek bij Genk?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

17
17
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

57
57
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

421
421
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

93
93
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

377
377
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

33
33
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

389
389
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

214
214
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

221
221
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1184
1184
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

96
96
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

305
305
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

189
189
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

208
208
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

492
492
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

872
872
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

48
48
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

688
688
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws