Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

1235 stemmen
Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

KRC Genk had met een één op zes zijn start dit seizoen gemist, maar zondagnamiddag wisten de Limburgers zich op knappe wijze te herpakken. Tegen Club Brugge leken ze op weg naar een nieuwe nederlaag, maar in het laatste halfuur bogen ze een 0-2-achterstand nog om in een 3-2-overwinning.

Daarvoor mochten ze ook Tolu Arokodare dankbaar zijn. De Nigeriaanse spits zorgde zeven minuten voor tijd voor de gelijkmaker en speelde zo een belangrijke rol in de Genkse remontada. En dat terwijl het de voorbije dagen gonsde van de geruchten over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

Tolu speelde zijn laatste match voor Genk nog niet

Tolu zou immers concrete belangstelling genieten van Trabzonspor, dat de nodige miljoenen veil zou hebben voor zijn komst. Thorsten Fink gaf na de wedstrijd tegen Club alvast aan dat hij liefst van al zou hebben dat zijn targetspits gewoon in Genk zou blijven.

Het zou kunnen dat de Duitse trainer ook zijn zin zal krijgen. Tolu zelf kwam na de match immers met een toch wel duidelijk statement over zijn toekomst. "Ik denk niet dat dit mijn laatste match voor Racing Genk was", tekende Het Laatste Nieuws immers op.

Viering als reactie op kritiek van Sonck

De speler lijkt dus wel degelijk nog met zijn hoofd in Genk te zitten. Hij pakte na zijn goal ook uit met een opvallende viering. Hij rolde zijn mouwen op, waarmee hij ogenschijnlijk leek te reageren op enkele kritische woorden van Wesley Sonck een tijdje terug.

"Het was niet per se voor de haters, maar wel voor zij die voetbal niet snappen en wijzen naar randzaken en stomme dingetjes. Ik snap niet wat opgerolde mouwen met mijn spel te maken hebben", zei hij daarover. "Ik deed het ook alleen maar in de opwarming en bepaalde mensen maken daar iets groots van. Dan snap je het niet."

Is Tolu al klaar voor een vertrek bij Genk?

Meest recent

De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

11
11
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

19
19
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

105
105
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

113
113
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

28
28
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

88
88
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

180
180
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

105
105
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

289
289
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

76
76
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

461
461
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

414
414
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

305
305
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

83
83
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

157
157
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

748
748
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

43
43
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

133
133
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

78
78
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

31
31
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

106
106
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

216
216
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

95
95
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

190
190
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

100
100

Meer sportnieuws