Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

1235 stemmen
Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

KRC Genk had met een één op zes zijn start dit seizoen gemist, maar zondagnamiddag wisten de Limburgers zich op knappe wijze te herpakken. Tegen Club Brugge leken ze op weg naar een nieuwe nederlaag, maar in het laatste halfuur bogen ze een 0-2-achterstand nog om in een 3-2-overwinning.

Daarvoor mochten ze ook Tolu Arokodare dankbaar zijn. De Nigeriaanse spits zorgde zeven minuten voor tijd voor de gelijkmaker en speelde zo een belangrijke rol in de Genkse remontada. En dat terwijl het de voorbije dagen gonsde van de geruchten over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Tolu speelde zijn laatste match voor Genk nog niet

Tolu zou immers concrete belangstelling genieten van Trabzonspor, dat de nodige miljoenen veil zou hebben voor zijn komst. Thorsten Fink gaf na de wedstrijd tegen Club alvast aan dat hij liefst van al zou hebben dat zijn targetspits gewoon in Genk zou blijven.

Het zou kunnen dat de Duitse trainer ook zijn zin zal krijgen. Tolu zelf kwam na de match immers met een toch wel duidelijk statement over zijn toekomst. "Ik denk niet dat dit mijn laatste match voor Racing Genk was", tekende Het Laatste Nieuws immers op.

Viering als reactie op kritiek van Sonck

De speler lijkt dus wel degelijk nog met zijn hoofd in Genk te zitten. Hij pakte na zijn goal ook uit met een opvallende viering. Hij rolde zijn mouwen op, waarmee hij ogenschijnlijk leek te reageren op enkele kritische woorden van Wesley Sonck een tijdje terug.

"Het was niet per se voor de haters, maar wel voor zij die voetbal niet snappen en wijzen naar randzaken en stomme dingetjes. Ik snap niet wat opgerolde mouwen met mijn spel te maken hebben", zei hij daarover. "Ik deed het ook alleen maar in de opwarming en bepaalde mensen maken daar iets groots van. Dan snap je het niet."

Is Tolu al klaar voor een vertrek bij Genk?

Meest recent

Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

15
15
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

44
44
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

57
57
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

269
269
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

263
263
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

79
79
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

262
262
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

57
57
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

219
219
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

296
296
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

467
467
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

152
152
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

233
233
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

174
174
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

846
846
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

205
205
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

343
343
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

210
210
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

497
497
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

360
360
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

571
571
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

491
491
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

120
120
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

228
228
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

151
151

Meer sportnieuws