Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

door
Tolu komt met duidelijk statement over transfergeruchten

KRC Genk had met een één op zes zijn start dit seizoen gemist, maar zondagnamiddag wisten de Limburgers zich op knappe wijze te herpakken. Tegen Club Brugge leken ze op weg naar een nieuwe nederlaag, maar in het laatste halfuur bogen ze een 0-2-achterstand nog om in een 3-2-overwinning.

Daarvoor mochten ze ook Tolu Arokodare dankbaar zijn. De Nigeriaanse spits zorgde zeven minuten voor tijd voor de gelijkmaker en speelde zo een belangrijke rol in de Genkse remontada. En dat terwijl het de voorbije dagen gonsde van de geruchten over een mogelijk vertrek.

LEES OOK: "No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

Tolu speelde zijn laatste match voor Genk nog niet

Tolu zou immers concrete belangstelling genieten van Trabzonspor, dat de nodige miljoenen veil zou hebben voor zijn komst. Thorsten Fink gaf na de wedstrijd tegen Club alvast aan dat hij liefst van al zou hebben dat zijn targetspits gewoon in Genk zou blijven.

Het zou kunnen dat de Duitse trainer ook zijn zin zal krijgen. Tolu zelf kwam na de match immers met een toch wel duidelijk statement over zijn toekomst. "Ik denk niet dat dit mijn laatste match voor Racing Genk was", tekende Het Laatste Nieuws immers op.

Viering als reactie op kritiek van Sonck

De speler lijkt dus wel degelijk nog met zijn hoofd in Genk te zitten. Hij pakte na zijn goal ook uit met een opvallende viering. Hij rolde zijn mouwen op, waarmee hij ogenschijnlijk leek te reageren op enkele kritische woorden van Wesley Sonck een tijdje terug.

"Het was niet per se voor de haters, maar wel voor zij die voetbal niet snappen en wijzen naar randzaken en stomme dingetjes. Ik snap niet wat opgerolde mouwen met mijn spel te maken hebben", zei hij daarover. "Ik deed het ook alleen maar in de opwarming en bepaalde mensen maken daar iets groots van. Dan snap je het niet."

Is Tolu al klaar voor een vertrek bij Genk?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

37
37
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

35
35
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

23
23
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

65
65
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

175
175
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

39
39
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

117
117
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

60
60
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

435
435
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

266
266
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

259
259
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

240
240
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

475
475
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

266
266
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

52
52
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

170
170
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

88
88
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

565
565
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

169
169
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

103
103
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

175
175
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

433
433
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

518
518
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

150
150

Meer sportnieuws