Fink doet oproep: "Hopelijk blijft hij bij KRC Genk"

door
Fink doet oproep:

Bij KRC Genk speelde een sterke partij tegen Club Brugge en won verdiend met 3-2. Trainer Thorsten Fink was zeer gelukkig, want na de 1 op 6 stond er al een beetje druk op de ketel. Hij hoopt dat het bestuur een van zijn smaakmakers aan boord kon houden.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Arokodare bekoort bij Genk

Bij Racing Genk miste Tolu Arokodare twee grote kansen, maar hij scoorde ook de 2-2. De spits is goed begonnan met 2 goals in 3 duels. Hein Vanhaezebrouck liet via DAZN duidelijk merken dat hij Tolu niet echt een topspits vindt, maar dat is de waarheid geweld aandoen. Naar Belgische normen, weliswaar.

Arokodare is een krachtige spits, waarbij een voorzet vaak al een halve kans is. Geen enkele spits in België is zo sterk op flankvoorzetten als Arokodare. Daarnaast kan je al eens een lange bal spelen. Nu hij ook fysiek sterker is geworden, kan dit wel eens hét seizoen van Tolu worden.

Fink wel hem houden

Alleen... Trabzonspor deed een bod van 7 miljoen euro. Fink wil hem dolgraag aan boord houden, wat we maar al te goed begrijpen. "Geloof me, er loopt in België geen betere spits rond dan Tolu. Maar hij moet zich willen smijten, passie tonen. Zoals hij deed tegen Club. Ik ben ervan overtuigd dat ik het beste uit hem kan puren. Hij weet ook dat ik in hem geloof. Ik hoop echt dat we hem kunnen overtuigen om te blijven, onder de tien miljoen vind je geen spits met zijn kwaliteiten. Het is pas als er een heel hoog bod komt én de speler ook zelf weg wil, dat je een transfer in overweging mag nemen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Gaat Genk Tolu kunnen houden?

Meest recent

Westerlo ontdekt nieuwe parel: "Kanté van de Kempen"

Westerlo heeft zondag de geschiedenis een beetje doen herleven in 't Kuipje. 25 jaar geleden waren ...

0
0
Zetterberg over overlijden De Boeck: "Ben er niet goed van"

Het Belgische voetbal werd deze ochtend wakker met een enorme kater. Glen De Boeck liet op amper ...

0
0
'Alonso al op kapblok: Real heeft 2 toptrainers in vizier'

Real Madrid beleefde zondag een bijzonder pijnlijke avond tegen Celta Vigo. Het ging in het eigen ...

33
33
Nieuwe tik: Club Brugge moet sterkhouder weken missen

Club Brugge ging zondag pijnlijk met 3-2 onderuit tegen STVV en moet zich stilaan gaan bezinnen. ...

72
72
Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Het voorbije voetbalweekend bracht in de Jupiler Pro League weer de nodige verrassingen. Zo blijkt ...

50
50
'Salah-bom barst helemaal: Liverpool bant vedette'

Vorig seizoen was het nog hosanna bij Liverpool, maar de voorbije maanden is de euforie op Anfield ...

80
80
Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

137
137
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

56
56
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

256
256
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

403
403
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

104
104
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

225
225
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

185
185
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

318
318
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

362
362
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

75
75
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

35
35
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

789
789
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

401
401
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

573
573
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

156
156
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

555
555
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1294
1294

Meer sportnieuws