Fink doet oproep: "Hopelijk blijft hij bij KRC Genk"

676 stemmen
Fink doet oproep:

Bij KRC Genk speelde een sterke partij tegen Club Brugge en won verdiend met 3-2. Trainer Thorsten Fink was zeer gelukkig, want na de 1 op 6 stond er al een beetje druk op de ketel. Hij hoopt dat het bestuur een van zijn smaakmakers aan boord kon houden.

Arokodare bekoort bij Genk

Bij Racing Genk miste Tolu Arokodare twee grote kansen, maar hij scoorde ook de 2-2. De spits is goed begonnan met 2 goals in 3 duels. Hein Vanhaezebrouck liet via DAZN duidelijk merken dat hij Tolu niet echt een topspits vindt, maar dat is de waarheid geweld aandoen. Naar Belgische normen, weliswaar.

Arokodare is een krachtige spits, waarbij een voorzet vaak al een halve kans is. Geen enkele spits in België is zo sterk op flankvoorzetten als Arokodare. Daarnaast kan je al eens een lange bal spelen. Nu hij ook fysiek sterker is geworden, kan dit wel eens hét seizoen van Tolu worden.

Fink wel hem houden

Alleen... Trabzonspor deed een bod van 7 miljoen euro. Fink wil hem dolgraag aan boord houden, wat we maar al te goed begrijpen. "Geloof me, er loopt in België geen betere spits rond dan Tolu. Maar hij moet zich willen smijten, passie tonen. Zoals hij deed tegen Club. Ik ben ervan overtuigd dat ik het beste uit hem kan puren. Hij weet ook dat ik in hem geloof. Ik hoop echt dat we hem kunnen overtuigen om te blijven, onder de tien miljoen vind je geen spits met zijn kwaliteiten. Het is pas als er een heel hoog bod komt én de speler ook zelf weg wil, dat je een transfer in overweging mag nemen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Gaat Genk Tolu kunnen houden?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

57
57
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

22
22
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

44
44
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

64
64
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

37
37
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

203
203
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

282
282
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

23
23
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

60
60
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

153
153
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

66
66
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

116
116
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

86
86
'Club haalt slag thuis: goudhaantje blijft aan boord'

Club Brugge staat voor een zeer hete transferzomer. Het moet vrezen dat heel wat spelers gaan ...

452
452
'Antwerp baalt: toptalent niet langer haalbaar'

Antwerp staat voor een belangrijke zomer. Sportief directeur Marc Overmars zal een nagenoeg volledig ...

211
211
TRANSFERUURTJE: ‘Club ziet strijd losbarsten, KAA Gent wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

336
336
'Dortmund stelt voorwaarde voor transfer Duranville'

Heel wat potentiële Rode Duivels moeten het WK straks vanuit hun zetel volgen. Zo is er ...

203
203
Transferupdate The Athletic: nieuws over Club, Lavia, Godts

De transferzomer gaat stilaan van start. Ook de Europese topclubs beginnen in actie te schieten. Het ...

254
254
'Westerlo aast op tweede transferdeal met Inter'

Bij Westerlo bestaat de transferstrategie er de laatste jaren uit om piepjonge spelers op te pikken ...

68
68
RSCA keert terug naar de roots: grote terugkeer een feit

Het zat er vele weken aan te komen en het is nu ook officieel. Nadat RSC Anderlecht afscheid nam van ...

298
298
Royal Antwerp FC shopt in de Challenger Pro League

Geld voor grote versterkingen is er nog steeds niet, dus moet Royal Antwerp FC op zoek gaan naar ...

174
174
'Anderlecht hakt opvallende knoop door over Hatenboer'

RSC Anderlecht heeft al van een resem spelers afscheid genomen. De vraag is ook wat de toekomst van ...

576
576
Boeckx aangenaam verrast: Garcia krijgt extra wapen

De Rode Duivels speelden een meer dan degelijke partij tegen Kroatië. Ze wonnen verdiend met ...

129
129
Van Gucht onthult wat er écht gebeurde met Jacques Vermeire

Toen Jacques Vermeire eind 2024 plots bij hem thuis over de vloer kwam, had Ruben Van Gucht ...

118
118
'Kompany bezorgt KRC Genk miljoenenklapper'

KRC Genk gaat deze zomer flink moeten verkopen, want er moet een jaarlijks tekort worden weggewerkt. ...

464
464
Rudi Garcia zet criticasters meteen stevig op hun plaats

Rudi Garcia doet het voorlopig goed als bondscoach van België. Niet te gek doen zoals zijn ...

145
145

Meer sportnieuws