Fink doet oproep: "Hopelijk blijft hij bij KRC Genk"

676 stemmen
Fink doet oproep:

Bij KRC Genk speelde een sterke partij tegen Club Brugge en won verdiend met 3-2. Trainer Thorsten Fink was zeer gelukkig, want na de 1 op 6 stond er al een beetje druk op de ketel. Hij hoopt dat het bestuur een van zijn smaakmakers aan boord kon houden.

Arokodare bekoort bij Genk

Bij Racing Genk miste Tolu Arokodare twee grote kansen, maar hij scoorde ook de 2-2. De spits is goed begonnan met 2 goals in 3 duels. Hein Vanhaezebrouck liet via DAZN duidelijk merken dat hij Tolu niet echt een topspits vindt, maar dat is de waarheid geweld aandoen. Naar Belgische normen, weliswaar.

Arokodare is een krachtige spits, waarbij een voorzet vaak al een halve kans is. Geen enkele spits in België is zo sterk op flankvoorzetten als Arokodare. Daarnaast kan je al eens een lange bal spelen. Nu hij ook fysiek sterker is geworden, kan dit wel eens hét seizoen van Tolu worden.

Fink wel hem houden

Alleen... Trabzonspor deed een bod van 7 miljoen euro. Fink wil hem dolgraag aan boord houden, wat we maar al te goed begrijpen. "Geloof me, er loopt in België geen betere spits rond dan Tolu. Maar hij moet zich willen smijten, passie tonen. Zoals hij deed tegen Club. Ik ben ervan overtuigd dat ik het beste uit hem kan puren. Hij weet ook dat ik in hem geloof. Ik hoop echt dat we hem kunnen overtuigen om te blijven, onder de tien miljoen vind je geen spits met zijn kwaliteiten. Het is pas als er een heel hoog bod komt én de speler ook zelf weg wil, dat je een transfer in overweging mag nemen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Gaat Genk Tolu kunnen houden?

Meest recent

Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

11
11
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

14
14
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

20
20
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

22
22
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

76
76
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

87
87
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

342
342
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

65
65
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

132
132
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

275
275
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

62
62
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

838
838
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

469
469
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

844
844
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

149
149
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

411
411
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

785
785
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

547
547
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

344
344
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

568
568
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

151
151
Kiki Vanrafelghem doet fans smullen met bloedheet spektakel

Hij werkte intussen zijn eerste volledige seizoen af bij KV Mechelen en liet meermaals zien waarom ...

167
167

Meer sportnieuws