Fink doet oproep: "Hopelijk blijft hij bij KRC Genk"

676 stemmen
Fink doet oproep:

Bij KRC Genk speelde een sterke partij tegen Club Brugge en won verdiend met 3-2. Trainer Thorsten Fink was zeer gelukkig, want na de 1 op 6 stond er al een beetje druk op de ketel. Hij hoopt dat het bestuur een van zijn smaakmakers aan boord kon houden.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Arokodare bekoort bij Genk

Bij Racing Genk miste Tolu Arokodare twee grote kansen, maar hij scoorde ook de 2-2. De spits is goed begonnan met 2 goals in 3 duels. Hein Vanhaezebrouck liet via DAZN duidelijk merken dat hij Tolu niet echt een topspits vindt, maar dat is de waarheid geweld aandoen. Naar Belgische normen, weliswaar.

Arokodare is een krachtige spits, waarbij een voorzet vaak al een halve kans is. Geen enkele spits in België is zo sterk op flankvoorzetten als Arokodare. Daarnaast kan je al eens een lange bal spelen. Nu hij ook fysiek sterker is geworden, kan dit wel eens hét seizoen van Tolu worden.

Fink wel hem houden

Alleen... Trabzonspor deed een bod van 7 miljoen euro. Fink wil hem dolgraag aan boord houden, wat we maar al te goed begrijpen. "Geloof me, er loopt in België geen betere spits rond dan Tolu. Maar hij moet zich willen smijten, passie tonen. Zoals hij deed tegen Club. Ik ben ervan overtuigd dat ik het beste uit hem kan puren. Hij weet ook dat ik in hem geloof. Ik hoop echt dat we hem kunnen overtuigen om te blijven, onder de tien miljoen vind je geen spits met zijn kwaliteiten. Het is pas als er een heel hoog bod komt én de speler ook zelf weg wil, dat je een transfer in overweging mag nemen", aldus Fink aan Het Belang van Limburg.

Gaat Genk Tolu kunnen houden?

Meest recent

Vandenhaute koopt Antwerp: akkoord met Gheysens op til

Van een bommetje gesproken. Eerder deze week geraakte bekend dat niemand minder dan Wouter ...

85
85
Kranten maken sterspeler Rode Duivels met grond gelijk

Na een thriller van jewelste wisten de Rode Duivels zich alsnog te kwalificeren voor de achtste ...

206
206
Ruben Van Gucht krijgt zware klappen: "Heel zielig ventje!"

Ruben Van Gucht ligt andermaal (zwaar) onder vuur. De journalist, ondertussen actief voor drie ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: Arsenal kaapt droomtransfer'

Bij Club Brugge wachten ze nog altijd op hun eerste aanwinst van de zomer. De landskampioen is ...

333
333
PSV-watcher brengt belangrijke De Cat-update

Het blijft een groot vraagteken of Anderlecht volgend seizoen nog op Nathan De Cat zal kunnen ...

112
112
Slechte keuzes van Garcia? Proto reageert met grote lof

De Rode Duivels hebben tegen Senegal één van hun meest iconische WK-wedstrijden ooit ...

183
183
'Club vreest voor Tresoldi: volgende topclub meldt zich'

Club Brugge zal deze zomer weer de nodige smaakmakers verliezen. Na een sterk seizoen waarin ze de ...

178
178
KV Mechelen strikt nu ook talent van Club Brugge

KV Mechelen maakte vorig seizoen indruk door met een jong en veelal Belgisch elftal de zesde plaats ...

84
84
'Oplapwerk en enorm dilemma voor Garcia met Duivels-ster'

De confrontatie met Senegal werd woensdagavond een thriller voor de Rode Duivels. Die leverde ...

216
216
Anderlecht verrast compleet met tweede aanwinst

Anderlecht staat voor een zeer drukke transferzomer, want de kern moet grondig vernieuwd worden. ...

490
490
'Grote kuis bij Duitsland na WK-drama: 5 slachtoffers'

De zestiende finales van het WK hebben meteen al voor verrassingen gezorgd. De Rode Duivels wisten ...

146
146
'Verrassende club mengt zich in strijd om De Cat'

Bij Anderlecht begonnen ze de voorbereiding met enkele dompers, want verschillende spelers liepen ...

281
281
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenen voor Club, Meunier naar Anderlecht?'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

206
206
Vandenbempt maakt korte metten met Rudi Garcia

De Rode Duivels wisten tegen Senegal een 0-2 achterstand om te zetten in 3-2 winst na verlengingen. ...

386
386
Lierse slaat terug op zomermercato met ex-Antwerp-speler

Lierse SK zag al verschillende spelers vertrekken, maar de club is niet van plan om zich koest te ...

95
95
Oorlog in Senegal na België: “Ik speel niet meer onder hem”

De Rode Duivels wisten een ongelooflijke comeback te verwezenlijken in de 1/16e finales van het WK ...

625
625
'Union zet zich schrap voor nieuw megabod'

Union was deze zomer al zeer actief op de transfermarkt. Het haalde al vijf nieuwe spelers binnen en ...

54
54
'Matthys (ex-Beerschot) versiert verrassende transfer'

Ver weg van de spotlights van het WK zijn vele Belgische spelers nog op zoek naar een nieuwe club. ...

62
62
Garcia oogst zelfs complimenten van... Zlatan

De voetbalwereld keek woensdagavond vol verbazing naar de wedstrijd van de Rode Duivels tegen ...

262
262
Garcia en Trossard reageren na opstoot met Tielemans

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finales van het WK, maar het heeft weinig ...

428
428
Vandenbempt voorspelt: 2 Duivelse sterren naar de bank

De Rode Duivels hebben bijna dag op dag acht jaar na de historische comeback tegen Japan voor een zo ...

1008
1008
Trieste Senegalezen bijten op hun tong over strafschop

De Rode Duivels mogen zich opmaken voor de achtste finale van het WK, maar flirtten woensdagavond ...

533
533
Filip Joos ontploft hélémaal bij 'Mirakel van Seattle'

Kan een scenario nog knotsgekker geschreven worden? De Rode Duivels zwalpten gisteren ongeveer 85 ...

180
180
Mechele: "Gebeurden dingen die ik nog nooit zag"

België had het ongeveer 55 minuten héél lastig met de snelle aanvallen van ...

515
515
Zet de wekker maar: België speelt op deze datum tegen de VS

De Rode Duivels wisten met 3-2 te winnen van Senegal na een ronduit epische partij in Seattle. Een ...

290
290

Meer sportnieuws