Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

door
Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag opnieuw een interessante affiche op het programma. Met KRC Genk en Club Brugge stonden immers twee topploegen tegenover mekaar die zich wilden herpakken na een gemiste start. De eerste helft ging dan ook behoorlijk gelijk op.

Voor aanvang van het seizoen werd vrij veel verwacht van het vernieuwde Genk onder coach Thorsten Fink. Maar de Duitse trainer heeft duidelijk nog tijd nodig om zijn ploeg te finetunen. Racing maakte tijdens de eerste twee speeldagen een matige indruk en bleef uiteindelijk achter met een teleurstellende 1 op 6.

LEES OOK: Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Eerste helft in evenwicht

Club deed op zijn beurt niet veel beter, integendeel. Coach Nicky Hayen kan nochtans grotendeels rekenen op de selectie die hem in de Play-Offs van vorig seizoen zoveel succes opleverde. Aangevuld met enkele aanwinsten. Desondanks bleef ook Club, na de nederlaag in de Supercup, op 1 op 6 steken.

Beide ploegen waren dus gebrand op een goed resultaat in hun onderlinge duel. Het was evenwel Genk dat het beste startte voor eigen volk en meteen kon dreigen via Tolu Arokodare. Club antwoordde dan weer met een schot van Gustaf Nilsson op de lat. Vervolgens bleef de match op en af gaan zonder echte grote kansen.

Ondermaats Nilsson

Uiteindelijk kon Club in de absolute slotfase toch op voorsprong komen na een actie van Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. Een opsteker dus voor de Bruggelingen, want tot dan was de eerste helft toch vrij ondermaats van verschillende Club-spelers. Met name aanwinsten Nilsson en Hugo Siquet konden niet bepaald bekoren. Op het sociale medium 'X' wordt vooral de Zweedse spits hard aangepakt.

Jutgla moet opnieuw meer minuten krijgen als diepste man ...

Meest recent

'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

11
11
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

43
43
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

45
45
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

32
32
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

549
549
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

30
30
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

60
60
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

157
157
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

91
91
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

45
45
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

63
63
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

32
32
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

113
113
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

165
165
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

317
317
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

334
334
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

174
174
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

485
485
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

135
135
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

46
46
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

593
593

Meer sportnieuws