Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

754 stemmen
Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag opnieuw een interessante affiche op het programma. Met KRC Genk en Club Brugge stonden immers twee topploegen tegenover mekaar die zich wilden herpakken na een gemiste start. De eerste helft ging dan ook behoorlijk gelijk op.

Voor aanvang van het seizoen werd vrij veel verwacht van het vernieuwde Genk onder coach Thorsten Fink. Maar de Duitse trainer heeft duidelijk nog tijd nodig om zijn ploeg te finetunen. Racing maakte tijdens de eerste twee speeldagen een matige indruk en bleef uiteindelijk achter met een teleurstellende 1 op 6.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Eerste helft in evenwicht

Club deed op zijn beurt niet veel beter, integendeel. Coach Nicky Hayen kan nochtans grotendeels rekenen op de selectie die hem in de Play-Offs van vorig seizoen zoveel succes opleverde. Aangevuld met enkele aanwinsten. Desondanks bleef ook Club, na de nederlaag in de Supercup, op 1 op 6 steken.

Beide ploegen waren dus gebrand op een goed resultaat in hun onderlinge duel. Het was evenwel Genk dat het beste startte voor eigen volk en meteen kon dreigen via Tolu Arokodare. Club antwoordde dan weer met een schot van Gustaf Nilsson op de lat. Vervolgens bleef de match op en af gaan zonder echte grote kansen.

Ondermaats Nilsson

Uiteindelijk kon Club in de absolute slotfase toch op voorsprong komen na een actie van Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. Een opsteker dus voor de Bruggelingen, want tot dan was de eerste helft toch vrij ondermaats van verschillende Club-spelers. Met name aanwinsten Nilsson en Hugo Siquet konden niet bepaald bekoren. Op het sociale medium 'X' wordt vooral de Zweedse spits hard aangepakt.

Jutgla moet opnieuw meer minuten krijgen als diepste man ...

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

7
7
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

41
41
Ex-ref in alle staten: Rode Duivels bestolen tegen Iran?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

53
53
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

86
86
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

110
110
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

266
266
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

440
440
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

104
104
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

219
219
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

318
318
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

300
300
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

565
565
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

360
360
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

134
134
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

188
188
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

416
416
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

532
532
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

359
359
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

165
165
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

413
413
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

60
60
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

506
506
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

139
139

Meer sportnieuws