Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

754 stemmen
Club leidt gevleid: aanwinst wordt keihard aangepakt

In de Jupiler Pro League stond zondagmiddag opnieuw een interessante affiche op het programma. Met KRC Genk en Club Brugge stonden immers twee topploegen tegenover mekaar die zich wilden herpakken na een gemiste start. De eerste helft ging dan ook behoorlijk gelijk op.

Voor aanvang van het seizoen werd vrij veel verwacht van het vernieuwde Genk onder coach Thorsten Fink. Maar de Duitse trainer heeft duidelijk nog tijd nodig om zijn ploeg te finetunen. Racing maakte tijdens de eerste twee speeldagen een matige indruk en bleef uiteindelijk achter met een teleurstellende 1 op 6.

LEES OOK: 'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Eerste helft in evenwicht

Club deed op zijn beurt niet veel beter, integendeel. Coach Nicky Hayen kan nochtans grotendeels rekenen op de selectie die hem in de Play-Offs van vorig seizoen zoveel succes opleverde. Aangevuld met enkele aanwinsten. Desondanks bleef ook Club, na de nederlaag in de Supercup, op 1 op 6 steken.

Beide ploegen waren dus gebrand op een goed resultaat in hun onderlinge duel. Het was evenwel Genk dat het beste startte voor eigen volk en meteen kon dreigen via Tolu Arokodare. Club antwoordde dan weer met een schot van Gustaf Nilsson op de lat. Vervolgens bleef de match op en af gaan zonder echte grote kansen.

Ondermaats Nilsson

Uiteindelijk kon Club in de absolute slotfase toch op voorsprong komen na een actie van Antonio Nusa en Andreas Skov Olsen. Een opsteker dus voor de Bruggelingen, want tot dan was de eerste helft toch vrij ondermaats van verschillende Club-spelers. Met name aanwinsten Nilsson en Hugo Siquet konden niet bepaald bekoren. Op het sociale medium 'X' wordt vooral de Zweedse spits hard aangepakt.

Jutgla moet opnieuw meer minuten krijgen als diepste man ...

Meest recent

Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

2
2
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

31
31
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

31
31
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

201
201
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

14
14
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

49
49
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

55
55
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

236
236
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

62
62
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

180
180
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

179
179
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

233
233
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

562
562
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

236
236
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

468
468
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

38
38
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

94
94
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

126
126
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

28
28
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

79
79
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

599
599
Geen Gouden Generatie, wel enorme goudklomp bij Rode Duivels

De Rode Duivels beginnen aan hun WK. Ze openen met een match tegen Egypte, de zwaarste tegenstander ...

94
94
'Vertrekker bij Anderlecht: Deense club meldt zich'

RSC Anderlecht deed de afgelopen achttien maanden heel wat mislukte transfers onder Olivier Renard ...

219
219
Eén groot vraagteken blijft Rode Duivels achtervolgen

België begint vanavond aan zijn WK met een match tegen Egypte. Wat mogen we dit WK verwachten ...

65
65
Soap in 1B: RWDM leeft nog, Olympic Charleroi dient klacht in

In de Challenger Pro League is de degradatiestrijd dit seizoen toch een beetje uitgedraaid op een ...

313
313

Meer sportnieuws