Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

458 stemmen
Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

Het Nieuwsblad komt met schrijnend nieuws. Na de 3-0 nederlaag van Cercle Brugge tegen Molde ging een verbannen fan van Groen-Zwart zwaar over de schreef.

De afgelopen weken waren er verschillende boycotactie van een aantal sfeergroepen van Cercle Brugge. Die sfeergroepen zorgden er voor dat er meer fans kwamen en de beleving hoger werd, maar de beveiliging moest ook omhoog.

LEES OOK: 'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Nieuw beleid

Voor de Europese clash tegen het Schotse Kilmarnock versoepelde Cercle Brugge het nieuwe beleid met verhoogde beveiliging om de sfeer optimaal te krijgen. Supporters vielen echter Schotse fans aan op de tribunes en er werd ook pyro afgestoken. De UEFA gaf Cercle al een boete van 11.000 euro.

Cercle Brugge ging vervolgens over tot actie en verbanden die fans voor de komende Europese wedstrijden. De sfeergroepen kozen voor een boycot. En in Molde ging het opnieuw mis. Een fan met een stadionverbod wist toch het stadion in te geraken. Na de match vond buiten het stadion een incident plaats.

Bestuur aangevallen

De supporter in kwestie viel na de wedstrijd het bestuur en management van Cercle Brugge met fysiek geweld aan. Die waren toen op weg naar hun hotel. Zondag zullen de verantwoordelijken van Cercle Brugge en de sfeergroepen weer samenzitten om de situatie te bespreken.

Cercle Brugge is met een nul op zes desastreus aan het seizoen begonnen. De revelatie van afgelopen seizoen staat nu onderaan de Jupiler Pro League. De tegenstander van dienst op speeldag 3 is promovendus Beerschot.

Denk jij dat Cercle weer een revelatie kan zijn dit seizoen?

Meest recent

Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

26
26
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

30
30
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

55
55
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

107
107
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

70
70
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

54
54
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

105
105
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

138
138
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

100
100
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

220
220
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

400
400
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

277
277
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

153
153
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

26
26
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

30
30
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

131
131
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

31
31
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

158
158
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

772
772
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

222
222
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

130
130
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

67
67
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

436
436
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

362
362

Meer sportnieuws