Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

door
Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

Het Nieuwsblad komt met schrijnend nieuws. Na de 3-0 nederlaag van Cercle Brugge tegen Molde ging een verbannen fan van Groen-Zwart zwaar over de schreef.

De afgelopen weken waren er verschillende boycotactie van een aantal sfeergroepen van Cercle Brugge. Die sfeergroepen zorgden er voor dat er meer fans kwamen en de beleving hoger werd, maar de beveiliging moest ook omhoog.

LEES OOK: Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Nieuw beleid

Voor de Europese clash tegen het Schotse Kilmarnock versoepelde Cercle Brugge het nieuwe beleid met verhoogde beveiliging om de sfeer optimaal te krijgen. Supporters vielen echter Schotse fans aan op de tribunes en er werd ook pyro afgestoken. De UEFA gaf Cercle al een boete van 11.000 euro.

Cercle Brugge ging vervolgens over tot actie en verbanden die fans voor de komende Europese wedstrijden. De sfeergroepen kozen voor een boycot. En in Molde ging het opnieuw mis. Een fan met een stadionverbod wist toch het stadion in te geraken. Na de match vond buiten het stadion een incident plaats.

Bestuur aangevallen

De supporter in kwestie viel na de wedstrijd het bestuur en management van Cercle Brugge met fysiek geweld aan. Die waren toen op weg naar hun hotel. Zondag zullen de verantwoordelijken van Cercle Brugge en de sfeergroepen weer samenzitten om de situatie te bespreken.

Cercle Brugge is met een nul op zes desastreus aan het seizoen begonnen. De revelatie van afgelopen seizoen staat nu onderaan de Jupiler Pro League. De tegenstander van dienst op speeldag 3 is promovendus Beerschot.

Denk jij dat Cercle weer een revelatie kan zijn dit seizoen?

Meest recent

Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

20
20
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

69
69
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

16
16
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

125
125
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

78
78
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

129
129
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

65
65
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

80
80
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

47
47
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

102
102
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

185
185
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

54
54
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

406
406
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

77
77
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

257
257
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

91
91
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

116
116
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

99
99
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

75
75
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

383
383
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

330
330
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

311
311
Rosenior woedend op Lavia en co, opsteker De Cuyper

Chelsea zit in de hoek waar de klappen vallen. De Londense topclub verloor met 3-0 op het veld van ...

67
67

Meer sportnieuws