Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

458 stemmen
Schrijnend: Verbannen Cercle Brugge-fan valt bestuur aan

Het Nieuwsblad komt met schrijnend nieuws. Na de 3-0 nederlaag van Cercle Brugge tegen Molde ging een verbannen fan van Groen-Zwart zwaar over de schreef.

De afgelopen weken waren er verschillende boycotactie van een aantal sfeergroepen van Cercle Brugge. Die sfeergroepen zorgden er voor dat er meer fans kwamen en de beleving hoger werd, maar de beveiliging moest ook omhoog.

LEES OOK: Anderlecht aast op straffe deal met man van 10 miljoen

Nieuw beleid

Voor de Europese clash tegen het Schotse Kilmarnock versoepelde Cercle Brugge het nieuwe beleid met verhoogde beveiliging om de sfeer optimaal te krijgen. Supporters vielen echter Schotse fans aan op de tribunes en er werd ook pyro afgestoken. De UEFA gaf Cercle al een boete van 11.000 euro.

Cercle Brugge ging vervolgens over tot actie en verbanden die fans voor de komende Europese wedstrijden. De sfeergroepen kozen voor een boycot. En in Molde ging het opnieuw mis. Een fan met een stadionverbod wist toch het stadion in te geraken. Na de match vond buiten het stadion een incident plaats.

Bestuur aangevallen

De supporter in kwestie viel na de wedstrijd het bestuur en management van Cercle Brugge met fysiek geweld aan. Die waren toen op weg naar hun hotel. Zondag zullen de verantwoordelijken van Cercle Brugge en de sfeergroepen weer samenzitten om de situatie te bespreken.

Cercle Brugge is met een nul op zes desastreus aan het seizoen begonnen. De revelatie van afgelopen seizoen staat nu onderaan de Jupiler Pro League. De tegenstander van dienst op speeldag 3 is promovendus Beerschot.

Denk jij dat Cercle weer een revelatie kan zijn dit seizoen?

Meest recent

Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

6
6
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

13
13
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

99
99
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

60
60
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

106
106
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

260
260
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

344
344
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

155
155
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

101
101
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

773
773
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

454
454
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

799
799
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

595
595
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89

Meer sportnieuws