El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

door
El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

KRC Genk moet na een 1 op 6 tegen Club Brugge toch een driepunter rapen. Die druk zit er toch op. Thorsten Fink blikte vooruit op het treffen met de landskampioen, die zelf onder druk komt te staan door een al even magere 1 op 6.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

Fink past niet aan

Fink verklaart dat hij geen grote wijzigingen gaat doorvoeren. "De laatste weken waren zeker niet ideaal, maar we willen dat niet als excuus gebruiken. We werken elke dag keihard om ons beste niveau te behalen, dat is het DNA van de club. Het is niet de bedoeling dat we onze spelstijl gaan veranderen. Na 1 dag in de gym, zie je de volgende dag ook geen verschil. Ook na twee en zelfs drie dagen niet. Maar wel na enkele weken. In het voetbal is dat net hetzelfde. Die automatismen zullen er wel komen, daar zijn we van overtuigd. Onze spelersgroep heeft genoeg kwaliteit om onze ambities waar te maken."

Met Sattleberger in de basis?

Met Nikolas Sattlberger kreeg Fink er een nieuwe speler bij. Hij start mogelijk tegen Club Brugge. "Nikolas heeft indrukwekkende fysieke data en leert snel bij op training. Hij biedt ons extra opties op het middenveld en maakt zelfs kans op een basisplaats. Ook de fysieke vooruitgang van Bryan Heynen volgen we dagelijks op. Hij staat dicht bij zijn eerste selectie sinds zijn blessure in de laatste reguliere competitiewedstrijd van vorig seizoen."

Bilal El Khannouss en Zakaria El Oauhdi zijn ook terug van de Olympische Spelen. Zij komen wellicht nog niet in actie tegen Blauw-Zwart. 

"Ze hebben een intens toernooi achter de rug en de afgelopen weken niet met ons getraind. Ook de tactische sessies hebben ze gemist. In principe doen ze zondag niet mee, maar je weet nooit."

Gaat Genk winnen van Club?

Meest recent

Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

11
11
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

65
65
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

10
10
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

27
27
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

43
43
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

40
40
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

46
46
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

398
398
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

42
42
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

60
60
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

224
224
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

132
132
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

49
49
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

164
164
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

172
172
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

201
201
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1279
1279
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

89
89
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

276
276
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

336
336
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

71
71
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

236
236
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

366
366
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

83
83
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

203
203

Meer sportnieuws