El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

door
El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

KRC Genk moet na een 1 op 6 tegen Club Brugge toch een driepunter rapen. Die druk zit er toch op. Thorsten Fink blikte vooruit op het treffen met de landskampioen, die zelf onder druk komt te staan door een al even magere 1 op 6.

LEES OOK: Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Fink past niet aan

Fink verklaart dat hij geen grote wijzigingen gaat doorvoeren. "De laatste weken waren zeker niet ideaal, maar we willen dat niet als excuus gebruiken. We werken elke dag keihard om ons beste niveau te behalen, dat is het DNA van de club. Het is niet de bedoeling dat we onze spelstijl gaan veranderen. Na 1 dag in de gym, zie je de volgende dag ook geen verschil. Ook na twee en zelfs drie dagen niet. Maar wel na enkele weken. In het voetbal is dat net hetzelfde. Die automatismen zullen er wel komen, daar zijn we van overtuigd. Onze spelersgroep heeft genoeg kwaliteit om onze ambities waar te maken."

Met Sattleberger in de basis?

Met Nikolas Sattlberger kreeg Fink er een nieuwe speler bij. Hij start mogelijk tegen Club Brugge. "Nikolas heeft indrukwekkende fysieke data en leert snel bij op training. Hij biedt ons extra opties op het middenveld en maakt zelfs kans op een basisplaats. Ook de fysieke vooruitgang van Bryan Heynen volgen we dagelijks op. Hij staat dicht bij zijn eerste selectie sinds zijn blessure in de laatste reguliere competitiewedstrijd van vorig seizoen."

Bilal El Khannouss en Zakaria El Oauhdi zijn ook terug van de Olympische Spelen. Zij komen wellicht nog niet in actie tegen Blauw-Zwart. 

"Ze hebben een intens toernooi achter de rug en de afgelopen weken niet met ons getraind. Ook de tactische sessies hebben ze gemist. In principe doen ze zondag niet mee, maar je weet nooit."

Gaat Genk winnen van Club?

Meest recent

Jan Breydel davert! Atlético sprakeloos na enorme comeback Club

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

46
46
Club bestolen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Om net als vorig seizoen de 1/8ste finales van de Champions League te halen, zal Club Brugge over ...

51
51
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

146
146
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

119
119
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

38
38
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

155
155
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

17
17
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

110
110
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1196
1196
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

93
93
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

566
566
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

42
42
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

112
112
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

153
153
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

134
134
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

250
250
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

147
147
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

115
115
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

95
95
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

114
114
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

315
315
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

39
39
Europese topcoach: "Haal Karetsas weg bij KRC Genk"

Bij KRC Genk weten ze dat ze met Konstantinos Karetsas een fenomeen in de rangen hebben. De jonge ...

666
666
Transferplan Club Brugge: Rigaux doet boekje open

Club Brugge heeft het voorbije decennium een straffe ontwikkeling doorgemaakt. Het groeide uit tot ...

350
350
'Toptransfer in de maak voor Amadou Onana'

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat toernooi zal ongetwijfeld een invloed hebben ...

131
131

Meer sportnieuws