El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

610 stemmen
El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

KRC Genk moet na een 1 op 6 tegen Club Brugge toch een driepunter rapen. Die druk zit er toch op. Thorsten Fink blikte vooruit op het treffen met de landskampioen, die zelf onder druk komt te staan door een al even magere 1 op 6.

LEES OOK: Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Fink past niet aan

Fink verklaart dat hij geen grote wijzigingen gaat doorvoeren. "De laatste weken waren zeker niet ideaal, maar we willen dat niet als excuus gebruiken. We werken elke dag keihard om ons beste niveau te behalen, dat is het DNA van de club. Het is niet de bedoeling dat we onze spelstijl gaan veranderen. Na 1 dag in de gym, zie je de volgende dag ook geen verschil. Ook na twee en zelfs drie dagen niet. Maar wel na enkele weken. In het voetbal is dat net hetzelfde. Die automatismen zullen er wel komen, daar zijn we van overtuigd. Onze spelersgroep heeft genoeg kwaliteit om onze ambities waar te maken."

Met Sattleberger in de basis?

Met Nikolas Sattlberger kreeg Fink er een nieuwe speler bij. Hij start mogelijk tegen Club Brugge. "Nikolas heeft indrukwekkende fysieke data en leert snel bij op training. Hij biedt ons extra opties op het middenveld en maakt zelfs kans op een basisplaats. Ook de fysieke vooruitgang van Bryan Heynen volgen we dagelijks op. Hij staat dicht bij zijn eerste selectie sinds zijn blessure in de laatste reguliere competitiewedstrijd van vorig seizoen."

Bilal El Khannouss en Zakaria El Oauhdi zijn ook terug van de Olympische Spelen. Zij komen wellicht nog niet in actie tegen Blauw-Zwart. 

"Ze hebben een intens toernooi achter de rug en de afgelopen weken niet met ons getraind. Ook de tactische sessies hebben ze gemist. In principe doen ze zondag niet mee, maar je weet nooit."

Gaat Genk winnen van Club?

Meest recent

Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

0
0
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

31
31
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

28
28
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

400
400
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

136
136
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

73
73
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

86
86
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

80
80
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

75
75
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

226
226
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

97
97
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

337
337
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

92
92
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

31
31
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

124
124
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

512
512
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

171
171
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

63
63
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

322
322
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

248
248
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

128
128
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

182
182
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

478
478
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

89
89

Meer sportnieuws