El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

door
El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

KRC Genk moet na een 1 op 6 tegen Club Brugge toch een driepunter rapen. Die druk zit er toch op. Thorsten Fink blikte vooruit op het treffen met de landskampioen, die zelf onder druk komt te staan door een al even magere 1 op 6.

LEES OOK: Genk-fan Brecel reageert fel na golf aan haatreacties

Fink past niet aan

Fink verklaart dat hij geen grote wijzigingen gaat doorvoeren. "De laatste weken waren zeker niet ideaal, maar we willen dat niet als excuus gebruiken. We werken elke dag keihard om ons beste niveau te behalen, dat is het DNA van de club. Het is niet de bedoeling dat we onze spelstijl gaan veranderen. Na 1 dag in de gym, zie je de volgende dag ook geen verschil. Ook na twee en zelfs drie dagen niet. Maar wel na enkele weken. In het voetbal is dat net hetzelfde. Die automatismen zullen er wel komen, daar zijn we van overtuigd. Onze spelersgroep heeft genoeg kwaliteit om onze ambities waar te maken."

Met Sattleberger in de basis?

Met Nikolas Sattlberger kreeg Fink er een nieuwe speler bij. Hij start mogelijk tegen Club Brugge. "Nikolas heeft indrukwekkende fysieke data en leert snel bij op training. Hij biedt ons extra opties op het middenveld en maakt zelfs kans op een basisplaats. Ook de fysieke vooruitgang van Bryan Heynen volgen we dagelijks op. Hij staat dicht bij zijn eerste selectie sinds zijn blessure in de laatste reguliere competitiewedstrijd van vorig seizoen."

Bilal El Khannouss en Zakaria El Oauhdi zijn ook terug van de Olympische Spelen. Zij komen wellicht nog niet in actie tegen Blauw-Zwart. 

"Ze hebben een intens toernooi achter de rug en de afgelopen weken niet met ons getraind. Ook de tactische sessies hebben ze gemist. In principe doen ze zondag niet mee, maar je weet nooit."

Gaat Genk winnen van Club?

Meest recent

Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

0
0
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

81
81
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

60
60
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

25
25
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

48
48
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

141
141
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

107
107
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

19
19
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

371
371
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

229
229
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

111
111
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

280
280
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

556
556
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

78
78
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

334
334
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

225
225
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

163
163
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

177
177
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

264
264
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

723
723
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

427
427
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

480
480
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

338
338
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

281
281

Meer sportnieuws