El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

door
El Khannouss en El Ouahdi tegen Club? Fink geeft antwoord

KRC Genk moet na een 1 op 6 tegen Club Brugge toch een driepunter rapen. Die druk zit er toch op. Thorsten Fink blikte vooruit op het treffen met de landskampioen, die zelf onder druk komt te staan door een al even magere 1 op 6.

LEES OOK: Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

Fink past niet aan

Fink verklaart dat hij geen grote wijzigingen gaat doorvoeren. "De laatste weken waren zeker niet ideaal, maar we willen dat niet als excuus gebruiken. We werken elke dag keihard om ons beste niveau te behalen, dat is het DNA van de club. Het is niet de bedoeling dat we onze spelstijl gaan veranderen. Na 1 dag in de gym, zie je de volgende dag ook geen verschil. Ook na twee en zelfs drie dagen niet. Maar wel na enkele weken. In het voetbal is dat net hetzelfde. Die automatismen zullen er wel komen, daar zijn we van overtuigd. Onze spelersgroep heeft genoeg kwaliteit om onze ambities waar te maken."

Met Sattleberger in de basis?

Met Nikolas Sattlberger kreeg Fink er een nieuwe speler bij. Hij start mogelijk tegen Club Brugge. "Nikolas heeft indrukwekkende fysieke data en leert snel bij op training. Hij biedt ons extra opties op het middenveld en maakt zelfs kans op een basisplaats. Ook de fysieke vooruitgang van Bryan Heynen volgen we dagelijks op. Hij staat dicht bij zijn eerste selectie sinds zijn blessure in de laatste reguliere competitiewedstrijd van vorig seizoen."

Bilal El Khannouss en Zakaria El Oauhdi zijn ook terug van de Olympische Spelen. Zij komen wellicht nog niet in actie tegen Blauw-Zwart. 

"Ze hebben een intens toernooi achter de rug en de afgelopen weken niet met ons getraind. Ook de tactische sessies hebben ze gemist. In principe doen ze zondag niet mee, maar je weet nooit."

Gaat Genk winnen van Club?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

8
8
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

116
116
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

82
82
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

300
300
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

158
158
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

86
86
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

453
453
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

73
73
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

262
262
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

254
254
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

517
517
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

758
758
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

782
782
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

347
347
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

293
293
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

583
583
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

352
352
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

355
355
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

173
173
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

254
254
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

361
361
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

722
722
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

397
397

Meer sportnieuws