'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

door
'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke competitiematch op het veld van KRC Genk. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat de landskampioen zal doen tijdens de slotweken van de zomermercato. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. Eerder werden al middenvelder Ardon Jashari, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd. Daar kwam uiteindelijk nog Hugo Siquet bij.

Uitgaand nog veel werk

De eenmalige Rode Duivel moet coach Nicky Hayen een extra optie op de rechtsback-positie bieden. Door zijn komst zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. In principe zal Club dan ook geen zomeraanwinsten meer aantrekken. Tenzij geanticipeerd moet worden op bepaalde vertrekkers of een opportuniteit zich aanbiedt.

Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander op til. Sowieso willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen. Voor Roman Yaremchuk werd inmiddels een oplossing gevonden, voor onder meer Kamal Sowah, Dedryck Boyata, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel wordt die momenteel nog gezocht.

Geen haast met Nusa

Daarnaast werden ook enkele smaakmakers gelinkt aan een vertrek. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, leek op weg naar de uitgang. Maar een verlengd verblijf van de Nigeriaanse middenvelder blijkt dan toch niet uitgesloten. Enkel als een jackpot van minstens 20 miljoen euro op tafel komt, zou hij alsnog vertrekken.

Volgens Het Laatste Nieuws zit Antonio Nusa in hetzelfde parket. De Noorse aanvaller, die momenteel vooral gelinkt wordt aan Italiaanse ploegen, hoeft niet persé weg tijdens de huidige transferperiode. Ook in zijn dossier zal Club enkel overstag gaan als een aanzienlijke transfersom wordt neergelegd.

Skov Olsen kan/moet weg

Voor Andreas Skov Olsen geldt dan weer een ander verhaal. Het blijft immers de bedoeling dat de Deense international deze zomer van de hand wordt gedaan. Blauw-Zwart wil logischerwijs ook aan hem een flink bedrag verdienen. Maar het zal zich soepeler opstellen dan in de dossiers van Nusa en Onyedika. Voorlopig lijkt de interesse in Skov Olsen, die statistisch gezien nochtans een puik seizoen achter de rug heeft, evenwel beperkt. Maar met de transferdeadline die steeds dichter komt, kan daar snel verandering in komen.

JOUW MENING TELT:
Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Hoe OHL Oscar Garcia dan toch gelijk moest geven

Oud-Heverlee Leuven ontsloeg afgelopen seizoen Oscar Garcia en nadien nam Chris Coleman nam over. ...

4
4
Waarom Ajax niet meteen zal aankloppen bij Anderlecht

De geruchten omtrent tal van transfers zijn niet meer bij te houden. Er zit héél veel ...

68
68
Patro verrast en gaat shoppen bij Feyenoord

Patro Eisden is heel erg actief op de transfermarkt. De Nederlandse tweedeklasser heeft vandaag een ...

17
17
Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

31
31
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

257
257
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

64
64
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

50
50
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

453
453
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

126
126
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

194
194
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

194
194
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

149
149
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

58
58
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

178
178
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

519
519
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

286
286
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

482
482
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

225
225
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

553
553
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1461
1461
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

96
96
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

151
151
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

183
183
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

105
105
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

627
627

Meer sportnieuws