'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

825 stemmen
'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke competitiematch op het veld van KRC Genk. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat de landskampioen zal doen tijdens de slotweken van de zomermercato. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. Eerder werden al middenvelder Ardon Jashari, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd. Daar kwam uiteindelijk nog Hugo Siquet bij.

LEES OOK: 'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Uitgaand nog veel werk

De eenmalige Rode Duivel moet coach Nicky Hayen een extra optie op de rechtsback-positie bieden. Door zijn komst zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. In principe zal Club dan ook geen zomeraanwinsten meer aantrekken. Tenzij geanticipeerd moet worden op bepaalde vertrekkers of een opportuniteit zich aanbiedt.

Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander op til. Sowieso willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen. Voor Roman Yaremchuk werd inmiddels een oplossing gevonden, voor onder meer Kamal Sowah, Dedryck Boyata, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel wordt die momenteel nog gezocht.

Geen haast met Nusa

Daarnaast werden ook enkele smaakmakers gelinkt aan een vertrek. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, leek op weg naar de uitgang. Maar een verlengd verblijf van de Nigeriaanse middenvelder blijkt dan toch niet uitgesloten. Enkel als een jackpot van minstens 20 miljoen euro op tafel komt, zou hij alsnog vertrekken.

Volgens Het Laatste Nieuws zit Antonio Nusa in hetzelfde parket. De Noorse aanvaller, die momenteel vooral gelinkt wordt aan Italiaanse ploegen, hoeft niet persé weg tijdens de huidige transferperiode. Ook in zijn dossier zal Club enkel overstag gaan als een aanzienlijke transfersom wordt neergelegd.

Skov Olsen kan/moet weg

Voor Andreas Skov Olsen geldt dan weer een ander verhaal. Het blijft immers de bedoeling dat de Deense international deze zomer van de hand wordt gedaan. Blauw-Zwart wil logischerwijs ook aan hem een flink bedrag verdienen. Maar het zal zich soepeler opstellen dan in de dossiers van Nusa en Onyedika. Voorlopig lijkt de interesse in Skov Olsen, die statistisch gezien nochtans een puik seizoen achter de rug heeft, evenwel beperkt. Maar met de transferdeadline die steeds dichter komt, kan daar snel verandering in komen.

Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

69
69
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

157
157
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

36
36
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

136
136
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

73
73
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

59
59
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

147
147
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

240
240
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

339
339
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

183
183
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

529
529
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

57
57
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

331
331
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

248
248
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

364
364
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

244
244
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

170
170
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

216
216
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

167
167
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

66
66
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

637
637
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

102
102
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

50
50
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

290
290
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

111
111

Meer sportnieuws