'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

825 stemmen
'Club Brugge beslist over miljoenendeals Nusa en Skov Olsen'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op de belangrijke competitiematch op het veld van KRC Genk. Ondertussen is het ook uitkijken naar wat de landskampioen zal doen tijdens de slotweken van de zomermercato. Vooral aan uitgaande zijde wordt nog beweging verwacht.

De landskampioen liet er bij de start van de transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de competitie op gang is getrapt, staat de teller al op vijf versterkingen. Eerder werden al middenvelder Ardon Jashari, spits Gustaf Nilsson, verdediger Zaid Romero en flankaanvaller Christos Tzolis vastgelegd. Daar kwam uiteindelijk nog Hugo Siquet bij.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

Uitgaand nog veel werk

De eenmalige Rode Duivel moet coach Nicky Hayen een extra optie op de rechtsback-positie bieden. Door zijn komst zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. In principe zal Club dan ook geen zomeraanwinsten meer aantrekken. Tenzij geanticipeerd moet worden op bepaalde vertrekkers of een opportuniteit zich aanbiedt.

Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander op til. Sowieso willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen. Voor Roman Yaremchuk werd inmiddels een oplossing gevonden, voor onder meer Kamal Sowah, Dedryck Boyata, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel wordt die momenteel nog gezocht.

Geen haast met Nusa

Daarnaast werden ook enkele smaakmakers gelinkt aan een vertrek. Raphael Onyedika bijvoorbeeld, leek op weg naar de uitgang. Maar een verlengd verblijf van de Nigeriaanse middenvelder blijkt dan toch niet uitgesloten. Enkel als een jackpot van minstens 20 miljoen euro op tafel komt, zou hij alsnog vertrekken.

Volgens Het Laatste Nieuws zit Antonio Nusa in hetzelfde parket. De Noorse aanvaller, die momenteel vooral gelinkt wordt aan Italiaanse ploegen, hoeft niet persé weg tijdens de huidige transferperiode. Ook in zijn dossier zal Club enkel overstag gaan als een aanzienlijke transfersom wordt neergelegd.

Skov Olsen kan/moet weg

Voor Andreas Skov Olsen geldt dan weer een ander verhaal. Het blijft immers de bedoeling dat de Deense international deze zomer van de hand wordt gedaan. Blauw-Zwart wil logischerwijs ook aan hem een flink bedrag verdienen. Maar het zal zich soepeler opstellen dan in de dossiers van Nusa en Onyedika. Voorlopig lijkt de interesse in Skov Olsen, die statistisch gezien nochtans een puik seizoen achter de rug heeft, evenwel beperkt. Maar met de transferdeadline die steeds dichter komt, kan daar snel verandering in komen.

Indien Club slechts één speler zou houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

10
10
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

15
15
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

26
26
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

39
39
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

38
38
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

69
69
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

54
54
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

200
200
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

56
56
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

38
38
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

101
101
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

709
709
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

70
70
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

443
443
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

40
40
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

24
24
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

39
39
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

393
393
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

312
312
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

216
216
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

795
795
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

554
554
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

420
420
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

292
292
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

270
270

Meer sportnieuws