Ontluisterend zwak Cercle gaat met billen bloot in Noorwegen

door
Ontluisterend zwak Cercle gaat met billen bloot in Noorwegen

Is er sprake van decompressie of transferitis bij Cercle Brugge? Na de zwakke start in eigen competitie ging de revelatie van vorig seizoen nu ook Europees hard tegen het canvas. Op bezoek bij Molde werd het team van Muslic in een halfuur volledig vermorzeld.

Voor Cercle Brugge was het een seizoensbegin met twee gezichten. De Vereniging overleefde knap zijn eerste voorronde van de Europa League (tegen het Schotse Kilmarnock), tussendoor was er wel een dramatische 0/6 in de Jupiler Pro League. Vanavond nam Cercle het in Noorwegen op tegen Molde. Muslic roteerde gretig en dropte maar liefst vier nieuwe namen in het elftal.

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Vereniging zakt volledig door het ijs

De start van de Vereniging was vanavond ronduit zwak te noemen. Na nog geen vijf minuten spelen verdedigden de bezoekers dramatisch en Eriksen profiteerde door de vroege 1-0 voorbij Warleson te jagen. Cercle Brugge kwam nadien wel tot wat kansjes maar slikte nog voor halfweg de eerste periode ook al een tweede doelpunt. Eriksen vergat eerst om oog in oog met Warleson raak te treffen, in de herneming was er de 2-0 van Eikrem.

De bezoekers kregen zeker hun momenten maar grepen die niet. Halfweg de eerste helft kopte Ouattara op de lat, ook in de herneming liet Denkey onbegrijpelijk de 2-1 liggen. De rekening kreeg Cercle quasi meteen cash betaald, op het halfuur zorgde Linnen voor ontluisterende 3-0 cijfers, meteen ook de ruststand.

Cercle mag zich richten op Conference League

De Vereniging had sowieso nood aan een vroeg doelpunt na rust maar het was Warleson die zich meermaals onderscheidde met enkele fraaie reddingen. Defensief leek Cercle op een kaas met enorm grote gaten. 

Halfweg de tweede helft deed de Vereniging eindelijk iets terug: Somers had de 3-1 voor het inschieten maar had pech dat zijn poging nog van de lijn werd gekeerd. Molde freewheelde in het slot van de wedstrijd, miste nog een strafschop en gunde zijn spelers een paar applauswissels. Cercle moest het tafereel pijnlijk ondergaan en staat met anderhalf been in de voorronde van de Conference League.

Scoreverloop:

1-0 (4') Eriksen, 2-0 (19') Eikrem, 3-0 (31') Linnen

Bijzonderheid:

Breivik (Molde) mist een strafschop (86')

Zal Cercle Brugge nog de poulefase halen?

Meest recent

'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

5
5
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

19
19
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

69
69
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

136
136
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

112
112
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

32
32
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

24
24
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

166
166
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

62
62
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

253
253
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

141
141
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

37
37
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

142
142
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

220
220
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

67
67
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

205
205
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

69
69
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

91
91
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

253
253
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

85
85
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

795
795
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

445
445
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

56
56
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

445
445
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

159
159

Meer sportnieuws