'Leegloop bij Antwerp: Italianen lonken naar Bosuil'

749 stemmen
'Leegloop bij Antwerp: Italianen lonken naar Bosuil'

Antwerp FC wil zich komend weekend herpakken na de slipper tegen RSC Anderlecht en neemt het dan op tegen STVV. In aanloop naar dat duel blijft de Great Old actief op de transfermarkt. Zo dreigen nog enkele sterkhouders te vertrekken.

De Antwerpenaren zijn degelijk aan het nieuwe seizoen begonnen, maar vertoonden met name tegen Anderlecht een gebrek aan efficiëntie voor doel. En dus wordt momenteel gewerkt aan de komst van een nieuwe spits. "Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus da’s zeker een positie waar we ons nog willen versterken. Alles moet echter kloppen", verklaarde coach Jonas De Roeck.

Er mag dus nog zeker een nieuwe spits verwacht worden bij Antwerp. En ook op andere posities is versterking niet uitgesloten. Maar zoals geweten zijn de financiële middelen erg beperkt. Vandaar dat de club spelers blijft verkopen om extra middelen te bekomen.

LEES OOK: Volgende vertrekker bij Antwerp officieel bevestigd

Sterkhouders naar uitgang

Eerder deze zomer werd George Ilenikhena al voor de nodige miljoenen aan AS Monaco verpatst. Deze week werd dan weer afscheid genomen van Jurgen Ekkelenkamp, die naar Udinese vertrok. Daar blijft het allicht niet bij. Ook Mandela Keita wordt bijvoorbeeld nadrukkelijk gelinkt aan een vertrek.

Daarnaast zou ook Zeno Van den Bosch een nieuwe stap kunnen zetten. De vaste partner van Toby Alderweireld in het hart van de defensie is zijn laatste contractjaar ingegaan en voorlopig werd geen akkoord gevonden over een verlenging. Mogelijk kiest Antwerp dus eieren voor zijn geld in de huidige mercato.

Italianen op de loer

Van den Bosch wist zich in ieder geval al in de kijker te spelen. Zo meldt de Italiaanse transferexpert Gianluca Di Marzio dat Torino FC een oogje heeft laten vallen op de jonge Belg. De Italiaanse middenmoter wil absoluut zijn defensie versterken en ziet daarvoor een geschikt doelwit in het Antwerp-product. Momenteel zou men het totale kostenplaatje van de eventuele transfer onderzoeken. Van een concreet bod is vooralsnog geen sprake.

🚀

Van den Bosch heeft het potentieel om op termijn Rode Duivel te worden ...

Meest recent

'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

29
29
Vervanger Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

42
42
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

36
36
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

216
216
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

298
298
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

91
91
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

132
132
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

495
495
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

66
66
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

124
124
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

244
244
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

275
275
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

275
275
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

84
84
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

59
59
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

283
283
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

109
109
Vervanger Doku: Garcia kan uit vijf opties kiezen

Jérémy Doku ontbreekt tegen Iran. Dat is bijzonder jammer, maar ook geen drama. Tegen ...

289
289
Bom onder WK van Rode Duivels vlak voor Iran

Rudi Garcia krijgt al vóór de belangrijke match tegen Iran een nieuwe opdoffer te ...

408
408
Meunier vol lof: "Hij kan de Origi van dit WK worden"

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran en dat zal zonder Jeremy Doku en Romelu Lukaku in de ...

79
79
Advocaat met stuntje, Japan haalt stevig uit

Afgelopen nacht stonden er twee WK-matchen op het programma. Het Curaçao van Dick Advocat gaf ...

65
65
Club Brugge wil stunt uithalen: bod na bod al uitgebracht

Club Brugge wil een stunt uithalen op de transfermarkt. Blauw-Zwart heeft een nieuwe spits in het ...

624
624
Wereldtop voor Rode Duivel? Stilaan nu of nooit

De Rode Duivels begonnen matig aan het WK. De Belgen moeten aan de bak tegen Iran en uiteraard ...

78
78
Basisploeg Duivels: hakt Garcia verrassende knopen door?

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. De Belgen moeten winnen, dat is een feit. Bondscoach ...

197
197
Fout van Garcia wordt hersteld: Rode Duivel in de ploeg

Rudi Garcia begon met een al bij al logische opstelling tegen Egypte. Al vonden we één ...

461
461

Meer sportnieuws