'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

door
'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

Tot dusver koos alleen George Ilenikhena het ruime sop, maar dat er bij Antwerp straks nog een paar sterkhouders zullen vertrekken is een publiek geheim. Door blessureleed mag Michel-Ange Balikwisha wellicht een kruis maken over een transfer. Moet daarom dan maar iemand anders de kassa laten rinkelen?

Dat behalve Jurgen Ekkelenkamp, die op weg is naar Udinese, ook Jean Butez en Mandela Keita nog andere oorden zullen opzoeken staat zo goed als vast. Al lijkt er net zoals rond de andere kandidaat-vertrekkers, zoals pakweg Vincent Janssen en Jelle Bataille, tegenwoordig wel nog vrij weinig rond hen te bewegen. Stilte voor de storm?

LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Van den Bosch richting exit?

Op de Bosuil wordt namelijk toch nog een leegloop verwacht. Zo zou zelfs Zeno Van den Bosch andere oorden kunnen opzoeken. De 21-jarige verdediger won na nieuwjaar het pleit van Soumaïli Coulibaly en werd door de fans prompt verkozen tot Speler van het Seizoen, waarna hij liet uitschijnen nog even in Deurne-Noord te willen blijven.

Hoewel na Mark van Bommel ook Jonas De Roeck zijn kaart lijkt te trekken dreigen die plannen nu alsnog in het water te vallen. Tenslotte weigert de Jonge Duivel voorlopig om zijn aflopend contract te verlengen. Antwerp kwam een tijdje terug al met een voorstel op de proppen, dat echter niet voldeed aan Van den Bosch zijn verwachtingen.

Antwerp wil gerust cashen

De onderhandelingen sindsdien leverden evenmin iets op. Tenzij er alsnog een akkoord uit de bus valt acht Het Nieuwsblad de kans klein dat het nog tot een deal komt. Daarom staat het stamnummer één er volgens de krant wel degelijk voor open om nu al te cashen op de centrale verdediger, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat.

"Hem volgende zomer gratis zien vertrekken is uiteraard geen optie", klinkt het onder meer. Aan interesse blijkt er alvast geen gebrek, want onder andere Torino zou zijn situatie nog altijd opvolgen. Net zoals een paar andere gegadigden vinden zij Van den Bosch zijn prijskaartje momenteel wel nog te duur. Antwerp verlangt dus boter bij de vis.

Opvolger van Vermeeren

"Maar mocht dat nog zakken naar een zestal miljoen, zou het zomaar kunnen dat er een buitenlandse club doorduwt", besluit de krant. Afwachten of Van den Bosch, die zelf voor beide scenario's openstaat, na Arthur Vermeeren het tweede product van eigen kweek wordt die de rekening spijst. Zo niet begint de tijd te dringen voor de Great Old.

Hoeveel is Van den Bosch volgens u waard?

Meest recent

Beslissing in Play-Downs: zware nederlaag doet Dender das om

Na amper drie speeldagen in de beslissing in de Relegation Play-Offs al gevallen. Zo is FCV Dender ...

26
26
Enorme verrassing: Vanaken op bank in grote titelclash

De strijd om het kampioenschap in de Jupiler Pro League bereikt zondagavond een eerste kookpunt. Zo ...

136
136
In extremis vreugde-uitbarsting Liverpool, Milan weer tweede

In de Premier League ligt de strijd om de Champions League-tickets stilaan in een beslissende plooi. ...

14
14
Verschaeren druipt af: Boeckx verklaart opvallende wissel

Door de blessure van Mario Stroeykens, mocht Yari Verschaeren zaterdagavond al snel invallend bij ...

164
164
'Met bonus van 13 miljoen: zomerse topaanwinst voor Club'

Terwijl Ivan Leko en zijn troepen volop strijden om het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

282
282
'PSG nóg sterker: nieuwe smaakmaker naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain is andermaal bezig aan een puik seizoen en blijf goed in de running om zichzelf ...

76
76
Miljoenenaankoop Genk in vergeetput: bliksemvertrek dreigt

KRC Genk boekte zaterdagavond een belangrijke overwinning op het veld van KVC Westerlo. Naast ...

212
212
Dankzij VAR en Roef: Gent en STVV blijven zegeloos in PO's

Na drie speeldagen blijven AA Gent en STVV nog steeds zonder overwinning achter in de Champions' ...

72
72
Eerste grote titelclash in JPL: "Dan zijn zíj́ de kampioen"

Zondagavond is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

444
444
Optater Anderlecht: Stroeykens krijgt zwaar eerste verdict

RSC Anderlecht wil zich in de Champions' Play-Offs verzekeren van een plek in de top vier, maar ...

211
211
Analist voorspelt: nieuwe Thiago-transfer bij Club?

Club Brugge zal komende zomer cashen op verschillende van zijn sterkhouders. Na zijn puike ...

364
364
Invloed Kompany: drastische beslissing Bayern-kleedkamer

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Duitse titelstrijd. Indien het Bayern München van ...

68
68
"Dramatisch" - pijnlijke 3 op 10 in basisploeg Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond opnieuw het maximum aan resultaat uit een mindere prestatie ...

178
178
Union of Club? "Voor hen is deze clash het belangrijkste"

De zenuwen in de Champions' Play-Offs staan zondagavond hooggespannen. Voor de eerste keer in deze ...

94
94
Ongeziene dominantie: Beveren pakt ook déze prijzen in CPL

Het doek is gevallen over de reguliere competitie in de Challenger Pro League. Tijdens de ...

199
199
Hoe Kompany meer en meer de Cruijff van België is

Vincent Kompany is net 40 jaar geworden en nu al heeft hij als coach Europa weten te ...

61
61
Vanderbiest onthult schokkende details uit verleden

Fred Vanderbiest beleefde met KV Mechelen een moeilijke start van de Champions’ Play-Offs. Met ...

48
48
Gouden mogelijkheid bij Club Brugge: grijpt hij eindelijk zijn kans?

Bij Club Brugge heb je uiteraard zoals bij elke club dragende en dienende spelers. Eén van ...

210
210
TRANSFERUURTJE: RSCA shopt bij Ajax, schoonmaak bij Real

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

161
161
Euvrard streng voor Standard na winst in Waalse derby

Standard Luik won met 1-2 op het veld van Sporting Charleroi in de Waalse Derby. Een beladen ...

72
72
Mourinho weer naar grootmacht? Portugees reageert gevat

José Mourinho heeft al heel wat watertjes doorzwommen en de Portugees is één ...

63
63
Marc Coucke slaat keihard terug na ongezien debacle

Marc Coucke kende niet meteen zijn beste maanden. Op sportief vlak kende Anderlecht (andermaal) een ...

169
169
Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Manchester United won de belangrijke topper tegen Chelsea met 0-1. De uitploeg kwam een paar keer ...

185
185
Hugo Cuypers en Lionel Messi stelen de show in MLS

Afgelopen nacht werd er weer een speeldag afgewerkt in de Major League Soccer, de hoogste klasse van ...

56
56
Van Brederode haalt uit na Anderlecht: “Kleine kinderen!”

KV Mechelen kwam op voorsprong tegen RSC Anderlecht, maar uiteindelijk won Paars-Wit nog na een ...

349
349

Meer sportnieuws