'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

door
'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

Tot dusver koos alleen George Ilenikhena het ruime sop, maar dat er bij Antwerp straks nog een paar sterkhouders zullen vertrekken is een publiek geheim. Door blessureleed mag Michel-Ange Balikwisha wellicht een kruis maken over een transfer. Moet daarom dan maar iemand anders de kassa laten rinkelen?

Dat behalve Jurgen Ekkelenkamp, die op weg is naar Udinese, ook Jean Butez en Mandela Keita nog andere oorden zullen opzoeken staat zo goed als vast. Al lijkt er net zoals rond de andere kandidaat-vertrekkers, zoals pakweg Vincent Janssen en Jelle Bataille, tegenwoordig wel nog vrij weinig rond hen te bewegen. Stilte voor de storm?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

Van den Bosch richting exit?

Op de Bosuil wordt namelijk toch nog een leegloop verwacht. Zo zou zelfs Zeno Van den Bosch andere oorden kunnen opzoeken. De 21-jarige verdediger won na nieuwjaar het pleit van Soumaïli Coulibaly en werd door de fans prompt verkozen tot Speler van het Seizoen, waarna hij liet uitschijnen nog even in Deurne-Noord te willen blijven.

Hoewel na Mark van Bommel ook Jonas De Roeck zijn kaart lijkt te trekken dreigen die plannen nu alsnog in het water te vallen. Tenslotte weigert de Jonge Duivel voorlopig om zijn aflopend contract te verlengen. Antwerp kwam een tijdje terug al met een voorstel op de proppen, dat echter niet voldeed aan Van den Bosch zijn verwachtingen.

Antwerp wil gerust cashen

De onderhandelingen sindsdien leverden evenmin iets op. Tenzij er alsnog een akkoord uit de bus valt acht Het Nieuwsblad de kans klein dat het nog tot een deal komt. Daarom staat het stamnummer één er volgens de krant wel degelijk voor open om nu al te cashen op de centrale verdediger, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat.

"Hem volgende zomer gratis zien vertrekken is uiteraard geen optie", klinkt het onder meer. Aan interesse blijkt er alvast geen gebrek, want onder andere Torino zou zijn situatie nog altijd opvolgen. Net zoals een paar andere gegadigden vinden zij Van den Bosch zijn prijskaartje momenteel wel nog te duur. Antwerp verlangt dus boter bij de vis.

Opvolger van Vermeeren

"Maar mocht dat nog zakken naar een zestal miljoen, zou het zomaar kunnen dat er een buitenlandse club doorduwt", besluit de krant. Afwachten of Van den Bosch, die zelf voor beide scenario's openstaat, na Arthur Vermeeren het tweede product van eigen kweek wordt die de rekening spijst. Zo niet begint de tijd te dringen voor de Great Old.

Hoeveel is Van den Bosch volgens u waard?

Meest recent

'Engels krijgt zeer verrassende transferboodschap'

Tijdens de voorbije wintermercato grepen enkele Rode Duivels op de valreep nog naast een transfer. ...

12
12
Mulder is duidelijk over wat Anderlecht écht nodig heeft

Anderlecht belandde de voorbije weken in een zeer diepe crisis en moet midden in het seizoen plots ...

90
90
Zegereeks Man Utd eindigt, Napoli uit beker na misser Lukaku

Manchester United is er dinsdagavond niet in geslaagd om een vijfde overwinning op een rij te ...

23
23
'Anderlecht wrijft zich ondanks zware schorsing in handen'

Voor Anderlecht wordt donderdagavond nog maar eens cruciaal. Het probeert tegen Antwerp dan een ...

206
206
Chelsea en Tottenham beleven pijnlijke avond in PL

In de Premier League staat er deze week een midweekspeeldag op het programma. Dinsdagavond hebben ...

14
14
'Einde seizoen smaakmaker: woest Patro dient klacht in'

Patro Eisden beleefde vorig weekend een rollercoaster van een partij, waarin het uiteindelijk niet ...

134
134
Alderweireld verrast: "Hij was de beste trainer die ik had"

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter een zeer rijkgevulde spelerscarrière. ...

215
215
Deschacht doet Anderlecht zéér opmerkelijk trainersvoorstel

Anderlecht probeert zich donderdag te plaatsen voor de finale van de Croky Cup. Dat zal het wel ...

329
329
'Cercle en Charleroi balen: zware schorsingen dreigen'

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League bracht vorig weekend weer enkele verrassende resultaten. ...

55
55
Kane weg bij Bayern? Duitse club komt met statement

Bij Bayern München zit sportief directeur Max Eberl er bijna steevast bij tijdens de ...

146
146
Hubert reageert op crisis RSCA: "Hartverscheurend"

Union SG is weer bezig aan een uitstekend seizoen bezig. De Brusselaars kenden een goede campagne in ...

286
286
‘Courtois kookt over: stevige aanvaring met Arbeloa’

Bij Real Madrid rommelt het opnieuw — en deze keer staat Courtois pal tegenover Arbeloa. ...

142
142
Charleroi gaat voor megastunt: Cornelis slijpt de messen

Sporting Charleroi neemt het in de halve finale van de beker op tegen Union SG. In het Zwarte Land ...

61
61
Anderlecht geeft niet op: "We kunnen het"

RSC Anderlecht staat nog steeds op een vierde plaats. Maar om het seizoen alsnog te laten ...

372
372
Bayat-bom barst in Engeland: fans Watford viseren Still

Edward Still vertrok bij RSC Anderlecht om aan de slag te gaan bij Watford. Dat roept vragen op. Ook ...

113
113
Ajax verrast compleet met geflopte JPL-coach

Ajax is een beetje het Anderlecht geworden. Doorlopend personeelsverloop en steeds verder ...

89
89
Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

56
56
Stoelendans in Anderlecht: volgend hoofd al op kapblok?

Het blijft maar rommelen bij RSC Anderlecht, waar zowel in de technische staf als de bestuurskamer ...

493
493
'Déjà vu: AC Milan wil opnieuw shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge verwees in januari voor meer dan 100 miljoen aan aanbiedingen naar de prullenmand, maar ...

757
757
Coucke dropt bommetje: comeback Lukaku uitgesteld?

Na het ontslag van Besnik Hasi en Olivier Renard moet RSC Anderlecht alweer van nul beginnen. De ...

312
312
Ontploffingsgevaar bij Antwerp: fans viseren Gheysens

Antwerp hoopt donderdag tegen RSC Anderlecht een 1-0 voorsprong om te zetten in een ticket voor de ...

309
309
'Anderlecht zoekt TD: eerste kandidaten haken al af'

De zoektocht naar een T1 om Besnik Hasi op te volgen is momenteel prioritair, maar na het ontslag ...

1062
1062
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

75
75
Coucke afgemaakt: “Lukaku schaamteloos als zelfverdediging”

De malaise bij RSC Anderlecht begint hoogtepunten te bereiken. Achter de schermen is er sprake van ...

524
524
‘Nieuwe topcoach bij Real: ambitieuze transferplannen’

Real Madrid is na het ontslag van Xabi Alonso op zoek naar een absolute topcoach. Momenteel neemt ...

195
195

Meer sportnieuws