'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

door
'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

Tot dusver koos alleen George Ilenikhena het ruime sop, maar dat er bij Antwerp straks nog een paar sterkhouders zullen vertrekken is een publiek geheim. Door blessureleed mag Michel-Ange Balikwisha wellicht een kruis maken over een transfer. Moet daarom dan maar iemand anders de kassa laten rinkelen?

Dat behalve Jurgen Ekkelenkamp, die op weg is naar Udinese, ook Jean Butez en Mandela Keita nog andere oorden zullen opzoeken staat zo goed als vast. Al lijkt er net zoals rond de andere kandidaat-vertrekkers, zoals pakweg Vincent Janssen en Jelle Bataille, tegenwoordig wel nog vrij weinig rond hen te bewegen. Stilte voor de storm?

LEES OOK: Fink recht de rug: "Hoe pijnlijk het ook is"

Van den Bosch richting exit?

Op de Bosuil wordt namelijk toch nog een leegloop verwacht. Zo zou zelfs Zeno Van den Bosch andere oorden kunnen opzoeken. De 21-jarige verdediger won na nieuwjaar het pleit van Soumaïli Coulibaly en werd door de fans prompt verkozen tot Speler van het Seizoen, waarna hij liet uitschijnen nog even in Deurne-Noord te willen blijven.

Hoewel na Mark van Bommel ook Jonas De Roeck zijn kaart lijkt te trekken dreigen die plannen nu alsnog in het water te vallen. Tenslotte weigert de Jonge Duivel voorlopig om zijn aflopend contract te verlengen. Antwerp kwam een tijdje terug al met een voorstel op de proppen, dat echter niet voldeed aan Van den Bosch zijn verwachtingen.

Antwerp wil gerust cashen

De onderhandelingen sindsdien leverden evenmin iets op. Tenzij er alsnog een akkoord uit de bus valt acht Het Nieuwsblad de kans klein dat het nog tot een deal komt. Daarom staat het stamnummer één er volgens de krant wel degelijk voor open om nu al te cashen op de centrale verdediger, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat.

"Hem volgende zomer gratis zien vertrekken is uiteraard geen optie", klinkt het onder meer. Aan interesse blijkt er alvast geen gebrek, want onder andere Torino zou zijn situatie nog altijd opvolgen. Net zoals een paar andere gegadigden vinden zij Van den Bosch zijn prijskaartje momenteel wel nog te duur. Antwerp verlangt dus boter bij de vis.

Opvolger van Vermeeren

"Maar mocht dat nog zakken naar een zestal miljoen, zou het zomaar kunnen dat er een buitenlandse club doorduwt", besluit de krant. Afwachten of Van den Bosch, die zelf voor beide scenario's openstaat, na Arthur Vermeeren het tweede product van eigen kweek wordt die de rekening spijst. Zo niet begint de tijd te dringen voor de Great Old.

Hoeveel is Van den Bosch volgens u waard?

Meest recent

'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

9
9
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

101
101
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

7
7
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

45
45
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

26
26
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

310
310
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

129
129
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

80
80
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

129
129
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

316
316
UEL/UECL: Tielemans grote matchwinnaar, horror-avond Engels

In de Europa League heeft Youri Tielemans zijn goede vorm bij Aston Villa nog eens geetalleerd. Met ...

42
42
'Belletje in januari: Bayern pleziert Kompany met toptransfer'

Nog twee matchen te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn troepen bij ...

106
106
Nieuwe onthullingen Hayen-ontslag: oude bekende doet boekje open

Club Brugge zorgde deze week voor een heuse schokgolf met zijn veelbesproken trainerswissel. De ...

1169
1169
Over en uit voor Fink? Genk-spelers maken statement

Hoe lang houdt Thorsten Fink het hoofd nog boven water bij KRC Genk? Na de nederlaag van donderdag ...

506
506
"Anders wordt het moeilijk" - Leko krijgt heldere taak bij Club

Ivan Leko maakte deze week zijn grote rentree als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd maandag ...

612
612
UEL/UECL: pijnlijke avond Ligue 1-Belgen, ruime zege Martens

Donderdagavond stond in de Europa en Conference League de laatste speeldag van 2025 op het ...

19
19
Job Fink aan zijden draadje: Genk verliest ook in Europa

KRC Genk heeft donderdagavond zijn derde pijnlijke nederlaag op amper één week tijd ...

218
218
Verstraete onthult: déze woorden deden Dean door lint gaan

Rik De Mil is sinds woensdag de nieuwe coach van AA Gent. Het wordt onder meer uitkijken naar welke ...

422
422
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

In het hoofd van Anderlecht-fans is hij nu al de nieuwe Haaland. Maar wat als die mooie droom gewoon ...

332
332
Leko trekt eerste conclusie na verloren Club-debuut

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

288
288
Grote zondebok bij achtervolgend Genk: "Elke match opnieuw"

Na twee zware opdoffers in eigen land, wou KRC Genk zich donderdagavond herpakken in de Europa ...

236
236
Anderlecht blijft hervormen: volgend ontslag bekend gemaakt

Met Michael Verschueren en Kenneth Bornauw, stelde RSC Anderlecht onlangs een nieuwe voorzitter en ...

269
269
Courtois verstuurt heldere WK-waarschuwing bij Duivels

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn tijdens de groepsfase van het WK 2026. Zo zullen op weg ...

110
110
Club-bestuur compleet afgemaakt: "De laan uit, incapabelen!"

Het plots ontslag van Nicky Hayen als hoofdcoach van Club Brugge, is duidelijk nog verteerd. ...

622
622
De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

22
22

Meer sportnieuws