'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

1051 stemmen
'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

Tot dusver koos alleen George Ilenikhena het ruime sop, maar dat er bij Antwerp straks nog een paar sterkhouders zullen vertrekken is een publiek geheim. Door blessureleed mag Michel-Ange Balikwisha wellicht een kruis maken over een transfer. Moet daarom dan maar iemand anders de kassa laten rinkelen?

Dat behalve Jurgen Ekkelenkamp, die op weg is naar Udinese, ook Jean Butez en Mandela Keita nog andere oorden zullen opzoeken staat zo goed als vast. Al lijkt er net zoals rond de andere kandidaat-vertrekkers, zoals pakweg Vincent Janssen en Jelle Bataille, tegenwoordig wel nog vrij weinig rond hen te bewegen. Stilte voor de storm?

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Van den Bosch richting exit?

Op de Bosuil wordt namelijk toch nog een leegloop verwacht. Zo zou zelfs Zeno Van den Bosch andere oorden kunnen opzoeken. De 21-jarige verdediger won na nieuwjaar het pleit van Soumaïli Coulibaly en werd door de fans prompt verkozen tot Speler van het Seizoen, waarna hij liet uitschijnen nog even in Deurne-Noord te willen blijven.

Hoewel na Mark van Bommel ook Jonas De Roeck zijn kaart lijkt te trekken dreigen die plannen nu alsnog in het water te vallen. Tenslotte weigert de Jonge Duivel voorlopig om zijn aflopend contract te verlengen. Antwerp kwam een tijdje terug al met een voorstel op de proppen, dat echter niet voldeed aan Van den Bosch zijn verwachtingen.

Antwerp wil gerust cashen

De onderhandelingen sindsdien leverden evenmin iets op. Tenzij er alsnog een akkoord uit de bus valt acht Het Nieuwsblad de kans klein dat het nog tot een deal komt. Daarom staat het stamnummer één er volgens de krant wel degelijk voor open om nu al te cashen op de centrale verdediger, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat.

"Hem volgende zomer gratis zien vertrekken is uiteraard geen optie", klinkt het onder meer. Aan interesse blijkt er alvast geen gebrek, want onder andere Torino zou zijn situatie nog altijd opvolgen. Net zoals een paar andere gegadigden vinden zij Van den Bosch zijn prijskaartje momenteel wel nog te duur. Antwerp verlangt dus boter bij de vis.

Opvolger van Vermeeren

"Maar mocht dat nog zakken naar een zestal miljoen, zou het zomaar kunnen dat er een buitenlandse club doorduwt", besluit de krant. Afwachten of Van den Bosch, die zelf voor beide scenario's openstaat, na Arthur Vermeeren het tweede product van eigen kweek wordt die de rekening spijst. Zo niet begint de tijd te dringen voor de Great Old.

Hoeveel is Van den Bosch volgens u waard?

Meest recent

Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

8
8
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

101
101
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

44
44
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

57
57
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

79
79
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

53
53
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

97
97
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

78
78
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

252
252
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

75
75
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

49
49
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

112
112
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

768
768
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

75
75
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

468
468
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

28
28
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

43
43
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

418
418
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

325
325
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

223
223
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

814
814
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

571
571
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

428
428
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

301
301

Meer sportnieuws