'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

door
'Antwerp wil cashen: verrassende naam in etalage gezet'

Tot dusver koos alleen George Ilenikhena het ruime sop, maar dat er bij Antwerp straks nog een paar sterkhouders zullen vertrekken is een publiek geheim. Door blessureleed mag Michel-Ange Balikwisha wellicht een kruis maken over een transfer. Moet daarom dan maar iemand anders de kassa laten rinkelen?

Dat behalve Jurgen Ekkelenkamp, die op weg is naar Udinese, ook Jean Butez en Mandela Keita nog andere oorden zullen opzoeken staat zo goed als vast. Al lijkt er net zoals rond de andere kandidaat-vertrekkers, zoals pakweg Vincent Janssen en Jelle Bataille, tegenwoordig wel nog vrij weinig rond hen te bewegen. Stilte voor de storm?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Antwerp in actie, record Club’

Van den Bosch richting exit?

Op de Bosuil wordt namelijk toch nog een leegloop verwacht. Zo zou zelfs Zeno Van den Bosch andere oorden kunnen opzoeken. De 21-jarige verdediger won na nieuwjaar het pleit van Soumaïli Coulibaly en werd door de fans prompt verkozen tot Speler van het Seizoen, waarna hij liet uitschijnen nog even in Deurne-Noord te willen blijven.

Hoewel na Mark van Bommel ook Jonas De Roeck zijn kaart lijkt te trekken dreigen die plannen nu alsnog in het water te vallen. Tenslotte weigert de Jonge Duivel voorlopig om zijn aflopend contract te verlengen. Antwerp kwam een tijdje terug al met een voorstel op de proppen, dat echter niet voldeed aan Van den Bosch zijn verwachtingen.

Antwerp wil gerust cashen

De onderhandelingen sindsdien leverden evenmin iets op. Tenzij er alsnog een akkoord uit de bus valt acht Het Nieuwsblad de kans klein dat het nog tot een deal komt. Daarom staat het stamnummer één er volgens de krant wel degelijk voor open om nu al te cashen op de centrale verdediger, wiens marktwaarde op zes miljoen wordt geschat.

"Hem volgende zomer gratis zien vertrekken is uiteraard geen optie", klinkt het onder meer. Aan interesse blijkt er alvast geen gebrek, want onder andere Torino zou zijn situatie nog altijd opvolgen. Net zoals een paar andere gegadigden vinden zij Van den Bosch zijn prijskaartje momenteel wel nog te duur. Antwerp verlangt dus boter bij de vis.

Opvolger van Vermeeren

"Maar mocht dat nog zakken naar een zestal miljoen, zou het zomaar kunnen dat er een buitenlandse club doorduwt", besluit de krant. Afwachten of Van den Bosch, die zelf voor beide scenario's openstaat, na Arthur Vermeeren het tweede product van eigen kweek wordt die de rekening spijst. Zo niet begint de tijd te dringen voor de Great Old.

Hoeveel is Van den Bosch volgens u waard?

Meest recent

'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

83
83
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

125
125
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

66
66
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

144
144
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

201
201
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

244
244
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

141
141
Garcia aan zet: rentree in volgende selectie Rode Duivels?

De Rode Duivels blazen binnen enkele weken opnieuw verzamelen, want op het einde van de maand ...

58
58
'Chelsea beslist: straffe wending rond Penders'

De carrière van Mike Penders kende het voorbije anderhalf jaar een zeer opmerkelijk verloop. ...

42
42
Anderlecht talenten maken indruk: snel kans bij A-kern?

Bij Anderlecht blijven ze hard inzetten op Neerpede. Daar plukte het dit seizoen weer de vruchten ...

211
211
Straffe verandering in Engeland: goed nieuws voor Clement?

In ons land verdwijnen in principe na dit seizoen de play-offs. In Engeland worden ze daarentegen ...

44
44
6 WK-iconen maken kans op Pro League Hall of Fame

In 2023 kondigde de Pro League de oprichting aan van een Hall of Fame, die de grootste iconen van ...

70
70
"Anderlecht is voor hem geen springplank naar grotere club"

Bij Anderlecht ontbrak het de voorbije jaren aan stabiliteit op alle vlakken. De bestuurskamer bleek ...

166
166
Raman breekt helemaal na moeilijke periode

KV Mechelen zette vorig weekend een grote stap richting het veiligstellen van deelname aan de ...

64
64
WK dreigt fiasco te worden: volgende deelnemer op de helling

Drie maanden voor de start van het WK zijn er grote vraagtekens over in welke staat het toernooi zal ...

96
96
Van der Elst ziet nieuwe Ceulemans bij... Anderlecht

Anderlecht kan komend weekend zijn ticket voor de Champions' Play-Off veiligstellen, maar dan zal ...

220
220
TRANSFERUURTJE: 'Club kan weer cashen, Real aast op grote naam'

 De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Makelaar Rits spreekt klare taal, sneer naar transfer

Mats Rits is bij RSC Anderlecht volledig naar de achtergrond verdwenen. De middenvelder traint dan ...

483
483
Vanhaezebrouck maakt JPL-tendens af: "Onvoorstelbaar"

Het Nieuwsblad nam een trend in de Jupiler Pro League onder de loep. Assistenten die tijdens ...

76
76
Driedubbele opsteker voor Rode Duivels richting WK

Het WK komt dichterbij. Spelers die nu geblesseerd uitvallen missen mogelijk het mondiale ...

120
120
'Verrassende nieuwe uitdaging voor Laurent Ciman'

Eén van de meest opvallende figuren in de 'gouden generatie' van de Rode Duivels, was Laurent ...

50
50
'Diplomaprobleem Taravel: Anderlecht hakt knoop door'

Anderlecht zette op 1 februari Besnik Hasi op straat. Sindsdien zorgde het trainersdossier al voor ...

275
275
'Union sluit nieuwe megadeal met Benfica'

Union zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zijn titel te verlengen. Het ...

125
125
Van der Elst trekt keiharde conclusie over Leko en Club

De 28ste speeldag belooft enkele pittige affiches te brengen. De meeste ogen zullen gericht zijn op ...

478
478
Straffe stoot Vanderbiest: "Als je dat ziet..."

In de komende drie weken wordt de strijd om de Champions' Play-Off helemaal beslist. Union, Club ...

110
110

Meer sportnieuws