'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

349
'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

Cercle Brugge heeft zijn start in de Jupiler Pro League volledig gemist met een nul op zes tegen Westerlo en KV Kortrijk, maar wist in de tweede voorronde van de Europa League wel af te rekenen met het Schotse Kilmarnock. Daardoor mogen ze donderdag in de derde voorronde aan de bak tegen het Noorse Molde.

Dat doet Miron Muslic voorlopig zonder extra versterkingen, want de voorbije weken bleef het op het vlak van transfers stil bij de Vereniging. Cercle had zijn huiswerk aan inkomende zijde al vrij vroeg klaar en voorlopig lijkt er weinig te bewegen rond verwachte vertrekkers als Daland en Denkey.

LEES OOK: Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

Cercle weer stap dichter bij komst Brunner

Maar nu lijkt er toch nog een transfer op til te staan voor de Bruggelingen en dat zou een zeer straffe deal worden. Vanuit Frankrijk kwam deze week overgewaaid dat Cercle zou mogen hopen op de komst van Paris Brunner, een 18-jarige spits van Borussia Dortmund.

Volgens Foot Mercato is die overgang nu weer een stap dichterbij. Brunner zou immers zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een transfer naar AS Monaco, de moederclub die hem dit seizoen vervolgens bij Cercle zou gaan stallen. Het sportieve project van de Monegasken zou hem overtuigd hebben.

Beste speler op EK én WK U17

Monaco moet nu enkel nog een akkoord zien te vinden met Borussia Dortmund en dat zal wellicht het lastigste luik van de onderhandelingen worden. De club uit het Prinsdom heeft wel het voordeel dat Brunner in zijn laatste contractjaar zit.

Mocht Brunner neerstrijken bij Cercle, dan krijgt het een absoluut toptalent ter beschikking. Hij scoorde de voorbije jaren immers aan de lopende band in de jeugdploegen van Dortmund én bij de Duitse nationale jeugdelftallen. In 2023 werd hij zelfs verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17, nadat hij Duitsland op beide toernooien naar eindwinst leidde.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

OH Leuven stuit de opmars van KV Mechelen

KV Mechelen was de voorbije weken na een moeilijke start begonnen aan een stevige opmars. Het won ...

9
9
Ongeziene jackpot Club Brugge: drie recordtransfers op til

Een leegloop in januari is niet aan de orde, maar dat de kassa volgende zomer terug zal rinkelen bij ...

27
27
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

De druk op Edward Still neemt toe bij RAAL La Louvière. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

21
21
Westerlo met slecht rapport: "Wat moet ik zeggen?"

KVC Westerlo heeft toch een groot probleem. De Kemphanen verloren met 1-5 van Sporting Charleroi en ...

10
10
Penders charmeert bij Chelsea: "Vergelijking met Courtois?"

Mike Penders leek deze zomer even een flinke dreun te moeten verwerken. De jonge Belgische doelman ...

35
35
Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Ryan Fosso heeft zijn kans bij Standard met beide handen gegrepen. De Kameroense middenvelder kreeg ...

31
31
Acheampong (ex-RSCA) kon terug naar JPL: "Toonden interesse"

Een tiental jaar geleden had RSC Anderlecht 'zijn Carlos Forbs': Frank Acheampong. Een spurtbom van ...

77
77
Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

175
175
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

12
12
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

80
80
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

28
28
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

249
249
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

102
102
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

47
47
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

30
30
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

19
19
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

72
72
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

173
173
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

52
52
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

41
41
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

125
125
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

71
71
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

108
108
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

63
63
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

53
53

Meer sportnieuws