'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

door
'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

Cercle Brugge heeft zijn start in de Jupiler Pro League volledig gemist met een nul op zes tegen Westerlo en KV Kortrijk, maar wist in de tweede voorronde van de Europa League wel af te rekenen met het Schotse Kilmarnock. Daardoor mogen ze donderdag in de derde voorronde aan de bak tegen het Noorse Molde.

Dat doet Miron Muslic voorlopig zonder extra versterkingen, want de voorbije weken bleef het op het vlak van transfers stil bij de Vereniging. Cercle had zijn huiswerk aan inkomende zijde al vrij vroeg klaar en voorlopig lijkt er weinig te bewegen rond verwachte vertrekkers als Daland en Denkey.

LEES OOK: Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Cercle weer stap dichter bij komst Brunner

Maar nu lijkt er toch nog een transfer op til te staan voor de Bruggelingen en dat zou een zeer straffe deal worden. Vanuit Frankrijk kwam deze week overgewaaid dat Cercle zou mogen hopen op de komst van Paris Brunner, een 18-jarige spits van Borussia Dortmund.

Volgens Foot Mercato is die overgang nu weer een stap dichterbij. Brunner zou immers zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een transfer naar AS Monaco, de moederclub die hem dit seizoen vervolgens bij Cercle zou gaan stallen. Het sportieve project van de Monegasken zou hem overtuigd hebben.

Beste speler op EK én WK U17

Monaco moet nu enkel nog een akkoord zien te vinden met Borussia Dortmund en dat zal wellicht het lastigste luik van de onderhandelingen worden. De club uit het Prinsdom heeft wel het voordeel dat Brunner in zijn laatste contractjaar zit.

Mocht Brunner neerstrijken bij Cercle, dan krijgt het een absoluut toptalent ter beschikking. Hij scoorde de voorbije jaren immers aan de lopende band in de jeugdploegen van Dortmund én bij de Duitse nationale jeugdelftallen. In 2023 werd hij zelfs verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17, nadat hij Duitsland op beide toernooien naar eindwinst leidde.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

28
28
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

32
32
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

13
13
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

21
21
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

85
85
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

83
83
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

105
105
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

158
158
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

64
64
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

270
270
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

140
140
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

457
457
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1122
1122
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

153
153
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

156
156
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

278
278
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

59
59
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

571
571
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

120
120
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

395
395
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

621
621
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

369
369

Meer sportnieuws