'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

door
'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

Cercle Brugge heeft zijn start in de Jupiler Pro League volledig gemist met een nul op zes tegen Westerlo en KV Kortrijk, maar wist in de tweede voorronde van de Europa League wel af te rekenen met het Schotse Kilmarnock. Daardoor mogen ze donderdag in de derde voorronde aan de bak tegen het Noorse Molde.

Dat doet Miron Muslic voorlopig zonder extra versterkingen, want de voorbije weken bleef het op het vlak van transfers stil bij de Vereniging. Cercle had zijn huiswerk aan inkomende zijde al vrij vroeg klaar en voorlopig lijkt er weinig te bewegen rond verwachte vertrekkers als Daland en Denkey.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Cercle weer stap dichter bij komst Brunner

Maar nu lijkt er toch nog een transfer op til te staan voor de Bruggelingen en dat zou een zeer straffe deal worden. Vanuit Frankrijk kwam deze week overgewaaid dat Cercle zou mogen hopen op de komst van Paris Brunner, een 18-jarige spits van Borussia Dortmund.

Volgens Foot Mercato is die overgang nu weer een stap dichterbij. Brunner zou immers zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een transfer naar AS Monaco, de moederclub die hem dit seizoen vervolgens bij Cercle zou gaan stallen. Het sportieve project van de Monegasken zou hem overtuigd hebben.

Beste speler op EK én WK U17

Monaco moet nu enkel nog een akkoord zien te vinden met Borussia Dortmund en dat zal wellicht het lastigste luik van de onderhandelingen worden. De club uit het Prinsdom heeft wel het voordeel dat Brunner in zijn laatste contractjaar zit.

Mocht Brunner neerstrijken bij Cercle, dan krijgt het een absoluut toptalent ter beschikking. Hij scoorde de voorbije jaren immers aan de lopende band in de jeugdploegen van Dortmund én bij de Duitse nationale jeugdelftallen. In 2023 werd hij zelfs verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17, nadat hij Duitsland op beide toernooien naar eindwinst leidde.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

Hel breekt los op Sclessin: trieste details raken bekend

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

8
8
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

182
182
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

164
164
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

249
249
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

258
258
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

136
136
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

117
117
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

70
70
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

235
235
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

256
256
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

50
50
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

429
429
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

306
306
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

526
526
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

49
49
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

457
457
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

62
62
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

497
497
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

156
156
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

371
371
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

265
265
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

333
333
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

112
112
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

516
516

Meer sportnieuws