'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

door
'Cercle Brugge staat op een zucht van stunttransfer'

Cercle Brugge heeft zijn start in de Jupiler Pro League volledig gemist met een nul op zes tegen Westerlo en KV Kortrijk, maar wist in de tweede voorronde van de Europa League wel af te rekenen met het Schotse Kilmarnock. Daardoor mogen ze donderdag in de derde voorronde aan de bak tegen het Noorse Molde.

Dat doet Miron Muslic voorlopig zonder extra versterkingen, want de voorbije weken bleef het op het vlak van transfers stil bij de Vereniging. Cercle had zijn huiswerk aan inkomende zijde al vrij vroeg klaar en voorlopig lijkt er weinig te bewegen rond verwachte vertrekkers als Daland en Denkey.

LEES OOK: Club Brugge-killer in vizier: Anderlecht ruikt gratis stunt

Cercle weer stap dichter bij komst Brunner

Maar nu lijkt er toch nog een transfer op til te staan voor de Bruggelingen en dat zou een zeer straffe deal worden. Vanuit Frankrijk kwam deze week overgewaaid dat Cercle zou mogen hopen op de komst van Paris Brunner, een 18-jarige spits van Borussia Dortmund.

Volgens Foot Mercato is die overgang nu weer een stap dichterbij. Brunner zou immers zelf al zijn fiat gegeven hebben voor een transfer naar AS Monaco, de moederclub die hem dit seizoen vervolgens bij Cercle zou gaan stallen. Het sportieve project van de Monegasken zou hem overtuigd hebben.

Beste speler op EK én WK U17

Monaco moet nu enkel nog een akkoord zien te vinden met Borussia Dortmund en dat zal wellicht het lastigste luik van de onderhandelingen worden. De club uit het Prinsdom heeft wel het voordeel dat Brunner in zijn laatste contractjaar zit.

Mocht Brunner neerstrijken bij Cercle, dan krijgt het een absoluut toptalent ter beschikking. Hij scoorde de voorbije jaren immers aan de lopende band in de jeugdploegen van Dortmund én bij de Duitse nationale jeugdelftallen. In 2023 werd hij zelfs verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17, nadat hij Duitsland op beide toernooien naar eindwinst leidde.

Zou dat een mooie transfer zijn voor Cercle?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

8
8
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

39
39
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

114
114
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

13
13
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

253
253
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

609
609
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

107
107
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

19
19
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

72
72
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

76
76
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

100
100
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

436
436
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

254
254
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

128
128
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

109
109
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

404
404
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

580
580
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

321
321
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

134
134
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

104
104
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

85
85
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

152
152
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

32
32
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1466
1466
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

86
86

Meer sportnieuws