'Opsteker Anderlecht: Italianen kloppen aan voor transfer'

door
'Opsteker Anderlecht: Italianen kloppen aan voor transfer'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van Ludwig Augustinsson aan, waardoor het lijstje met aanwinsten op drie stuks staat. Dat aantal moet in de komende weken nog verder oplopen. Daarnaast willen de Brusselaars ook nog enkele spelers van de hand doen.

Het heeft lang geduurd, maar de Brusselaars lijken onder stoom te zijn gekomen op de zomermercato. Allereerst werd verdediger Jan-Carlo Simic overgenomen van AC Milan. Met zijn komst vond CEO Sports Jesper Fredberg eindelijk een oplossing om het vertrek van Zeno Debast op te vangen.

Vervolgens werd werk gemaakt van versterking voor de back-posities. Zo slaagde Fredberg erin om naast Augustinsson ook Thomas Foket zonder transfersom naar het Lotto Park te loodsen. Twee goede deals, maar zijn huiswerk is verre van af.

LEES OOK: Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

Drukke weken op komst

Zo hebben de Brusselaars nog meer nood aan versterking. Op de verlanglijst staan onder meer: een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en snelle flankaanvaller. Daarnaast is het de bedoeling van Paars-Wit om nog een aantal spelers van de hand te doen.

Door de komst van Foket en Augustinsson lijkt een (tijdelijk?) vertrek van Louis Patris alvast aan de orde. En ook op het middenveld mogen nog enkele jongens beschikken. Kristian Arnstad bijvoorbeeld, maar ook voor Amadou Diawara wordt nog een oplossing gezocht.

Terugkeer naar Serie A

De middenvelder uit Guinee, die de voorbije weken op de Olympische Spelen actief was, speelt al een tijdje geen rol meer in de plannen. Maar ondertussen strijkt hij wel nog eens een aanzienlijk salaris op. Anderlecht wil dan ook zo snel mogelijk onder dat zware contract uitkomen.

En daarvoor krijgt het mogelijk hulp vanuit Italië. Zo meldt transferwatcher Nicolo Schira dan Empoli en Venezia interesse tonen in Diawara. Van een concreet bod lijkt momenteel geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen. Anderlecht is alvast niet van plan hem veel in de weg te leggen.

Diawara heeft te weinig volwaardige kansen gekregen ...

Meest recent

Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

19
19
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

11
11
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

178
178
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

44
44
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfer nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

286
286
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

57
57
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

51
51
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

149
149
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

38
38
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

44
44
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

177
177
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

68
68
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

37
37
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

226
226
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

33
33
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

634
634
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

264
264
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

223
223
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

110
110
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

116
116
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

70
70
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

134
134
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

825
825
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

233
233
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

352
352

Meer sportnieuws