'Opsteker Anderlecht: Italianen kloppen aan voor transfer'

door
'Opsteker Anderlecht: Italianen kloppen aan voor transfer'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van Ludwig Augustinsson aan, waardoor het lijstje met aanwinsten op drie stuks staat. Dat aantal moet in de komende weken nog verder oplopen. Daarnaast willen de Brusselaars ook nog enkele spelers van de hand doen.

Het heeft lang geduurd, maar de Brusselaars lijken onder stoom te zijn gekomen op de zomermercato. Allereerst werd verdediger Jan-Carlo Simic overgenomen van AC Milan. Met zijn komst vond CEO Sports Jesper Fredberg eindelijk een oplossing om het vertrek van Zeno Debast op te vangen.

Vervolgens werd werk gemaakt van versterking voor de back-posities. Zo slaagde Fredberg erin om naast Augustinsson ook Thomas Foket zonder transfersom naar het Lotto Park te loodsen. Twee goede deals, maar zijn huiswerk is verre van af.

LEES OOK: Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

Drukke weken op komst

Zo hebben de Brusselaars nog meer nood aan versterking. Op de verlanglijst staan onder meer: een doelman, centrale verdediger, creatieve middenvelder en snelle flankaanvaller. Daarnaast is het de bedoeling van Paars-Wit om nog een aantal spelers van de hand te doen.

Door de komst van Foket en Augustinsson lijkt een (tijdelijk?) vertrek van Louis Patris alvast aan de orde. En ook op het middenveld mogen nog enkele jongens beschikken. Kristian Arnstad bijvoorbeeld, maar ook voor Amadou Diawara wordt nog een oplossing gezocht.

Terugkeer naar Serie A

De middenvelder uit Guinee, die de voorbije weken op de Olympische Spelen actief was, speelt al een tijdje geen rol meer in de plannen. Maar ondertussen strijkt hij wel nog eens een aanzienlijk salaris op. Anderlecht wil dan ook zo snel mogelijk onder dat zware contract uitkomen.

En daarvoor krijgt het mogelijk hulp vanuit Italië. Zo meldt transferwatcher Nicolo Schira dan Empoli en Venezia interesse tonen in Diawara. Van een concreet bod lijkt momenteel geen sprake, maar daar kan snel verandering in komen. Anderlecht is alvast niet van plan hem veel in de weg te leggen.

Diawara heeft te weinig volwaardige kansen gekregen ...

Meest recent

Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

31
31
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

39
39
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

63
63
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

50
50
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

54
54
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

51
51
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

320
320
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

76
76
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

43
43
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

163
163
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

207
207
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

259
259
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

131
131
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

187
187
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

415
415
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

98
98
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

589
589
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

339
339
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

145
145
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

158
158
‘Ophef in Nederland: bliksemvertrek Sterling bij Feyenoord’

Raheem Sterling werd met toeters en bellen binnengehaald bij Feyenoord. De Engelse international ...

81
81
Heftig nieuws: speler Deense topclub in coma na steekpartij

Heftig nieuws uit Denemarken: 19-jarige middenvelder Alamara Djabi werd even in een kunstmatige coma ...

0
0
Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Hans Cornelis werd ontslagen bij Sporting Charleroi. De hoofdtrainer blijft echter niet bij de ...

110
110
‘Belgische clubs strijden om Europese sensatie’

De zomermercato komt stilletjes dichterbij en de clubs kijken achter de schermen al vooruit. ...

121
121

Meer sportnieuws