Augustinsson is terug in Anderlecht: "Unfinished business"

door
Augustinsson is terug in Anderlecht:

Anderlecht begon aan zijn seizoen met een zes op zes tegen STVV en Antwerp, maar desondanks was er de voorbije dagen toch de nodige onvrede bij de achterban. Zij zijn nog niet tevreden over de kwaliteit van het geleverde spel. Brian Riemer kon zich nog verstoppen achter het excuus dat hij nog wachtte op versterking, maar dat valt stilaan ook weg.

Vorig weekend streek met Thomas Foket al een tweede zomeraanwinst neer en dinsdagavond werd ook transfer nummer drie afgerond. Zoals verwacht keert Ludwig Augustinsson terug in het Lotto Park.

LEES OOK: Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Augustinsson tekent voor drie jaar bij Anderlecht

De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC en groeide toen snel uit tot een belangrijke pion. Hij gaf de voorbije maanden ook meermaals aan te willen blijven. De onderhandelingen daarover liepen wel moeizaam, maar uiteindelijk kwamen alle partijen toch tot een akkoord.

Sevilla zou Augustinsson uiteindelijk transfervrij laten vertrekken en de 30-jarige zette nu zijn handtekening onder een overeenkomst voor drie seizoenen bij Paars-Wit.

Augustinsson komt weer thuis

Daar is hij uiteraard zeer blij mee. "Het is simpel: dit voelt weer als thuiskomen. Vorig jaar was elke dag bij de club alsof je deel uitmaakte van een grote familie. Samen met de fans hebben we vorig jaar iets gecreëerd waar ik deel van wil blijven uitmaken, want ik heb het gevoel dat het beste nog moet komen", reageert Augustinsson op de officiële kanalen van Anderlecht.

CEO Sports Jesper Fredberg is ook in de wolken. "Door Ludwig aan te trekken voor 3 seizoenen, bouwen we verder op het team dat er vorig seizoen al stond", stelt hij. "Ludwig heeft ons al overtuigd met zijn ervaring en topmentaliteit. Na het seizoen merkten we meteen dat Ludwig veel zin had om terug te komen. We hebben nog unfinished business samen, dus het voelt geweldig om hem weer aan boord te hebben."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Nieuwe revelatie in Jupiler Pro League: “Straffe statistiek”

De Europe Play-Offs kenden afgelopen speeldag een grote verrassing. Westerlo won op het veld van ...

3
3
Vanderbiest verbaast KV Mechelen met toekomstwens

KV Mechelen is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. Fred ...

24
24
Alarmbellen bij Standard na zeperd: “Dat is onmogelijk”

Standard Luik hoopt snel weer de aansluiting te vinden bij de top van het Belgische voetbal, maar ...

18
18
‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

38
38
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

49
49
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

45
45
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

282
282
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

310
310
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

56
56
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

171
171
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

210
210
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

221
221
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

58
58
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

149
149
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

51
51
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

27
27
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

377
377
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

470
470
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

396
396
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

41
41
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

333
333
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

353
353
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

332
332
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

326
326

Meer sportnieuws