Augustinsson is terug in Anderlecht: "Unfinished business"

385 stemmen
Augustinsson is terug in Anderlecht:

Anderlecht begon aan zijn seizoen met een zes op zes tegen STVV en Antwerp, maar desondanks was er de voorbije dagen toch de nodige onvrede bij de achterban. Zij zijn nog niet tevreden over de kwaliteit van het geleverde spel. Brian Riemer kon zich nog verstoppen achter het excuus dat hij nog wachtte op versterking, maar dat valt stilaan ook weg.

Vorig weekend streek met Thomas Foket al een tweede zomeraanwinst neer en dinsdagavond werd ook transfer nummer drie afgerond. Zoals verwacht keert Ludwig Augustinsson terug in het Lotto Park.

LEES OOK: Hoge verwachtingen op het WK, miscast bij Anderlecht

Augustinsson tekent voor drie jaar bij Anderlecht

De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC en groeide toen snel uit tot een belangrijke pion. Hij gaf de voorbije maanden ook meermaals aan te willen blijven. De onderhandelingen daarover liepen wel moeizaam, maar uiteindelijk kwamen alle partijen toch tot een akkoord.

Sevilla zou Augustinsson uiteindelijk transfervrij laten vertrekken en de 30-jarige zette nu zijn handtekening onder een overeenkomst voor drie seizoenen bij Paars-Wit.

Augustinsson komt weer thuis

Daar is hij uiteraard zeer blij mee. "Het is simpel: dit voelt weer als thuiskomen. Vorig jaar was elke dag bij de club alsof je deel uitmaakte van een grote familie. Samen met de fans hebben we vorig jaar iets gecreëerd waar ik deel van wil blijven uitmaken, want ik heb het gevoel dat het beste nog moet komen", reageert Augustinsson op de officiële kanalen van Anderlecht.

CEO Sports Jesper Fredberg is ook in de wolken. "Door Ludwig aan te trekken voor 3 seizoenen, bouwen we verder op het team dat er vorig seizoen al stond", stelt hij. "Ludwig heeft ons al overtuigd met zijn ervaring en topmentaliteit. Na het seizoen merkten we meteen dat Ludwig veel zin had om terug te komen. We hebben nog unfinished business samen, dus het voelt geweldig om hem weer aan boord te hebben."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Rode Duivels hebben misschien joker waar niemand over praat

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

2
2
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

31
31
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

13
13
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

5
5
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

21
21
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

198
198
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

131
131
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

86
86
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

418
418
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

443
443
SK Beveren slaat toe: ambities voor JPL scherp

SK Beveren werd afgelopen seizoen ongeslagen kampioen in de Challenger Pro League en zal volgend ...

139
139
Hugo Broos verrast na WK-deceptie: Verheyen in de bres

Het Zuid-Afrika van Hugo Broos is op een valse noot aan het WK gestart. Tegen gastland Mexico ging ...

80
80
Na scheiding Deschacht: Coorevits onthult pijnlijk verleden

Annelien Coorevits lag recent zwaar onder vuur bij Temptation Island. Eén van de deelnemers ...

78
78
Lommel legt transferplannen voor terugkeer in JPL op tafel

De Jupiler Pro League wordt komend seizoen weer gespeeld in een klassieke competitie met achttien ...

164
164
WK-selectie kost Hans Vanaken bijzonder familiemoment

Hans Vanaken vertoeft momenteel met de Rode Duivels op het WK. Daar hoopt hij eindelijk een rol van ...

71
71
'De Bruyne en Lukaku verwelkomen nieuwe Belg bij Napoli'

Het is voorlopig nog een beetje koffiedik kijken of Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku volgend seizoen ...

117
117
Vandenbempt ergert zich kapot aan één ding op dit WK

Het WK is eindelijk van start gegaan en de eerste wedstrijddag zit erop. Mexico en Zuid-Korea zijn ...

403
403
Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

34
34
Courtois onthult aanvaringen met nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

189
189
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

110
110
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

329
329
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

171
171
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

76
76
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

861
861
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

264
264

Meer sportnieuws