Augustinsson is terug in Anderlecht: "Unfinished business"

door
Augustinsson is terug in Anderlecht:

Anderlecht begon aan zijn seizoen met een zes op zes tegen STVV en Antwerp, maar desondanks was er de voorbije dagen toch de nodige onvrede bij de achterban. Zij zijn nog niet tevreden over de kwaliteit van het geleverde spel. Brian Riemer kon zich nog verstoppen achter het excuus dat hij nog wachtte op versterking, maar dat valt stilaan ook weg.

Vorig weekend streek met Thomas Foket al een tweede zomeraanwinst neer en dinsdagavond werd ook transfer nummer drie afgerond. Zoals verwacht keert Ludwig Augustinsson terug in het Lotto Park.

LEES OOK: Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

Augustinsson tekent voor drie jaar bij Anderlecht

De Zweedse linksachter werd vorig seizoen al gehuurd van Sevilla FC en groeide toen snel uit tot een belangrijke pion. Hij gaf de voorbije maanden ook meermaals aan te willen blijven. De onderhandelingen daarover liepen wel moeizaam, maar uiteindelijk kwamen alle partijen toch tot een akkoord.

Sevilla zou Augustinsson uiteindelijk transfervrij laten vertrekken en de 30-jarige zette nu zijn handtekening onder een overeenkomst voor drie seizoenen bij Paars-Wit.

Augustinsson komt weer thuis

Daar is hij uiteraard zeer blij mee. "Het is simpel: dit voelt weer als thuiskomen. Vorig jaar was elke dag bij de club alsof je deel uitmaakte van een grote familie. Samen met de fans hebben we vorig jaar iets gecreëerd waar ik deel van wil blijven uitmaken, want ik heb het gevoel dat het beste nog moet komen", reageert Augustinsson op de officiële kanalen van Anderlecht.

CEO Sports Jesper Fredberg is ook in de wolken. "Door Ludwig aan te trekken voor 3 seizoenen, bouwen we verder op het team dat er vorig seizoen al stond", stelt hij. "Ludwig heeft ons al overtuigd met zijn ervaring en topmentaliteit. Na het seizoen merkten we meteen dat Ludwig veel zin had om terug te komen. We hebben nog unfinished business samen, dus het voelt geweldig om hem weer aan boord te hebben."

Goede transfer van Anderlecht?

Meest recent

Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

23
23
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

29
29
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

80
80
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

178
178
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

89
89
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

63
63
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

33
33
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

42
42
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

23
23
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

120
120
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

93
93
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

84
84
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

360
360
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

127
127
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

525
525
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

576
576
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

378
378
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

246
246
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

312
312
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

76
76
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

598
598
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87

Meer sportnieuws