'Sancho toch weg bij United: grootmacht reserveert miljoenen'

door
'Sancho toch weg bij United: grootmacht reserveert miljoenen'

Paris Saint-Germain moest enkele weken geleden machteloos toekijken hoe Kylian Mbappé transfervrij richting Real Madrid trok. Maar de Franse kampioen blijft niet bij de pakken zitten. Zo wordt gewerkt aan de komst een nieuwe topaanvaller om het vertrek van Mbappé op te vangen.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Afgelopen seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Nieuwe topaanvaller gezocht

In de halve finale beet de club echter haar tanden stuk op Borussia Dortmund. Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. De Franse superster werd begin deze zomer namelijk aangekondigd bij Real Madrid, dat hem transfervrij kon strikken.

De Parijse clubleiding wil dan ook een nieuwe steraanvaller voor volgend seizoen aantrekken. Verschillende namen doen alvast de ronde. Victor Osimhen is bijvoorbeeld een concrete optie, maar SSC Napoli vraagt voorlopig te veel geld voor de Nigeriaanse uitblinker.

Vizier op Old Trafford

En dus is PSG al bezig met het verkennen van andere pistes. Volgens Sky Sports is het vizier daarbij gericht op de Premier League. Naar verluidt zetten de Fransen namelijk in op de komst van Jadon Sancho. De Engelsman is momenteel weer terug bij Manchester United na een huurbeurt aan Borussia Dortmund.

Oorspronkelijk leek het de bedoeling dat Sancho een nieuwe kans zou krijgen bij United, maar daar steekt PSG dus mogelijk een stokje voor. Volgens The Daily Mail zou de aanvaller zo'n 40 miljoen pond, ruim 46 miljoen euro, moeten kosten. Geen onoverkomelijk bedrag voor de Parijzenaars.

PSG gaat volgend seizoen weer meedoen voor de CL-eindzege ...

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

22
22
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

30
30
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

132
132
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

23
23
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

11
11
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

292
292
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

346
346
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

66
66
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

274
274
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

236
236
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

163
163
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

277
277
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

131
131
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

350
350
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

236
236
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

282
282
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

261
261
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

399
399
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

68
68
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

185
185
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

153
153
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

281
281

Meer sportnieuws