'Sancho toch weg bij United: grootmacht reserveert miljoenen'

door
'Sancho toch weg bij United: grootmacht reserveert miljoenen'

Paris Saint-Germain moest enkele weken geleden machteloos toekijken hoe Kylian Mbappé transfervrij richting Real Madrid trok. Maar de Franse kampioen blijft niet bij de pakken zitten. Zo wordt gewerkt aan de komst een nieuwe topaanvaller om het vertrek van Mbappé op te vangen.

PSG mikt nu al jaren op de eindzege in de Champions League, maar verder dan een verloren finale raakte het nog niet. Afgelopen seizoen leken er evenwel kansen te liggen. Zo belandden de Parijzenaars in de op papier minst sterke tabelhelft, waardoor het kleppers als Real Madrid, Manchester City en Bayern München kon ontlopen.

LEES OOK: Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Nieuwe topaanvaller gezocht

In de halve finale beet de club echter haar tanden stuk op Borussia Dortmund. Een gemiste kans dus en dat terwijl het laatste mogelijkheid was om de Champions League te winnen mét Kylian Mbappé. De Franse superster werd begin deze zomer namelijk aangekondigd bij Real Madrid, dat hem transfervrij kon strikken.

De Parijse clubleiding wil dan ook een nieuwe steraanvaller voor volgend seizoen aantrekken. Verschillende namen doen alvast de ronde. Victor Osimhen is bijvoorbeeld een concrete optie, maar SSC Napoli vraagt voorlopig te veel geld voor de Nigeriaanse uitblinker.

Vizier op Old Trafford

En dus is PSG al bezig met het verkennen van andere pistes. Volgens Sky Sports is het vizier daarbij gericht op de Premier League. Naar verluidt zetten de Fransen namelijk in op de komst van Jadon Sancho. De Engelsman is momenteel weer terug bij Manchester United na een huurbeurt aan Borussia Dortmund.

Oorspronkelijk leek het de bedoeling dat Sancho een nieuwe kans zou krijgen bij United, maar daar steekt PSG dus mogelijk een stokje voor. Volgens The Daily Mail zou de aanvaller zo'n 40 miljoen pond, ruim 46 miljoen euro, moeten kosten. Geen onoverkomelijk bedrag voor de Parijzenaars.

PSG gaat volgend seizoen weer meedoen voor de CL-eindzege ...

Meest recent

'Club Brugge schiet in actie: bod van 3,5 miljoen'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar achter de schermen lijkt hun ...

24
24
'Charleroi hoopt op miljoenen dankzij PL-duel'

Het heeft er alle schijn van dat de Jupiler Pro League komende zomer weer de nodige smaakmakers zal ...

2
2
Essevee wrijft zich in handen: smaakmaker blijft mogelijk

Bij Zulte Waregem zijn ze intussen al enkele weken zeker van het behoud in de Jupiler Pro League, ...

27
27
Franky Van der Elst diep geraakt bij warm eerbetoon

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club shopt in Genk, toptalent voor Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

92
92
‘Code rood Antwerp: clash met supporters op komst’

Royal Antwerp FC doet nog volop mee in de Europe Play-Offs, maar de achterban begint toch te morren. ...

93
93
Saudische rel rond ref Lambrechts: "Het is een schande!"

Op de Belgische velden krijgen de scheidsrechters er wekelijks van langs, maar ook in ...

92
92
STVV verrast met transfernieuws: betrouwbare schakel

Sint-Truiden VV is dit seizoen de grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries linken naar ...

54
54
Rode Duivels én Chelsea? Martens geeft hint over Penders

Binnen twee weken maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Daarin zijn ...

44
44
Een koopje? Ajax komt met Godts-statement

De voorbije dagen ging de naam van Mika Godts in heel Europa over de tongen, na zijn geweldige ...

96
96
STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

64
64
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

319
319
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

321
321
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

275
275
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

23
23
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

98
98
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

221
221
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

103
103
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

74
74
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

247
247
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

371
371
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

90
90
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

322
322
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

303
303
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

352
352

Meer sportnieuws