Genk stoomt dubbel wapen klaar voor clash met Club

door
Genk stoomt dubbel wapen klaar voor clash met Club

Een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League kan allerminst tevreden zijn over hun start van het seizoen. Twee daarvan staan komend weekend zelfs tegenover mekaar. Dan krijgt KRC Genk namelijk het bezoek van Club Brugge

Voor aanvang van het seizoen werd heel wat van beide ploegen verwacht. Club had zich in de Play-Offs immers al van de titel verzekerd en kon zijn selectie sindsdien nog aanzienlijk versterken. Bij Genk werd dan weer een nieuw hoofdstuk ingezet onder coach Thorsten Fink, die de club na een teleurstellend seizoen weer moet doen aanknopen met succes.

LEES OOK: KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

Goed resultaat noodzakelijk

Maar voorlopig konden die verwachtingen niet ingelost worden. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup tegen Union SG en pakte vervolgens slechst één puntje in zijn eerste twee competitieduels. Racing deed nauwelijks beter. Ook de Limburgers bleven achter met een uiterst tegenvallende 1 op 6.

Komend weekend moet er bijgevolg een reactie komen om de interne rust te bewaren. De druk op beide clubs is dus meteen behoorlijk groot. Bij Genk doet men er dan ook alles aan om zo sterk mogelijk aan de aftrap te verschijnen. Zo worden volgens Het Belang van Limburg twee extra krachten klaargestoomd.

McKenzie en Nkuba op terugweg

Achterin zou Mark McKenzie bijvoorbeeld zijn eerste wedstrijdselectie van het seizoen kunnen versieren. De Amerikaanse verdediger, die deze zomer allicht vertrekt, miste quasi de volledige voorbereiding door zijn deelname aan de Copa America. Maar inmiddels lijkt hij dus weer stilaan speelklaar.

Daarnaast wordt ook hard gewerkt om Ken Nkuba te recupereren. De vleugelback viel uit tegen Standard, maar zou tegen Club zijn rentree kunnen maken als alles vlot verloopt. Fink zal het alvast graag horen. Vermits Zakaria El Ouahdi nog op de Olympische Spelen vertoeft, zijn de opties op de rechterflank immers beperkt.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur?

Meest recent

'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

121
121
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

18
18
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

134
134
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

128
128
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

275
275
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

68
68
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

208
208
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

256
256
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

146
146
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

252
252
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

585
585
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

200
200
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

28
28
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

462
462
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

215
215
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

442
442
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

62
62
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

275
275
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

89
89
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

296
296
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

287
287
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

133
133
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

619
619

Meer sportnieuws