Genk stoomt dubbel wapen klaar voor clash met Club

door
Genk stoomt dubbel wapen klaar voor clash met Club

Een aantal ploegen uit de Jupiler Pro League kan allerminst tevreden zijn over hun start van het seizoen. Twee daarvan staan komend weekend zelfs tegenover mekaar. Dan krijgt KRC Genk namelijk het bezoek van Club Brugge

Voor aanvang van het seizoen werd heel wat van beide ploegen verwacht. Club had zich in de Play-Offs immers al van de titel verzekerd en kon zijn selectie sindsdien nog aanzienlijk versterken. Bij Genk werd dan weer een nieuw hoofdstuk ingezet onder coach Thorsten Fink, die de club na een teleurstellend seizoen weer moet doen aanknopen met succes.

LEES OOK: ‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Goed resultaat noodzakelijk

Maar voorlopig konden die verwachtingen niet ingelost worden. Blauw-Zwart verloor meteen in de Supercup tegen Union SG en pakte vervolgens slechst één puntje in zijn eerste twee competitieduels. Racing deed nauwelijks beter. Ook de Limburgers bleven achter met een uiterst tegenvallende 1 op 6.

Komend weekend moet er bijgevolg een reactie komen om de interne rust te bewaren. De druk op beide clubs is dus meteen behoorlijk groot. Bij Genk doet men er dan ook alles aan om zo sterk mogelijk aan de aftrap te verschijnen. Zo worden volgens Het Belang van Limburg twee extra krachten klaargestoomd.

McKenzie en Nkuba op terugweg

Achterin zou Mark McKenzie bijvoorbeeld zijn eerste wedstrijdselectie van het seizoen kunnen versieren. De Amerikaanse verdediger, die deze zomer allicht vertrekt, miste quasi de volledige voorbereiding door zijn deelname aan de Copa America. Maar inmiddels lijkt hij dus weer stilaan speelklaar.

Daarnaast wordt ook hard gewerkt om Ken Nkuba te recupereren. De vleugelback viel uit tegen Standard, maar zou tegen Club zijn rentree kunnen maken als alles vlot verloopt. Fink zal het alvast graag horen. Vermits Zakaria El Ouahdi nog op de Olympische Spelen vertoeft, zijn de opties op de rechterflank immers beperkt.

Welke ploeg stelde tot dusver het meest teleur?

Meest recent

Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

11
11
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

96
96
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

25
25
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

63
63
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

64
64
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

75
75
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

215
215
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

633
633
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

340
340
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

257
257
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

678
678
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

158
158
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

613
613
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

443
443
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

138
138
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

933
933
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

42
42
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

385
385
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

847
847
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

939
939
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

332
332
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

518
518
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

222
222
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

386
386

Meer sportnieuws