Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

door
Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato zijn deuren en dus wordt in de komende weken nog heel wat transferactiviteit verwacht. Daarnaast zijn verschillende spelers zonder contract op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer het geval voor Didier Lamkel Zé.

De Kameroense aanvaller is één van de meest kleurijke figuren die in de voorbije seizoenen rondliepen op de Belgische velden. In de zomer van 2018 werd hij door Antwerp FC weggeplukt bij het Franse Niort FC. Na een inloopperiode groeide Lamkel Zé vervolgens uit tot één van de smaakmakers bij de Great Old.

Zijn meerwaarde op het veld stond dan ook buiten kijf. Maar de 27-jarige zorgde eveneens voor een pak controverse. Op de club arriveren in het shirt van rivaal Anderlecht, een doelpunt vieren door in de tribunes plaats te nemen, de kleedkamer besmeuren als hij met de beloften moet spelen, provocerende berichten op sociale media, ... met Lamkel Zé was er zelden een rustig moment.

LEES OOK: 'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

Omzwervingen in buitenland

Antwerp probeerde het enfant terible dan ook te lozen. Maar uitleenbeurten in Slowakije, Rusland en Frankrijk werden geen succes. In 2022 ging hij uiteindelijk bij KV Kortrijk aan de slag. Ondanks een goede start was hij daar ook al na enkele maanden weg. Na omwegen in Marokko, Turkije en opnieuw Frankrijk, zit hij sinds deze zomer zonder werkgever.

De zoektocht naar een nieuwe club zou hem mogelijk kunnen terug brengen in de Jupiler Pro League. Zo laat Lamkel Zé aan RTBF weten dat Standard hem een aanbieding heeft gedaan. Hij sluit een overstap naar Luik niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. Zo vindt de Kameroener het vermeende bod van de Rouches ruim ontoereikend.

In de knoop met Leko

Naar verluidt bood Standard hem een tweejarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 25.000 euro. Lamkel Zé mikt evenwel op een veel hogere vergoeding. Bovendien moeten zijn woorden met een korrel zout genomen worden. Bij La Dernière Heure heeft men bijvoorbeeld geen weet van een bod uit Sclessin. Overigens lag Lamkel Zé tijdens zijn periode bij Antwerp al in de knoop met coach Ivan Leko. En gezien de financiële situatie van de club, is de kans klein dat de Rouches hem nog veel meer salaris zullen aanbieden.

Lamkel Zé zou een goede aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

124
124
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

61
61
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

153
153
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

255
255
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

150
150
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

482
482
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

403
403
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

111
111

Meer sportnieuws