Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

door
Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato zijn deuren en dus wordt in de komende weken nog heel wat transferactiviteit verwacht. Daarnaast zijn verschillende spelers zonder contract op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer het geval voor Didier Lamkel Zé.

De Kameroense aanvaller is één van de meest kleurijke figuren die in de voorbije seizoenen rondliepen op de Belgische velden. In de zomer van 2018 werd hij door Antwerp FC weggeplukt bij het Franse Niort FC. Na een inloopperiode groeide Lamkel Zé vervolgens uit tot één van de smaakmakers bij de Great Old.

Zijn meerwaarde op het veld stond dan ook buiten kijf. Maar de 27-jarige zorgde eveneens voor een pak controverse. Op de club arriveren in het shirt van rivaal Anderlecht, een doelpunt vieren door in de tribunes plaats te nemen, de kleedkamer besmeuren als hij met de beloften moet spelen, provocerende berichten op sociale media, ... met Lamkel Zé was er zelden een rustig moment.

LEES OOK: Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Omzwervingen in buitenland

Antwerp probeerde het enfant terible dan ook te lozen. Maar uitleenbeurten in Slowakije, Rusland en Frankrijk werden geen succes. In 2022 ging hij uiteindelijk bij KV Kortrijk aan de slag. Ondanks een goede start was hij daar ook al na enkele maanden weg. Na omwegen in Marokko, Turkije en opnieuw Frankrijk, zit hij sinds deze zomer zonder werkgever.

De zoektocht naar een nieuwe club zou hem mogelijk kunnen terug brengen in de Jupiler Pro League. Zo laat Lamkel Zé aan RTBF weten dat Standard hem een aanbieding heeft gedaan. Hij sluit een overstap naar Luik niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. Zo vindt de Kameroener het vermeende bod van de Rouches ruim ontoereikend.

In de knoop met Leko

Naar verluidt bood Standard hem een tweejarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 25.000 euro. Lamkel Zé mikt evenwel op een veel hogere vergoeding. Bovendien moeten zijn woorden met een korrel zout genomen worden. Bij La Dernière Heure heeft men bijvoorbeeld geen weet van een bod uit Sclessin. Overigens lag Lamkel Zé tijdens zijn periode bij Antwerp al in de knoop met coach Ivan Leko. En gezien de financiële situatie van de club, is de kans klein dat de Rouches hem nog veel meer salaris zullen aanbieden.

Lamkel Zé zou een goede aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

Voetbalfans helemaal overtuigd: "Híj́ wordt de topschutter"

Na de interland-break barst niet enkel de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal los. In de ...

61
61
Miljoenenaankoop verdwenen bij Anderlecht: pijnlijke reden bekend

RSC Anderlecht haalde in januari een vijftal aanwinsten in huis. Daarvan is Moussa Diarra inmiddels ...

151
151
Toby Alderweireld doet fans dromen van grote comeback

Toby Alderweireld stopte ongeveer een jaar geleden als voetballer. De verdediger beleefde nog een ...

80
80
Haaland geeft fortuin uit en raakt daarmee duizenden fans

Erling Haaland leeft van doelpunten en doet dat nu al ruime tijd bij Manchester City. De Noorse ...

45
45
'Salah verlaat Liverpool: twee toekomstopties genoemd'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

37
37
'Garcia zwaar de mist in met Romeo Vermant'

Omdat zijn fysieke gesteldheid nog steeds niet optimaal is, besloot Romelu Lukaku om de trip van de ...

259
259
De Condé aan de slag: grote transferprioriteit bij Genk

Bij KRC Genk zal van de interland-break ongetwijfeld gebruik gemaakt worden om een evaluatie van de ...

251
251
Lukaku deelt publieke uppercut uit: mokerslag voor Garcia

Rudi Garcia zag in de oefentrip naar de VS een ideaal moment om Romelu Lukaku weer ritme te geven. ...

158
158
Lavia níét naar Jonge Duivels: oorzaak bizarre soap bekend

Hoewel hij liefst 28 spelers selecteerde, had bondscoach Rudi Garcia geen plaats voor Roméo ...

111
111
'Kompany onverbiddelijk: peperdure aankoop moet opkrassen'

Nu het seizoen even onderbroken is door het interland-voetbal, is het voor de clubs een ideaal ...

87
87
'Nervositeit bij Anderlecht: vertrek De Cat krijgt vorm'

Nathan De Cat meldde zich dinsdag voor een eerste keer bij de nationale ploeg. Een zoveelste ...

391
391
Op naar titanenduel: analisten geven dé titelfavoriet

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

210
210
2 Rode Duivels (en halve Belg) in lijst 50 grootste talenten

Komende zomer zullen de Rode Duivels niet meer als een topfavoriet aan de start van het WK ...

113
113
'Hoefkens moet nieuwe opdoffer slikken'

Vorig seizoen was Carl Hoefkens nog God in Breda nadat hij met NAC tegen alle verwachtingen in het ...

90
90
'Belgische sensatie in LaLiga: miljoenentransfer op komst'

Er zijn dit seizoen toch de nodige Belgen actief in LaLiga, met Thibaut Courtois, Axel Witsel, Adnan ...

95
95
STVV strikt broer van Rode Duivel

STVV sloot de reguliere competitie af met drie nederlagen in vier wedstrijden, maar mag desondanks ...

49
49
Duitsland of Italië? Tresoldi duidelijk over keuze

De laatste maanden verkeert Nicolo Tresoldi bij Club Brugge in grootse vorm. Hij scoorde zeven keer ...

175
175
TD Cercle verklaart verrassende trainerskeuze

De komende dagen zullen de ogen gericht zijn op interlandvoetbal, maar in de schaduw beginnen de ...

105
105
'Belachelijke blunder van Real met blessure Mbappé'

Bij Real Madrid konden ze de voorbije maanden niet zoveel rekenen op Kylian Mbappé als ze ...

74
74
Nieuw format op de helling: BMA keihard voor Pro League

Na de interlandbreak gaan de play-offs in de Jupiler Pro League van start. In principe moet het de ...

322
322
Fans in de wolken: 'Anderlecht vol voor terugkeer publiekslieveling'

Nu het woord aan de nationale ploegen is, hebben de clubleiders enkele dagen tijd om al richting het ...

440
440
Bommetje op Anfield: Liverpool kondigt vertrek Salah aan

Eind dit seizoen neemt Liverpool FC afscheid van een waar boegbeeld in de Premier League. De Engelse ...

153
153
‘Anderlecht in extase: 'GO' voor nieuwe goalmachine’

Anderlecht heeft een jong aanvallend talent op de radar. Paars-wit volgt een razendsnelle ...

184
184
Einde tijdperk: Griezmann voorgesteld bij verrassende club

Het Europees voetbal neemt na het seizoen andermaal afscheid van een grote naam. Zo zal Antoine ...

105
105
Voetbalbond slaat toe: meubelstuk verlaat KV Mechelen

Eindelijk is het zover voor KV Mechelen, dat op de valreep voor de eerste keer mag deelnemen aan de ...

186
186

Meer sportnieuws