Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

door stemmen
Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato zijn deuren en dus wordt in de komende weken nog heel wat transferactiviteit verwacht. Daarnaast zijn verschillende spelers zonder contract op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer het geval voor Didier Lamkel Zé.

De Kameroense aanvaller is één van de meest kleurijke figuren die in de voorbije seizoenen rondliepen op de Belgische velden. In de zomer van 2018 werd hij door Antwerp FC weggeplukt bij het Franse Niort FC. Na een inloopperiode groeide Lamkel Zé vervolgens uit tot één van de smaakmakers bij de Great Old.

Zijn meerwaarde op het veld stond dan ook buiten kijf. Maar de 27-jarige zorgde eveneens voor een pak controverse. Op de club arriveren in het shirt van rivaal Anderlecht, een doelpunt vieren door in de tribunes plaats te nemen, de kleedkamer besmeuren als hij met de beloften moet spelen, provocerende berichten op sociale media, ... met Lamkel Zé was er zelden een rustig moment.

LEES OOK: Vandenbempt snapt niets van JPL-club: “IJskoude keuze”

Omzwervingen in buitenland

Antwerp probeerde het enfant terible dan ook te lozen. Maar uitleenbeurten in Slowakije, Rusland en Frankrijk werden geen succes. In 2022 ging hij uiteindelijk bij KV Kortrijk aan de slag. Ondanks een goede start was hij daar ook al na enkele maanden weg. Na omwegen in Marokko, Turkije en opnieuw Frankrijk, zit hij sinds deze zomer zonder werkgever.

De zoektocht naar een nieuwe club zou hem mogelijk kunnen terug brengen in de Jupiler Pro League. Zo laat Lamkel Zé aan RTBF weten dat Standard hem een aanbieding heeft gedaan. Hij sluit een overstap naar Luik niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. Zo vindt de Kameroener het vermeende bod van de Rouches ruim ontoereikend.

In de knoop met Leko

Naar verluidt bood Standard hem een tweejarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 25.000 euro. Lamkel Zé mikt evenwel op een veel hogere vergoeding. Bovendien moeten zijn woorden met een korrel zout genomen worden. Bij La Dernière Heure heeft men bijvoorbeeld geen weet van een bod uit Sclessin. Overigens lag Lamkel Zé tijdens zijn periode bij Antwerp al in de knoop met coach Ivan Leko. En gezien de financiële situatie van de club, is de kans klein dat de Rouches hem nog veel meer salaris zullen aanbieden.

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"
299

Lamkel Zé zou een goede aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

109
109
'Union stevent af op jackpot: clubrecord aan diggelen'

Het succes eiste de voorbije jaren telkens zijn tol bij Union, dat steevast een resem sterkhouders ...

18
18
Anderlecht all-in: duo klaargestoomd voor bekerfinale

Donderdag is het D-Day voor RSC Anderlecht, dat zijn seizoen moet zien te redden in de bekerfinale ...

40
40
'Rigaux richting exit: charmeoffensief Club Brugge'

De titelkoorts neemt stilaan toe bij Club Brugge, dat zondag eerste achtervolger Union ontvangt. ...

71
71
'Oosting in vieze papieren: nieuwe T1 voor Antwerp?'

Heel even leek Antwerp zich nog te mengen in de strijd om een Europees ticket, maar na de pijnlijke ...

58
58
Club Brugge vs. parket: Verhaeghe verneemt verdict

Dankzij de vlotte 2-0 zege tegen STVV blijft Club Brugge op titelkoers, maar buiten de lijnen zitten ...

152
152
Opvolging Mignolet: 'Club klopt aan in Premier League'

Club Brugge gaat een bijzonder drukke zomermercato tegemoet en zal vers bloed moeten aantrekken op ...

173
173
"Komende 10 jaar" - Ferdinand dropt spectaculaire Lammens-uitspraak

Manchester United keert volgend seizoen terug in de Champions League en staat op punt om het seizoen ...

136
136
Hartverzakking Garcia: De Bruyne plots afwezig bij Napoli

Binnen exact één maand is het zover: dan trappen Mexico en Zuid-Afrika het ...

121
121
'Tzolis niet te houden: duizelingwekkende transfersom'

Christos Tzolis blijft tijdens de Champions' Play-Offs de knappe prestatie aan mekaar rijgen. Het ...

468
468
Nieuwe beelden duiken op: Coosemans nóg feller door het lint

Colin Coosemans heeft tijdens de zevende speeldag van de Champions' Play-Offs geen al te beste beurt ...

683
683
‘Club Brugge sloopt Bayat met brutale transferzet’

Club Brugge verkent opnieuw de transfermarkt en dat zorgt meteen voor nervositeit bij de ...

405
405
Lardot veroordeelt AA Gent-RSCA: "Schuld van spelers"

Nu de spanning alsmaar toeneemt in de play-offs, komt ook de arbitrage weer onder een vergrootglas ...

208
208
WK in gevaar: sterkhouder Rode Duivels in lappenmand

Vrijdag maakt Rudi Garcia bekend welke 26 namen zijn schifting voor het WK hebben overleefd. Helaas ...

122
122
Radja Nainggolan verrast met héél opvallende uitdaging

Radja Nainggolan is ook op zijn 38ste nog van goudwaarde voor zijn club Patro Eisden Maasmechelen. ...

79
79
'Club Brugge in paniek: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Ongeacht de verdere afloop in de titelrace gaat Club Brugge een drukke zomer tegemoet. Zowel op ...

206
206
Anderlecht hakt knoop door: einde seizoen Cvetkovic?

RSC Anderlecht schoot zichzelf nog maar eens in de voet op bezoek bij AA Gent, waar Mihajlo ...

415
415
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

190
190
Leye baalt stevig: dit ontbrak er bij pover AA Gent

AA Gent blijft pover presteren in de Champions’ Play-Offs. Gewogen en voorlopig veel te licht ...

102
102
Westerlo neemt na twee jaar afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

35
35
Geloof in Europe play-offs: "Grootste club van België"

Standard maakt zich klaar voor een absolute topaffiche tegen KRC Genk. De Vurige Stede zal nog eens ...

298
298
'Opvolger Rigaux: tweede naam duikt op bij Club Brugge'

De kans wordt met de dag groter dat Dévy Rigaux Club Brugge gaat verlaten na dit seizoen. Bij ...

279
279
Anderlecht slikt: zware schorsing gevraagd voor Cvetkovic

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van AA Gent, maar baalde wel stevig door de rode kaart van ...

431
431
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Bij RSC Anderlecht loopt veel talent rond, maar er zijn veel te weinig ervaren en dragende krachten ...

437
437
Wie stopt Club Brugge? "Bijna perfect"

Club Brugge maakte alweer indruk tegen STVV. Net als tegen RSC Anderlecht en AA Gent hadden ze ...

295
295
Lierse SK stelt nieuwe hoofdtrainer officieel voor

Lierse SK heeft vandaag zijn nieuwe trainer voorgesteld. De club zocht een opvolger voor de ...

47
47

Meer sportnieuws