Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

door
Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato zijn deuren en dus wordt in de komende weken nog heel wat transferactiviteit verwacht. Daarnaast zijn verschillende spelers zonder contract op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer het geval voor Didier Lamkel Zé.

De Kameroense aanvaller is één van de meest kleurijke figuren die in de voorbije seizoenen rondliepen op de Belgische velden. In de zomer van 2018 werd hij door Antwerp FC weggeplukt bij het Franse Niort FC. Na een inloopperiode groeide Lamkel Zé vervolgens uit tot één van de smaakmakers bij de Great Old.

Zijn meerwaarde op het veld stond dan ook buiten kijf. Maar de 27-jarige zorgde eveneens voor een pak controverse. Op de club arriveren in het shirt van rivaal Anderlecht, een doelpunt vieren door in de tribunes plaats te nemen, de kleedkamer besmeuren als hij met de beloften moet spelen, provocerende berichten op sociale media, ... met Lamkel Zé was er zelden een rustig moment.

LEES OOK: Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Omzwervingen in buitenland

Antwerp probeerde het enfant terible dan ook te lozen. Maar uitleenbeurten in Slowakije, Rusland en Frankrijk werden geen succes. In 2022 ging hij uiteindelijk bij KV Kortrijk aan de slag. Ondanks een goede start was hij daar ook al na enkele maanden weg. Na omwegen in Marokko, Turkije en opnieuw Frankrijk, zit hij sinds deze zomer zonder werkgever.

De zoektocht naar een nieuwe club zou hem mogelijk kunnen terug brengen in de Jupiler Pro League. Zo laat Lamkel Zé aan RTBF weten dat Standard hem een aanbieding heeft gedaan. Hij sluit een overstap naar Luik niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. Zo vindt de Kameroener het vermeende bod van de Rouches ruim ontoereikend.

In de knoop met Leko

Naar verluidt bood Standard hem een tweejarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 25.000 euro. Lamkel Zé mikt evenwel op een veel hogere vergoeding. Bovendien moeten zijn woorden met een korrel zout genomen worden. Bij La Dernière Heure heeft men bijvoorbeeld geen weet van een bod uit Sclessin. Overigens lag Lamkel Zé tijdens zijn periode bij Antwerp al in de knoop met coach Ivan Leko. En gezien de financiële situatie van de club, is de kans klein dat de Rouches hem nog veel meer salaris zullen aanbieden.

Lamkel Zé zou een goede aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

Nieuwe trainer Anderlecht: Llansana velt oordeel

Anderlecht blijft zeer wisselvallig presteren. De knalprestatie in de beker op Antwerp werd zondag ...

44
44
Vrancken niet te spreken: "Hier kon niet gevoetbald worden"

In de slotwedstrijd van de 25ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft STVV een spectaculaire zege ...

33
33
Lukaku ziet vanaf bank titeldroom Napoli verder wegglippen

Nadat er eerder dit weekend in de Serie A al spektakel te zien was tussen Inter en Juventus, heeft ...

12
12
Vandenbroeck bijt op de lip: "Stil in het hoofd van de ref"

Zulte Waregem heeft zondag op Stayen een pijnlijke avond beleefd. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

78
78
Straffe transfer brengt Raheem Sterling naar... België

Raheem Sterling maakte onlangs een zeer verrassende transfer. De Engelse flankaanvaller met een ...

66
66
Fans Anderlecht uiten onvrede: "Het valt te begrijpen"

Anderlecht verkeerde de voorbije dagen in de zevende hemel nadat het op fraaie wijze de bekerfinale ...

231
231
STVV mengt zich na straffe comeback helemaal in titelstrijd

STVV lijkt zich stilaan helemaal te ontpoppen tot een titelkandidaat. Op vijf speeldagen van het ...

121
121
Leko geeft aan waarom Club vertrouwen put uit matige pot

Club Brugge heeft zondag de Brugse derby naar zich toe getrokken, maar evident bleek dat allerminst. ...

77
77
Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

255
255
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

55
55
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

536
536
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

142
142
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

191
191
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

348
348
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

125
125
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

380
380
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

170
170
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

152
152
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

236
236
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

361
361
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

127
127
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

468
468
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

555
555
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

111
111
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

86
86

Meer sportnieuws