Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

door
Spraakmakende comeback? 'Lamkel Zé krijgt bod uit JPL'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato zijn deuren en dus wordt in de komende weken nog heel wat transferactiviteit verwacht. Daarnaast zijn verschillende spelers zonder contract op zoek naar een nieuwe club. Dat is onder meer het geval voor Didier Lamkel Zé.

De Kameroense aanvaller is één van de meest kleurijke figuren die in de voorbije seizoenen rondliepen op de Belgische velden. In de zomer van 2018 werd hij door Antwerp FC weggeplukt bij het Franse Niort FC. Na een inloopperiode groeide Lamkel Zé vervolgens uit tot één van de smaakmakers bij de Great Old.

Zijn meerwaarde op het veld stond dan ook buiten kijf. Maar de 27-jarige zorgde eveneens voor een pak controverse. Op de club arriveren in het shirt van rivaal Anderlecht, een doelpunt vieren door in de tribunes plaats te nemen, de kleedkamer besmeuren als hij met de beloften moet spelen, provocerende berichten op sociale media, ... met Lamkel Zé was er zelden een rustig moment.

LEES OOK: Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Omzwervingen in buitenland

Antwerp probeerde het enfant terible dan ook te lozen. Maar uitleenbeurten in Slowakije, Rusland en Frankrijk werden geen succes. In 2022 ging hij uiteindelijk bij KV Kortrijk aan de slag. Ondanks een goede start was hij daar ook al na enkele maanden weg. Na omwegen in Marokko, Turkije en opnieuw Frankrijk, zit hij sinds deze zomer zonder werkgever.

De zoektocht naar een nieuwe club zou hem mogelijk kunnen terug brengen in de Jupiler Pro League. Zo laat Lamkel Zé aan RTBF weten dat Standard hem een aanbieding heeft gedaan. Hij sluit een overstap naar Luik niet uit, maar voorlopig is dat niet aan de orde. Zo vindt de Kameroener het vermeende bod van de Rouches ruim ontoereikend.

In de knoop met Leko

Naar verluidt bood Standard hem een tweejarig contract aan een jaarsalaris van zo'n 25.000 euro. Lamkel Zé mikt evenwel op een veel hogere vergoeding. Bovendien moeten zijn woorden met een korrel zout genomen worden. Bij La Dernière Heure heeft men bijvoorbeeld geen weet van een bod uit Sclessin. Overigens lag Lamkel Zé tijdens zijn periode bij Antwerp al in de knoop met coach Ivan Leko. En gezien de financiële situatie van de club, is de kans klein dat de Rouches hem nog veel meer salaris zullen aanbieden.

🚀

Lamkel Zé zou een goede aanwinst zijn voor Standard ...

Meest recent

Rode Duivel doet boekje open: "Ik heb tranen gelaten"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een stevig statement gemaakt in hun eerste ...

1
1
'Anderlecht verliest weer talent: Aston Villa slaat toe'

Bij Anderlecht gaan ze nog steeds prat op Neerpede, al vindt het talent dat daar opgeleid wordt lang ...

81
81
Kompany naar City? Bayern-legende reageert duidelijk

De geruchtenmolen draait alwaar op volle toeren rond de toekomst van Vincent Kompany. Hij wordt de ...

58
58
'Tottenham verbaast en gaat voor speler-trainer'

Bij Tottenham is de crisis de voorbije weken alleen maar groter geworden. Zondag werd een nieuw ...

60
60
'KV Mechelen hakt knopen door over vier spelers'

KV Mechelen bereidt zich tijdens deze interlandbreak volop voor op zijn eerste deelname aan de ...

116
116
Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

148
148
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

47
47
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

50
50
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

104
104
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

748
748
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

204
204
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

236
236
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

275
275
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

96
96
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

96
96
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

68
68
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

288
288
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

146
146
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

269
269
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

518
518
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

156
156
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1772
1772
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

542
542
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

198
198
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

313
313

Meer sportnieuws