'Transfersoap bij Genk: El Ouahdi voert druk gevoelig op'

door
'Transfersoap bij Genk: El Ouahdi voert druk gevoelig op'

KRC Genk toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt, maar het huiswerk is zeker nog niet af. En nu dreigen de Limburgers er een extra soap bij te krijgen. Zo heeft revelatie Zakaria El Ouahdi zijn zinnen gezet op een vertrek naar SL Benfica.

De Marokkaanse vleugelverdediger werd een jaartje geleden door Genk weggeplukt bij RWDM. Aanvankelijk had hij het evenwel lastig om zich door te zetten in de Cegeka Arena. Bovendien werd zijn ontwikkeling ook nog eens geblokkeerd door de aanwezigheid van Daniel Muñoz.

Maar de Colombiaan vertrok in januari en daar wist El Ouahdi optimaal van te profiteren. Zeker na een aanpassing van het speelsysteem, kwam de jonge Marokkaan er helemaal door. In de Play-Offs groeide hij zelfs uit tot één van de revelaties.

LEES OOK: Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

Eerste miljoenenbod geweigerd

Die goede prestaties leverden hem ook een selectie op voor het Olympisch elftal van Marokko. Dat land plaatste zich inmiddels voor de halve finales van het Olympische voetbaltoernooi en El Ouahdi is één van de vaste sterkhouders. Knappe prestaties dus, die ook in het buitenland niet onopgemerkt bleven.

Begin deze zomer raakte immers bekend dat de vleugelback kon rekenen op interesse vanuit Portugal. En die belangstelling werd inmiddels concreet. Zo bracht SL Benfica inmiddels een bod uit van zo'n 8 miljoen euro. Dat werd evenwel geweigerd, Genk wil zijn sterkhouder deze zomer niet laten gaan.

Druk van speler en entourage

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Volgens Het Belang van Limburg willen El Ouahdi en zijn entourage de transfer er immers toch doorkrijgen. Bij Het Laatste Nieuws gaat men nog een stapje verder en beweert men dat de Marokkaanse olympiër flink aandringt op een verhuis naar Lissabon. Afwachten dus of Genk alsnog zal bijdraaien. Indien de speler absoluut wil vertrekken, zit er bijna niets anders op dan aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Al zal Benfica zijn bod wel serieus moeten opkrikken.

El Ouahdi kan beter nog een jaartje bij Genk blijven ...

Meest recent

'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

2
2
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

8
8
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

35
35
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

56
56
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

34
34
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

57
57
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

204
204
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

122
122
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

206
206
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

233
233
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

82
82
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

110
110
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

200
200
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

80
80
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

75
75
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

73
73
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

102
102
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

238
238
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

196
196
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

196
196
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

86
86
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

72
72
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

148
148
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

202
202
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

295
295

Meer sportnieuws