'Transfersoap bij Genk: El Ouahdi voert druk gevoelig op'

door
'Transfersoap bij Genk: El Ouahdi voert druk gevoelig op'

KRC Genk toonde zich al behoorlijk actief op de zomerse transfermarkt, maar het huiswerk is zeker nog niet af. En nu dreigen de Limburgers er een extra soap bij te krijgen. Zo heeft revelatie Zakaria El Ouahdi zijn zinnen gezet op een vertrek naar SL Benfica.

De Marokkaanse vleugelverdediger werd een jaartje geleden door Genk weggeplukt bij RWDM. Aanvankelijk had hij het evenwel lastig om zich door te zetten in de Cegeka Arena. Bovendien werd zijn ontwikkeling ook nog eens geblokkeerd door de aanwezigheid van Daniel Muñoz.

Maar de Colombiaan vertrok in januari en daar wist El Ouahdi optimaal van te profiteren. Zeker na een aanpassing van het speelsysteem, kwam de jonge Marokkaan er helemaal door. In de Play-Offs groeide hij zelfs uit tot één van de revelaties.

LEES OOK: Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

Eerste miljoenenbod geweigerd

Die goede prestaties leverden hem ook een selectie op voor het Olympisch elftal van Marokko. Dat land plaatste zich inmiddels voor de halve finales van het Olympische voetbaltoernooi en El Ouahdi is één van de vaste sterkhouders. Knappe prestaties dus, die ook in het buitenland niet onopgemerkt bleven.

Begin deze zomer raakte immers bekend dat de vleugelback kon rekenen op interesse vanuit Portugal. En die belangstelling werd inmiddels concreet. Zo bracht SL Benfica inmiddels een bod uit van zo'n 8 miljoen euro. Dat werd evenwel geweigerd, Genk wil zijn sterkhouder deze zomer niet laten gaan.

Druk van speler en entourage

Maar dat is niet naar de zin van de speler zelf. Volgens Het Belang van Limburg willen El Ouahdi en zijn entourage de transfer er immers toch doorkrijgen. Bij Het Laatste Nieuws gaat men nog een stapje verder en beweert men dat de Marokkaanse olympiër flink aandringt op een verhuis naar Lissabon. Afwachten dus of Genk alsnog zal bijdraaien. Indien de speler absoluut wil vertrekken, zit er bijna niets anders op dan aan de onderhandelingstafel plaats te nemen. Al zal Benfica zijn bod wel serieus moeten opkrikken.

El Ouahdi kan beter nog een jaartje bij Genk blijven ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

19
19
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

151
151
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

11
11
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

208
208
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

37
37
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

89
89
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

44
44
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

60
60
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

47
47
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

653
653
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

225
225
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

279
279
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

79
79
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

515
515
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

153
153
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1185
1185

Meer sportnieuws