AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

door
AA Gent mag potentiële vervanger De Sart schrappen

AA Gent zag de voorbije dagen zijn kassa stevig rinkelen met de verkoop van Tarik Tissoudali en Julien De Sart, maar hun vertrek betekent wel opnieuw een enorme sportieve aderlating. Het zal niet evident worden voor de Buffalo's om hun verlies op te vangen.

Vooral De Sart was op het middenveld toch een sleutelpion. Vlak voor zijn vertrek naar het Qatarese Al-Rayyan haalde Gent wel al Mathias Delorge weg bij STVV, maar desondanks lijkt extra versterking toch nog aangewezen.

LEES OOK: Grootste titelkandidaten bekend: "Zij worden géén kampioen"

Van den Belt komt niet naar AA Gent

Wouter Vrancken gaf in de aanloop naar de wedstrijd tegen Vikingur al aan dat Gent werk maakt van een vervanger voor De Sart. Wie dat zal moeten worden, is echter nog niet duidelijk. Eén naam mag in ieder geval wel van het lijstje geschrapt worden.

In Nederland werd Gent de voorbije dagen gelinkt aan Thomas van den Belt, die deze zomer mocht vertrekken bij Feyenoord. De 23-jarige kon er zich vorig seizoen niet doorzetten en ook deze jaargang leek hij niet in de plannen voor te gaan komen van nieuwe trainer Brian Priske.

Castellon strikt Nederlander van Feyenoord

Van den Belt komt echter niet naar Gent, want hij zet zijn carrière verder in Spanje. Daar maakte tweedeklasser CD Castellon donderdagnamiddag zijn komst bekend. Ze huren de Nederlander voor het komende seizoen.

Dat Van den Belt uiteindelijk voor Castellon kiest, hoeft niet te verbazen. Hij wordt er immers herenigd met trainer Dick Schreuder, de broer van Albert (ex-Club Brugge). De twee werkten eerder al samen bij PEC Zwolle, waar Van den Belt twee seizoenen geleden nog zestien keer scoorde in de Keuken Kampioen Divisie.

Jammer voor AA Gent?

Meest recent

'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

22
22
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

10
10
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

73
73
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

134
134
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

128
128
Opvolger Coosemans? 'Anderlecht aast op Duitse doelman'

Bij Anderlecht moeten in de komende maanden nog heel wat hete hangijzers uitgeklaard worden. De ...

88
88
Vanhaezebrouck enthousiast: Rode Duivel voor Mechelen?

De Champions' Play-Off leek de voorbije vijftien jaar wel vervloekt voor KV Mechelen, maar straks ...

59
59
Joos hoopt op eindelijke doorbraak Genk-talent

Voor KRC Genk wordt het een week die de teneur van het hele seizoen kan bepalen. Donderdag kunnen ze ...

113
113
'PSG verbaast iedereen met JPL-transfer'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen eindelijk de Champions League in de wacht te slepen en lijkt ...

86
86
Anderlecht strikt talent na stormachtige ontwikkeling

Voor Anderlecht blijft Neerpede een goudmijn en in moeilijke tijden is dat zelfs meer dan ooit het ...

129
129
Club heeft goud in handen: "Zij staan verder dan wij"

Club NXT heeft dinsdag opnieuw voor een straffe prestatie gezorgd in de Youth League. In de ...

264
264
'STVV slikt ferme blessuredomper'

STVV ging vorig weekend dan wel onderuit in de Limburgse derby tegen Genk, maar mag nog steeds zeer ...

66
66
Kompany kan opgelucht ademhalen voor CL-clash

Bayern München moet woensdag zijn ticket voor de kwartfinale van de Champions League over de ...

40
40
Opgelet Rode Duivels: FIFA reageert op plan Iran

De voorbije weken rezen er plots grote vraagtekens rond één van de tegenstanders van ...

158
158
Club NXT vernedert Atletico en schrijft geschiedenis

Club NXT heeft een nieuwe pagina bijgeschreven in zijn sprookje in de Youth League. De Brugse ...

326
326
Jackpot Cercle: ‘AS Monaco klopt aan met miljoenen’

Cercle Brugge kijkt dit seizoen weer tegen degradatiezorgen aan, maar toch zijn er enkele ...

195
195
Nieuwe TD Anderlecht direct met kopzorgen: drie dossiers

Het rommelt achter de schermen bij RSC Anderlecht. Jeremy Taravel mag als hoofdtrainer het seizoen ...

278
278
‘Monstertransfer Mika Godts in stroomversnelling'

Mika Godts is dit seizoen één van de lichtpunten bij Ajax. De buitenspeler is aan een ...

81
81
‘Penders krijgt groot nieuws: toekomstplan bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend. Nog voor zijn doorbraak bij KRC Genk legde Chelsea 20 ...

120
120
Waanzin: Openda trekt in voormalige villa van Ronaldo

Terwijl Loïs Openda nog naar zijn beste vorm aan het zoeken is bij Juventus leeft de Rode ...

50
50
Alderweireld eregast: supporters roepen om comeback

Toby Alderweireld kende een straffe carrière als speler. De voormalige Rode Duivel maakte ...

103
103
Kompany plots met de handen in het haar bij Bayern

Vincent Kompany kent een topseizoen bij Bayern München. De titel in de Bundesliga lijkt al een ...

52
52
Anderlecht-pion op brandstapel na KVM-uitspraken

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag onderuit tegen KV Mechelen en is plots niet meer zeker van ...

442
442
Vijf Club-groeibriljanten ontploffen: “Allerhoogste niveau”

Club NXT neemt het om 14u op tegen Atlético Madrid in de kwartfinale van de Youth League. Het ...

238
238
'Rode Duivels pakken uit: shirts tot 2034 én hoofdsponsor'

Het WK 2026 komt er aan en de Koninklijke Belgische Voetbalbond is achter de schermen al druk bezig ...

129
129

Meer sportnieuws