Overname Standard: 'Nieuwe mokerslag voor balende Rouches'

668
Overname Standard: 'Nieuwe mokerslag voor balende Rouches'

Bij Standard snakken de supporters stilaan gewoon naar stabiliteit. Coach Leko moet het momenteel doen met een heel beperkte kern en daar lijkt voorlopig geen verandering in te komen. Opnieuw kwam er slecht nieuws rond een mogelijke overname.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Onzekerheid met ex-voorzitter in oog van de storm

Het verhaal van de Rouches is ondertussen bekend: de club kampt met een torenhoge schuld en de Amerikaanse eigenaars van 777 riskeren in eigen land verschillende straffen vanwege fraude en misleiding.

Standard werd een poos geleden dan ook te koop gezet, alleen zijn er verschillende struikelblokken richting mogelijke overnemers. Zo is er onder meer nog een zwaar financieel geschil met voormalig voorzitter Bruno Venanzi en wordt er gesproken van een schuld van ongeveer 60 miljoen euro.

Deadline nog maar eens verschoven

HLN bericht vandaag dat er op korte termijn 20-25 miljoen euro moet afgelost worden, een bedrag dat nog kan verhogen als er uitspraken zijn in de zaken tussen Venanzi en de Amerikaanse eigenaars.

Wat wel zeker is: op dit moment is er nog steeds niemand die zich officieel kandidaat heeft gesteld. Volgens diverse bronnen zijn er meerdere kandidaten maar de deadline voor een eerste bod werd ondertussen opgeschoven naar 7 augustus. Dan zou er minstens al een indicatie moeten zijn welke partij echt geïnteresseerd is.

Voor de fans van Standard is dit alvast slecht nieuws. Er werd een gelimiteerd budget ter beschikking gesteld om transfers te doen, vermoedelijk zal er de komende tijd dus zeker geen mogelijkheid zijn om nog duurdere (en betere?) spelers binnen te halen.

Denkt u dat de overname nog in orde komt?

Meest recent

Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

19
19
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

221
221
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

48
48
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

37
37
Anderlecht voert druk op: hachje Bruno nog niet gered

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

48
48
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

20
20
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

240
240
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

299
299
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

194
194
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

262
262
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

210
210
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

66
66
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

290
290
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

99
99
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

122
122
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

41
41
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

280
280
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

187
187
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

121
121
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

58
58
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

193
193
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

1151
1151
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

95
95
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

54
54
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

213
213

Meer sportnieuws