'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

858
'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

FC Barcelona bleef vorig seizoen opnieuw met lege handen achter na een ontgoochelend seizoen. De Catalaanse grootmacht is er dan ook op gebrand om beter te doen en wil daarvoor ook stevig toeslaan op de transfermarkt. Op de eerste topaanwinsten is het nog wachten, maar Barça gooit wel heel wat lijntjes uit.

Aanvallende versterking is één van de grootste prioriteiten. Daarvoor zetten ze in Camp Nou aanvankelijk hun zinnen vooral op Nico Williams, maar het lijkt er alsmaar meer op dat hij gewoon bij Athletic Bilbao zal blijven. Maar ook een andere Spaanse EK-held heeft Barça nog op de korrel.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Barça doet verbeterd bod op Olmo

Ze blijven immers azen op een terugkeer van Dani Olmo. Een eerste bod werd echter weggelachen door RB Leipzig. Barça bood 40 miljoen euro plus 20 miljoen bonussen, maar zou deze zomer geen cent betalen en aan de bonussen waren dubieuze voorwaarden verbonden.

Maar de Blaugrana geven de strijd niet op. Volgens SPORT hebben ze namelijk een tweede en fel verbeterde aanbieding naar Leipzig gestuurd. Deze keer gaat het om een vaste transfersom van 50 miljoen euro, waar nog 15 miljoen aan bonussen bij kunnen komen. Vooral zouden echter de betalingsmodaliteiten een pak beter zijn en de bonussen makkelijker haalbaar.

Gevolgen voor El Khannouss?

Barcelona hoopt dus dat Leipzig daardoor overstag zal gaan en dat zou weleens voor een domino-effect kunnen zorgen. Eerder op de dag verschenen immers nog berichten dat de Duitsers bij een vertrek van Olmo als vervanger zouden gaan voor... Bilal El Khannouss.

In Genk zullen ze de afwikkeling van het dossier van Olmo dus misschien ook wel met bijzonder aandacht volgen, want dat zou een vertrek van hun goudhaantje in een stroomversnelling kunnen brengen. De kassa zou in dat geval in de Cegeka Arena ook weer stevig rinkelen.

Moet Leipzig voor deze aanbieding overstag gaan?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

4
4
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

67
67
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

99
99
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

127
127
KV Kortijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

33
33
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

174
174
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

70
70
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

26
26
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

25
25
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

22
22
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

26
26
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

90
90
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

75
75
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

52
52
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

26
26
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

25
25
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

32
32
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

120
120
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

41
41
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

246
246
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

106
106
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

210
210
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

80
80
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

72
72

Meer sportnieuws