'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

door
'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

FC Barcelona bleef vorig seizoen opnieuw met lege handen achter na een ontgoochelend seizoen. De Catalaanse grootmacht is er dan ook op gebrand om beter te doen en wil daarvoor ook stevig toeslaan op de transfermarkt. Op de eerste topaanwinsten is het nog wachten, maar Barça gooit wel heel wat lijntjes uit.

Aanvallende versterking is één van de grootste prioriteiten. Daarvoor zetten ze in Camp Nou aanvankelijk hun zinnen vooral op Nico Williams, maar het lijkt er alsmaar meer op dat hij gewoon bij Athletic Bilbao zal blijven. Maar ook een andere Spaanse EK-held heeft Barça nog op de korrel.

LEES OOK: 'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

Barça doet verbeterd bod op Olmo

Ze blijven immers azen op een terugkeer van Dani Olmo. Een eerste bod werd echter weggelachen door RB Leipzig. Barça bood 40 miljoen euro plus 20 miljoen bonussen, maar zou deze zomer geen cent betalen en aan de bonussen waren dubieuze voorwaarden verbonden.

Maar de Blaugrana geven de strijd niet op. Volgens SPORT hebben ze namelijk een tweede en fel verbeterde aanbieding naar Leipzig gestuurd. Deze keer gaat het om een vaste transfersom van 50 miljoen euro, waar nog 15 miljoen aan bonussen bij kunnen komen. Vooral zouden echter de betalingsmodaliteiten een pak beter zijn en de bonussen makkelijker haalbaar.

Gevolgen voor El Khannouss?

Barcelona hoopt dus dat Leipzig daardoor overstag zal gaan en dat zou weleens voor een domino-effect kunnen zorgen. Eerder op de dag verschenen immers nog berichten dat de Duitsers bij een vertrek van Olmo als vervanger zouden gaan voor... Bilal El Khannouss.

In Genk zullen ze de afwikkeling van het dossier van Olmo dus misschien ook wel met bijzonder aandacht volgen, want dat zou een vertrek van hun goudhaantje in een stroomversnelling kunnen brengen. De kassa zou in dat geval in de Cegeka Arena ook weer stevig rinkelen.

Moet Leipzig voor deze aanbieding overstag gaan?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

17
17
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

24
24
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

78
78
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

180
180
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

86
86
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

131
131
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

168
168
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

362
362
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

249
249
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

77
77
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

634
634
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

212
212
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

244
244
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

221
221
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

102
102
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

62
62
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

175
175
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

534
534
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

228
228
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

101
101
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

446
446
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

556
556
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

63
63
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

220
220
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

755
755

Meer sportnieuws