'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

door
'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

FC Barcelona bleef vorig seizoen opnieuw met lege handen achter na een ontgoochelend seizoen. De Catalaanse grootmacht is er dan ook op gebrand om beter te doen en wil daarvoor ook stevig toeslaan op de transfermarkt. Op de eerste topaanwinsten is het nog wachten, maar Barça gooit wel heel wat lijntjes uit.

Aanvallende versterking is één van de grootste prioriteiten. Daarvoor zetten ze in Camp Nou aanvankelijk hun zinnen vooral op Nico Williams, maar het lijkt er alsmaar meer op dat hij gewoon bij Athletic Bilbao zal blijven. Maar ook een andere Spaanse EK-held heeft Barça nog op de korrel.

LEES OOK: 'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Barça doet verbeterd bod op Olmo

Ze blijven immers azen op een terugkeer van Dani Olmo. Een eerste bod werd echter weggelachen door RB Leipzig. Barça bood 40 miljoen euro plus 20 miljoen bonussen, maar zou deze zomer geen cent betalen en aan de bonussen waren dubieuze voorwaarden verbonden.

Maar de Blaugrana geven de strijd niet op. Volgens SPORT hebben ze namelijk een tweede en fel verbeterde aanbieding naar Leipzig gestuurd. Deze keer gaat het om een vaste transfersom van 50 miljoen euro, waar nog 15 miljoen aan bonussen bij kunnen komen. Vooral zouden echter de betalingsmodaliteiten een pak beter zijn en de bonussen makkelijker haalbaar.

Gevolgen voor El Khannouss?

Barcelona hoopt dus dat Leipzig daardoor overstag zal gaan en dat zou weleens voor een domino-effect kunnen zorgen. Eerder op de dag verschenen immers nog berichten dat de Duitsers bij een vertrek van Olmo als vervanger zouden gaan voor... Bilal El Khannouss.

In Genk zullen ze de afwikkeling van het dossier van Olmo dus misschien ook wel met bijzonder aandacht volgen, want dat zou een vertrek van hun goudhaantje in een stroomversnelling kunnen brengen. De kassa zou in dat geval in de Cegeka Arena ook weer stevig rinkelen.

Moet Leipzig voor deze aanbieding overstag gaan?

Meest recent

‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

64
64
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

15
15
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

107
107
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

32
32
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

49
49
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

144
144
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

101
101
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

144
144
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

451
451
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

85
85
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

415
415
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

132
132
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

188
188
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

141
141
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

18
18
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

126
126
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

359
359
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

139
139
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

596
596
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

199
199
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

243
243
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

246
246
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

139
139
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

379
379
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

216
216

Meer sportnieuws