'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

door
'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

FC Barcelona bleef vorig seizoen opnieuw met lege handen achter na een ontgoochelend seizoen. De Catalaanse grootmacht is er dan ook op gebrand om beter te doen en wil daarvoor ook stevig toeslaan op de transfermarkt. Op de eerste topaanwinsten is het nog wachten, maar Barça gooit wel heel wat lijntjes uit.

Aanvallende versterking is één van de grootste prioriteiten. Daarvoor zetten ze in Camp Nou aanvankelijk hun zinnen vooral op Nico Williams, maar het lijkt er alsmaar meer op dat hij gewoon bij Athletic Bilbao zal blijven. Maar ook een andere Spaanse EK-held heeft Barça nog op de korrel.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

Barça doet verbeterd bod op Olmo

Ze blijven immers azen op een terugkeer van Dani Olmo. Een eerste bod werd echter weggelachen door RB Leipzig. Barça bood 40 miljoen euro plus 20 miljoen bonussen, maar zou deze zomer geen cent betalen en aan de bonussen waren dubieuze voorwaarden verbonden.

Maar de Blaugrana geven de strijd niet op. Volgens SPORT hebben ze namelijk een tweede en fel verbeterde aanbieding naar Leipzig gestuurd. Deze keer gaat het om een vaste transfersom van 50 miljoen euro, waar nog 15 miljoen aan bonussen bij kunnen komen. Vooral zouden echter de betalingsmodaliteiten een pak beter zijn en de bonussen makkelijker haalbaar.

Gevolgen voor El Khannouss?

Barcelona hoopt dus dat Leipzig daardoor overstag zal gaan en dat zou weleens voor een domino-effect kunnen zorgen. Eerder op de dag verschenen immers nog berichten dat de Duitsers bij een vertrek van Olmo als vervanger zouden gaan voor... Bilal El Khannouss.

In Genk zullen ze de afwikkeling van het dossier van Olmo dus misschien ook wel met bijzonder aandacht volgen, want dat zou een vertrek van hun goudhaantje in een stroomversnelling kunnen brengen. De kassa zou in dat geval in de Cegeka Arena ook weer stevig rinkelen.

Moet Leipzig voor deze aanbieding overstag gaan?

Meest recent

'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

19
19
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

24
24
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

36
36
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

215
215
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

130
130
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

192
192
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

109
109
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

398
398
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

225
225
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

158
158
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

139
139
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

198
198
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

63
63
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

623
623
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

54
54
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

74
74
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

111
111
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

414
414
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

63
63
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

148
148
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

106
106
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

172
172
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

364
364
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

366
366

Meer sportnieuws