'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

858 stemmen
'Nieuw bod Barça: domino-effect bereikt ook El Khannouss'

FC Barcelona bleef vorig seizoen opnieuw met lege handen achter na een ontgoochelend seizoen. De Catalaanse grootmacht is er dan ook op gebrand om beter te doen en wil daarvoor ook stevig toeslaan op de transfermarkt. Op de eerste topaanwinsten is het nog wachten, maar Barça gooit wel heel wat lijntjes uit.

Aanvallende versterking is één van de grootste prioriteiten. Daarvoor zetten ze in Camp Nou aanvankelijk hun zinnen vooral op Nico Williams, maar het lijkt er alsmaar meer op dat hij gewoon bij Athletic Bilbao zal blijven. Maar ook een andere Spaanse EK-held heeft Barça nog op de korrel.

LEES OOK: 'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Barça doet verbeterd bod op Olmo

Ze blijven immers azen op een terugkeer van Dani Olmo. Een eerste bod werd echter weggelachen door RB Leipzig. Barça bood 40 miljoen euro plus 20 miljoen bonussen, maar zou deze zomer geen cent betalen en aan de bonussen waren dubieuze voorwaarden verbonden.

Maar de Blaugrana geven de strijd niet op. Volgens SPORT hebben ze namelijk een tweede en fel verbeterde aanbieding naar Leipzig gestuurd. Deze keer gaat het om een vaste transfersom van 50 miljoen euro, waar nog 15 miljoen aan bonussen bij kunnen komen. Vooral zouden echter de betalingsmodaliteiten een pak beter zijn en de bonussen makkelijker haalbaar.

Gevolgen voor El Khannouss?

Barcelona hoopt dus dat Leipzig daardoor overstag zal gaan en dat zou weleens voor een domino-effect kunnen zorgen. Eerder op de dag verschenen immers nog berichten dat de Duitsers bij een vertrek van Olmo als vervanger zouden gaan voor... Bilal El Khannouss.

In Genk zullen ze de afwikkeling van het dossier van Olmo dus misschien ook wel met bijzonder aandacht volgen, want dat zou een vertrek van hun goudhaantje in een stroomversnelling kunnen brengen. De kassa zou in dat geval in de Cegeka Arena ook weer stevig rinkelen.

Moet Leipzig voor deze aanbieding overstag gaan?

Meest recent

Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

87
87
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

12
12
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

37
37
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

182
182
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

73
73
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

65
65
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

264
264
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

178
178
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

74
74
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

95
95
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

243
243
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

133
133
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

356
356
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

119
119
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

85
85
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

199
199
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

33
33
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

501
501
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

78
78
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

225
225
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

38
38
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

207
207
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

159
159
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

83
83
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

68
68

Meer sportnieuws