'Onverwachte naam maakt grote indruk bij Genk'

door
'Onverwachte naam maakt grote indruk bij Genk'

KRC Genk beleeft nog zeer drukke transferdagen. Het onverwachte vertrek van Mike Penders naar Chelsea lijkt snel afgerond te kunnen worden, terwijl ook Matias Galarza op weg naar de uitgang lijkt. Dat zorgt er uiteraard voor dat de Limburgers ook nog op zoek gaan naar versterking.

LEES OOK: De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

Mpanzu maakt indruk bij Jong Genk

Op dat vlak kwam de voorbije dagen alvast een verrassende piste aan het licht. Congolese media meldden immers dat Elie Mpanzu op het punt zou staan om in Genk neer te strijken. De 22-jarige flankaanvaller van AS Vita Club zou de kans krijgen om zich in een testperiode te bewijzen.

En die testperiode is Mpanzu alvast flitsend begonnen. Hij mocht zich woensdagnamiddag een eerste keer tonen bij Jong Genk, dat een oefenwedstrijd speelde tegen de Luxemburgse vice-kampioen Swift Hesper. Daarbij maakte hij meteen een grote indruk, weet Het Belang van Limburg.

Meteen geweldige goal

Mpanzu mocht na een uur invallen, op een moment dat Jong Genk 3-1 in het krijt stond. Hij dwong vrijwel meteen een strafschop af die voor 3-2 zorgde. Nog eens enkele minuten later zorgde hij met een geweldig doelpunt zelf voor de 3-3-eindstand. Hij kwam naar binnen vanop de linkerkant en krulde de bal in de verste bovenhoek.

Mpanzu gooit dus meteen hoge ogen in Genk. Het wordt nu uitkijken of hij dat niveau kan aanhouden in de komende dagen en de club zo kan overtuigen om hem een contract aan te bieden. Zaterdag krijgt hij mogelijk een volgende kans in de oefenwedstrijd van Jong Genk tegen Thes Sport.

Moet Genk hem een contract aanbieden?

Meest recent

DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

12
12
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

54
54
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

88
88
De Condé kraakt Fink: KRC Genk 2.0 op titelkoers?

De uitschuiver tegen Ferencvaros in de League Phase van de Europa League is uitgewist. Dankzij een ...

70
70
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

48
48
Rudi Garcia verbaast met uitspraken over Tielemans

Rudi Garcia heeft zijn 26-koppige selectie voor de WK-kwalificatiematchen tegen Liechtenstein en ...

65
65
Hayen vreest Anderlecht: Hasi vindt succesformule

RSC Anderlecht ontvangt zondag Club Brugge in het Lotto Park, het nummer drie tegen het nummer twee ...

189
189
Wils met rug tegen muur: Antwerp-bestuur grijpt in

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old staat voorlaatste in de ...

140
140
Van der Elst over Club-sterkhouder: “Kan mee bij Barça”

Club Brugge speelde in de Champions League 3-3 gelijk tegen FC Barcelona. Een ongelooflijke stunt en ...

212
212
Rudi Garcia verrast met boodschap voor Nicky Hayen

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie van de Belgische nationale ploeg bekendgemaakt voor de ...

159
159
Charleroi in vrije val: De Mil grijpt keihard in

Het is voor Rik De Mil al een bewogen seizoen geweest. Hij zag met Charleroi al snel het Europese ...

37
37
Eindelijk Vermant: Garcia geeft uitleg bij zijn keuze

De Rode Duivels moeten volgende week tegen Kazachstan en Liechtenstein hun ticket voor het WK 2026 ...

67
67
Garcia heeft 2 verrassingen in petto in selectie Duivels

Bondscoach Rudi Garcia heeft zijn selectie bekendgemaakt voor de laatste twee ...

127
127
Nieuwe domper Lavia: Maresca komt met update

Chelsea beleefde deze week een pijnlijke avond in de Champions League, want het kwam niet verder dan ...

89
89
'Strijd om Tresoldi barst los: grote verrassing in de maak'

Er was de voorbije maanden toch wat twijfel rond Club Brugge, nadat het in de zomer weer een pak ...

286
286
Bedankt Genk: België op koers voor 2 rechtstreekse CL-tickets

De Belgische clubs zijn erin geslaagd om zich deze week te tonen in Europa. Union slaagde in de ...

295
295
TRANSFERUURTJE: 'Grootmachten melden zich bij Club, Ajax grijpt in'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

208
208
‘Kompany hoort groot nieuws bij Bayern München’

Vincent Kompany is geweldig aan het seizoen begonnen bij Bayern München en dat is nog een ...

119
119
Topper op scherp: Kana deelt ferme sneer uit aan Club Brugge

Zondag staat de topper tussen RSC Anderlecht en Club Brugge op het programma. In het Lotto Park ...

853
853
'Competitiehervorming explodeert: Anderlecht keert kar'

De competitiehervorming ligt zwaar onder vuur met Sam Baro voorop. De beleidsbepaler van KAA Gent ...

671
671
‘Winterse knaltransfer: kassa KRC Genk rinkelt'

De wintermercato komt er stilletjes aan en de Belgische clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten. ...

255
255
Ex-topref onthult: “Daarom werd goal Vermant afgekeurd”

Het Jan Breydelstadion stond even in brand. In de slotfase tegen FC Barcelona in de Champions League ...

363
363
Lukebakio trapt ferm na op Tedesco: “Leuk is anders…”

Dodi Lukebakio bloeit in Benfica volledig op onder José Mourinho. De buitenspeler zit ...

84
84
Staelens legt pijnlijke verschil tussen RSCA en Club bloot

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat Michael Verschueren, Kenneth Bornauw en de komende maanden mogelijk ...

337
337
KRC Genk verrast Europa: Heynen weet niet wat hij ziet

KRC Genk tankte héél veel vertrouwen tegen Sporting Braga. De Limburgers wonnen met ...

341
341

Meer sportnieuws