'Onverwachte naam maakt grote indruk bij Genk'

701 stemmen
'Onverwachte naam maakt grote indruk bij Genk'

KRC Genk beleeft nog zeer drukke transferdagen. Het onverwachte vertrek van Mike Penders naar Chelsea lijkt snel afgerond te kunnen worden, terwijl ook Matias Galarza op weg naar de uitgang lijkt. Dat zorgt er uiteraard voor dat de Limburgers ook nog op zoek gaan naar versterking.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Mpanzu maakt indruk bij Jong Genk

Op dat vlak kwam de voorbije dagen alvast een verrassende piste aan het licht. Congolese media meldden immers dat Elie Mpanzu op het punt zou staan om in Genk neer te strijken. De 22-jarige flankaanvaller van AS Vita Club zou de kans krijgen om zich in een testperiode te bewijzen.

En die testperiode is Mpanzu alvast flitsend begonnen. Hij mocht zich woensdagnamiddag een eerste keer tonen bij Jong Genk, dat een oefenwedstrijd speelde tegen de Luxemburgse vice-kampioen Swift Hesper. Daarbij maakte hij meteen een grote indruk, weet Het Belang van Limburg.

Meteen geweldige goal

Mpanzu mocht na een uur invallen, op een moment dat Jong Genk 3-1 in het krijt stond. Hij dwong vrijwel meteen een strafschop af die voor 3-2 zorgde. Nog eens enkele minuten later zorgde hij met een geweldig doelpunt zelf voor de 3-3-eindstand. Hij kwam naar binnen vanop de linkerkant en krulde de bal in de verste bovenhoek.

Mpanzu gooit dus meteen hoge ogen in Genk. Het wordt nu uitkijken of hij dat niveau kan aanhouden in de komende dagen en de club zo kan overtuigen om hem een contract aan te bieden. Zaterdag krijgt hij mogelijk een volgende kans in de oefenwedstrijd van Jong Genk tegen Thes Sport.

Moet Genk hem een contract aanbieden?

Meest recent

'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

0
0
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

39
39
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

85
85
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

105
105
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

117
117
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

408
408
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

376
376
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

384
384
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

155
155
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

634
634
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

577
577
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

137
137
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

222
222
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

428
428
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

465
465
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

441
441
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

292
292
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

305
305
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

505
505
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

160
160

Meer sportnieuws