'KRC Genk gaat opnieuw versterking zoeken in Afrika'

498 stemmen
'KRC Genk gaat opnieuw versterking zoeken in Afrika'

KRC Genk begon aan zijn seizoen met toch een kleine ontgoocheling, want het raakte op de openingsspeeldag niet verder dan een 0-0 tegen Standard. Het is duidelijk dat er nog werk aan de winkel is voor Thorsten Fink, die wel het excuus heeft dat hij nog niet op zijn allerbeste elf kan rekenen.

Zo zijn bijvoorbeeld El Ouahdi en El Khannouss nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen en worden er ook nog een aantal transfers verwacht in de Cegeka Arena. Met Matte Smets, Jarne Steuckers, Adrian Palacios en Hyeon-gyu Oh streken er wel al vier aanwinsten neer.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Mpanzu gaat zijn kans bij Genk

Genk speurt echter nog verder naar versterking en zal daarbij mogelijk ook nog eens de Afrikaanse markt aanboren. Lokale bronnen melden daar dat Elie Mpanzu mogelijk de overstap zal maken naar de Limburgers.

De 22-jarige Congolees is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij AS Vita Club. Hij stond ook in de belangstelling van onder meer de Tanzaniaanse topclub Simba SC, maar stuurde hen wandelen om zijn kans te wagen in ons land.

Proefperiode in afwachting van transfer

De flankaanvaller, die al twee caps verzamelde voor de DR Congo, zou momenteel al in België vertoeven. Hij zou in eerste instantie wel pas op proef zijn bij Genk. Als Mpanzu tijdens die testperiode kan overtuigen, dan zou een transfer tot de mogelijkheden behoren.

Het wordt afwachten of in het geval van een transfer Mpanzu meteen zal aansluiten bij de A-kern of hij eerst wat vlieguren zal moeten maken bij Jong Genk in de Challenger Pro League. Zeker op de rechterflank kan Genk momenteel echter wel vers bloed gebruiken door de afwezigheid van El Ouahdi en het geblesseerd uitvallen van Nkuba op zondag.

🚀

Moet Genk nog een extra flankspeler halen?

Meest recent

Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

39
39
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

82
82
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

76
76
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

103
103
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

121
121
'Trainerssoap Anderlecht bereikt climax: gloednieuwe kandidaat'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

285
285
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

463
463
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

106
106
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

224
224
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

323
323
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

307
307
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

571
571
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

363
363
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

137
137
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

193
193
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

422
422
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

540
540
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

364
364
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

171
171
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

45
45
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

415
415
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

61
61
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

510
510
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

681
681
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

141
141

Meer sportnieuws