'KRC Genk gaat opnieuw versterking zoeken in Afrika'

door
'KRC Genk gaat opnieuw versterking zoeken in Afrika'

KRC Genk begon aan zijn seizoen met toch een kleine ontgoocheling, want het raakte op de openingsspeeldag niet verder dan een 0-0 tegen Standard. Het is duidelijk dat er nog werk aan de winkel is voor Thorsten Fink, die wel het excuus heeft dat hij nog niet op zijn allerbeste elf kan rekenen.

Zo zijn bijvoorbeeld El Ouahdi en El Khannouss nog met Marokko aan de slag op de Olympische Spelen en worden er ook nog een aantal transfers verwacht in de Cegeka Arena. Met Matte Smets, Jarne Steuckers, Adrian Palacios en Hyeon-gyu Oh streken er wel al vier aanwinsten neer.

LEES OOK: Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

Mpanzu gaat zijn kans bij Genk

Genk speurt echter nog verder naar versterking en zal daarbij mogelijk ook nog eens de Afrikaanse markt aanboren. Lokale bronnen melden daar dat Elie Mpanzu mogelijk de overstap zal maken naar de Limburgers.

De 22-jarige Congolees is momenteel nog in zijn thuisland aan de slag bij AS Vita Club. Hij stond ook in de belangstelling van onder meer de Tanzaniaanse topclub Simba SC, maar stuurde hen wandelen om zijn kans te wagen in ons land.

Proefperiode in afwachting van transfer

De flankaanvaller, die al twee caps verzamelde voor de DR Congo, zou momenteel al in België vertoeven. Hij zou in eerste instantie wel pas op proef zijn bij Genk. Als Mpanzu tijdens die testperiode kan overtuigen, dan zou een transfer tot de mogelijkheden behoren.

Het wordt afwachten of in het geval van een transfer Mpanzu meteen zal aansluiten bij de A-kern of hij eerst wat vlieguren zal moeten maken bij Jong Genk in de Challenger Pro League. Zeker op de rechterflank kan Genk momenteel echter wel vers bloed gebruiken door de afwezigheid van El Ouahdi en het geblesseerd uitvallen van Nkuba op zondag.

Moet Genk nog een extra flankspeler halen?

Meest recent

“Topclub is het doel”: Vandenbroeck brandt van ambitie

Zulte Waregem was enkele jaren op rij op de dool. Essevee haalde vorig seizoen Sven Vandenbroeck ...

40
40
Lawal of Van Crombrugge? Fink velt oordeel

KRC Genk won vanavond een oefenpot tegen Hannover '96. Het werd 2-4 voor de Limburgers. Tobias Lawal ...

90
90
Red Flames eervol uit EK na waanzinnige slotfase

Op het EK in Zwitserland speelden de Red Flames hun laatste match. De Belgische dames maakten er een ...

102
102
'D-day bij Club Brugge: nieuwe twist in Jashari-soap'

Ruim een week voor de Supercup wordt Club Brugge geteisterd door transferperikelen. Hoewel het ...

665
665
'Transfersoap Brown kent gigantisch straffe plottwist'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga voorlopig nog altijd slechts één nieuwkomer in huis. ...

183
183
'Club Brugge ziet topaanwinst nog door vingers glippen'

Club Brugge haalde tot dusver al twee nieuwkomers in huis, maar daarmee is het huiswerk nog niet af ...

402
402
Overmars speelt open kaart: vertrekken of blijven?

Royal Antwerp FC lijkt in een neerwaartse spiraal te zitten. Na dubbel is het verval veel te groot. ...

352
352
Vrancken heeft 'transfernieuwtje' voor STVV-fans

STVV kent tot op heden een zeer goede voorbereiding. Trainer Wouter Vrancken mag zeer tevreden zijn ...

164
164
Keert Trebel verrassend terug naar JPL?

Er zijn nog heel wat spelers op zoek naar een nieuwe club. Adrien Trebel en Sebastien Bruzzese zijn ...

289
289
Westerlo krijgt bod binnen vanuit Major League Soccer

Het gonst al een tijdje van de geruchten omtrent Griffin Yow. Voorlopig was er weinig concreet te ...

218
218
Anderlecht haalt oude succesformule vanonder het stof

RSC Anderlecht haalde met Enric Llansana een nieuwe middenvelder. Hij komt over van Go Ahead Eagles. ...

623
623
‘Janssen drijft Antwerp tot waanzin: chaos bij bestuur’

Het kluwen rond Vincent Janssen zit muurvast. Terwijl Antwerp rekent op zijn vertrek om ruimte ...

707
707
Reis eist wéér hoofdrol op in oefenpot Club Brugge

Club Brugge speelde om 18u tegen het Poolse Rakow, dat morgen ook RSC Anderlecht partij geeft. ...

310
310
'Müller krijgt plots bijzonder verrassend transfervoorstel'

Waar speelt Thomas Müller volgend seizoen? Dat is nog steeds de grote vraag. De aanvaller wordt ...

154
154
'Internazionale slijt flop Buchanan aan volgende club'

Het is al een tijdje stil rondom Tajon Buchanan. De voormalige flankspeler van Club Brugge is ...

222
222
Lommel SK en Beerschot slaan toe: "Volgden hem al lang"

Lommel SK heeft Ralf Seuntjens vastgelegd. De ervaren Nederlandse aanvaller tekende voor ...

206
206
Heymans doet verrassend boekje open over transfer naar Genk

KRC Genk haalde met Daan Heymans een nieuwe aanvallende middenvelder in huis. De Limburgers ...

211
211
Nieuwe wind bij OHL: één pion maakt nu al indruk

Oud-Heverlee Leuven is al een aantal jaren een zéér grijze ploeg. Daar moet David ...

122
122
Storm scoort hattrick bij Malinwa, Westerlo dankt Frigan

De competitiestart nadert met rasse schreden. Tijd dus voor de Belgische eersteklassers om een ...

86
86
'Transferitis in Brugge: opvallende afwezigen bij Club'

Terwijl het zowel op inkomend als uitgaand vlak wemelt van de geruchten werkt Club Brugge momenteel ...

727
727
Antwerp sluit oefenkamp af: goed en slecht nieuws voor Wils

In de laatste rechte lijn richting de competitiestart heeft Antwerp op de transfermarkt nog heel wat ...

266
266
‘Club Brugge tast diep in de buidel voor nieuwe winger’

Club Brugge staat met Aleksandar Stankovic op een zucht van een derde zomeraanwinst, maar daarmee ...

577
577
'Hasi hanteert hakbijl: Anderlecht laat duo vallen'

RSC Anderlecht ging al stevig tekeer op de transfermarkt, maar het beloven straks toch nog drukke ...

906
906
'Transfervuurwerk bij Club: wéér witte rook in Brugge'

De afgelopen weken wemelde het vooral van de geruchten op uitgaand vlak, maar nu maakt Club Brugge ...

828
828
Schokkende onthulling over crash Diogo Jota

De voetbalwereld is nog steeds in shock na het plotse overlijden van Diogo Jota en zijn broer ...

273
273

Meer sportnieuws